خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
سری 8000 برایتنس بیشتری داره. پنل 120 هرتز داره که با hdmi 2.0 میتونه 1080p 120hz و 1440p 120hz رو ساپورت کنه. مدل 7100 اینپوت لگ کمتری داره. در باقی موراد از جمله نوع پنل و led وکنتراست و غیره تفاوت زیادی ندارن.
حالا با در نظر گرفتن نیاز خودتون میشه تصمیم گرفت.
در ضمن کنترل سری 8 هم موس دار و با امکانات بیشتره!
سلام داداش
طبق پیشنهاد شما من تلوزیون ال جی مدل sm9000 رو خریداری کردم و واقعا هم کیفیتش خوبه
فقط واسه بازی حس میکنم باید تنظیمات خاصی داشته باشه
برای گیم تنظیمات حالت تصویر چطوری باید باشه؟

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
سلام داداش
طبق پیشنهاد شما من تلوزیون ال جی مدل sm9000 رو خریداری کردم و واقعا هم کیفیتش خوبه
فقط واسه بازی حس میکنم باید تنظیمات خاصی داشته باشه
برای گیم تنظیمات حالت تصویر چطوری باید باشه؟

مبارک باشه
باید تصویر رو بذارین رو حالت game mode که توی اون حالت کمترین اینپوت لگ رو داره. البته معمولا با کنسول ها هماهنگ هست و به محض رفتن روی اینپوت کنسول خودش گیم مود رو فعال میکنه. ولی اگر pc وصل کنید باید دستی این کار رو انجام بدین.

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
تو حالت تصویراش دو تا مد داره یکی game هست یکی hdr effect که مد hdr effect وقتی وارد بازی میشم نمیشه ازش استفاده کنم !! فقط مد گیم فعاله
لطفا راهنمایی کنید که برا بازی چیکار کنم تنظیماتش

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
تو حالت تصویراش دو تا مد داره یکی game هست یکی hdr effect که مد hdr effect وقتی وارد بازی میشم نمیشه ازش استفاده کنم !! فقط مد گیم فعاله
لطفا راهنمایی کنید که برا بازی چیکار کنم تنظیماتش
از چه کنسول و یا دستگاهی استفاده میکنید؟ توی تنظیمات کنسول قسمت sound and screen باید قابلیت hdr رو فعال کنید.

• Like
Reactions: Omid Xray

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
کسی هست با مانیتور و تیوی چشماش مشکل داشته باشه و اذیتش کنه؟ من حتما باید واسه مانیتور و لپتاپم نور و کم کنم و یه نایلون ظریف جلوی صفحه بزارم. وگرنه با نور دیفالت چشمام داغون میشه سردرد میگیرم و .... مثلا برای بازی رو کنسول ، پروفایل tv و میزارم رو گیم نورش برام زیاده نور و کم هم میکنم باز هم 100 در صد خوب نمیشه!
ولی با ایفون و کلا گوشی هیچ مشکلی ندارم! الته اون دلیلش اینه که auto brightness که بنا به نور محیط صفخه رو کم نور میکنه.
این مشکلم بیشتر با خوندن متن و اینترنت و ویندوز هست با فیلم دیدن مشکلی ندارم. مشکل عجیبیه ولی فقط من نیستم این جا رو ببین یع سایت درست کردن برای همین ولی ظاهرا تعداد افرادی مث من کم هستن واسه همین از سازندگان کسی اهمیت نمیده! LEDStrain Forum

• Like
Reactions: Xenon360

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
از چه کنسول و یا دستگاهی استفاده میکنید؟ توی تنظیمات کنسول قسمت sound and screen باید قابلیت hdr رو فعال کنید.
من با ps4 بازی میکنم.
همین کار و هم کردم و رفتم تو تنظیمات و فعال کردم ولی وقتی وارد بازی میشم (مثل فیفا و کال اف دیوتی) دیگه نمیتونم از مد hdr effect استفاده کنم و فقط مد game فعاله.ولی جالب اینجاست که داخل صحفه منوی ps4 که هستم مد hdr effect فعاله ولی وارد بازی میشم دیگه فعال نیست.

شرمنده خیلی سوال میکنم حقیقا این همه هزینه کردم دلم میخواست واسه گیم جوری باشه که بیشتر لذت ببرم.

خیلی از تنظیمات دیگه هم داخل هر مد هست که میشه کم و زیادشون کنی اونا هم اگه چیزی میدونید که اگه تغییر بدم شرایط بازی کردن و بهتر کنه مخصوصا واسه مد گیم لطفا بهم بگید تا کم زیادشون کنم.

ممنون ک جواب میدیدن

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام
من ps4 رو با کابل hdmi to dvi به مانیتور وصل کردم تصویر یکم روشن تر شده انگار نسبت به hdmi to hdmi
میخوام ببینم نمیشه درستش کرد روشنایی زیادش رو و به مانیتور آسیب نمیرسه؟
مانیتور یه پورت hdmi بیشتر نداره که به کیس وصله نمیخوام هی جابجا کنم برا همین اینکار کردم

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
من با ps4 بازی میکنم.
همین کار و هم کردم و رفتم تو تنظیمات و فعال کردم ولی وقتی وارد بازی میشم (مثل فیفا و کال اف دیوتی) دیگه نمیتونم از مد hdr effect استفاده کنم و فقط مد game فعاله.ولی جالب اینجاست که داخل صحفه منوی ps4 که هستم مد hdr effect فعاله ولی وارد بازی میشم دیگه فعال نیست.

شرمنده خیلی سوال میکنم حقیقا این همه هزینه کردم دلم میخواست واسه گیم جوری باشه که بیشتر لذت ببرم.

خیلی از تنظیمات دیگه هم داخل هر مد هست که میشه کم و زیادشون کنی اونا هم اگه چیزی میدونید که اگه تغییر بدم شرایط بازی کردن و بهتر کنه مخصوصا واسه مد گیم لطفا بهم بگید تا کم زیادشون کنم.

ممنون ک جواب میدیدن
احتمالا خود اون بازی ها از hdr ساپورت ندارن.
توی خود تنظیمات کنسول اگر hdr رو ساپورت کنه در هر بازی که از hdr پشتیبانی کنه به طور خودکار فعال میشه.
20200117012851.jpg

در مورد کالیبره کردن هم باید سرچ کنید و تنظیمات مدل تلویزیون خودتون رو پیدا کنید. ولی اگر وارد نیستین توصیه میکنم از همون حالت گیم مود استفاده کنید.

mizbanwebsite

کاربر سایت
Jun 22, 2015
1
دوستان بنظرتون تلویزیون سونی به درد ps4 میخوره ؟ کیفیت داره بنظرتون ؟

من مدل x8500g رو انتخاب کردم که مدل سال 2019 هستش اما قراره تا یکی دو ماه دیگه مدل 2020 هم موجود بشه که مدلش میشه x8500h

لطفا کمک کنید که یک مدل خوب انتخاب کنم - لیست مدل های دیگه رو توی لینک زیر میتونید مشاهده کنید . با تشکر >:D<

تلویزیون سونی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر