خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
من دیروز asus vx24ah رو گرفتم . رزولوشن 1440 رو ساپورت میکنه . 1080 هم عالی نشون میده. دوتا اسپیکر دووات داره. اینپوت لگشم فوق العاده پایینه در یک کلام میتونم بگم فوق العادست

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
من دیروز asus vx24ah رو گرفتم . رزولوشن 1440 رو ساپورت میکنه . 1080 هم عالی نشون میده. دوتا اسپیکر دووات داره. اینپوت لگشم فوق العاده پایینه در یک کلام میتونم بگم فوق العادست
قبل از هر چیز مبارکت باشه
منم میخوام مانیتور بگیرم برای اتاق قبل با تلویزیون داخل خونه بازی میکردم که 42 اینچ بود و از دور روی مبل می نشستم و بازی میکردم الان مانیتور 24 اینچم بگیرم میشه از دور یه جایی لم داد مثل رو تخت بازی کرد یعنی حسی که تلویزیون داره رو مانیتور هم داره یا نه ؟

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
قبل از هر چیز مبارکت باشه
منم میخوام مانیتور بگیرم برای اتاق قبل با تلویزیون داخل خونه بازی میکردم که 42 اینچ بود و از دور روی مبل می نشستم و بازی میکردم الان مانیتور 24 اینچم بگیرم میشه از دور یه جایی لم داد مثل رو تخت بازی کرد یعنی حسی که تلویزیون داره رو مانیتور هم داره یا نه ؟
خیلی ممنون بابت تبریکت دوست عزیزم. اگه میخوای اتاقت لم بدی 27 اینچ بگیر، البته با این 24 اینچ هم میشه لم داد ولی نه خیلی دور، این مدل که من گرفتم هم کامپیوترمو وصل کردم هم ps4 واسه اینکه میخواستم گیمهای pc رو 2k اجرا کنم اینو گرفتم که تگه شما فقط کنسولو میخایین وصل کنین 1080 بگیرین کافیه. اینم بگم که قبل ایسوس VG24qe داشتم که رفرش ریت 144 داشت و 1 میلی ثانیه بود ولی فروختم الان IPs هست اینکی که گرفتم و خیلی راضیم . توی Ps4 تصویر فوق العاده ای میده

Chainsaw1994

کاربر سایت
Nov 30, 2014
174
دوستان ببخشيد من يه مانيتور٢٣ اينچ دارم يه كابل تبديل اچ دي ام اي هم دارم تنها مشكلش اينه كه خروجي صدا نداره كاري نميشه كرد؟
ارزش داره يا تو همون تلويزين بازي كنم؟

farrrzad

کاربر سایت
Nov 24, 2013
55
سلام.یه tv برای گیم میخوام 40 اینچ.سرمایه 2میلیون.
نظرتون راجع به پلاسما چیه.بعد اینکه برای اتاق خودم میخوام .
یه مدل از الجی دیدم
LG 42LB56100GI LED TV
به درد گیم می خوره؟ یکی از بچه ها گرفته می گه راضی هستش .
نظر شما چیه ؟
ویا تو این مدل ها که می نویسم از چند تا سایت خارجی دیدم
SAMSUNG UN48H6350

Sony KDL-50W829

Sony KDL-40W605

Panasonic TX-42AS600
Vizio E Series 2015
Samsung JU7100
Samsung UN46H7150
Sony KDL-48W600B
این چند تا هم از سایت ign
Sony KDL-55W802A $999 Best Low Latency HDTV

Runner-up Budget HDTV Vizio E550i-B2 $647

Best Home Theater/ 3DTV Sony KDL-60W850B $1398

نظر خودم رو یک از این دو مدل :
Samsung UN46H7150
Sony KDL-48W600B

دوستان ممنون می شم یه مشاوره کنید دمتون گرم.

آخرین ویرایش:

mamadnexbox

کاربر سایت
Mar 5, 2010
94
به نظر دوستان عزیز و گیمر بین این دو مانیتور کدامیک رو بگیرم
Asus VS278Q و Asus MX279H

دوستان عزیز آیا بهتر از این مانیتورها با بودجه 1.5 میلیونی چیزی هست برای گیم

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
1,011
نام
محسن
دوستان تا دو ملیون تومن بهترین انتخاب تو سری w سونی تا سایز 42 چی هست ؟ اگر سری 800 هست کدوم گزینه مثلا 880 اینا یا 800 b ممنون از راهنمایی دوستان

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
سلام
اقا منم میخوام چند وقت دیگه ps4 بگیرم مانیتور درست حسابی ندارم برا همین مجبورم عوض کنم شما چه مونیتوری پیشنهاد میدید ؟ ( فقط قیمت های نجومی ندید 8-|)

farrrzad

کاربر سایت
Nov 24, 2013
55
سلام به همه دوستان.امروز رفتم جمهوری از نزدیک دیدم .چیزی که من دیدمsony w800b خیلیی خوب بود نمی دونم چرا تو هر مغازه ای که رفتم یه مقدار کو چیک از sony w600b بهتر بود .
tv های سامسونگ هم خوب بودن از lg بهتر بودن به نظر من
.سری h7790 سامسونگ از w800 سونی بهتر بود و قیمتش بالاتر.
کنتراست سامسونگ هم از حق نگدریم خوب بود.
من سری h6400 مد نظرم بود که خوب بود شاید تو کنتراست مثل سری w سونی بود شایدم یه مقدار کمی بهتر.ولی چیزی که من تو تلویزیونهای سامسونگ دیدم و نظرم رفت رو سونی این بود که demo که برای تلویزیونهای سامسونگ از یه مسابقه ی فوتبال بود یه حالت لگ مانند داشت و بازیکن ها رو در حالت دویدن به صورت لگ نشون میداد که چشم رو اذیت میکرد .ولی یه demo فوتبال هم تو سری w سونی دیدم که اصلا این مشکل رو نداشت و عالی نشون می داد. حالا نمی دونم مشکل از demo سامسونگ بود یا تلویزیونها.
در کل از لحاظ کیفت ساخت که میدیدم سونی بهتر بود از بقیه.
سامسونگ هم خوب بود و قیمت خوبی هم داشت البته فروشنده می گفت جشنوارس و از شنبه گرون می شه مدh6360 v رو با یک ماه تعویض میداد 1750 ولی گفت از شنبه می شه دو میلون و پنجاه.
و از الجی اصلا خوشم نیومد حس می کریم اصلا کیفت خوبی نداشت .با اینکه اول می خواستم ال جی بگیرم.
این بود تجربه من .در کل پیشنهاد می کنم حودتون برین از نزدیک ببینین بهتره.

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام
ما یک سفر چند روزه رفتیم بانه!!
کل شهرو مغازه به مغازه گشتیم سری 7 سامسونگ نبود که نبود :(
مجبور شدیم سونی w800 بخریم سایز 50 اینچ!!!
بعد خدمتتون عرض شود که الجی رو دیدیم بسی کیفیت داشت ولی تو عمق مشکی فوق ضعیف عمل میکرد!!
تو تصاویر ساده هم پرش داشت حتی سری 8ش که تقریبا 49 اینچش با فول امکانات 2700 بود!!!
بعد تی وی سری hu 7000 سامسونگ که uhd هست مشاهده شد بسی مزخرف :|
سونی w600 خیلی خیلی بهتر از اون بود اصن رنگ ها کدر و مزخرف!!!
بعد خدمتتون عرض شود قیمت هاشون خیلی باحاله مغازه با مغازه 10 تومن فرقه کل بانه رو بگردی شاید 20-30 تومن کم تر پیدا کنی!
و فروش گاه های اینترنتی گرون فروشن الان کف قیمت که من دیدم 3150 بود ما اونجا خریدیم 3010!
200 هم هزینه حمل یک چیزی حدود 300 تومن گرون در میاد!
بعد هر سوالی تو هر رنج تی وی میخاید بپرسید این تجربه چند روزی چیزی که بر اساس مشاهدات بود رو بهتون بگم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر