خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
آیا سامسونگ h6350 توی ایران به این اسم وارد شده ؟
پستتون شبیه اسپم بود تا راهنمایی !

تعصبات کودکانه روی یک مدل خاص رو کنار بزارید

دوستان لطفا مشاوره هایی که میدین با دلیل باشه
درود
عزیز خیلی خلاصه عرض کردم.
با این مبلغ بودجه اینپوت لگ پایین با موشن فلو بسیار بالا همراه با سیستم عامل آندروید 5.0.2 و حافظه داخلی 8 و 16 گیگ بهترین چیزی هست که میتونید بگیرید.
همه دوست دارید توضیحات جامع و کامل بگیرید، ولی حتی زحمت نمیکشید چندین صفحه قبل رو بخونید.وگرنه براحتی به جواب خودتون میرسید.
بنده این مدل رو چون تست کردم،خدمتتون عرض کردم.از سامسونگ اطلاع ندارم و به هیچکس هم تا الان توصیه نکردم.
یا بودجه رو ببرید بالاتر و یا اینکه منتظر نظرات دیگر دوستان باشید.
بدرود

Z5 PREMIUM DUAL

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
درود
عزیز خیلی خلاصه عرض کردم.
با این مبلغ بودجه اینپوت لگ پایین با موشن فلو بسیار بالا همراه با سیستم عامل آندروید 5.0.2 و حافظه داخلی 8 و 16 گیگ بهترین چیزی هست که میتونید بگیرید.
همه دوست دارید توضیحات جامع و کامل بگیرید، ولی حتی زحمت نمیکشید چندین صفحه قبل رو بخونید.وگرنه براحتی به جواب خودتون میرسید.
بنده این مدل رو چون تست کردم،خدمتتون عرض کردم.از سامسونگ اطلاع ندارم و به هیچکس هم تا الان توصیه نکردم.
یا بودجه رو ببرید بالاتر و یا اینکه منتظر نظرات دیگر دوستان باشید.
بدرود

Z5 PREMIUM DUAL

درود به شما عزیز
معذرت میخوام اول فکر کردم اسپم دادین

درست میفرمایین
بنده چندین صفحه قبل رو نخوندم ولی بالای 40 50 تا ریویو سایتهایی مثل امازونو خوندم که به این مدل رسیدم

http://www.amazon.com/Samsung-UN40H...305011|4972975011,p_72:1248879011,p_36:-70000
h6350

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
تلوزیون های 4k lg پردازشگری به نام tru-ultra HD engine دارند که رزولیشن فول اچ دی رو به رزولیشن 4k با کیفیت نزدیک به 4kتبدیل میکنه تو تصویر زیر گویاست البته سونی و سامسونگ هم همچین فناوری هایی دارن

6l0a2snwu19wakuj2fhu.jpg
برادر تلویزیون های LGبلا شک آشغالترین تلویزیون های بازاره
صفحات قبل ثابت شده
لینک خبری و گزارش کاربرای خارجی و همین بازیسنتر موجوده
این عکسی هم کهشما گذاشتی هنوز تو کفشم!و اینکه:
مگه میشه؟مگه داریم؟!!
باور نکن!

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
من همیشه مدلهای SONY رو تو تمام سایتها از تمام مدلها ضعیفتر دیدم.
ولی موقع مقایسه عملی خودم مدل سری W و سری X چیز دیگه ای بودن.حالا دلیلش رو نمیدونم.
حتی سامسونگ هم گرفتم ولی برام اصلا راضی کننده نبود.

Z5 PREMIUM DUAL

برادر تلویزیون های LGبلا شک آشغالترین تلویزیون های بازاره
صفحات قبل ثابت شده
لینک خبری و گزارش کاربرای خارجی و همین بازیسنتر موجوده
این عکسی هم کهشما گذاشتی هنوز تو کفشم!و اینکه:
مگه میشه؟مگه داریم؟!!
باور نکن!
درود
عزیز کاری ندارم که مارک LG چی هستش.
ولی این موضوع Upscale حقیقت داره،البته مثلاً کیفیت FULL HD رو در حد 2K میبره بالا.
در اصل ترمیم میکنه.

Z5 PREMIUM DUAL

Last edited by a moderator:

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
دوستان من به تازگی یه LED سامسونگ H6355 از مدلی که اینترنت نداره و به جاش سه بعدی داره خریدم
اول یه سوال بپرسم: این مدل از نظر کیفیت با H6355 که اینترنت داره و سه بعدی نداره یکی هست؟ چون تو نقدهایی که تو سایتای خارجی خوندم همچین مدلی (مثل مال من) اصلا وجود نداشت و مدل H6350 وجود داشت که مثل H6355 ایران، اینترنت داشت و سه بعدی نداشت

اما سوال من اینه:
احساس میکنم تلویزیون من با اینکه پنل 120 هرتز داره ولی تو تصاویر سریع (مثلا وقتی فیفا بازی میکنم یا فوتبال میبینم) تار شدن تصویر زیاده ! موشن پلاس رو هم روی حالت روان گذاشتم ولی خیلی بهتر نمیشه ...
اما تو نقد هایی که تو سایتای خارجی خوندم مدل مشابه تلویزیون من (مال من H6355 هست و نقد مربوط به H6350 رو خوندم) در این مورد تاری تصویر جزء خیلی خوب ها باید باشه، اما در عمل اینطور به نظر نمیاد
آیا تنظیمات خاصی داره که تاری تصویر در حرکات سریع حداقل کمتر بشه؟

به به اینجا رفیق pes بازمون هم که هست :D
شما شاید منو نشناسی ولی من تک تک پستهای شما رو توی تاپیک pes2016 دنبال میکنم <3

عزیز از تلویزیونی که خریدی انشاالله راضی هستی ؟

نقدهای سامسونگ h6350 رو خوندم عالی بود !

Amazon.com: Samsung UN40H6350 40-Inch 1080p 120Hz Smart LED TV (2014 Model): Televisions & Video

سلام
خب من f6450 چند وقتی خریدم . قیمت هم 1500 تو بازار قیمت پایین پیدا میشه باید بگردی :d

تاری تصویر وجود داره و محسوس هم هستش با motion plus خیلی بهتر میشه ولی وجود داره بیشتر هم توی فیلم چون فریم فیلم 24 هست و تو بازی وقتی motion plus فعال باشه خیلی خوب میشه

مدلی که شما خریدید اگه اسکرین شات مقایسه motion plus دیده باشید نسبت به 6400 به بالا ضعیفتر عمل میکنه . البته این تفاوت هم نرم افزاری هستش و خود سامسونگ از قصد فاصله انداخته . البته باز هم تلویزیون شما جزو خوب ها تو این زمینه ها و بد رو ببینی تازه میفهمی چقدر صافه:d

6400
h6400-soap-opera-effect-small.jpg

6350
h6350-soap-opera-effect-small.jpg

Samsung H6350 Review (UN32H6350, UN40H6350, UN48H6350, UN50H6350, UN55H6350, UN60H6350, UN65H6350, UN75H6350)

در مورد سه بعدی داشتن و هوشمند نبودن هم پنل تلویزیون شما 120 هرتزی هست و فعال کردن سه بعدیش خیلی راحت با یه فریمور مخصوص که سامسونگ میزنه فعال میشه حتی میتونه هوشمندشم بکنه اما خب نمیکنه که یه برتری هایی برای مدل های بالاتر بمونه . این قابلیت هم به سفارش ایران احتمالا اضافه کردن

البته شما یه اشتباهی کردی با این قیمت با F6400 میخردی و دنبال مدل های جدید که فقط قیمتشون بالاس و رده پایین تر محسوب میشن نمیرفتی

تا حداکثر 2500 چه تلویزیونی پیشنهاد میدی

لطفا یه تلویزیون خوب معرفی کنید

آخرین ویرایش:

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
عزیزم وقتی سورس ضعیفه هر چه قدر هم کار کنی باز همونه . شما الان گول تبلیغات رو خوردی
البته نمی گم موتور پردازش برای بهبود کیفیت تاثیری نداره ولی می گم که اونقدر ها هم نیست . بعدش هم توی این تصویری اولا دو نقطه یکسان نشون داده نشدن ( نه تنها شکل ظلهری بلکه حتی نور دو نقطه هم یکی نیست که کماملا نشون دهنده تلاش برای فریب مشتری هست )
دوما این تصویر گرافیکی هستش !!!!

نمیدونم شما چرا انقد نسبت به تلوزیون 4k حساس هستید ولی به هر حال هرکی این مدل tv که من دارمو داره و این قابلیت رو روش فعال کرده میدونه چه تاثیری تو تصویر ایجاد میکنه شرکت های بزرگی مثل سامسونگ یا ال جی یا سونی هیچ وقت نمیان خودشون دروغ بگن چون شرکت های رغیب و کسایی که میشینن این محصولات رو نقد میکنن خیلی زود دستشون رو رو میکنن

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
نمیدونم شما چرا انقد نسبت به تلوزیون 4k حساس هستید ولی به هر حال هرکی این مدل tv که من دارمو داره و این قابلیت رو روش فعال کرده میدونه چه تاثیری تو تصویر ایجاد میکنه شرکت های بزرگی مثل سامسونگ یا ال جی یا سونی هیچ وقت نمیان خودشون دروغ بگن چون شرکت های رغیب و کسایی که میشینن این محصولات رو نقد میکنن خیلی زود دستشون رو رو میکنن
عزیزم من حساس نیستم فقط می گم که گول تبلیغات رو نخورین . آینده قطعا دست الترا اچ دی هستش ولی باز هم می گم که گول تبلیغات رو نخورین

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
عزیزم من حساس نیستم فقط می گم که گول تبلیغات رو نخورین . آینده قطعا دست الترا اچ دی هستش ولی باز هم می گم که گول تبلیغات رو نخورین
دوست عزیزم من تبلیغ نکردم چون این tv رو دارم خواستم تجربه مو به اشتراک بزارم
باید قبول کنیم که علم پیشرفت کرده و همچین فناوری های هم وجود داره اینم بگم فک نکنید که تصویر میشه 4k واقعی نه.کیفیت تا حد قابل قبولی بالا میره فک کنم در حد 2k ینی دو برابر رزولیشن اصلی انقدی خوب میشه که رضایت بخش باشه

Sent from my C6602 using Tapatalk

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
یادمه زمان ورود رزولوشن FULL HD و حتی HD تمام شرکتهای معتبر هی میگفتن؛مثلاً زمان کیفیت HD که TV با کیفیت HD پایینتر از 30 اینچ نمیشه ساخت و قابل تشخیص نیست بوسیله چشم.( حتی سونی تحت تاثیر این حرفها زیر 30 اینچ نزد)

زمان ورود FULL HD و حتی 2K هم همینطور بود.
الانم که از 3 سال پیش بابت 4K همین حرفها رو میزنن.و میگن که پایینتر از 55 اینچ کیفیت 4K به درد نمیخوره و قابل تشخیص نیستش.(بازهم سونی تحت تاثیر قرار گرفت بمدت یکسال زیر 55 اینچ و بمدت دو سال زیر 49 اینچ نزد)حالا برید یه لپتاب 4K و یا حتی یه گوشی Z5 PREMIUM 4K بخرید، ببینید چشم تشخیص میده یا نه؟
بنده وقتی FHD گرفتم اینقدر شگفت زده نشدم نسبت به hd TV قبلم.چون فقط کیفیت دو برابر شده بود.
ولی وقتی 4K TV گرفتم واقعاً شگفت زده شدم،چون کیفیت 4 برابر شده بود.اینقدر که بی‌صبرانه منتظر 8K هستم.
الان که دیگه قیمت 4KTV ها با FHD یکی شده.

Z5 PREMIUM DUAL

آخرین ویرایش:

arashp4

کاربر سایت
Dec 26, 2015
11
با سلام
قصد خرید یه TV - 32 Inch فقط واسه PS4 دارم . دوستان اگر مدل خاصی در رنج قیمت 1 میلیون تا 1/300می شناسید لصفا دریغ نکنید.
من خودم از این مدل خوشم اومده به نظرتون این خوبه یا نه ؟
Samsung 32J5880 LED TV - 32 Inch - تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل 32J5880 سایز 32 اینچ

یه سوال اختلاف کیفیت 1080 با 720 تو TV - 32 Inch زیاده یعنی ارزش داره 250تومن بیشتر بدم برای 1080 بودنش یا نه ؟​

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
با سلام خدمت عزیزان یه سوال فنی داشتم. اون روز از یه فروشگاه کاتالوگ تلوزیونهای ال جی رو گرفتم توی کاتالوگ رزولوشون تلوزیونهاشو زده 2k !! کاتالوگی که مال خود گلدیرانه. بعد توی سایتش زده Full Hd
1080 کجا 1440 پیکسل کجا نمیدونم منظورشون چیه دقیقا اگه کسی میدونه منظور ال جی چیه منم راهنمایی کنه که چطور تلوزیونی که full hd هست چرا 2k نوشتن براش.
بعد خود سایت گلدیران هم نوشته وقتی بخای گزینه ارتقای کیفیت رو فعال کنی پخش کنندتم باید الترا اچ دی باشه وگرنه صدا قطع میشه. حالا اونهایی که کنسول دارن با این گزینه چه اتفاقی افتاده براشون؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر