خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
نام
محمدرضا
من تلویزیون LG Cinema 3D 47 گرفتم و واقعا ازش راضی هستم.
بازی های سه بعدی که واقعا یه دنیای دیگه اس . نکته جالب اینکه دیروز بازی God of War 1 رو بازی کردم اونم بصورت سه بعدی (درست مثل اینکه دارم یه بازی جدید از نطر گرافیکی رو تجربه میکنم)

عزیزم من میخوام یه 42LM76100 بگیرم چطوره؟

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
دوستان به نظرتون توی یک سایز یعنی مثلا 22 اینچ مانیتور بهتره یا تلویزیون برای ps3 در صورتی که جفتشون led , full hd , hdmi داشته باشند یعنی تقریبا مشابه هم باشند از همه نظر به نظرتون کدوم بهتره ؟
با حدود 800 900 تومان بهترین چیزی که در حال حاضر میشه گرفت چیه که 3 ویژگی led , full hd , hdmi رو حتما داشته باشند و سایز بالای 22 اینچ نهایت هم 32 چون اتاقم بزرگ نیست ؟
فقط و فقط هم فعلا برای ps3 میخوام و بازی کردن پس به درد بازی بخوره . 3d هم نداشته باشه بهتره چون به دردم نمیخوره .
ممنون .

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
سلام خدمت دوستان عزیز

جدیدا یه lg 3d 47 برای خونه خریدیم.

تلوزیون قبلیون رو دادن به من که گذاشتم تو اتاقم.مدلش samsung 40b690 هستش.

اینم عکسش:

اینم مشخصاتش:

2 مگاپیکسل(FULL HDTV)

تکنولوژی 100 HZ
کنتراست 100,000:1
کتابخانه موضوعی با 1GB حافظه داخلی
USB 2.0 با قابلیت پخش فیلم
+ Anynet
تصویر در تصویر در ورودی HDMI
4 ورودی HDMI
تزریق رنگ دو گانه(TOC)
صدای فراگیر حقیقی(SRS TRU SURROUND HD)
سیستم افزایش دهنده رنگ 3 (WCE3)
پانل فوق شفاف
میخواستم بدونم دوستانی که گیمر هستن این tv برای بازی مناسب هست یا نه.
این tv رو نگه دارم یا بفروشم و یه tv دیگه بخرم
ممنون میشم راهنمایی کنید
موفق باشید.

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
سلام خدمت دوستان عزیز

جدیدا یه lg 3d 47 برای خونه خریدیم.

تلوزیون قبلیون رو دادن به من که گذاشتم تو اتاقم.مدلش samsung 40b690 هستش.

اینم عکسش:

اینم مشخصاتش:

2 مگاپیکسل(FULL HDTV)

تکنولوژی 100 HZ
کنتراست 100,000:1
کتابخانه موضوعی با 1GB حافظه داخلی
USB 2.0 با قابلیت پخش فیلم
+ Anynet
تصویر در تصویر در ورودی HDMI
4 ورودی HDMI
تزریق رنگ دو گانه(TOC)
صدای فراگیر حقیقی(SRS TRU SURROUND HD)
سیستم افزایش دهنده رنگ 3 (WCE3)
پانل فوق شفاف
میخواستم بدونم دوستانی که گیمر هستن این tv برای بازی مناسب هست یا نه.
این tv رو نگه دارم یا بفروشم و یه tv دیگه بخرم
ممنون میشم راهنمایی کنید
موفق باشید.

دوست عزیز تلویزیون خوبیه که
فول اچ دیه کنتراستش هم که بالاست
اگه بازیهای 3ی نمیخواین انجام بدین بنظر تی ویه خوبیه

البته نظر این دوستان رو هم بپرس

2909 IronHide
راهنماییهای خوبی بهت میدن

---------- نوشته در 01:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:43 PM ارسال شده بود ----------

دوستان به نظرتون توی یک سایز یعنی مثلا 22 اینچ مانیتور بهتره یا تلویزیون برای ps3 در صورتی که جفتشون led , full hd , hdmi داشته باشند یعنی تقریبا مشابه هم باشند از همه نظر به نظرتون کدوم بهتره ؟
با حدود 800 900 تومان بهترین چیزی که در حال حاضر میشه گرفت چیه که 3 ویژگی led , full hd , hdmi رو حتما داشته باشند و سایز بالای 22 اینچ نهایت هم 32 چون اتاقم بزرگ نیست ؟
فقط و فقط هم فعلا برای ps3 میخوام و بازی کردن پس به درد بازی بخوره . 3d هم نداشته باشه بهتره چون به دردم نمیخوره .
ممنون .

دوست عزیز اگه فقط واسه پی اس میخوای تی وی فکر کنم بهتر باشه
ولی چرا حتما ال ای دی باشه؟ پلاسما برای گیمینگ بهتره نسبتا
این مدل سامسونگ خوبه نسبت به قیمتش

LA32D585

amirjet

کاربر سایت
Jun 19, 2010
53
آقا شدیدا کمک لازم دارم,دوستم tvگرفته ولی پلاسماس گفتم ببره پس بده تازه 1700 پول داده بهش,الان با این پول چی میشه گرفت?سامسونگ باشه بهتره, راستی مدل پلاسما فک کنم اینه 43d4850

---------- نوشته در 08:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:02 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها میشه کمکم کنید

---------- نوشته در 08:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:06 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها مدل پلاسما اینه ببینید ارزش یک و هفتصد رو داره?
Plasma 43e4850

سلام.
کلا سری 4 پلاسمای سامسونگ طبق مقایسه های که کردم من (یعنی بغل هم گذشتم!) از سری 6 پلاسما هم تصویرش شفافتره واقعا هم نمیدونم چرا!!!

4850 هم قیمتش 1490 هستش شما با این قیمت تازه 100 هزار هم کمتر میتونی 4950 که 3d هست رو برداری.

---------- نوشته در 09:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:51 PM ارسال شده بود ----------

سلام ما یه تلوزیون 32 سامسونگ خریدیم اما زنگ نزدیم که نصاب بیاد و نصبش کنه و چون خودم وارد بود نصبش کردم اما الان می بینم رو گارانتیش یه قسمت داره به اسم مهر نصاب ! این مهر نصاب مهمه ؟ یعنی اگه نصاب خود سامسونگ تلوزیون رو نصب نکنه گارانتی باطل میشه ؟

سلام.
اگه خودت نصب کنی گارانتیش از تاریخ تولید که رو جعبه نوشته شروع میشه. ولی اگه نصاب بخواد نصب کنه از تاریخ نصب شروع میشه.
البته 32 قانونش عوض شده نصبش هم هزینه دار شده جدیدا(20 هزار میگیرن).
نصاب یه برگه زرد میده به مشتری که گارانتی از همون روز شروع میشه بعد اون برگه رو میبره شرکت هم بهش پول میدن هم گارانتی استارت میخوره.
حالا برای 32 اینچ ها دیگه شرکت بهشون پول نمیده و 20 هزار هزینه خودشون میگیرن و وقتی که اون برگه رو هم نمیدن یعنی در هر صورت گارانتی از تاریخ تولیده!!!!!!!!! چه شیر تو شیری شد!!!

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
با سلام و خسته نباشید.

چرا وقتی از کابل vga معمولی به جای کابل hdmi استفاده میکنم سرعت رسپانس تو بازیها و محیط کاربری ps3 یه مقدار کم میشه.

راهی هست که بشه این مشکلو حل کرد؟

trian

کاربر سایت
Jun 3, 2011
90
سلام به دوستان عزیز
من میخوام یک مانیتور 22 اینچ بگیرم که هم کامپیوترم و هم پلی 3 رو بهش وصل کنم اما بعضی از دوستان میگن برای پلی 3 بهتره ال سی دی باشه تا ال ای دی لذا از دوستان عزیز درخواست میکنم یه مانیتور خوب بهم معرفی کنید
ممنون

ضمنا نظرتون راجب مانیتور IPS226V LED LG چیه؟؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
دوستان میخواستم بدونم الان میشه با حدود 2 تومن تلویزئون خوبی خرید؟
40 یا 42 نمیخوام ، میخوام بزرگتر باشه
ترجیحا FULL HD و اگه سه بعدی هم باشه خیلی خوبه :)
مرسی

mostafa-/g

کاربر سایت
Apr 13, 2008
145
سلام اگه یه فیلم 1080p رو توی فلش بریزم وصلش کنم به full hd tv تصویر فول اچ دی خواهم داشت؟؟؟؟
led tv مارشال 22 اینچ چطوریه کسی داشته full hd و کومبو هست DVD هم پخش میکنه ارزش خرید داره ؟؟؟ قیمتش قبل گرونی بود 310 تومن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر