خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

دوستان سلام. یه تی وی تا سه تومن اگر معرفی کنید ممنون میشم. من خودم بین 50ST پاناسونیک و Samsung 46D7770 و ال جی موندم. سه بعدی زیاد مهم نیست چون الان به جز مدیا های پس اس نه پولش هست که برم فیلم بگیرم با این اوضاع پولی و نه حسش. بیشترین کاربرد هم پی اس هست و بعد هم کانال های SD دیگه که تا اینجا پاناسونیک تو SD هم خوب نشون داده.

دوستان سلام. یه تی وی تا سه تومن اگر معرفی کنید ممنون میشم. من خودم بین 50ST پاناسونیک و Samsung 46D7770 و ال جی موندم. سه بعدی زیاد مهم نیست چون الان به جز مدیا های پس اس نه پولش هست که برم فیلم بگیرم با این اوضاع پولی و نه حسش. بیشترین کاربرد هم پی اس هست و بعد هم کانال های SD دیگه که تا اینجا پاناسونیک تو SD هم خوب نشون داده.

من به شما ال ای دی رو پیشنهاد می کنم

و چون 3 بعدی براتون مهم نیست (که نظر بسیار درستی برای انتخاب است) به شما 55 اینچ:x رو پیشنهاد می کنم

من خودم این مدل رو خریداری کردم ؛ خیلی عالی بود فراتر از انتظارم

90378692276505105782.jpg

دوستان بين [TABLE="width: 827"]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]SAMSUNG - 27" - S27A950D - Hybrid LED - 3D و sony 3D display 24 inch كدوم بهتره
ببخشيد انقدر سوال ميكنم
:d

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

دوستان بين [TABLE="width: 827"]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]SAMSUNG - 27" - S27A950D - Hybrid LED - 3D و sony 3D display 24 inch كدوم بهتره
ببخشيد انقدر سوال ميكنم
:d

[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

از نظر من 27 اینچ سامسونگ خیلی کامل تر و بهتر است

ولی اگر از سه بعدی (که خیلی چیز جالبی نیست) صرف نظر کنی می تونی ال ای دی 40 اینچ:x بخری

اگر 45 هزار تومان دیگه بزار روش می تونه 40 اینچ ال ای دی رو بخره این بزرگ ترین مشکلش است (گرانی بی خود):d
البته بستگی به برند هم داره قیمت !!! شما الان فقط کلیک کردی رو x-vision یا غیره !! بالاخره 3d یه Option هست که شرکت ها معمولا رو تلویزیون های جدیدشون جا میدن دیگه و خریدار هم باید با توجه به انتخابش بهاش رو بپردازه !

درود دوست من

چرا با 3D موافق نیستی عزیز ؟

باعرض سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی

من خودم تا چند وقت پیش فقط دونبال 3 بعدی بودم

ولی بعد از تماشا و بازی کردن در حالت سه بعدی کاملا متوجه شدم که 3 بعدی خیلی چیز جالبی نیست

و بازی کردن و تماشای فیلم در تلوزیون معمولی (البته LED FULL HD) ولی با اینچ بالاتر ؛ راحت تر و لذت بیشتری داره

---------- نوشته در 12:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:45 AM ارسال شده بود ----------

البته بستگی به برند هم داره قیمت !!! شما الان فقط کلیک کردی رو x-vision یا غیره !! بالاخره 3d یه Option هست که شرکت ها معمولا رو تلویزیون های جدیدشون جا میدن دیگه و خریدار هم باید با توجه به انتخابش بهاش رو بپردازه !

بله ؛ درسته ؛ حرف شما کاملا صحیح و منطقی است

با گذشت زمان شرکت ها مجبور به کاهش دادن قیمت تلوزیون های خود هستند

ولی برای آنکه این کاهش قیمت نامحسوس باشد آپشن های جدیدی اضاف می کننند که خیلی از آنها شاید اصلا مورد استفاده ی کاربر قرار نگیرد

و تاکید من روی مارک ایکسویژن به خاطرداشتن کیفیت عالی ؛ آپشن های ضروری (مثل گیرنده ی داخلی دیجیتال) و خدمات پس از فروش بسیار قوی

و نداشتن آپشن های بی ارزش که فقط موجب بالا رفتن قیمت می شود (در حدی که با قیمت 46 می توانید یک 55 اینچ بخرید و لذت بسیار بیشتری ببرید)

جدا از اين بحث ها به نظر من مانيتور يا tv رو بايد 120hz به بالا گرفت(براي گيمينگ مناسبه)

بله ؛ نظر شما کاملا صحیح و درست است و همین مدل های ال ای دی ایکسویژن هم 120هرتز است

ولی یک چیز رو هم در نظر داشته باشید که الزاما هرتز بالا همیشه خوب و مطلوب نیست

مثلا 46 سری HX925 سونی (با افزایش قیمت فضایی 5 میلیون تومان) که 800 هرتز:eek:است ؛ برای بازی اصلا خوب نیست

چون لگ زنی تصویرش خیلی بالا است (یعنی در تصاویر پر تحرک پارازیت زیادی مشاهده می شود)

وباید آنرا در حالت خاموش و یا بسیار کم قرار دهید تا لگ زنی تصویرش چشم رو اذیت نکنه

بله ؛ نظر شما کاملا صحیح و درست است و همین مدل های ال ای دی ایکسویژن هم 120هرتز است

ولی یک چیز رو هم در نظر داشته باشید که الزاما هرتز بالا همیشه خوب و مطلوب نیست

مثلا 46 سری HX925 سونی (با افزایش قیمت فضایی 5 میلیون تومان) که 800 هرتز:eek:است ؛ برای بازی اصلا خوب نیست

چون لگ زنی تصویرش خیلی بالا است (یعنی در تصاویر پر تحرک پارازیت زیادی مشاهده می شود)

وباید آنرا در حالت خاموش و یا بسیار کم قرار دهید تا لگ زنی تصویرش چشم رو اذیت نکنه
اره بابا:d بهترين همون ١٢٠ هست

سلام دوستان
نظرتون در مورد مانیتور samsung PX23720 Plus چیه؟؟؟
من برای بازی روی PS3 و PC میخوامش...
به نظرتون مناسبه برای گیم...
تو رنج 400 - 450 بهتر از اینم هست؟؟؟

صفحه نمایش

دوستای گلم سلام
سال نوتون مبارک
من یه صفحه نمایش واسه pc و xbox میخوام
قبل سال میخواستم مدل s27a950d سامسونگ رو بگیرم که قسمت نشد و جایی پدا نکردم حالا قبل اینکه بگیرم گفتم یه مشورتی با شما بکنم
نظر شما چیه ؟
مانیتور بزرگ واسه pc اذیت نمیکنه ؟
این مدل که گفتم چطوره ؟ و همینطور مدل s27a750d ؟
قیمت تا 1000000-1200000 ت میخوام
با سپاس
سال خوبی داشته باشید

دوستای گلم سلام
سال نوتون مبارک
من یه صفحه نمایش واسه pc و xbox میخوام
قبل سال میخواستم مدل s27a950d سامسونگ رو بگیرم که قسمت نشد و جایی پدا نکردم حالا قبل اینکه بگیرم گفتم یه مشورتی با شما بکنم
نظر شما چیه ؟
با سپاس
سال خوبی داشته باشید
S27a950 كه ٩٣٠ هستش

سلام دوستان
نظرتون در مورد مانیتور samsung PX23720 Plus چیه؟؟؟
من برای بازی روی PS3 و PC میخوامش...
به نظرتون مناسبه برای گیم...
تو رنج 400 - 450 بهتر از اینم هست؟؟؟

عالیه

به نظر من این مدل (البته اگر گیر بیارید) بهترین گزینه توی این رنج قیمت است

---------- نوشته در 02:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:07 PM ارسال شده بود ----------

با سپاس
سال خوبی داشته باشید

من که تا 55 اینچش:x رو تجربه کردم:d

و نه نتها اصلا اذیت نمی کنه بلکه (با رعایت فاصله ی مناسب) باعث جلوگیری از سرخ شدن چشم و صورت می شود

90378692276505105782.jpg

به نظر من این مدلی که گفتید ؛ فقط داره پول زیادی برای یک چیز بی ارزش و تقریبا بی استفاده رو از شما میگیرد(همون 3 بعدی منظورم هست)

من به شما LED TV 40 اینچ ایکس ویژن رو پیشنهاد می دهم 995/000 (بدون هیچ افزایش قیمتی)

واگر بتونی 1498/000 جور کنی می توانی 46 اونو بخری

شما هم سال خوبی داشته باشید
>:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or