خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
این LG که گفتی خیلی امکاناتش خوبه ، از همه مهمتر speaker هم داره!

کیفیتش چی ، کیفیتش خوبه؟

من موندم اون سامسونگه رو بگیرم یا اینو؟ به PS3 وصلش کردی؟؟؟

کیفتش 100 % عالیه.هرکی این مانیتور رو گرفته اون اولش وقتی کیفیتش رو دیده حسابی کف کرده.

اگه از من میشنوی حتما اینو بگیر چونکه واقا چیز عالی ای هست وامتحانشو به خوبی پس داده.
من به PS3 وصلش نکردم چون ندارم ولی سر تحقیقاتی که کردم دیدم اصلا انگار این مانیتور برای PS3 ساخته شده وکیفیتش رو به خوبی نمایش میده.

حالا چه فرقی جز تلویزیون با 226 bw داره؟

میشه گفت همون فرقی که LG L1982U با 940BW داره و کلا از همه لحاظ بهتره و به نظر من کیفیتش در حد تروزیونهای براویای سونی هست.

آقا این مانیتور LG M228WA آیا 1080i هم میده ؟

و این رو به PS3 وصل بکنی چطور هستش ؟

نمیدونم ولی اگه بده هم چیز خاصی نیست.اصلا به نظر من بود و نبودش فرقی نمیکنه.

بازهم میگم اگه میخواین باه مانیتور-تلوزیون 22 اینچ با قیمت 470 تومن که واقا میرزه نهایت قدرت PS3 رو ببینید M228WA بهترین انتخابه به خصوص که کره ای هم هست.

این که Hd Cp نداره ؟

دوست عزیز شما درست مشخصاتشو ندیدی.

توی همون لینکی که دادم برو قسمت مشخصات فنی و Ctrl+F رو بزن و HDCP رو سرچ کن.

اون ته توی قسمت Special Features نوشته HDCP.

..................................................

ببینید دوستان باور کنید من نه با مادیران رابطه ای دارم ونه با LG .

اگه دارم میگم اینو بگیرید برای اینه که نتیجه تحقیقاتم اینه و میخوام در ایختار شما بزارم.

البته اگه قیمت پایینتر سایز کوچکتر میخواین مدلهای مشابهی مثل همین هستند که توی خود سایت مادیران میتونید ببینید.

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
سلام به دوستان
من به عنوان کسی که هنوز نه PS3 دارم نه HD TV (البته هنوز) اما خیلی تحقیق کردم و به یه نتایجی رسیدم و چند تا پیشنهاد برای طالبان hd tv دارم:
1) اول برای اونایی که از نظر مالی خیلی مایه ندارن ولی می خوان هر جور شده با چیزی بهتر از تلویزیون های معمولی بازی کنن که وضوحشم بالا باشه تلویزیون LCD X.VISION مادیران رو پیشنهاد میکنم.قیمتش رو دقیق نمیدونم ولی حدودا 32اینچش 700تومنی هست.hd ready هم هست.البته بااینکه قیمتش نصف مدلهای سونی و سامسونگش هست ولی انصافا کیفیتش نصف اونا نیست و مطمئن باشید از مقدار پولی که براش میدین پشیمون نمیشین.
2) دوم برای اونایی که بر کنتراست و کیفیت تصویر اهمیت بیشتری داره و از نظر بودجه کمی اوضاع مناسبتری دارن بهشون R81 32اینچ معروف رو پیشنهاد میکنم.البته اگه مثل من طرفدار برند سونی هستین و حاظرین کمی از سایز تلویزیونتون کم شه ولی سونی با همون قیمت باشه 26 اینچ سونی مدل 26S200 پیشنهاد میشه.هردوی اینهاا هم تقریبا هم قیمت(حدود 1/200/000) و hd ready هستن.(1366x768)
3) و برای طبقه ی مایه داران اگه از نظر هزینه هیچمشکلی ندارین دو گزینه وجود داره:سامسونگ M81, وسونی 40X200.
هردو 40اینچن و HD FULL (1920x1080).قیمت مدلهای سونی به دلیل کییفیت خب همیشه بالاتر از مدلاهای سامسونگه و چون این افراد محدودیت مالی ندارن سونی پیشنهاد میشه.(فکر نکنم احتیاج به گفتن قیمتا باشه)
؟)گروه آخر هم اونایی که به زور پول PS3 رو تهیه کردن و عمرا پول HD tv داشته باشن که باید گفته شه که انقدر سخت نگیرین. کیفیت بازیها با همین تلویزیونای معمولی هم انقدرا که میگن هم بد نیست.

در آخر بدون هیچ توضیح اضافی مانیتور هرگز توصیه نمیشه.به نظر من تلویزیونای معمولی خیلی بهتر از مانیتورای HD هستن.به یه دلیل ساده :مصرف اصلی مانیتور برای بازی یا فیلم که احتیاج به شفافیت بالا دارن نیست وگر نه که ارزونتر نبودن.
مرسی

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
می گم من می خوام یه Sd Tv بگیرم یکی یه مدل خوبش رو معرفی کنه.با مشخصات قیمت هم بگه
از 170 به بالا ممنون

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
فکر نکنم از sony wega 29' مدل بهتری SD TV باشه ,مدلو نمیدونم ولی قیمت بالاست.یعنی یکمی بیشتر خرج کنی یه X.VISION HD Ready 32' میتونی بگیری.

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
سلام به دوستان
من به عنوان کسی که هنوز نه PS3 دارم نه HD TV (البته هنوز) اما خیلی تحقیق کردم و به یه نتایجی رسیدم و چند تا پیشنهاد برای طالبان hd tv دارم:
1) اول برای اونایی که از نظر مالی خیلی مایه ندارن ولی می خوان هر جور شده با چیزی بهتر از تلویزیون های معمولی بازی کنن که وضوحشم بالا باشه تلویزیون LCD X.VISION مادیران رو پیشنهاد میکنم.قیمتش رو دقیق نمیدونم ولی حدودا 32اینچش 700تومنی هست.hd ready هم هست.البته بااینکه قیمتش نصف مدلهای سونی و سامسونگش هست ولی انصافا کیفیتش نصف اونا نیست و مطمئن باشید از مقدار پولی که براش میدین پشیمون نمیشین.
2) دوم برای اونایی که بر کنتراست و کیفیت تصویر اهمیت بیشتری داره و از نظر بودجه کمی اوضاع مناسبتری دارن بهشون R81 32اینچ معروف رو پیشنهاد میکنم.البته اگه مثل من طرفدار برند سونی هستین و حاظرین کمی از سایز تلویزیونتون کم شه ولی سونی با همون قیمت باشه 26 اینچ سونی مدل 26S200 پیشنهاد میشه.هردوی اینهاا هم تقریبا هم قیمت(حدود 1/200/000) و hd ready هستن.(1366x768)
3) و برای طبقه ی مایه داران اگه از نظر هزینه هیچمشکلی ندارین دو گزینه وجود داره:سامسونگ M81, وسونی 40X200.
هردو 40اینچن و HD FULL (1920x1080).قیمت مدلهای سونی به دلیل کییفیت خب همیشه بالاتر از مدلاهای سامسونگه و چون این افراد محدودیت مالی ندارن سونی پیشنهاد میشه.(فکر نکنم احتیاج به گفتن قیمتا باشه)
؟)گروه آخر هم اونایی که به زور پول PS3 رو تهیه کردن و عمرا پول HD tv داشته باشن که باید گفته شه که انقدر سخت نگیرین. کیفیت بازیها با همین تلویزیونای معمولی هم انقدرا که میگن هم بد نیست.

در آخر بدون هیچ توضیح اضافی مانیتور هرگز توصیه نمیشه.به نظر من تلویزیونای معمولی خیلی بهتر از مانیتورای HD هستن.به یه دلیل ساده :مصرف اصلی مانیتور برای بازی یا فیلم که احتیاج به شفافیت بالا دارن نیست وگر نه که ارزونتر نبودن.
مرسی

فرمایشات شما متین هست ولی فکر نکنید قیمت بالای سونی به خاطر کیفیت برتر اون هست

سونی یک شرکت جهانی و کاملا جا افتاده هست و نون این اعتبار رو می خوره

من بعد از کلی تحقیق که کردم یه ام 81 سامسونگ 40 اینچ خریدم

نمیگم سونی بده ولی این نکته رو یادتون باشه که ابدا کننده تکنولوژی LCD در جهان سامسونگ

بوده و مسلما براش ارزون تر هم تموم میشه که ارزونتر میفروشه حتی با کیفیتی بالاتر از سونی

موفق باشید

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
فرمایشات شما متین هست ولی فکر نکنید قیمت بالای سونی به خاطر کیفیت برتر اون هست

سونی یک شرکت جهانی و کاملا جا افتاده هست و نون این اعتبار رو می خوره

من بعد از کلی تحقیق که کردم یه ام 81 سامسونگ 40 اینچ خریدم

نمیگم سونی بده ولی این نکته رو یادتون باشه که ابدا کننده تکنولوژی LCD در جهان سامسونگ

بوده و مسلما براش ارزون تر هم تموم میشه که ارزونتر میفروشه حتی با کیفیتی بالاتر از سونی

موفق باشید

من هم قبول دارم LCD های سامسونگ خیلی خوب و باکیفیت هستن ، ولی انصافا تصویر Bravia سری X خیلی خیلی زنده تر به نظر میرسه (نظر شخصی) شاید به خاطر همین Bravia Engine، البته یه جا خوندم پنل تلویزیون های سامسونگ و سونی یکی هستن ، پس نباید تفاوت زیادی داشته باشن...
ولی با توجه به اختلاف قیمت این دو برند ، HDTV های سامسونگ با صرفه تر و قشنگ تر هستن... :love:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
ولی انصافا تصویر Bravia سری X خیلی خیلی زنده تر به نظر میرسه (نظر شخصی) شاید به خاطر همین Bravia Engine
Bravia Engine در تمام مدلهاي Bravia مورد استفاده قرار ميگيره. تمام مدلهاي سوني البته (X-V-S) همشون S-PVA Panel و هم v , x هر دو Colouring System بر پايه WCG-CCFL 2GEN هست.
تا اونجايي كه من اطلاع دارم و اگه اشتباه نكرده باشم پنلهاي سري S-V-E سوني ساخت سامسونگ هستن ولي در مورد سري X و SXRD من با يكي از راهنمايان فروش كه صحبت ميكردم گفت تو اين دو سري سوني از پنلهاي ساخت خودش استفاده كرده (البته من فكر نميكنم اينطوري باشه و سوني روي System Processing كار بيشتري كرده).
تو اين سايت اطلاعات جالبي در زمينه خريد و نكات اون در اختيار گذاشته :
http://www.lcdtvbuyingguide.com/

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
اول برای اونایی که از نظر مالی خیلی مایه ندارن ولی می خوان هر جور شده با چیزی بهتر از تلویزیون های معمولی بازی کنن که وضوحشم بالا باشه تلویزیون LCD X.VISION مادیران رو پیشنهاد میکنم.قیمتش رو دقیق نمیدونم ولی حدودا 32اینچش 700تومنی هست.hd ready هم هست.البته بااینکه قیمتش نصف مدلهای سونی و سامسونگش هست ولی انصافا کیفیتش نصف اونا نیست و مطمئن باشید از مقدار پولی که براش میدین پشیمون نمیشین.

اتفاقا من هفته پیش رفتم و تلویزیون X.Vision رو گرفتم ، 32 اینچش حدود 777 هزار تومن در اومد . ولی انصافا از کیفیتش خیلی راضیم ، بخصوص برای گیم !
منهم برای اونهایی که خیلی مایه ندارن ، پیشنهادم همین مارکه.

موفق باشید

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
یکی نیست جواب ما رو بده ؟؟؟تلویزیون SD می خوام در حد 200 تا 250 تومن
دوست عزیز به نظر من پولتو برای یه SDTV حروم نکن ، حتی بهتره که به جاش مانیتور بخری تا یه SDTV . یا اگه امکانش هست کمی صبر کن و HDTV بخر به نظر من با خرید یه تلویزیون معمولی پشیمون میشی...
بچها من میخوام یه مونیتور بخرم حدودا 300 تومان باشه چی بخرم که بشه ps3روش بازی کنم؟

226 BW سامسونگ مناسبه ، البته کمی از 300 تومن گرونتره...

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
یکی نیست جواب ما رو بده ؟؟؟تلویزیون SD می خوام در حد 200 تا 250 تومن

دوست من شما با این بودجه میتونی یه 21 اینچ سامسونگ یا سونی بگیری

اگ برای پی اس 2 میخوای خوبه ولی برای 360 یا پی اس 3 گزینه مناسبی نیست

pouya_b3d

کاربر سایت
May 7, 2007
251
سلام خوبین؟

من زیاد این تاپیکو دنبال نکردم نمیدونم چی به چیه:biggrin1:

بپرسم سوالمو؟نمیزنید؟:biggrin1:

خوب میپرسم

این Xvision ها بهتره یا 226bw یا 206bw با توجه به قیمت (البته کوچکترین سایز Xvixion)

البته فقط بازی مهمه:biggrin1:

مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر