خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
3e9478f186d7612c84dc87975ddcee06.jpg

اين 42ub820 هستش
كيفيت رو نميشه از رو عكس تشخيس داد ولي ظاهر معلومه

Sent from my iPhone using Tapatalk

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
دوست عزیز دوساعت برات تایپ کردم بعد حرف یک نوب بیشتر قبول داری؟:|دوست من شما همون ال جی بخر.موفق باشی
دوست عزیز کاش یکم صبر میکردی ویرایش پست قبلی تموم شه بعد نقل قول میکردی :) داریم بحث میکنیم تا به بهترین نتیجه برسیم اینکه کنایه زدن نداره. قبول دارم ایشون توی چندین موارد اشتباه کرده مخصوصا در مورد Input Lag که واسه من یه بلای خانمان سوز بود. یادمه رو یه TV دیگه، هربار موقع پاس دادن تو فوتبال انقدر تاخیر وجود داشت که آدم تبدیل میشد به یه نوب به تمام معنا! من خودم مدل تلویزیون سونی رو کاملا قبول دارم اما خوب دارم نظرمو در میون میذارم و نظر هم میخوام. فقط یه مشکلی بزرگی هست که من توی این TV همه جا خوندم؛ چه از سایت های معتبر گرفته مثل Cnet و Rtings و چه از فروشنده ( که حرف این گروه زیاد واسم اهمیت نداره ) و اونم اینه که قابلیت 3D این تلویزیون به بدترین شکل ممکن طراحی شده و از کیفیت بسیار پایینی برخورداره جوری که پر از CrossTalk هست. باز خوشحال میشم نظر بقیه رو هم بدونم.

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
دوست عزیز کاش یکم صبر میکردی ویرایش پست قبلی تموم شه بعد نقل قول میکردی :) داریم بحث میکنیم تا به بهترین نتیجه برسیم اینکه کنایه زدن نداره. قبول دارم ایشون توی چندین موارد اشتباه کرده مخصوصا در مورد Input Lag که واسه من یه بلای خانمان سوز بود. یادمه رو یه TV دیگه، هربار موقع پاس دادن تو فوتبال انقدر تاخیر وجود داشت که آدم تبدیل میشد به یه نوب به تمام معنا! من خودم مدل تلویزیون سونی رو کاملا قبول دارم اما خوب دارم نظرمو در میون میذارم و نظر هم میخوام. فقط یه مشکلی بزرگی هست که من توی این TV همه جا خوندم؛ چه از سایت های معتبر گرفته مثل Cnet و Rtings و چه از فروشنده ( که حرف این گروه زیاد واسم زیاد اهمیتی نداره ) و اونم اینه که قابلیت 3D این تلویزیون به بدترین شکل ممکن طراحی شده و از کیفیت بسیار پایینی برخورداره جوری که پر از CrossTalk هست. باز خوشحال میشم نظر بقیه رو هم بدونم.

دوست عزيز شما بري برند xvision هم بگيري اين input lag اونقدي نيس كه حتي احساس كني اونم تو بازي فوتبال
اگه فاكتور مهمي بود خود شركت سازنده تو مشخصات محصول قرار ميداد
اين مقدار براي كسايي كه بازي اول شخص من سبك جنگي اونم به صورت انلاين بازي ميكنن مهمه
به هر حال خودت ميتوني تست كني هر كدوم كه به نظرت بهتر اومد رو بگيري

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوست عزیز فقط میخواستم بهترین انتخاب رو داشته باشی
تصویر دوبعدی عالی
موشن فلو در تصاویر متحرک بسیار عالیه
کنتراست 3200
cloding کم
حالا برو ال جی رو مقایسه کن
راستی نظرات کاربرای این سایت رو بخون به عمق فاجعه پی میبریديجی کالا - تلویزیون LED هوشمند ال جی مدل 42LB58200 - LG 42LB58200 Smart LED TV
Sony Bravia W8 (KDL-50W805B): Review
اینم ال جی LG 40UB800V (40UB8000): Review

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
دوست عزيز شما بري برند xvision هم بگيري اين input lag اونقدي نيس كه حتي احساس كني اونم تو بازي فوتبال
اگه فاكتور مهمي بود خود شركت سازنده تو مشخصات محصول قرار ميداد
اين مقدار براي كسايي كه بازي اول شخص من سبك جنگي اونم به صورت انلاين بازي ميكنن مهمه
به هر حال خودت ميتوني تست كني هر كدوم كه به نظرت بهتر اومد رو بگيري

اتفاقا کاملا برعکس عزیز. این چیزی که بهتون میگم دقیقا تجربه ی افتضاح خودمه از Input Lag بالا. قشنگ کل بازی رو واسه آدم نابود میکنه. چه از فوتبال و تنیس گرفته تا شوتر اول شخص. من دقیقا توی 3 مدل از تلویزیون های SNOWA، XVISION و DAEWOO امتحان کردم که کلا از امتحانم پشیمون شدم. جمله ی خط سومت هم دقیقا خود بنده یکی از همون افراد هستم و در مورد جمله ی آخر هم اگه شرایط مهیا بود که 100% این بهترین کار بود ولی من که نمیونم کنسولو بذارم تو ماشین ببرم تو مغازه بگم آقا میخوام اینو به TVتون وصل کنم Input Lagـشو تست کنم! یک درصد هم احتمال وجود نداره فروشنده از این موضوع سر در بیاره.

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز فقط میخواستم بهترین انتخاب رو داشته باشی
تصویر دوبعدی عالی
موشن فلو در تصاویر متحرک بسیار عالیه
کنتراست 3200
cloding کم
حالا برو ال جی رو مقایسه کن
راستی نظرات کاربرای این سایت رو بخون به عمق فاجعه پی میبریديجی کالا - تلویزیون LED هوشمند ال جی مدل 42LB58200 - LG 42LB58200 Smart LED TV
Sony Bravia W8 (KDL-50W805B): Review
اینم ال جی LG 40UB800V (40UB8000): Review
شما از قابلیت 3D این تلویزیون هنوز استفاده کردی؟ در چه حده؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
راستش تا حالا با سه بعدیش کار نکردم. که سایتها رو بررسی کردم سه بعدیش زیاد تعریفی نیست.اما تصویر دو یعدیش عالیه.مشکی عمیق نزدیک به تلویزیونهای رده بالا.دیگه چی میخوای.البته من سایز 55 این تلویزون رو میگم

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
اتفاقا کاملا برعکس عزیز. این چیزی که بهتون میگم دقیقا تجربه ی افتضاح خودمه از Input Lag بالا. قشنگ کل بازی رو واسه آدم نابود میکنه. چه از فوتبال و تنیس گرفته تا شوتر اول شخص. من دقیقا توی 3 مدل از تلویزیون های SNOWA، XVISION و DAEWOO امتحان کردم که کلا از امتحانم پشیمون شدم. جمله ی خط سومت هم دقیقا خود بنده یکی از همون افراد هستم و در مورد جمله ی آخر هم اگه شرایط مهیا بود که 100% این بهترین کار بود ولی من که نمیونم کنسولو بذارم تو ماشین ببرم تو مغازه بگم آقا میخوام اینو به TVتون وصل کنم Input Lagـشو تست کنم! یک درصد هم احتمال وجود نداره فروشنده از این موضوع سر در بیاره.

- - -ویرایش - - -

شما از قابلیت 3D این تلویزیون هنوز استفاده کردی؟ در چه حده؟

والا من قبل اين يه ٣٢ lcd سامسونگ قديمي داشتم باهاش هيچ مشكل اينجوري نداشتم چه برسه به اين
به هر حال مشخصات هر دو رو پايين گزاشتم
dbcaab47b19ee90b1467f6db061f5511.jpg

7ca343b2ec565bd66304b25217c8e0f8.jpg

113f2d909707bb74e5dea614000f3f4f.jpg

اگه تهران هستي مايل باشي ميتوني تشريف بياري پيش من خودت حضوري ببيني اگه رضايت داشتي بري بخري

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
والا من قبل اين يه ٣٢ lcd سامسونگ قديمي داشتم باهاش هيچ مشكل اينجوري نداشتم چه برسه به اين
به هر حال مشخصات هر دو رو پايين گزاشتم
اگه تهران هستي مايل باشي ميتوني تشريف بياري پيش من خودت حضوري ببيني اگه رضايت داشتي بري بخري

مرسی. نه والا تهران نیستم. بهرحال ممنون.

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
دوست من پیشنهاد و نظر من اینه 50 اینچ w800b سونی رو بگیرید عالیه.120 هرتز اینپوت لگ 23 میلی ثانیه انتخاب خوبی هست.تو این رنج مدل سامسونگ h7770 که البته 50 اینچ بدون گارانتی گیر نمیاد.سامسونگ 6490 هم مدل خوبی هست.بستگی داره تلویزیون رو برای چه استفادهایی میخوای.اگه برای گیم و فیلم دیدن میخوای w800b بگیر.اگر امکانات جانبی و اسمارت بودن مهمه برات سامسونگ رو بگیر
در مورد گارانتی من خودم 55 اینچ سونی رو گرفتم بدون گارانتی تا حالا مشکلی پیش نیومده توی این سه ماه.البته از جای مطمن خرید کنی.در ضمن اگر از سایتهای بانه بگیری مونتاژ مالزی هست.اما نمایندگیهای ایران منتاژ ایران.

قیمت با گارانتیه W800 چقدره؟ هر سایتی میرم یه قیمتی زده و معلوم نیس گارانتی داره یا نه.

میخوام گارانتی داشته باشه حتما.
اسمارت بودن و 3D هم اصلا برام مهم نیست.
فقط زیر 48 اینچ نباشه.

دوستان کسی پیشنهاد دیگه ای داره بده. تا سه میلیون.

مرسی.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان نظرتون در مورد مانیتور سامیونگ 27 اینچی مدل s27d390h چیه؟خوبیاش بدیاش؟کسی باهاش کار کرده شناختی ازش داره.تشکر.
سلام
یکی از دوستان مدل 24 اینچش رو داره خیلی هم راضیه.حالت گیم مد هم داره که خیلی تو بازی کمک میکنه:d
مدل جدید ترش هم اینه Samsung S27D590 Plus 27inch PLS LED Monitor
880 هزار تومن:d

vaas95

کاربر سایت
Jun 12, 2015
3
سلام

تو بیشتر پست‌های قبلی این تاپیک، بودن دوستانی که برای ps4 (یا xbox one) مانیتورهایی با رزولوشن بیشتر از 1080p پیشنهاد دادن، یا مانیتورهایی با رفرش ریت بیش از 60Hz.

اولاً دقت کنید اگر مانیتوری مثلاً تصویر 4k به شما میده یا wq این به معنی نیست که 1080p رو در بهترین حالت و با بیشترین پتانسیل ارائه میده. مانیتورها در اجرای رزولوشن‌هایی که native نیستن شاید خوب عمل کنن ولی همونطور که گفتم این بهترین پرفورمنس مانیتور نیست. ps4 هم فقط رزولوشن فول ارئه میده (و پایین‌تر) پس خرید یه مانیتور 4k برای پلی‌استیشن نه تنها مناسب نیست بلکه خرج زیادی هم هست.

موضوع بعدی ریفرش ریته که باز هم در این مورد مانیتورهایی مثلا با 120 یا 144 هرتز ریفرش ریت برای ps4 مناسب نیست، و باعث میشه مانیتور نتونه اوج کاراییشو در این زمینه نشون بده، چرا که ریفرش ریت پلی‌استیشن 60 هرتزه و و بیشتر از این رو حتی اگر مانیتور این امکان رو داشته باشه، ارائه نمیده.

و سوم (که اندازه دو مورد قبل اهمیت ندارن ولی بهتره در نظر گرفته بشه) اینه که سعی کنید مانیتور tn نخرید، درسته که ips یا va ریسپانس تایم بیشتری نسبت به tn دارن (بهترین‌هاش که قیمت معقولی دارن 5ms ریسپانس تایم دارن) اما 1ms به چه قیمتی؟! به قیمت رنگ‌های داغون و زاویه دیدِ یکطرفه؟!

سایت تخصصی pcmonitors این مانیتورهارو برای کنسول گیمینگ پیشنهاد میده:

Samsung S24E390HL and S27E390HL
Dell S2415H
BenQ EW2750ZL

این مانیتورها قیمت های بسیار مناسبی هم دارن (مثلا بنکیو تو آمازون حدوداً 230 دلاره) ولی متاسفانه به جز سامسونگ دوتای دیگه رو حداقل من تو ایران ندیدم هنوز.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hrm

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام
یکی از دوستان مدل 24 اینچش رو داره خیلی هم راضیه.حالت گیم مد هم داره که خیلی تو بازی کمک میکنه:d
مدل جدید ترش هم اینه Samsung S27D590 Plus 27inch PLS LED Monitor
880 هزار تومن:d
ممنون.ولی این مدلی که من گفتم فک کنم قیمتش 800 خورده ای باشه.این مدلی که شما گفتین مدل خمیده هستش که باید خیلی گرون تر باشه.

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
دوستان نظرتون در مورد مانیتور سامیونگ 27 اینچی مدل s27d390h چیه؟خوبیاش بدیاش؟کسی باهاش کار کرده شناختی ازش داره.تشکر.
من نزدیک به 3 ماه داشتم ردش کردم رفت مشکلش اصلیش اینه محیط بازی ها رو خیلی تیره و سیاه نشون میده طوری که جزییات و شادابی رنگ ها در بیشتر بازی ها متاسفانه از بین میره.
حالت گیم مود رو هم که on کنید خوب میشه ولی به قیمت اینکه AA از بین میره و لبه ها به شدت تیز به نظر میان(چون تصویر در این حالت upscale میکنه).
تنظیمات مربوط به رنگ و مود هاش به شدت محدود و خلاصه به سه حالت میشه.
در کل به نظرمن فقط و فقط اول اگر میتونید تلاش کنید تلویزیون بگیرید اگر هم مانیتور خواستید سری VG یا VX ایسوس به خصوص VX279H شدید توصیه میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر