خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863
دوستان مجله گیم اینفورمر یه مقایسه ای انجام داده که خوندنش خالی از لطف نیست:

13474222873030603987.jpg
33510935332055522814.jpg
24557585895213096456.jpg
ال جی LA 7400 هم داریم؟:-/
مگه منظورش این نیست:تلویزیون 55 اینچ هوشمند سه بعدی ال جی مدل LA74000
تو ایران گیر میاد؟:-/

یعنی w670 کیفیتش بهتره از 804 اخه همه میگن ۴۰۰ هرتز فلان ....
به نظر میاد توی فاکتور کنتراست w6 بهتر باشه . که تازه من خودم از نزدیک ندیدم فقط توی نقد سایت techradar خوندم . در کل w6 نسبت به قیمتش خیلی تلویزیون خوبی هست . الان توی flatpanel hd جزء پیشنهادات هست . بواسطه ی نقد های خوبی هم که گرفته حتی توی خیلی از سایت توی رتبه بندی ها بالاتر از w8 هست . یعنی توی نقد هاش امتیازات بهتری گرفته حتی .
در کل w6 نسبت به قیمتش کیفیت خیلی خوبیو ارائه می کنه .
techradar :
w6 : 4.5 ستاره
w8 : 3.5 ستاره
trustedreviews :
w6 : 9/10
w8 : 7/10
flatpanelshd :
w6 : جزء 8 مدل پیشنهادی سال هست .
w8 : جزء 8 مدل پیشنهادی سال نیست .

دوستان قیمت با گارانتی W804 42 چه چقدر در میاد؟

- - -ویرایش - - -

من خودم به تازگی یک w804 توی سایز 42 برای خودم گرفتم که تقریبا 2800 دراومد . بعدش هم یک 55 اینچ هم برای توی حال گرفتیم .
w8 تلویزیون خوبی هست ولی در مقایسه با تلویزیون های هم رنج خودش . مسلما این تلویزیون در برابر w9 و F8000 و VT60 زیاد حرفی واسه گفتن نداره ولی در هر صورت قیمتش هم کمتره . اگر واقعا بودجه ی تلویزیون های فوق رو دارید که اشتباه نکنید وبهترین کالای ممکن رو بخرید . ولی اگر بودجتون کمه W8 تلویزیون خوبی هست .
در رابطه با پایین بودن کنتراست و عمق رنگ مشکی هم باید بگم که این حرفا صحیحه . یعنی کنتراستش نهایتا متوسط مایل به خوبه ! تازه اگر خوب کالیبره بکنیدش . ولی توی این رنج قیمت هم بعید میدونم LED ایی باشه که کنتراست خیلی بهتری داشته باشه . البته اون طور که من توی نقد ها خوندم ظاهرا W670 که یک مدل پایین تره کنتراست بهتری از W8 داره . و البته این مدل نقد های خیلی خوبی هم گرفته .
دوست عزیز یعنی اگه سه بعدی برام مهم نباشه و کیفیت تصویر برام مهم باشه W670 از W804 بهتره؟

این سامسونگ 40ES7770 چطوره ؟
Samsung LED 40ES7770 - تلویزیون ال ای دی سامسونگ 40 ای اس 7770
تا چند روز پیش میخواستم w905 بگیرم ولی نمیدونم چرا دارم پشیمون میشم آخه خیلی گرونه یه اتفاقی بیوفته 6-7 ملیون پولم به فنا میره :دی با خودم گفتم یه چیز ارزون تر بخرم . تکلیفم معلوم نیست :دی

دوست عزیز یعنی اگه سه بعدی برام مهم نباشه و کیفیت تصویر برام مهم باشه W670 از W804 بهتره؟
من نتونستم دو تا تلویزیونو از نزدیک مقایسه کنم . بنابراین نظری ندارم . این هم که میبینید w6 نمرات بهتری گرفته به خاطر اینه که فاکتور قیمت خودش توی نقد ها خیلی مهم هست .

این سامسونگ 40ES7770 چطوره ؟
Samsung LED 40ES7770 - تلویزیون ال ای دی سامسونگ 40 ای اس 7770
تا چند روز پیش میخواستم w905 بگیرم ولی نمیدونم چرا دارم پشیمون میشم آخه خیلی گرونه یه اتفاقی بیوفته 6-7 ملیون پولم به فنا میره :دی با خودم گفتم یه چیز ارزون تر بخرم . تکلیفم معلوم نیست :دی

نه سری es زیاد خوب نیستن اینو بگیری بهتره
Samsung 40F7770 - تلویزیون سامسونگ 40F7770

عزیز دلیل اینکه میگی زیاد خوب نیست رو میشه بگی ؟ الان من نقدای F7000 و ES7000 رو خوندم دیدم ES هم کنتراست بهتری داره هم Input Lag کمتری داره .

پنل ایرانش عزیزم با اونی که شما تو سایت های خارجی می بینین زمین تا آسمون فرق داره من از نزدیک جفتشونو دیدم پارسال خوده من d7770 خریدم زیر بار es7770 نرفتم چون کیفیتش اصلآ از نزدیک خوب نیست!! حالا بازم شما هر جور خودتون می دونین!! این input lag هم واسه پینگ ما ایرانی ها زیاد فرقی نمی کنه تو بازیهای آنلاین واسه پینگ خارج از کشور آره خیلی فرق داره!!

بچه ها نمیدونم باید اینجا سوال میکردم یا جای دیگه ولی این سوال منه
من یه مانیتور lcd سامسونگ دارم که به pc وصله . نمیتونم ps4 رو به این وصل کنم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or