خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863
یه عزیز لطف کنی بی زحمت بگه تا قیمت 900 تا 1 میلیون چه چیزی خوبو با ارزشه ؟؟ تو صفحه قبلم سوالم رو گفته بودم اما عزیزان ج ندادن ... والا جز ایکس ویژن مارک های دیگه هستن بالاتر از 24 اینچ مثلا و خوب باشن ؟؟؟
در کل چی پیشنهاد میکنید برای بازی با ps4 میخواستم
تشکر از همگی

دوستان به نظرتون من قبل عید tv بخرم یا بذارم برای بعد عید !!!

بعد این tv های سونی همین w670 خوبه 42 ؟ یا چیزی دیگه بخرم بودجه هم بیشتر 2 نشه !!
شرایط اقتصادی معلوم نمیکنه ولی بیشتر مدلا مثل سامسونگ برای عید تخفیف های عالی گذاشتن که معلوم نیست بعد عید تغییر میدن یا خیر!
بله این مدل خوبیه و چندتا از همین بچه های بازیسنتر دارن و راضی هستن.
سلام
لطفا یه مانیتور خوب که مشکلی برای بازی با ps4 نداشته باشه معرفی کنید.
قیمتش خیلی بالا نباشه.
بهترین مانیتور برای گیم asus vn247h هست با قیمت 800تومن
ASUS - 24" - VN247H - LED ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا

eje6atej.jpg

SONY 4K
X9004A

Sent from my iPhone using Tapatalk
تی وی های سونی فوق العادن ولی یه عیبی که دارن اون شیشه براق پنلشونه که متاسفانه نور رو تا یه حد کمی منتقل میکنه!
ولی بازم از خیلی برندای دیگه بهتره.پلاسما ها تو این مورد خیلی ضعیفن.غیز از مدلای تاپشون.
یه عزیز لطف کنی بی زحمت بگه تا قیمت 900 تا 1 میلیون چه چیزی خوبو با ارزشه ؟؟ تو صفحه قبلم سوالم رو گفته بودم اما عزیزان ج ندادن ... والا جز ایکس ویژن مارک های دیگه هستن بالاتر از 24 اینچ مثلا و خوب باشن ؟؟؟
در کل چی پیشنهاد میکنید برای بازی با ps4 میخواستم
تشکر از همگی
عزیز پیشنهاد من اینه که بری سمت مانیتور حرفه ای ایسوس
http://www.rayansaba.com/index.php?productID=7761
چون با این بودجه تی وی خیلی خوبی پیدا نمیکنید ولی میتونید یکی از بهترین مانیتورها رو تهیه کنید

موفق باشید

آخرین ویرایش:
داداش به نظرت 24 اینچ مناسبه ؟؟ من مانیتور فعلیم 19 هست و زیاد بزرگ نیست واسم برا همین دنبال یه چیزی بودم که سایزش بزرگ تر باشه ...
یه ایکس ویژن دیدم حدود 860 29اینچ بود // شما باشید کدوم رو میخرید ایسوس رو ؟؟؟؟ کیفیت رنگ ها و .... در این بهتره یعنی ؟؟
و اینکه PS4 رو میخوام فقط روش اجرا کنم واسم مهمه این کیفیت تصاویر ماینیتور ... چون اگه کنتراست رنگا خوب باشه آدم واقعا لذت میبره از گیم ...

سلام
دوستان من میخوام tv بگیرم واسه اتاق خوابم بین این دومدل گیر کردم LG 32la66100 ya 66000 و Sony KDL-32w670 دوستان اگه میشه یه راهنمایی کنید
هم برای فیلم هم برای بازی کدوم بهتره؟

داداش به نظرت 24 اینچ مناسبه ؟؟ من مانیتور فعلیم 19 هست و زیاد بزرگ نیست واسم برا همین دنبال یه چیزی بودم که سایزش بزرگ تر باشه ...
یه ایکس ویژن دیدم حدود 860 29اینچ بود // شما باشید کدوم رو میخرید ایسوس رو ؟؟؟؟ کیفیت رنگ ها و .... در این بهتره یعنی ؟؟
و اینکه PS4 رو میخوام فقط روش اجرا کنم واسم مهمه این کیفیت تصاویر ماینیتور ... چون اگه کنتراست رنگا خوب باشه آدم واقعا لذت میبره از گیم ...
والا من خودم نسل پیش رو با lg w2261vp 22 اینچ گذروندم که واقعا لذت بخش بود!
حالا شما فرض کن رو یه مانیتوری که برای گیم تولید شده و 24 اینچ هم هست نسل بعد رو بازی کنی!
ولی اگر اوج لذت بازی رو مانیتور رو میخوای بهتری یه مانیتور 27 اینچی بگیری!
ایکس ویژن هم بد نیست ولی اصلا به پای ایسوس نمیرسه.

سلام
دوستان من میخوام tv بگیرم واسه اتاق خوابم بین این دومدل گیر کردم LG 32la66100 ya 66000 و Sony KDL-32w670 دوستان اگه میشه یه راهنمایی کنید

سلام
سلام دوست عزیزم ببینید من یه هفته ای میشه که سونی W670 رو دارم به نظرم خریده منطقی هستش کیفیتش هم با توجه به پولی که براش هزینه میکنید بی نظیره ویکی از پرفروشترین 32 های بازار هستش اگر راهنمایی خواستین من در خدمتتون هستم

سلام دوست عزیزم ببینید من یه هفته ای میشه که سونی W670 رو دارم به نظرم خریده منطقی هستش کیفیتش هم با توجه به پولی که براش هزینه میکنید بی نظیره ویکی از پرفروشترین 32 های بازار هستش اگر راهنمایی خواستین من در خدمتتون هستم
داداش چند گرفتی ؟

سلام به همه اساتید گرامی
دوستان فاصله مناسب برای بازی با یه تلویزیون 32 اینچی چه قدر هستش؟
میخواستم ببینم حالت Game Mode چه مزیت هایی داره؟
سلام حالت Game Mode میاد بیشتر قابلیت های اضافی تلوزیون رو که به پردازش احتیاج دارن و زمان تاخیر رو بالا میبرن OFF میکنه . تو حالت Game Mode به دلیل قابل دسترس نبود بعضی از آپشن ها کیفیت تصویر نسبت به حالت Calibrated شده ی پایین تر هست ولی Input Lag به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا میکنه . البته اگر شما FPS و بازی های مالتی پلیر بازی نمیکنید و در کل بازیکن خیلی حرفه ایی نیستید این مقدار Input Lag براتون ملموس و قابل حس کردن نخواهد بود و میتونید رو حالت های دیگه با کیفیت تصویر بالاتر به بازی بپردازید بدون اینکه حالت Game Mode رو روشن کنید .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or