خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
لطفا راهنماییی کنید دوستان :(

اگه نظرت روي lg هستش اينو بگير
1493749b81831e02299962f5dcda86b8.jpg
fd5e45b708d65d42817b58e441140db4.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
من نصبت به هيچ برندي غيرت ندارم
نميدونم شما چه دشمني با lg داري
به نظر من lg يه برند خوبه كه تو كشور ما قيمتش بيشتر به مزاج مشتري خوش مياد قابليت هاي خوب و كيفيت خوبي هم داره
جاي اينكه بره بالاي ٢ تومن پول پاي w800 بده
به نظر من شما بايد سوني رو با tcl تو صنعت تلوزيون مقايسه كني كه انقد عقبه
اين نظر شخصي شماس كه پنلش مشكل داره و .....
نظر دیگران هم بوده
Code:
مشکل در پنل های ال جی
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=503856&p=6302597&viewfull=1
گذشته از اینکه تلویزیون های جدید LG نمرات بسیار پایینی از متخصصین گرفتند که لینک هاش در پست های قبلی گذاشتم
ضمنا اگر دشمنی داشتم پست #5167 نمیدادم و این طرز فکر شماست که اینطور فکر میکنید

دوستان عزیز به جا اینکه الکی با هم بحث کنیم.به نظرم منطقی ادم رفتار کنه بهتره خراب کردن یه برند کاره خیلی بدیه حالا هرچی میخواد باشه.
سونی هم کیفیتش واقا عالیه اما خوب هر کسی یه سلیقه ای داره و باید دید برای چه کارایی بیشتر تلویزیون میخواد
من خودم توی لیستم سونی جدیده بود w830cاما قیمتش نزدیک ه میلیون بود سایز 49 منم ال جی برداشتم 5500 سایز 55 خودشم
هر برندی یه سری تی.وی خوب داره بهتره دوستانو راهنمایی کنیم جا دعوا الکی
Sent from my LG-D380 using Tapatalk
من بکنار اما سایتی مثل rtings.com نمیاد بخاطر برند نمره بده
موافقم بحث تمام و قضاوت انتخاب برای دوستان خریدار

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان راهی هست بشه mkv رو تیوی سامسونگ استریم کرد؟
تصاویر و اهنگ رو استریم میشه ولی mkv رو نتونستم
یه برنامه ای هم هست که دانلودش کردم برای همین استریم کردنه ولی نمیتونم وصل کنم دستگاهو

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
سلام

دوستان کسی مدل LG 49UB820T 49 4K Ultra HD Smart TV و خریداری کرده؟
اگر کسی اطلاعی از این مدل داره لطفا یه توضیحاتی در موردش بده.

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
مدل جالبی نیست اگه بودجتون میرسه به فکر مدل های بالاتر باشید

مشکل مالی ندارم، ولی تجربتون نسبت به 4k چیه و اینکه چندین مدل و پیشنهاد کنید و در حال حاضر بهترین برند؟
خودم در حال حاضر LCD توشیبا دارم و تا به اینجا خیلی خوب بوده. ولی قصد مهاجرت به 4K دارم مخصوصا برای گیم.

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
مشکل مالی ندارم، ولی تجربتون نسبت به 4k چیه و اینکه چندین مدل و پیشنهاد کنید و در حال حاضر بهترین برند؟
خودم در حال حاضر LCD توشیبا دارم و تا به اینجا خیلی خوب بوده. ولی قصد مهاجرت به 4K دارم مخصوصا برای گیم.

4k هنوز فراگیر نشده و محتوای آنچنانی براش نیست و برای گیم هم ریزلوشنی که PS4 به شما میده 1080 هست نظر من زیاد روی 4k نیست به هر حال اگر نظرت رو 4k هست اینجا رو یه نگاه بنداز اگه بتونی توی ایران پیدا کنی که خیلی خوبه
Televisions | Smart TVs, 4K and Flat Screen LED TVs | Sony US

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام.دوستان چند تا سوال داشتم ممنون میشم کامل جواب بدین.کلا 1/200 300 بودجه دارم.برای بازی و فیلم دیدن مانیتور بهتره یا tv?هر کدوم که بهتره چه سایز و چه مارکی؟جوری میشه خرید که 2 تا خروجی hdmi داشته باشه یا نه؟بعدشم به مانیتور میشه سینمای خانگی وصل کرد یا نه؟ببخشید که سوالاتم مبتدیانه هست.تشکر از همه.جواب مارو هم بدین دیگه.فقط جواب دوستانو اشنا ها رو میدین.

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
4k هنوز فراگیر نشده و محتوای آنچنانی براش نیست و برای گیم هم ریزلوشنی که PS4 به شما میده 1080 هست نظر من زیاد روی 4k نیست به هر حال اگر نظرت رو 4k هست اینجا رو یه نگاه بنداز اگه بتونی توی ایران پیدا کنی که خیلی خوبه
Televisions | Smart TVs, 4K and Flat Screen LED TVs | Sony US

دوستان توي you tube محتوي 4k زياده ميشه دانلود كرد و ريخت تو فلش از تلوزيون پخشش كرد و متحير شد

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
دوستان توي you tube محتوي 4k زياده ميشه دانلود كرد و ريخت تو فلش از تلوزيون پخشش كرد و متحير شد

فارق از اینکه محتوای 4k کم نیست.
در آینده بیشتر هم میشه.

در ضمن حتی اگر محتوای 4k هم نباشه بالاخره کیفیت صفحه از نظر رزولیشن بالاتر هست.و هر تصویری چه 4k باشد یا نباشد با کیفیت تر نمایش داده خواهد شد.(چشم من که اینطوری میبینه)

اگر کسی مشکل مالی نداره حتماً باید 4k خریداری کنه.

علاوه بر این به نظر من هر چی تعداد پیکسل ها بالاتر باشه حالا در هر دستگاهی موبایل یا tv برای سلامتی چشم ها هم بهتر خواهد بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر