خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
اره اتفاقا از دیروز هفت هشت تا مغازه ی تعمیراتی رفتم که همشون گفتن سامسونگ نخر
یکیشون گفت اطراف مغازه رو ببین ، از هر ۲۰ تا تلویزیونی که خراب شده و اوردن واسه تعمیر ، ۱۵ تاش سامسونگه :| راست میگفت

پ ن : شما خیلی بی انصافی که یه کمپانی چینی رو با اپل امریکایی مقایسه میکنی
مثل اینه که آئودی رو با پیکان جوانان مقایسه کنیم

Sent from my iPhone using Tapatalk

- - -ویرایش - - -

Thank you for contacting Sony Video and Sound Support.

We hope you are doing well.

The Tv Model # KDL-50W800C is 60Hz

دقیقا 60 با 120 چه فرقی داره ؟
انسان متوجه میشه یا فقط یه تبلیغات گول زننده روی کاغذه ؟

- - -ویرایش - - -

الان یه ویدیو توی یوتوب دیدم
60 هرتز مقابل 120 واقعا اشغاله

تا جایی که میدونم بالای 60 برای ps4 کاربرد آنچنانی نداره

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
تا جایی که میدونم بالای 60 برای ps4 کاربرد آنچنانی نداره
ممنون از اطلاعات مفیدت
اینو خودم نمیدونستم

بچه دبیرستانی که نیستم صبح تا شب فقط با کنسول بازی کنم :)
اسمش تلویزیونه دیگه مشتی هم واسه فیلم میخوام هم تماشای فوتبال :)

آخرین ویرایش:

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
پس با این حرفا sony w800c گزینه ی خیلی خوبیه ولی واسه منکه فیلمو فوتبال هم زیاد نگاه میکنم زیاد مناسب نیست
یه تلویزیون تا 2500 2800 معرفی کنید که 120 هرتز واقعی باشه دوستان

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
سلام اقا یکی به من بگه این تفاوت 1 میلی ثانیه و 5 میلی ثانیه مانیتور توی بازی کردن ps4 خیلی اثر میزاره یانه معلوم نیست ممنون میشم یکی جواب بده

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام دوستان ببخشید واقعا نمیدونم کجا باید این سوال رو بپرسم لطفا جواب بدین یا بگین کجا بپرسم
من یه تلوزیون LG 3D/اسمارت 42دارم گاهی باهاش برنامه ها رو ضبط میکنم فقط یه مشکلی هست و اونم اینه که حافظه داخلیش خیلی کمه و سریع پر میشه فلش رو هم که وصل میکنم ساپورت نمیکنه به عنوان حافظه اضافی فقط یه بار هاردم رو وصل کردم که میخاد فرمتش کنه و من میترسم که مشکلی ایجاد کنه برای هارد شما راهی میشناسید که فلش رو قبول کنه یا بشه اطلاعات ضبط شده رو کپی کنم روی فلش ؟!لطفا اگه میدونید بگید یا تاپیکی چیزی معرفی کنید

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
سلام دوستان ببخشید واقعا نمیدونم کجا باید این سوال رو بپرسم لطفا جواب بدین یا بگین کجا بپرسم
من یه تلوزیون LG 3D/اسمارت 42دارم گاهی باهاش برنامه ها رو ضبط میکنم فقط یه مشکلی هست و اونم اینه که حافظه داخلیش خیلی کمه و سریع پر میشه فلش رو هم که وصل میکنم ساپورت نمیکنه به عنوان حافظه اضافی فقط یه بار هاردم رو وصل کردم که میخاد فرمتش کنه و من میترسم که مشکلی ایجاد کنه برای هارد شما راهی میشناسید که فلش رو قبول کنه یا بشه اطلاعات ضبط شده رو کپی کنم روی فلش ؟!لطفا اگه میدونید بگید یا تاپیکی چیزی معرفی کنید

به کاتالوگ نگاه کن
شاید فرمت مثلاً fat32 نیست،مثلاً NTFC هستش.

Z5 PREMIUM DUAL

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
اگه فقط واسه فیلمو فوتبال بخوام چی پیشنهاد میدی
بودجه هم تا سه میلیون تومان
فعلا بازی رو در اولویت دوم قرار بده
بیشتر فوتبالو فیلم نگاه میکنم

UN40JU7100 سامسونگ به بوجه شما میخوره 4k هم هستش به نظرم اینو بگیر اگه تا 3 تومن بوجه داری;)

- - -ویرایش - - -

دقیقا 60 با 120 چه فرقی داره ؟
انسان متوجه میشه یا فقط یه تبلیغات گول زننده روی کاغذه ؟

- - -ویرایش - - -

الان یه ویدیو توی یوتوب دیدم
60 هرتز مقابل 120 واقعا اشغاله

شما قبا از پرسیدن این سوال ببین دستگاه ورودی داری که بیشتر از 60هرتز پشتیبانی کنه؟من که تا حالا ندیدم
60 هرتز به معنای تعداد فریم های(60 ) نمایش داده شده تو 1 ثانیه هستش خود ps4 هم تا 60 فریم رو پشتیبانی میکنه همه دستگاه ها هم تا همین مقدار رو فعلا پشتیبانی میکنن
همون 60 هرتز خوبه برای شما مگه اینکه بخای اینده نگری کنی چون تو رزولیشن های 4k به بعد این مقدار هم در اینده احتمالا بیشتر میشه

آخرین ویرایش:

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
UN40JU7100 سامسونگ به بوجه شما میخوره 4k هم هستش به نظرم اینو بگیر اگه تا 3 تومن بوجه داری;)

- - -ویرایش - - -

شما قبا از پرسیدن این سوال ببین دستگاه ورودی داری که بیشتر از 60هرتز پشتیبانی کنه؟من که تا حالا ندیدم
60 هرتز به معنای تعداد فریم های(60 ) نمایش داده شده تو 1 ثانیه هستش خود ps4 هم تا 60 فریم رو پشتیبانی میکنه همه دستگاه ها هم تا همین مقدار رو فعلا پشتیبانی میکنن
همون 60 هرتز خوبه برای شما مگه اینکه بخای اینده نگری کنی چون تو رزولیشن های 4k به بعد این مقدار هم در اینده احتمالا بیشتر میشه

خیلی مرسی
پس بنظرتون همون سونی w800c رو بگیرم
یا سامسونگ از بانه

خیلی مرسی
پس بنظرتون همون سونی w800c رو بگیرم
یا سامسونگ از بانه

بودجه هم نهایت سه

Last edited by a moderator:

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99

دوست عزیز

تلویزیون ال جی وقتی اولین بار هارد رو بهش وصل میکنی باید هارد رو فُرمت کنه.
یعنی هارد رو کامل در اختیار خودش میگیره‌.
شما یک هارد باید مخصوص تلویزیونت بزاری.

شما اگر هارد رو نیاز نداری و اطلاعات مهمی هم نداری.بزار اول فرمتش کنه.بعد هارد رو میشناسه و روی هارد ضبط می کند.

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
دوستان ببخشید این سوال من ربطی به این تاپیک نداره،من یه مشکلی برام پیش اومده.حدود 3 هفته هست من یه تلویزیون سونی kdl42w828b گرفتم چند روز پیش متوجه شدم 2 تا از پیکسل های کنار همش سوخته یعنی نقطه سیاه شده.از یکی از تعمیر کار های سونی پرسیدم گفت کم تمام پیکسل های صفحه می سوزه من رو کلا ناامید کرد ،گفت بخوای تعمیر کنی تقریبا کلا قیمت تلویزیون رو باید پول بدی.دوستانی که تو این زمینه اطلاع دارن به نظرتون واقعا تعداد پیکسل های سوخته زیاد میشه؟

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
بازم باید جواب به همتون بدم ..
و جمله آخرمو اول بگم که پیشنهادات و توضیحات من، ١٠٠درصد هم بخاطر تعصب نیست . جایی هم به سِمَتِ مبلغ (تبلیغ کننده) و بازاریاب، پول نمیگیرم ..
بلکه اینا رو با همیشه آپدیت بودن ، بعد از زیر و رو کردن چندصد وبسایت خارجی و مقاله و تئوری در طی ١٥ سال اخیر .. (از وقتی ps2 fat خریدم) ،،، دارم مثل همیشه که به عزیزان و آشناهام میگم، به شما هم میگم .

اولا اینکه شما هرتز روی motion enhancer رو با چیزای دیگه امیدوارم قاطی نکرده باشین دوستان . (میزان تولید فریم های smooth بین فریم های اصلی )
و همچنین مؤلفه ی سیگنال ویدئویی که قابل پخشه .. با frame rate . که مثلا اگه ذات تصویر روی 1080p و 60fps باشه ، tv بتونه پخشش کنه .

همینجا یادم افتاد بگم که پارسال یه مقاله منتشر شد که سامسونگ مثل همیشه که مشخصات دروغین مینویسه ، روی سه بعدی ، نمیتونه بیشتر از 480p پخش کنه و کیفیت رو اجباری پایین میاره .
اگه توجه کنین ، سونی برای محصولش مینویسه ، اول سه بعدی هست و بعد فول اچ دی . یعنی 3d روی 1080p هم میتونه پخش کنه .
وهمچنین ، lag توی tvها یه مسئله ای هست که بهتره اصلا بهش فکر نکنین . چونکه این مشخصه توی مشخصات ریز tvهای استاندارد (یعنی بجز سامچوس) نمینویسن . ولی اگه واقعا حساس هستین که بدونین ، این مؤلفه با یه سری benchmark ِر های خاص (مثل نرم افزار یا دیباگر میمونن) اندازه گیری کردن توی سایتهای بررسی حرفه ای ، میتونین گوگل کنین ببینین .
بازم همین سری w از سونی ، بهترینه توی این رنج قیمت.

ببینین، یه سری افراد سازمانیافته توی وبسایتها و بررسی های ایرانی گمارده شدن که هرچی ازشون میپرسی ، میگن سامسونگ .. خب اینا رو اگه بدونی شغلشونه و پورسانت و حق الزحمه میگیرن بابت تبلیغ و تحمیل سامسونگ ، بازم اعتماد میکنی ؟؟
بهشون بگو تو خودت چی خریدی ؟ بگو عمس بذار و کنارش ساعتی بذار بدونم الان عکس گرفتی . بگو فلان محصول میگی مشکل داره، تو با عکس ثابت کن . به فروشنده بگو تو خودت توی خونه چی داری ؟ (جالب هم هست خیلیا شده شعارشون میگن : منم برای بچه های خونه همینو خریدم ) !!

به قول دوستمون که چندتا پست بالاتر گفتن، برین تعمیرگاهها رو بگردین ببینین چه خبره .

البته اینو هم تأکید کنم بابت به کار بردن کلمه ی گارانتی ..
مگه اپل گارانتی داره توی ایران ؟
اصلا مگه گارانتی نباید این باشه که اگه با محصول برگشتی توی اتاق گارانتی ، بدون پرسش و پاسخی، محصولتو برات تعویض کنه (مثل تمااااام گارانتی های شرکتهای معتبر توی اروپا و استرالیا و امریکا ) ؟؟؟؟
پس بدونین که گارنتی یعنی پول اضافه دادن به فروشنده و تاجری که به صورت انحصاری فلان مارک و مدل رو به تعداد انبوه وارد میکنه با قیمت x و به قیمت xبعلاوه ی 70درصد قیمت دلاری همون محصول ، توزیع میکنه توی ایران .. حالا چه شما بگی بدون گارانتی میخوام، چه نگی، محصولی رو بهت میخورونن که قیمتش پول خون باباشونم روشه .
و در آخر بگم که من زیااااد دیدم که وقتی فردی از همون مهره ها که بهتون گفتم، میبینه مثلا توی کامنتهای فلان محصول فلان فروشگاه اینترنتی مشهور، تعریف و تمجید واقعا شایسته میکنن و صرفا بخاطر حس انساندوستی و کمکشون دارن به بقیه هم میگن، یه پاراگرافی از قبل آماده copy paste میکنن که من اینو گرفتم فلان مشکلو داره ، بردم تعمیرگاه (مخصوصا تأکید میکنن که بخاطر گارانتی نداشتن) هیچی دیگه بدبخت شدم با خریدش .

من شخصا اتفاقا محصولی رو خواهانم که کلامی به عبارت گارانتی روش نباشه .. که بدونم پول زور نمیدم بابت محصولی که خود شرکتش اصلا گارانتی رو ارائه نمیده .

بلکه اینو بدونید و میتونید توی کل محیط اینترنت (وبسایتهای خارجی) سرچ کنید که هییییچکدام از تولیدکنندگان مشهور و معتبر، به حز کلمه ی waranty ، کلمه دیگه ای نیست زیر محصولشون .
وارانتی یعنی اگه این محصولو خریدی ، فلان امکانات داره و تا فلان مدت تضمین فلان موارد رو میکنم برات .

اطمینانتون از خرید ، همون باشه که وقتی محصول از فروشگاه میخرید، همونجا روشن میکنید و همه جیزشو چک میکنید .
وگرنه هییییچ موردی شامل گارانتی (که توی بوق و کرنا میکنن) قائل نمیشن براتون . با هزارتا تبصره و ماده ردت میکنه بری تعمیرگاه .

..

درمورد انتخاب خرید هم این یادم اومد که بهتون بگم مثلا برای tv خودتون دو تا فلش حاوی فایلی تصویری شامل مشخصه هایی که میخواین چک کنین ، داشته باشین و اگه دو دل شدین بین دو تا مدل تی وی ..
از فروشنده (مخصوصا اونایی که فرت و فرت میگن سامچوس خوبه) بخواین دوتا tv رو کنار هم روشن کنه ، تنظیمات تصویرشونو خودتون کاملا normal و default کنید تا ببینید یک تصویر واحد، توی سامچوس (هر مدلیش که باشه) توسط contrast و brightness غیر واقعی ، غیر طبیعی و الکی براق نمایش داده میشه و توی برندهای معتبر دیگه ، کاملا طبیعی .
همیشه یادتون باشه که نمایش یک تصویر ، باید هون باشه که مثلا سازنده های فیلم، ساختنش . قرار نیست اونی ببینین که کاملا غیر طبیعی و برخلاف ذات واقعی فایل و منبع تصویر هست .

Sent from my A0001 using Tapatalk

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
تا بودجه 2 میلیون چه تلویزیون پیشنهاد میکنید

باورت میشه امروز شیش ساعت تمام هفت هشت نفری با رفیقام توی وبسایتهای مختلف فقط ریویو میخونیم

تا فردا نتیجشو میزارم
میگم چه تلویزیونی خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر