خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
ممنون.حالا این رنگ بهتر و عمق بهتر قابل حس کردن هست خیلی احتلاف داره یا نه جزیی هست زیاد به چشم نمیاد؟تشکر.
در واقع LED میزان طیف رنگ بالاتری رو نشون میده همچنین تفاوت سفید کامل و سیاه کامل رو با طیف خاکستری بیشتری ایجاد میکنه
پیشنهاد میکنم اگه امکانش برات هست بری خودت جایی و ببینی

hoSSein670

کاربر سایت
Aug 20, 2011
15
سلام دوستان یه مانیتور خوب میخوام برای سیستم و کنسول ps4
میخوام حتما دوتا وردوی hdmi داشته باشه چون دائم سویچ میکنم بین کنسول و سیستم
سازیشم مهم نیس فقط تاخیرش زیره 5 میلی ثانیه باشه
این چند مورد کدومش انتخاب بهتریه ؟
asus mx239h
asus vs278h
samsung s27d590 plus
ممنون میشم راهنمایی کنین موارد بهتریم اگه هست پیشنهاد بدین

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
کسی پاسخ نمیده؟؟؟
نه این اصلا به درد بخور نیستش
نه hdmi داره و نه حتی dvi رزولوشنش هم به درد گیم نمیخوره ( تجربه شخصی )
از من میشونی 1 اگه این رو داری که هیچی یه تبدیل hdmi به vga باس بگیری با یه اسپیکر جدا یا هدست برای دسته که بتونی بازی کنی2 اگه میخوای اینو بگیری اصلا نگیر و 3 هم اینکه 100 150 رو پولش بزار یه چیز خیلی بهتری میتونی بگیری ( ترجیها سایز بالاتر که بیشتر هم حال بده

mamadnexbox

کاربر سایت
Mar 5, 2010
94
5ms با 1ms چه قدر تفاوت دارد چون من میخوام پنل ips بگیرم و همه این پنل ها 5ms هستند به نظر شما دوستان چه کار کنم و آیا پنل ips برای گیم خوب هست و یا اینکه آنچنان تفاوتی با پنل معمولی ندارد؟ لطفا زود جواب بدین ممنون

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
5ms با 1ms چه قدر تفاوت دارد چون من میخوام پنل ips بگیرم و همه این پنل ها 5ms هستند به نظر شما دوستان چه کار کنم و آیا پنل ips برای گیم خوب هست و یا اینکه آنچنان تفاوتی با پنل معمولی ندارد؟ لطفا زود جواب بدین ممنون

اگه انلاین شوتر اول شخص مثل بتل زیاد بازی میکنی پنل tn ولی اگر بیشتر افلاین میزنی ips خیلی بهتره

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
ممنون ایمان جان فقط می خواستم بدونم این مانیتور lg 2261vp رو ps4 چجوریه ؟ اگه اوکیه ماینتور رو کمی صبر کنم . رو ps3 که مشکلی نبود راضی بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر