خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
فارق از اینکه محتوای 4k کم نیست.
در آینده بیشتر هم میشه.

در ضمن حتی اگر محتوای 4k هم نباشه بالاخره کیفیت صفحه از نظر رزولیشن بالاتر هست.و هر تصویری چه 4k باشد یا نباشد با کیفیت تر نمایش داده خواهد شد.(چشم من که اینطوری میبینه)

اگر کسی مشکل مالی نداره حتماً باید 4k خریداری کنه.

علاوه بر این به نظر من هر چی تعداد پیکسل ها بالاتر باشه حالا در هر دستگاهی موبایل یا tv برای سلامتی چشم ها هم بهتر خواهد بود.

بله كاملا درسته
يه نكته اي هم بگم اگر تلوزيون هاي ٤k ال جي خريداري كرديد براي اينكه بهترين كيفيت رو داشته باشيدحالت تصوير رو روي game قرار بديد و دراخل بشيد در قصمت رنگ ها رنگ رو روي 65 تنظيم كنيد از مابقي حالت ها براي بازي استفاده نكنيد و ساير متغير ها رو تغيير نديد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
LG 42UB820 مقدار input lag برای گیمینگ چطوره؟؟؟

اگه منظورت فريم ريت هستش اين مقدار ٩٠٠ هرتس هستش

يعني توي ١ ثانيه تصوير ٩٠٠ بار پردازش ميشه
دليل اين پردازش بالا 4k بودن پنل و موتور triple xd engine هستش
البته شما زياد روي اين مضوع حساس نشو چون تو ايران اينترنت درست درمون نيس كه برات مهم باشه

Last edited by a moderator:

hamid_c

کاربر سایت
Jul 6, 2011
18

والا من زیاد اطلاعات در مورد مشخصات فنی در مورد تلویزیون ندارم اما تو پست های قبل که میخوندم و همیچنین سایت های دیگه یکی از معیار های برای گیمینگ همین input lag بود که بر اساس میلی ثانیه هست و هرچی این عدد کمتر باشه بهتره و تعریفی هم که ازش بود به این صورته که گفتن فاصله زمانی بین سیگنالی تلویزیون از سمت کنسول دریافت کنه و اونو نمایش میده یا ( تاخیری که بعد از فشردن کلیدی از کنترلر و دیدن اثرش در تلویزیون) هست
حالا مطمئن نیستم که این 900هرتس ربطی به این داستان داشته باشه یا خیر

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
والا من زیاد اطلاعات در مورد مشخصات فنی در مورد تلویزیون ندارم اما تو پست های قبل که میخوندم و همیچنین سایت های دیگه یکی از معیار های برای گیمینگ همین input lag بود که بر اساس میلی ثانیه هست و هرچی این عدد کمتر باشه بهتره و تعریفی هم که ازش بود به این صورته که گفتن فاصله زمانی بین سیگنالی تلویزیون از سمت کنسول دریافت کنه و اونو نمایش میده یا ( تاخیری که بعد از فشردن کلیدی از کنترلر و دیدن اثرش در تلویزیون) هست
حالا مطمئن نیستم که این 900هرتس ربطی به این داستان داشته باشه یا خیر

اين مقداري كه شما ميگي با ميلي ثانيه حساب ميشه
چون سازنده هاي تلوزيون يا اين فاكتور رو تو مشخصات محصول قرار نميدن نميشه فهميد كه اين مقدار دقيقا چنده
يه سري از سايت هاي مرتبط با گيم ميان اين مورد رو تو بعضي تلوزيون ها برسي ميكنن و اعلام ميكنن كه چند هستش در مورد اين مدل من نديدم چيذي اعلام شده باشه
ولي تا جاي كه من فهميدم اين مقدار رابطه اي با فريم ريت داره
هرچي اون بالا تر باشه لگ كمتره

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اين مقداري كه شما ميگي با ميلي ثانيه حساب ميشه
چون سازنده هاي تلوزيون يا اين فاكتور رو تو مشخصات محصول قرار نميدن نميشه فهميد كه اين مقدار دقيقا چنده
يه سري از سايت هاي مرتبط با گيم ميان اين مورد رو تو بعضي تلوزيون ها برسي ميكنن و اعلام ميكنن كه چند هستش در مورد اين مدل من نديدم چيذي اعلام شده باشه
ولي تا جاي كه من فهميدم اين مقدار رابطه اي با فريم ريت داره
هرچي اون بالا تر باشه لگ كمتره

دوست عزیز انگار پستی که درباره اینپوت لگ دو صفحه قبل گفتم بهت رو نخوندی:|اقا جان اینپوت لگ ربطی به رفرش ریت(اسمش فریم ریت نیست که شما میگی!!!)نداره.:|حالا باز بیا حرف خودت رو تکرار کن.شما متاسفانه اطلاعاتت کمه بقیه رو هم رو داری به اشتباه میندازی
در ضمن او تلویزیون 4k هم که خریدی هم از لحاظ تصویر وهم از لحاظ گیم به درد نمیخوره.هر تلویزیونی که 4k باشه دلیل بر عالی بودنش نیست8-|

آخرین ویرایش:

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
دوست عزیز انگار پستی که درباره اینپوت لگ دو صفحه قبل گفتم بهت رو نخوندی:|اقا جان اینپوت لگ ربطی به رفرش ریت(اسمش فریم ریت نیست که شما میگی!!!)نداره.:|حالا باز بیا حرف خودت رو تکرار کن.شما متاسفانه اطلاعاتت کمه بقیه رو هم رو داری به اشتباه میندازی
در ضمن او تلویزیون 4k هم که خریدی هم از لحاظ تصویر وهم از لحاظ گیم به درد نمیخوره.هر تلویزیونی که 4k باشه دلیل بر عالی بودنش نیست8-|

کاملا درست میگن اینپوت لگ هیچ ارتباطی به رفریش ریت تلویزیون نداره و تلویزیون های سونی کمترین اینپوت لگ رو توی تلویزیون ها دارن و این یعنی یه مزیت برای گیمر . کاملا با شما موافقم

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
بچه ها یه نفر من رو هم راهنمایی کنه ثواب داره بخدا!

نهایت تا سه تومن میتونم هزینه کنم. از اونجایی هم که 4K تو گیم به درد نمیخوره و محتوای 4K هم ندارم نیازی نیست 4K باشه.

ابعاد بالای 48 اینچ.
اسمارت هم نبود اشکال نداره!

(به نظر شما آیا نیازی هست که حتما تلویزیون با گارانتی بگیرم؟ اختلاف قیمتها حدودا چقدره؟)

آخرین ویرایش:

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
من فقط در مورد گارانتی می خوام چیزی به شما بگم.

اونم این است که حتما تلویزیون با گارانتی تهیه کنید.
توجه کنید که ۹۰٪ قیمت یک تلویزیون قیمت پنل صفحه نمایش هست.
یکی از دوستان من ۲ تومن تلویزیون بدون گارانتی گرفت.مشکل پیدا کرد به نحوی که باید پنل عوض می شد.
هزینه ای که تعمیرگاه ها می خواستند ازش بگیرن برای تعویض پنل ۱.۸۰۰ تومن بود.
که به جاش رفت یک تلویزیون نو خرید.

به این حرف هایی که میگن گارانتی های ایران خوب امکانات نمی دهند هم توجه نکن.شرکت های گارانتی خوب هستند.مشکل از مشتری های پر توقع هست‌حداقل در ۹۰٪ موارد اینجوری بوده در مواردی که به چشم من خورده.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
بچه ها یه نفر من رو هم راهنمایی کنه ثواب داره بخدا!

نهایت تا سه تومن میتونم هزینه کنم. از اونجایی هم که 4K تو گیم به درد نمیخوره و محتوای 4K هم ندارم نیازی نیست 4K باشه.

ابعاد بالای 48 اینچ.
اسمارت هم نبود اشکال نداره!

(به نظر شما آیا نیازی هست که حتما تلویزیون با گارانتی بگیرم؟ اختلاف قیمتها حدودا چقدره؟)
دوست من پیشنهاد و نظر من اینه 50 اینچ w800b سونی رو بگیرید عالیه.120 هرتز اینپوت لگ 23 میلی ثانیه انتخاب خوبی هست.تو این رنج مدل سامسونگ h7770 که البته 50 اینچ بدون گارانتی گیر نمیاد.سامسونگ 6490 هم مدل خوبی هست.بستگی داره تلویزیون رو برای چه استفادهایی میخوای.اگه برای گیم و فیلم دیدن میخوای w800b بگیر.اگر امکانات جانبی و اسمارت بودن مهمه برات سامسونگ رو بگیر
در مورد گارانتی من خودم 55 اینچ سونی رو گرفتم بدون گارانتی تا حالا مشکلی پیش نیومده توی این سه ماه.البته از جای مطمن خرید کنی.در ضمن اگر از سایتهای بانه بگیری مونتاژ مالزی هست.اما نمایندگیهای ایران منتاژ ایران.

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
سلام
میخام تجربه خودم رو در مورد تلوزیون 4K 42 اینچ lg مدل ub 820 برای ps4 به اشتراک بزارم
از نظر کیفیت تصویر روی حالت گیم واقعا عالیه وحرف نداره من واقعا راضی هستم برخلاف گفته بچه ها هیچ خبری از کش اومدن تصویر یا کیفیت پایین نیست رنگ ها کیفیت صفحه نسبت به تلوریون full hd خیلی بهتره این وضوح بالا رو تو نگاه اول کاملا حس میکنید
خب تلوزیون هوشمند هستش اگه ps4 رو روشن کنید تلوزیون خودکار خودش روشن میشه و منوی ps4 رو مشاهده میکنید اگه تلوزیون رو هم روشن کنید و وارد قسمت اتصالش بشید اینبار ps4 خودش روشن میشه:"> چیزی که توی تلوزیون سونی دیده بودم ولی موضوع به همینجا خطم نمیشه

شما با کنترل جادویی خود تلوزیون میتونید داخل منوی ps4 بدون کوچک ترین دخالت دسته گردش کنید یعنی کنترل جادویی تلوزیون حکم دسته رو پیدا میکنه و شما قادرید هرجای که خواستید برید حتی متن تایپ کنید با دوستاتون چت کنید بازی دانلود کنید یا داخل بازی بشید یا بیایید بیرون و به وسیله کنترل جادویی ps4 رو خاموش کنید انگار کنسول جزی از تلوزیون شماست :d وقتی این هماهنگی رو دیدم اولش یکم هنگ کردم و گفتم مگه میشه ؟؟؟؟ مگه داریم؟؟؟؟ این ینی سازگاری کامل تلوزیون با کنسول
شما با TV تون میتونید فیلم ها یا عکس هایی که با کیفیت 4K با گوشی تون گرفتید از طریق QUICK SHARE به صورت بیسیم از داخل تلوزیون تماشا کنید و یا بریزیدش داخل فلش و از داخل تلوزیون ببینیدش میتونید روی تلوزیون برنامه نصب کنید و یا تو اینترنت گشت برنید و اهنگ و فیلم دانلود کنید یا حتی فیلم رو انلاین از اینترنت ببینید و به موزیک های مورد علاقه تون گوش بدید
اینهمه امکانات فقط با 2 ملیون 100
اگه بخام نظرمو ذر مورذ این تلوزیون تو یه جمله بگم فقط میتونم بگم خوذشه همونی که میخاستمه واقغا LG رو باید تو این مدل تحصین کرد
حیفه 2 ملیون پول بی زبون رو بدم یه تلوریون 40 اینچ سامسونگ یا سونی بگیریم که هیچی نداره فقط INPUT LAG پایین داره چیزی که اصلا معلوم نیست چیه و به چه کاری میاذ فقط تو میتونی چند صدم ثانیه زود تر هد شات کنی:)) حالا شما INPUT LAG چشم انسان تا دست انسان رو هم در نظر بگیر

نه فقط w800 هستش كه كيفيت اول اخر رو داره
به همين دليل هم شما ميخاي همه برن w800 برن بخرن انگار كه اين تلوزيون تافته جدا بافتس
اگه يه چرخي تو اين تايپيك بزني ميبيني هركي كه اين تلوزيون lg رو خريده و به نصيحت هاي دلسوزانه شما براي خريد w800 گوش نكرده كاملا از كيفيت تلوزيوني كه خريده راضي بوده و از امكاناتش اگاهي داشته حالا شما بشين هي شايعه درس كن كه lg فلانه بساره

Last edited by a moderator:

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
ای بابا من بازم دو دل شدم بین SONY 42W800b و LG ub820t :|
کاش همت میکردید یکم با دوربین فیلم میگرفتید آپلود میکردید یا از زوایاشون چندتا عکس مینداختید یا از کیفیت ها شات میگرفتید. هرچقدر هم فیلم و عکس از سایت و غیره ببینیم، باز عکسی که خودمون میگیریم واقعیت رو نشون میده. نمیدونم چقدر موافقید. دوستان لطفا کمک کنید من به بهترین انتخاب بین این دو تلویزیون برسم.
از لحاظ گیمینگ شکی ندارم که سونی خیلی برام بهتر عمل میکنه. حالا هرچقدر هم مارک های دیگه خوب باشه. کلا سونی رو یه چیز تضمینی واسه خودم میدونم و همیشه از تمام جنسایی که با این برند خریدم راضی بودم. تنها و تنها چیزی که منو به سمت LG وسوسه میکنه، امکانات جانبیشه که خیلی واسم کارآمده. مثل WebOS و کنترل جادویی. نمیدونم آخر چیکار کنم. سونی از این لحاظ خیلی محدود تر عمل کرده توی این گرینه ها.

آخرین ویرایش:

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
کاش همت میکردید یکم با دوربین فیلم میگرفتید آپلود میکردید یا از زوایاشون چندتا عکس مینداختید یا از کیفیت ها شات میگرفتید. هرچقدر هم فیلم و عکس از سایت و غیره ببینیم، باز عکسی که خودمون میگیریم واقعیت رو نشون میده. نمیدونم چقدر موافقید. دوستان لطفا کمک کنید من به بهترین انتخاب بین این دو تلویزیون برسم.

دوست گرامي با حرف و عكس نميشه فهميد كه كدوم محصول خوبه كدوم بده بايد خودتون مشخصات هر سه محصولي كه مد نظر تونه مقايسه كنيد و اگه امكانش هست تست كنيد تصميم بگيريد برا خريد

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوست عزیز دوساعت برات تایپ کردم بعد حرف یک نوب بیشتر قبول داری؟:|دوست من شما همون ال جی بخر.موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر