خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
دوستان ویدئو یا تریلر برای تست هرتز، HDR و کیفیت تصویر چیا پیشنهاد میکنید؟ حجمش هرچقد بالا بود مهم نیست اگه لینکی دارید دانلود میکنم وقتی تلویزیون رسید تست کنم.

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دوستان ویدئو یا تریلر برای تست هرتز، HDR و کیفیت تصویر چیا پیشنهاد میکنید؟ حجمش هرچقد بالا بود مهم نیست اگه لینکی دارید دانلود میکنم وقتی تلویزیون رسید تست کنم.
داخل یوتیوب 4k 60fps hdr رو جستجو کن ویدئدهای خیلی با کیفیتی میاد .

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69

سلام
بهترین سایت این هست ، دمو ها رو رایگان گذاشته و واقعاً هم بهترین کیفیت رو دارن . دانلود فیلم 4k با لینک مستقیم رو گوگل سرچ کن.

4kdownload.ir

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391

فیلم Gemini man بصورت HFR و HDR منتشر شده دانلودش هم در دسترس هست
برای لذت بردن از 4k hdr هم مستند planet earth 2 و our planet پیشنهاد میشه

لیست فیلمای HFR هم اینجا میتونی ببینی
List of films with high frame rates - Wikipedia

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
تست هرتز چیه؟! :D
اگه موشن TV منظورته برو اینجا که یه پکیچ کامل تسته، انواع و اقسام تصاویر متحرک با قابلیت تنظیم سرعت و فریم داره که میتونی عملکرد TV رو توی موشن ببینی (یه تستایی داره پشمات میریزه!!)
برای HDR هم دموهای TV های که دوستان گفتن داخل یوتیوبه خیلی خوبه
اما اگه دیتای غیرفشرده و بیت ریت بالا میخوای باید بری سراغ نسخه Remux یه سری فیلم و مستند
توی مستندا Planet Earth II رو که جناب nihilnigritude فرمودن عالیه + Flight of The Butterflies + Blue Planet II و تقریبا اکثر مستندای جدید BBC
توی فیلمای سینمایی هم به نظر من اینا HDR شون عالیه و خیلی به چشم میاد:
Bad Boys For Life
Blade Runner 2049
Bridge on the River Kwai
Interstellar
Dark Knight
Dark Knight Rises
A Few Good Men
Lucy
Spider-Man Into the Spider-Verse
همه شونم 4K واقعین نه آپسکیل از سورس 2K

آخرین ویرایش:

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
اگه موشن TV منظورته برو اینجا که یه پکیچ کامل تسته، انواع و اقسام تصاویر متحرک با قابلیت تنظیم سرعت و فریم داره که میتونی عملکرد TV رو توی موشن ببینی (یه تستایی داره پشمات میریزه!!)
اما اگه دیتای غیرفشرده و بیت ریت بالا میخوای باید بری سراغ نسخه Remux یه سری فیلم و مستند
توی مستندا Planet Earth II رو که جناب nihilnigritude فرمودن عالیه + Flight of The Butterflies + Blue Planet II و تقریبا اکثر مستندای جدید BBC
Bad Boys For Life
Blade Runner 2049
Bridge on the River Kwai
Interstellar
Dark Knight
Dark Knight Rises
A Few Good Men
Lucy
این تیوی ۱۲۰هرتزه دنبال تریلر/گیم پلی ۱۲۰فریم بودم که تستش کنم.
اون فیمارو هم یکی دوتاشونو میگیرم پس.

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
این تیوی ۱۲۰هرتزه دنبال تریلر/گیم پلی ۱۲۰فریم بودم که تستش کنم.
اون فیمارو هم یکی دوتاشونو میگیرم پس
اون سایتی که معرفی کردم تستاش 120 هرتز و بالاترم پشتیبانی میکنه میتونی فول تست کنی
فقط خوبه که یه TV یا مانیتور دیگه هم بذاری کنارش همین تستارو بزنی تا متوجه شی واقعا چقدر تفاوت هست.

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
عرض سلام

دوستان ، انصافاً این تلویزیون های سری 2020 سونی خیلی عالی شدن ، با اینکه IPS دارند ، جزئیاتشون در رنگ مشکی خیلی عالی شده و در حد VA شده .

خلاصه پنل IPS عجیبی هست که واقعا بهینه شده و بهترین IPS بود که دیدم . کلیپ زیر مقایسه تلویزیون سونی و سامسونگ هست با دو پنل مختلف .

............................

Sony X8000H vs Samsung RU7100

سامسونگ پنل VA و سونی پنل IPS

zaag_untitled.png

تا نبینید باور نمیکنید . (به جزئیات در صحنه های مشکی دقت کنید . درسته رنگ مشکی در حد VA نیست ولی جزئیات رو با پردازش تصویر حفظ کرده)

https://www.you**tube.com/watch?v=Uw6_WR7HKoI

ستاره رو از آدرس حذف کنید . یوتوب

فقط باید افسوس خورد با این قیمت های لعنتی د.لا.ر که حسرت و افسوس برامون باقی می گذارد .

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
Bad Boys For Life
Blade Runner 2049
Bridge on the River Kwai
Interstellar
Dark Knight
Dark Knight Rises
A Few Good Men
Lucy
دارک نایت مگه واس 2008 نیست؟ اون موقع مگه 4K بود!؟ :|

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
super uhd همون 4k حساب میشه؟
و اینکه هرتز و فریم چه رابطه ای دارن؟

Super uhd همون رزلوشن 4k با یه اسم دهن پرکن تر! یه کمپانی برای اینکه بگه من تکنولوژی های نمایش تصویر پیشرفته و خوشگلتری از بقیه رو tvـم گذاشتم میاد همچین عناوینی روش میزاره.

هرتز هم میشه نرخ تازه سازی تصویر، شما اگه tvـت 60hz باشه یعنی در هر ثانیه 60 بار میتونه تصویر نوسازی کنه و ویدیو با نرخ فریم 60 روش بخوبی پخش میشه الان هم همه tv ها حداقل 60hz هستن اما اگه بخای ویدیویی با نرخ فریم بالاتر مثلا 120fps روش اجرا کنی نهایتش میتونه همون 60 فریم پخش کنه برای اجرا بصورت 120fps نیاز به tv داری که 120hz باشه

آخرین ویرایش:

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
دوستان من با باربری تلویزیون به خاطر سرویس دهی افتضاح باربر به مشکل خوردم نهایتا ترجیح دادم سفارش رو کنسل کنم یکم قضیش طولانیه سرفرصت تعریف میکنم که شما هم حواستون باشه موقع خرید.

به غیر از سلام بابا کدوم یکی از این سایت های بانه ای رو تجربه خرید داشتید؟ لطفا معرفی کنید که میخوام تا فردا سفارش بدم.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دارک نایت مگه واس 2008 نیست؟ اون موقع مگه 4K بود!؟ :|
سلام. من خونده بودم ، فیلمهایی که با دوربین های 35 میلی متری فیلمبرداری شدن ، قابلیت دارن به 4k و حتی تا 8k تبدیل بشن بدون افت کیفیت ( و شاید با اصلاح ) و آپ اسکیل حساب نمیشه به گمانم ، خاصیت فیلمهای نگاتیوه تا اونجایی که میدونم ، این فیلم ظاهرا دوربین 70 میلی متر بوده ، منطقیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر