خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Amir Hidden

کاربر سایت
Oct 11, 2014
381
نام
AmiR Mohamad
سلام خدمت دوستان .

من خواستم یه تی وی مناسب برای گیم و فیلم انتخاب کنم تا نهایت 2.500 سایز مهم نیست 40-42 باشه بهتر .

دوستان فقط خواهشا یک مدل معرفی کنین سردرگم نشیم .این طور که گشتم w800b سونی از همه بهتره ولی میخوام از رو فلش فیلم پخش کنم زیرنویس پخش نمیکنه دیگه ؟

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
میتونید از همین سایت های بانه سفارش بدید (من تلویزیون سونی خودمو به همین طریق خریدم ) هم قیمتش بهتره و هم جنساشون اصله.

این تلویزیون براحتی جوابگوی PS4 هست و برند توشیبا هم تو این زمینه خیلی معتبره، من کلی جستجو کردم گزینه بهتری توی این رنج قیمت پیدا نکردم. باز اگه این مدل رو نتونستید پیدا کنید بگید تا یه مدل دیگه معرفی کنم.

داداش من L2450 رو پیدا نکردم میفتن قدیمیه . ولی بجاش L2550 توشیبا پیدا کردم با قیمت 900 تومن

بنظر شما خوبه فرقی نمیکنه؟؟

چون دیگه سفارش دادم:|

داداش من L2450 رو پیدا نکردم میفتن قدیمیه . ولی بجاش L2550 توشیبا پیدا کردم با قیمت 900 تومن

بنظر شما خوبه فرقی نمیکنه؟؟

چون دیگه سفارش دادم:|

بابا این سایت بانه نوشته بود l2550 فول اچ دیه!!!!

رفتم تو سایت نگاه کردم دیدم hd !!!

دروغ تحویل مردم میدن

بازم خوب ک سفارش ندادم

Last edited by a moderator:

Gnome

کاربر سایت
Nov 18, 2011
180
درود بر تمامی عزیزان
تعداد زیادی صفحات قبل رو خوندم ولی تمامی مباحث بیشتر برای سایز های بزرگ بود
........................................................
موارد زیر رو لازم دارم و ممنون میشم راهمایی بفرمایید
2 عدد
مانیتور 27 اینچ برای ps4
2 عدد
تی وی 32 اینچ برای ps4
1- مواردی با سایز های بیشتر پیشنهاد ندید چون گیم نت فضاش کوچیکه ( اون 27 اینچ ها رو واسه انتهای مغازه میخوام که فضاش کمتره دیگه خودتون حساب کنید چقدر محدودیت فضا دارم)
2-حتما قابل نصب دیواری باشه(باز هم به علت محدودیت فضا)
3-فول اچ دی و باقی قضایا در رابطه با ps4
4-مهمترین قسمت خرید هر چیزی قیمت محصول هست که واسه هر کدوم فقط 1 تومان میتونم هزینه کنم
5- در حال حاضر ایکس باکس دارم که با تلویزیون Samsung F5550 دارم استفاده میکنم که خرداد 93 اگر خاطرم درست باشه 1 تومان خریدم
پیشاپیش از مشورت و راهنمایی و نظرات دوستان سپاسگذارم

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
میتونید از همین سایت های بانه سفارش بدید (من تلویزیون سونی خودمو به همین طریق خریدم ) هم قیمتش بهتره و هم جنساشون اصله.

این تلویزیون براحتی جوابگوی PS4 هست و برند توشیبا هم تو این زمینه خیلی معتبره، من کلی جستجو کردم گزینه بهتری توی این رنج قیمت پیدا نکردم. باز اگه این مدل رو نتونستید پیدا کنید بگید تا یه مدل دیگه معرفی کنم.

داداش این سایت بانه بدرد نمیخوره.نگاه کردم تلوزیون اچ دی نوشته فول اچ دی!!!خداروشکر زود فهمیدم وگرنه زنگ زدم فروشگاه سفارش بدم.زود کنسلش کردم.

داداش یه مدل دیگه مثل همین توشیبا ک معرفی کردی بهم معرفی کن تا برم بخرم ک فقط بدرد بازی بخور.این توشیبا مدل 2450 اصلا گیر نمیاد.کلا سر در گم شدم !!!

داداش شرمنده یه مدل معرفی کن ک تو بازار بتونم گیر بیارم

آخرین ویرایش:

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
سلام دوستان:d
قصد خرید مانیتور دارم تا 1500000 میتونم هزینه کنم .. هم واسه بازی میخوام هم فیلم
نظر خودم روی اینا هست
VX24AH WQHD
RL2755HM
BenQ XL2430T 24inch
بنظر شما کدوم یکی از اینا ارزش خرید بیشتری داره ؟
:d

اگه تو این قیمت مانیتور بهتری سراغ دارید معرفی کنید ممنون میشم.
:d

سلام دوست عزیز مانیتور هایی که لیست کردی از همه نظر با هم فرق دارن، Asus پنلش IPS هست و میزان تاخیرش 5 میلی ثانیه هست در عوض کیفیت رنگ ها و تصویرش خیلی بهتر از اون دو تا مدل هست که پنلشون TN هست، در ضمن رزولوشن این مانیتور 2650 * 1440 هست و اگه صرفا برای PS4 استفاده میشه تاحدودی باعث تاری و افت کیفیت بازیها میشه چون رزولوشن فعلی بازی های PS4 همون 1920 * 1080 هست. XL2430T رفرش ریت 144 مگاهرتز داره که بازم تو بازی های PS4 و فیلم و اینا به چشم نمیاد و بیشتر به درد کامپیوتر های High End میخوره. بنظر من همون مدل 27 اینچ انتخاب بهتریه چون سایزش بزرگتره، تاخیرش 1 میلی ثانیه هست و این مانیتور توی لیگ های معتبر بازی توی سراسر جهان استفاده میشه.

تلوزیون ju7000 سایز 55 اینچ برای بازی کامپیوتری و فوتبال فیلم خوبه 47000ت قیمت داده فروشنده؟

مدل خیلی خوبیه، قیمتش هم خیلی خوبه. در خریدش شک نکنید.

سلام خدمت دوستان .

من خواستم یه تی وی مناسب برای گیم و فیلم انتخاب کنم تا نهایت 2.500 سایز مهم نیست 40-42 باشه بهتر .

دوستان فقط خواهشا یک مدل معرفی کنین سردرگم نشیم .این طور که گشتم w800b سونی از همه بهتره ولی میخوام از رو فلش فیلم پخش کنم زیرنویس پخش نمیکنه دیگه ؟

بنظز من همون W800B یا W800C بهترین گزینه های ممکن هستن، فقط قابلیت پخش زیرنویس فارسی ندارن متاسفانه. اگه از PS4 برای پخش فیلم استفاده کنید فکر کنم بشه از این طریق زیرنویس های فارسی رو اجرا کرد و دیگه مشکلی نباشه.

داداش این سایت بانه بدرد نمیخوره.نگاه کردم تلوزیون اچ دی نوشته فول اچ دی!!!خداروشکر زود فهمیدم وگرنه زنگ زدم فروشگاه سفارش بدم.زود کنسلش کردم.

داداش یه مدل دیگه مثل همین توشیبا ک معرفی کردی بهم معرفی کن تا برم بخرم ک فقط بدرد بازی بخور.این توشیبا مدل 2450 اصلا گیر نمیاد.کلا سر در گم شدم !!!

بفرمایید دوست عزیز این مدل پاناسونیک Panasonic 32C400 همین دیروز وارد بازار شده، بنظرم مدل خوبیه، البته توی وبسایت خود پاناسونیک یه مدل مشابه همین هست که اون Full HD نیست ولی پایش با این مدل فرق میکنه، حتما قبل از خرید از این مساله مطمئن بشید. نهایتا اگه Full HD نبود میتونید این مدل Phillips رو در نظر داشته باشید.

آخرین ویرایش:

The Sorrow

کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
درود بر تمامی عزیزان
تعداد زیادی صفحات قبل رو خوندم ولی تمامی مباحث بیشتر برای سایز های بزرگ بود
موارد زیر رو لازم دارم و ممنون میشم راهمایی بفرمایید
2 عدد
مانیتور 27 اینچ برای ps4
2 عدد
تی وی 32 اینچ برای ps4
1- مواردی با سایز های بیشتر پیشنهاد ندید چون گیم نت فضاش کوچیکه ( اون 27 اینچ ها رو واسه انتهای مغازه میخوام که فضاش کمتره دیگه خودتون حساب کنید چقدر محدودیت فضا دارم)
2-حتما قابل نصب دیواری باشه(باز هم به علت محدودیت فضا)
3-فول اچ دی و باقی قضایا در رابطه با ps4
4-مهمترین قسمت خرید هر چیزی قیمت محصول هست که واسه هر کدوم فقط 1 تومان میتونم هزینه کنم
5- در حال حاضر ایکس باکس دارم که با تلویزیون Samsung F5550 دارم استفاده میکنم که خرداد 93 اگر خاطرم درست باشه 1 تومان خریدم
پیشاپیش از مشورت و راهنمایی و نظرات دوستان سپاسگذارم

درود

در مورد مانیتور دو مدل
BenQ GL2760H و BenQ RL2755HM هست که هر دو قابلیت نصب روی دیوار رو دارن اما مطمئن نیستم پایه های مخصوصش همراه مانیتور باشه، اینو باید بپرسید.

در مورد تلویزیون، متاسفانه توی سایز های پایین و مدل های ارزون خیلی سخته که بشه یه مدل صد درصد اصل از شرکت های معتبر مثل Sony و Samsung پیدا کرد و این مدلایی هم که هست فقط توی ایران پیدا میشن و توی اکثر سایت ها اطلاعات غلطی در موردشون ثبت شده، توی پست بالا من دو مدل 32 اینچ معرفی کردم که توی وبسایت هر دو رو Full HD معرفی کرده ولی من خودم از این مساله مطمئن نیستم و بهتره خودتون بپرسید و مطمئن بشید.

من خودم بشخصه اگه میخواستم تلویزیون 32 اینچ بگیرم یکم بودجه رو افزایش میدادم و مدل W670 سونی رو میگرفتم.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
سلام دوستان من دستگاهمو قبلا یه تلوزیون سونی متصل میکردم هیچ مشکلی هم نبود ولی دیروز یه سامسونگ خریدم موقعی که بازی رو اجرا میکنم مثل وقتی توی کامپوتر موقع اجرای بازی کم بیاره هر چند ثانیه یک بار یه تاخیر داره میشه بگید مشکل چیه؟

Amir Hidden

کاربر سایت
Oct 11, 2014
381
نام
AmiR Mohamad
خب دوستان من بالاخره مدل سونی w800c رو گرفتم .فقط یچیزی رو جعبه تلویزیون زده w80c نزده 800 .فرقی داره ؟

و اینکه داخل کارتن تی وی عینک وجود نداشت و چه مدلی عینک سه بعدی باید خرید؟

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
راهنمایی

سلام خدمت دوستان عزیز
نظزتون رو راجب این مدل lg بگید ممنون میشم
ال ای دی 4K ال جی مدل UF671T سایز 49
L_1490430.jpg

برای بازی کردن با PS4 و بعضی مواقع فیلم نگاه کردن

آخرین ویرایش:

cr9

کاربر سایت
Jul 13, 2009
46
در مورد مانیتور دو مدل
BenQ GL2760H و BenQ RL2755HM هست که هر دو قابلیت نصب روی دیوار رو دارن

سلام دوست عزیز من مانیتور اولو دارم پایه نصب رو دیوار که داخلش نیست برا بازیم خوبه فقط یه مشکل دارمکه قبلا پرسیدم کسی جواب نداد

موقع فوتبال بازی کردن دور خطای سفید و پیراهن تیمهای روشن سیاه میشه مخصوصا وقتی سرعت میگیره بازی کنتراسستو آوردم پایین یکم بهتر شد ولی بازم مشکل داره به نظرتون چیکار باید کنم ؟

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
خب دوستان من بالاخره مدل سونی w800c رو گرفتم .فقط یچیزی رو جعبه تلویزیون زده w80c نزده 800 .فرقی داره ؟

و اینکه داخل کارتن تی وی عینک وجود نداشت و چه مدلی عینک سه بعدی باید خرید؟

سلام چند گرفتی عزیز
شما از کجا گرفتی مطمئنی اصلیه
گارانتی داره
میشه چندتا عکس بزاری

Sent from my iPhone using Tapatalk

The Sorrow

کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
سلام دوستان من دستگاهمو قبلا یه تلوزیون سونی متصل میکردم هیچ مشکلی هم نبود ولی دیروز یه سامسونگ خریدم موقعی که بازی رو اجرا میکنم مثل وقتی توی کامپوتر موقع اجرای بازی کم بیاره هر چند ثانیه یک بار یه تاخیر داره میشه بگید مشکل چیه؟

مدل تلویزیونتون رو بگید، آیا فقط توی بازی این مشکل رو داره یا توی فیلم هم همینطوره؟ کابلش رو تعویض کنید ببینید مشکلش حل میشه یا نه.

سلام خدمت دوستان عزیز
نظزتون رو راجب این مدل lg بگید ممنون میشم
ال ای دی 4K ال جی مدل UF671T سایز 49

برای بازی کردن با PS4 و بعضی مواقع فیلم نگاه کردن

این مدلی که گفتید مخصوص آسیا هست و توی سایت خود ال جی هم هستش، مشخصاتش که خیلی خوب یا بهتره بگم عالیه اما مساله اینه که input lag و کیفیت رنگ ها و خیلی موارد دیگش که فقط توی نقدهای سایت های معتبر میشه پیدا کرد رو آدم نمیتونه توی اینترنت پیدا کنه. اگه با این قضیه مشکلی ندارید میتونید راحت خریداری کنید.

سلام دوست عزیز من مانیتور اولو دارم پایه نصب رو دیوار که داخلش نیست برا بازیم خوبه فقط یه مشکل دارمکه قبلا پرسیدم کسی جواب نداد

موقع فوتبال بازی کردن دور خطای سفید و پیراهن تیمهای روشن سیاه میشه مخصوصا وقتی سرعت میگیره بازی کنتراسستو آوردم پایین یکم بهتر شد ولی بازم مشکل داره به نظرتون چیکار باید کنم ؟

به هرحال پایه نصب دیوارش توی آمازون برای فروش هست و قیمت بالایی هم داره. در مورد رنگ ها راستش من با این مدل خودم کار نکردم اما احتمالش هست مشکل از مانیتور باشه، تنظیماتش رو به حالت پیشفرض برگردونید شاید مشکلتون حل شد.

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
مدل تلویزیونتون رو بگید، آیا فقط توی بازی این مشکل رو داره یا توی فیلم هم همینطوره؟ کابلش رو تعویض کنید ببینید مشکلش حل میشه یا نه.
ممنون از کمکت.مدلش Samsung j6950 هست با تلوزیون قبلی اصلا این مشکل نبود توی فیلم هم مشکلی نداره.

shahryar84

کاربر سایت
Jul 31, 2014
113

من هفته پیش ۴۰ اینچ 2450 گرفتم از سایتهای بانه

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر