خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
دوستان به نظرتون 850 بدم یه مانیتور عالی بخرم (vx239h) یا 990 بدم 32f5550 بخرم؟؟

vx239h مانیتور عالی نیست معمولی هست کنتراست 1 به 1000 و زمان پاسخدهی 5میلی خاکستری و واقعی 13 میلی ثانیه
مانیتور vx248h و vn247h گزینه های بهتری برای گیم هستن
تی وی سامسونگ هم تست نکردم

FOR BAME

کاربر سایت
Jul 5, 2011
9
vx239h مانیتور عالی نیست معمولی هست کنتراست 1 به 1000 و زمان پاسخدهی 5میلی خاکستری و واقعی 13 میلی ثانیه
مانیتور vx248h و vn247h گزینه های بهتری برای گیم هستن
تی وی سامسونگ هم تست نکردم
vx239 کنتراستش 1:8000000 اما زمان پاسخ گوییش 5 میلی حالا واقعیش چیه مشخص نیست.ولی باید طرف ببینه دنبال چیه. اگه دنبال زاویه دیده باید پنل ips رو انتخاب کنه (229 یا 239) اما سری 8*2 به نظر برای بازی به خاطر زمان پاسخگویی بالاتر بهتر هستن.ضمن اینکه من خودم با تو 229 بازی کردم و مشکل خاصی توش ندیدم

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
4k ها سامسونگ ظاهرا بعضی ها با صدای زیاد فنش مشکل دارند که این خودش عیب بزرگی حساب میشه حالا اگر کیفیت تصویر خوبی هم داشته باشن, به خاطر این مشکل
ممکنه در آینده از خریدش پشیمون بشی پس بهتره این مدل از گزینه های انتخابی حذف کنی.

بین F8880 و W900 هم اختلاف زیاد از نظر کیفیت وجود نداره و هر دو از بهترین ها هستند ولی مشکل اساسی اینه که هر دو تولید سال 2013 و سخت گیر میان.
آخرین قیمتی هم که این 2 مدل داشتن بالا 6 بودن تا اونجایی که یادم میاد. به نظرم شما 2تا راه داری,در صورتی که نتونی یا نخوای این دو مدل بگیری:

- اگر خیلی عجله داری برای خرید , خرید همین مدل های 2014 که در بازار هستند.

- اگر بتونی صبر کنی و TV یا مانیتوری که داری فعلا میتونه جوابگو باشه , منتظر ورود مدل های جدید سامسونگ و سونی باشی.(سونی هم 4k های با اینچ پایین معرفی کرده که میتونن گزینه های خوبی باشن )

ممنون از پاسخ دهی
امروز عصر برادرم بهم زنگ زد نمایندگی سامسونگ بود
گفت هم F8880 هست و هم HU8890
که اولی یعنی 8880 رو سایز 46 اینچ با گارانتی سام سرویس 5200 گفته بود
و 8890 رو بهش سایز 48 با گارانتی سام سرویس 4850 گفته
واقعا موندم بین این دو مدل !!!!!

موافقم
تو این ces سونی TV های خیلی خوبی معرفی کرد که توشون برای اولین بار Sony از پلتفورم android TV استفاده میکنه که عالیه تا ۷ یا ۸ ماه دیگه هم احتمالا تو بازاره
والله با این اوضاع بد بازار ما کی 7 یا 8 ماه دیگه رو دیده !!!!! یهو میبینی باز همه چیز پوکید !!!!!!!!!!!!!

میخوام قبل عید بگیرم ، که عید امسال یه حالی با همه ی دوستان بکنیم :)

نگاه کردم مدل خارجی HU8890 میشه HU8500 و F8880 هم میشه F8000

کلی ریویو خوندم بازم نتونستم بفهمم کدومش بهتره
کاربرد منم گیمه PS4-PS3-PC-BluRay هستش
4K بودن خوبه ولی این مدل HU8890 اطلاعات خاصی ازش نیست

اهل فن و دوستانی که واقعا اطلاعات کافی دارند کدوم رو پیشنهاد میکنند ؟ و به چه دلیلی ؟

ممنون و سپاس

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
ممنون از پاسخ دهی
امروز عصر برادرم بهم زنگ زد نمایندگی سامسونگ بود
گفت هم F8880 هست و هم HU8890
که اولی یعنی 8880 رو سایز 46 اینچ با گارانتی سام سرویس 5200 گفته بود
و 8890 رو بهش سایز 48 با گارانتی سام سرویس 4850 گفته
واقعا موندم بین این دو مدل !!!!!

والله با این اوضاع بد بازار ما کی 7 یا 8 ماه دیگه رو دیده !!!!! یهو میبینی باز همه چیز پوکید !!!!!!!!!!!!!

میخوام قبل عید بگیرم ، که عید امسال یه حالی با همه ی دوستان بکنیم :)

نگاه کردم مدل خارجی HU8890 میشه HU8500 و F8880 هم میشه F8000

کلی ریویو خوندم بازم نتونستم بفهمم کدومش بهتره
کاربرد منم گیمه PS4-PS3-PC-BluRay هستش
4K بودن خوبه ولی این مدل HU8890 اطلاعات خاصی ازش نیست

اهل فن و دوستانی که واقعا اطلاعات کافی دارند کدوم رو پیشنهاد میکنند ؟ و به چه دلیلی ؟

ممنون و سپاس
درود
عزیز اگه حدود 6500 داری،مدل
SONY 4K 49X8500B
رو بگیر کیفیت عالی و اینپوت لگ کمتر از 40ms رو داره.
متاسفانه تلويزيونهای سامسونگ مخصوصاً سرى 4K اینپوت لگ خوبی ندارن.
البته بنده هم چند صفحه قبل به همه گفتم که 7 ماهی صبر کنید و سری C سونی رو بگیرین، چون واقعا معرکه هستش.

SONY XPERIA Z2

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
4k ها سامسونگ ظاهرا بعضی ها با صدای زیاد فنش مشکل دارند که این خودش عیب بزرگی حساب میشه حالا اگر کیفیت تصویر خوبی هم داشته باشن, به خاطر این مشکل
ممکنه در آینده از خریدش پشیمون بشی پس بهتره این مدل از گزینه های انتخابی حذف کنی.

بین F8880 و W900 هم اختلاف زیاد از نظر کیفیت وجود نداره و هر دو از بهترین ها هستند ولی مشکل اساسی اینه که هر دو تولید سال 2013 و سخت گیر میان.
آخرین قیمتی هم که این 2 مدل داشتن بالا 6 بودن تا اونجایی که یادم میاد. به نظرم شما 2تا راه داری,در صورتی که نتونی یا نخوای این دو مدل بگیری:

- اگر خیلی عجله داری برای خرید , خرید همین مدل های 2014 که در بازار هستند.

- اگر بتونی صبر کنی و TV یا مانیتوری که داری فعلا میتونه جوابگو باشه , منتظر ورود مدل های جدید سامسونگ و سونی باشی.(سونی هم 4k های با اینچ پایین معرفی کرده که میتونن گزینه های خوبی باشن )

درود
عزیز اگه حدود 6500 داری،مدل
SONY 4K 49X8500B
رو بگیر کیفیت عالی و اینپوت لگ کمتر از 40ms رو داره.
متاسفانه تلويزيونهای سامسونگ مخصوصاً سرى 4K اینپوت لگ خوبی ندارن.

SONY XPERIA Z2

نه متاسفانه بالای 5.5 نمیخواهم هزینه کنم !!!
یه کارمند ساده چی داره که 6.5 بده TV :((

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216
نه متاسفانه بالای 5.5 نمیخواهم هزینه کنم !!!
یه کارمند ساده چی داره که 6.5 بده TV :((
پس سری 46W900A یا 46W904A سونی رو بگیرین که بهترین اینپوت لگ رو داره،و تنها مدل ترایلومینیوس دار تو FULL HD هاست.
این مدل شاهکار SONY تو كيفيت FULL HD هستش.
ولی باز بنده سری 4K سونی رو پیشنهاد ميدم، حداقل تلویزیون آینده هستش.

SONY XPERIA Z2

آخرین ویرایش:

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
سلام دوستان.

ممنون ميشم يه tv 4k عالي با قيمت مناسب و ارزون به من معرفي كنيد. اصلا نميخوام الكي پول مارك بدم . نظر خودم lg ub8500 هستش. اگه

كيفيت بهتر و ارزونتر ميدونيد ممنون ميشم بگيد .

آخرین ویرایش:

mmf66

کاربر سایت
Jul 22, 2010
146
vx239 کنتراستش 1:8000000 اما زمان پاسخ گوییش 5 میلی حالا واقعیش چیه مشخص نیست.ولی باید طرف ببینه دنبال چیه. اگه دنبال زاویه دیده باید پنل ips رو انتخاب کنه (229 یا 239) اما سری 8*2 به نظر برای بازی به خاطر زمان پاسخگویی بالاتر بهتر هستن.ضمن اینکه من خودم با تو 229 بازی کردم و مشکل خاصی توش ندیدم

دوست عزیز بنده کنتراست واقعی رو گفتم یک به 1000 و زمان پاسخدهی واقعی 13 میلی ثانیه اون 5 میلی ثانیه مربوط به خاکستری به خاکستری هست که ملاک نیست میتونید یه سرچ بکنید تو نت مشخصات رو ببینید

reza11

کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان کسی نیست جواب ما رو بده .ممنون ميشم يه tv 4k عالي با قيمت مناسب و ارزون به من معرفي كنيد. نظر خودم lg ub8500

هستش. اگه كيفيت بهتر و ارزونتر ميدونيد ممنون ميشم بگيد . یا تا سری جدید سونی که قرار بهار بیاد صبر کنم. میگن قیمتهاش خیلی مناسب درسته؟

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
دوستان کسی نیست جواب ما رو بده .ممنون ميشم يه tv 4k عالي با قيمت مناسب و ارزون به من معرفي كنيد. نظر خودم lg ub8500

هستش. اگه كيفيت بهتر و ارزونتر ميدونيد ممنون ميشم بگيد . یا تا سری جدید سونی که قرار بهار بیاد صبر کنم. میگن قیمتهاش خیلی مناسب درسته؟
به نظرم ارزش صبر کردن داره هم بخاطر TV های جدید هم بخاطر اینکه ای TV های 4k نسل اولشونه و مشکلاتی دارن بعضیاشون 4k هستن ولی فرمت فیلم های 4k هم ساپورت نمیکنن TV های جدید سونی برای اولین بار اندروید TV دارن که دیگه اندروید نیاز به تعریف نداره ولی این مدل ها چند ماه دیگه میرسه.اون مدلی هم که خودتون گفتید به نظرم باز تولید رنگ خوبی نداره از نزدیک دیدم که میگم lg la9650 خوب بود که گرون تره و فرمت 4k نمیشناسه واسه همین منم منتظرم TV های جدید سونی بیاد

reza11

کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
متشکر دوست عزیز hazardous. پس صبر میکنم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر