خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
نه. حداقل چشم من که تشخیص نداد.

دوست عزیز قیمتش الآن شده 6.700. اونموقع که ما خریدیم (نزدیک 6-7 ماه پیش)با یدونه سینما خانگی نزدیک 7.800 بود. ضمنا اونموقع 8890 گرونتر بود. فقط بخاطر 4k نزدیک 400 تومن (حدودا) باید بیشتر میدادی.
ضمنا تو خونه ما وسایل رو پدر خریداری میکنن و من هم حق انتخاب زیادی ندارم وگرنه میگفتم ویدئو پروژکتور بخره برا من

تو تلویزیونهای فول اچدی فقط sony w900 ارزش پول دادن بالای 5 تومن رو داره که کیفیت تصویرش فوق العاده هست . اصلا یه جورایی با همه تلویزیونهایی که دیدم فرق میکنه ! البته خیلی به سختی گیر میاد . من خودم چند وقت پیش یه h7000 سامسونگ خریدم ازش راضی ام و نسبت به قیمتی که خریدم 3.200 خوبه ( بانه ای خریدم ) الان هم میخوام یه فورکا بخرم بین x8500b و hu8890 یکی رو میخرم منتها اینبار با گارانتی چون قیمت بانه ای و با گارانتی فرق زیادی نداره .

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
تو تلویزیونهای فول اچدی فقط sony w900 ارزش پول دادن بالای 5 تومن رو داره که کیفیت تصویرش فوق العاده هست . اصلا یه جورایی با همه تلویزیونهایی که دیدم فرق میکنه ! البته خیلی به سختی گیر میاد . من خودم چند وقت پیش یه h7000 سامسونگ خریدم ازش راضی ام و نسبت به قیمتی که خریدم 3.200 خوبه ( بانه ای خریدم ) الان هم میخوام یه فورکا بخرم بین x8500b و hu8890 یکی رو میخرم منتها اینبار با گارانتی چون قیمت بانه ای و با گارانتی فرق زیادی نداره .
منم دقیقا مثل شما بین انتخاب سونی x8500b و سامسونگ huc9990 گیر کردم و تصویر هردو تلویزیون رو از نزدیک دیدم تصویر جفتش عالیه اما رنگها تو سونی یکم پخته تره اما 3d سامسونگ بهتره از طرفی سونی 200 هرتز و سامسونگ 1200 هرتز و از اسمارت سامسونگ نمیشه به راحتی گذشت
خلاصه بین دوراهی گیر کردم

Chief

کاربر سایت
Oct 18, 2009
38
نام
علی
من سونی نسل جدید رو تست نکردم اما تصاویر جفتشو بغل هم دیدم و به نظرم سامسونگ یه سرو گردن بالاتره مخصوصا curve هاش. ضمنا امکانات اسمارت سامسونگ تو هیچ جای دیگه پیدا نمیشه. یه حالت Sport داره خوراک بازی های ورزشیه اصن یه وضی :D

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام دوستان
آقا این سایت بانه ویترین قضیه اش چیه. قیمتاش خیلی مناسبه !
من تی ویم چت زده همون 1080 که میگرفت و به صورت 720 نشون میداد هم کار نمیکنه و الان باید فقط خروجی کنسولو رو 720 بزارم تا تصویر بده. الان دیگه رو ps4ستمه با این تی وی،پولمم طوری نیست بتونم الام 2 تومن بدم برا یه فول اچدی. ولی این فروشگاه زده 32 سونی فول 1300000!!
هیچ تضمینی هست گرفتی جنسشون سالم باشه؟

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
سلام دوستان
آقا این سایت بانه ویترین قضیه اش چیه. قیمتاش خیلی مناسبه !
من تی ویم چت زده همون 1080 که میگرفت و به صورت 720 نشون میداد هم کار نمیکنه و الان باید فقط خروجی کنسولو رو 720 بزارم تا تصویر بده. الان دیگه رو ps4ستمه با این تی وی،پولمم طوری نیست بتونم الام 2 تومن بدم برا یه فول اچدی. ولی این فروشگاه زده 32 سونی فول 1300000!!
هیچ تضمینی هست گرفتی جنسشون سالم باشه؟

فروشگاههای بانه ای دیگه همشون تحویل در منزل دارن یعنی پولشو وقتی آورد تست کردید مطمین شدید میدید و قبل از ارسال ففط هزینه ارسال میدید که اگر تهران باشید یه صد تومتی میشه .
بعد هم تعجب نداره الان 42 اینچ سونی تو بانه میدن 2 میلیون .

dmcmasoud

کاربر سایت
Mar 6, 2011
213
نام
مسعود
سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
اقایان من اخیرا یه samsung uh8850 خریدم که pc رو بهش وصل کنمو و از رزولوشن 4k استفاده کنم (گرافیکم gtx 980 )
مشکلی که این وسط پیش اومده اینه که tv تو رزولوشن 4k بالاتر از 30 هرتز مچ نمیشه و به دنبال اون بازی ها رو نمیتونم بیشتر از 30 فریم بگیرم یعنی رو 60 که میزارم دوباره برمیگردونه رو 30 هرتز
دوستان گفتن که مشکل از کابله و باید hdmi ورژن 2 یا تبدیل display port to hdmi بگیری
کابل hdmi v2 که فکر نکنم تو ایران پیدا بشه (دوستان اگه جایی رو میشناسن که میشه تهیه کرد ممنون میشم بهم اطلاع بدن)
میخواستم از دوستان تقاضا کنم اگه به این مورد برخوردن و راه حلی براش دارن منو راهنمایی کنن
خیلی ممنون

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
اقایان من اخیرا یه samsung uh8850 خریدم که pc رو بهش وصل کنمو و از رزولوشن 4k استفاده کنم (گرافیکم gtx 980 )
مشکلی که این وسط پیش اومده اینه که tv تو رزولوشن 4k بالاتر از 30 هرتز مچ نمیشه و به دنبال اون بازی ها رو نمیتونم بیشتر از 30 فریم بگیرم یعنی رو 60 که میزارم دوباره برمیگردونه رو 30 هرتز
دوستان گفتن که مشکل از کابله و باید hdmi ورژن 2 یا تبدیل display port to hdmi بگیری
کابل hdmi v2 که فکر نکنم تو ایران پیدا بشه (دوستان اگه جایی رو میشناسن که میشه تهیه کرد ممنون میشم بهم اطلاع بدن)
میخواستم از دوستان تقاضا کنم اگه به این مورد برخوردن و راه حلی براش دارن منو راهنمایی کنن
خیلی ممنون
برو خیابان جمهوری همه مغازه ها hdmi v2 دارن

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
761
سلام به همگی.اقایون محترم این tv سونی مدل 9000C محصول 2015 هستش توی ایران اومده اگه اره قیمت چنده اگه هم نیومده کی میاد ممنون

آخرین ویرایش:

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
سلام. من یه ال ای دی سامسونگ دارم. تو بازی call of duty ghost همش به مشکل motion blur می خورم . یعنی تصویر مکررا تار میشه. شنیدم که گفتن این بخاطر مشکل انطباق تصویر یا همون فرکانس تصویره؟ اساتید نظرشون چیه؟

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز من میخوام واسه ی ps4 خودم یه تلویزیون بگیرم و بوجه من در حد 2.5 میلیون لطفا بهترین مدل و تلویزیونی رو بگید که واقعا کیفیتش 1080 هست و هرچه کوچک باشه سایزش عالیه

خلاصه سنگ تموم بزارید توی معرفی:d

توصیه میکنم یه چیزی بگیری که حتما قابلیت motion flow داشته باشه

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,755
نام
علی
من pc رو وصل کردم به تی وی خودم ولی تو بازی evil within یه مشکلی دارم! وقتی وارد بازی میشم و بازی رو روی گزینه ی ۱۹۲۰در۱۰۸۰ قرار می دم رو حالت full screen تصویر بازی کامل نشون داده نمیشه!! یعنی قسمتی از تصویر خارج از صفحه ی نمایش قرار میگیره! ولی وقتی از حالت فول اسکرین در میام تصویر کامل نشون داده میشه!
تی وی ۱۰۸۰ پی و سایزش ۴۰ اینچه!
ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید که راه حل چیه!

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
من pc رو وصل کردم به تی وی خودم ولی تو بازی evil within یه مشکلی دارم! وقتی وارد بازی میشم و بازی رو روی گزینه ی ۱۹۲۰در۱۰۸۰ قرار می دم رو حالت full screen تصویر بازی کامل نشون داده نمیشه!! یعنی قسمتی از تصویر خارج از صفحه ی نمایش قرار میگیره! ولی وقتی از حالت فول اسکرین در میام تصویر کامل نشون داده میشه!
تی وی ۱۰۸۰ پی و سایزش ۴۰ اینچه!
ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید که راه حل چیه!

دوست عزیز چرا بدون توجه به موضوع تایپک سوالتون رو مطرح میکنید اینجا بحث در خصوص TV مناسب واسه PS4 هستش نه PC . به هر صورت واسه این که مشکلت حل بشه باید رزولیشن رو در خود ویندوز تغییر بدی و و روی 1080 تنظیم کنی که یه مقدار آیکون ها و فونت ها ریزتز میشه که باز هم اونو میتونی تنظیم کنی .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,755
نام
علی
درود!
از قسمت جنرال تنظیمات تی وی باید گزینه رو بذاریم رو game mode?!
آخه در توضیحاتش نوشته وقتی رو این حالت باشه سرعت اجرای بازی های کنسولی رو بیشتر می کنه ولی ممکنه کیفیت گرافیکی رو پایین بیاره!
افزایش سرعت اجرا منظورش چیه؟!
واقعا ممکنه کیفیت گرافیکی رو پایین بیاره؟!
پس بهتر نیست برا بازی کردن هم گیم مد آف باشه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر