خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
تو این سایت که دادی کنتراست LG رو نوشته 3000:1 ! مگه 5000:1 نیست ؟!

LG فقط brightness ش بهتر ! من هنوز هم میگم همون :cheesygri226BW.

000363790.jpg
:D

به همه توصیه میکنم SAMSUNG 226BW

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
تو این سایت که دادی کنتراست LG رو نوشته 3000:1 ! مگه 5000:1 نیست ؟!
نميدونم والا !:biggrin1: تو سايت ماديران زد 5000:1 ، يه چيز ديگه هم كه هست زاويه ديد LG ده درجه بيشتره !:biggrin1:
بعد LG موتور پردازش تصوير داره ، حالا نميدونم سامسونگم داره يا نه ؟
بعد قيمتشم تو سايت ماديران 362 هزار تومن ، سامسونگ مثل اينكه گرون تره ، در حالي كه تقريبا از نظر مشخصات يكسان هستند
در كل جفتشون عالي هستن ! ;)

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
نميدونم والا !:biggrin1: تو سايت ماديران زد 5000:1 ، يه چيز ديگه هم كه هست زاويه ديد LG ده درجه بيشتره !:biggrin1:
بعد LG موتور پردازش تصوير داره ، حالا نميدونم سامسونگم داره يا نه ؟
بعد قيمتشم تو سايت ماديران 362 هزار تومن ، سامسونگ مثل اينكه گرون تره ، در حالي كه تقريبا از نظر مشخصات يكسان هستند
در كل جفتشون عالي هستن ! ;)
نه، سامسونگ گرونتر نیست . سامسونگ هم 360 ـه ( ارزون ترم هست :D )
کلا فکر میکنم این سایت مال LG یا وابسته بهش بوده ! چون که من فکر میکنم Brightness ـه samsung رو آورده پایین ! در کل اگر این کار رو هم نکرده باشه LG فقط Brightness ش بهتر هست.

پ.ن : میشه یکی این زاویه ی دید رو برای من تعریف کنه ؟ ( مثلا میگن مونیتور 226 "مثلا" زاویه ی دیدش 160 ـه ولی من وقتی مونیتور رو از زاویه ی 10 درجه نگاه میکنم، بالاش یه کم سیاه میشه! )

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
نه، سامسونگ گرونتر نیست . سامسونگ هم 360 ـه ( ارزون ترم هست :D )
کلا فکر میکنم این سایت مال LG یا وابسته بهش بوده ! چون که من فکر میکنم Brightness ـه samsung رو آورده پایین ! در کل اگر این کار رو هم نکرده باشه LG فقط Brightness ش بهتر هست.

پ.ن : میشه یکی این زاویه ی دید رو برای من تعریف کنه ؟ ( مثلا میگن مونیتور 226 "مثلا" زاویه ی دیدش 160 ـه ولی من وقتی مونیتور رو از زاویه ی 10 درجه نگاه میکنم، بالاش یه کم سیاه میشه! )

زاویه دید یعنی اینکه اگه مثلا روی یه دستگاه زده 160^ شما میتونی تو زاویه دید 160 شکل ها رو تشخیص بدی نه به خوبی زاویه ی 90 ولی میشه تشخیص داد.
شما اگه تو زاویه ی 160 به یه tv projection وایسی تصویر کاملا سیاه... .
راستی ال جی 5000:1 هست ولی سامسونگ 3000:1 اون مدل LG-M228WA هست که 3000:1 هست که tv هم میگیره ال جی brightness بالا تری داره وزنش کمتره زاویه دیدش بیشتره در ضمن قیمت سامسونگ اگه 15 هزار تومن ارزون تره برای این که 2 اینچ از ال جی کوچیکتره... .
Monitor LCD SAMSUNG 206BW = 20" = 345 تومان
Monitor LG - L226 WT = 22" =360تومان

خوب با یه قیمت دقیقا یکی ( حالا با اختلاف 10 15 هزار تومان ) به نظر شما کدوم بهتره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
آخرین ویرایش:

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
سلام دوستان ! ( یکی خوش آمد بگه ):p
راستش بحث اینجارو که دیدیم گفتم یه پست افتخاری بزنم !
در مورد کنتراست راستش این اعدادی که شما اینجا آوردین 3000 و 5000 ، دینامیک کنتراست هستند . در حالیکه کنتراست واقعی یک مانیتور با استاتیک کنتراست سنجیده می شه ! معمولا 500 تا 1000 هم هست .
دینامیک کنتراستم معایب و محاسن خودشو داره . مثلا در مورد بلک لول تو مانیتورهای ال سی دس وقتی صحفه تو صحنه ای میره که تاریک هست کنتراست کم میشه تا بهترین رنگ سیاه تولید بشه ! تا تو صحنه های روشن بر عکس .
من به عنوان کسی که سری سپیدفام ال جی البت ساخت مادیران رو تجربه کردم باید بگم اینی که دست ما بود تو 1.5 سال 7 بار ایراد پیدا کرد ( تکنیسن های مادیران همش خونه ما پلاس بودن ! ):sick: . البته همونجوری که گفتم ساخت ... ایران بود !
من هم سامسونگ رو پیشنهاد می کنم البته مدل : 2232BW
هم قشنگتره و هم 200 تا استاتیک کنتراستش از 226 بیشتره و هم زاویه دیدش مثله ال جی 170 هستش !
چون HDCP رو هم ساپورت می کنه جون میده برا پلی استیشن 3:laughing:
راستی قیمتشم مثل همن 226 هست نهایت 10 - 12 بیشتر اما میرزه !

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
منم بين اين سه تا مانيتور موندم كدوم رو بخرم
L226WTQ يا Samsung 226BW يا Samsung 2232BW
اگه ميشه يكي مشخصات كامل اين سه تا رو بذاره

شاختر از اينا ديگه چي هست ؟:biggrin1:

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
منم گیر کرده بودم ولی الان از خریدم راضیم . راستش الجی تکنولوژی دی اف سی داره و خوب کنتراست بالا تر اما یه چیزو فراموش نکن شما جلوی یه پنل 22 اینچی نشستی ! سینما که نیست ! کنتراست این سامسونگه هم محشره . تازه درمورد اون اعداد هم که توضیح دادم ( استاتیک کنتراست الجی با 2232 برابره )
در ضمن سامسونگ یه برند شناخته شده تو تمام دنیاست اما برعکس ما جاهای دیگه خیلی الجی رو تحویل نمیگیرن .
البته نگفتم ال جی بدر نمی خوره ها ! نه ولی به هر حال انتخاب با خودته
تازه زیبایی فرم و شکل مانیتور هم هست که این 2232 رو دست نداره ولی عوضش اون ال جی تا دلت بخواد زشته :sick:
شاختر از این هم میره تو 24 اینچ که میشه فول اچ دی ! البته دیگه رسما نمیشه بهش گفت مانیتور . بهر حال صفحات وب ، وورد ، ... اینها هم قراره تو مانیتور تماشا بشه !

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
اقا من پرسیدم مانیتور سامسونگ رو میدن اخرش 430 شما از کجا میخرین که میدن360 میشه اطلاعات کلی بدین چون من میخوام بخرم زود ممنون:biggrin1:

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
شاختر از اينا ديگه چي هست ؟
شاختر از این هم میره تو 24 اینچ که میشه فول اچ دی ! البته دیگه رسما نمیشه بهش گفت مانیتور . بهر حال صفحات وب ، وورد ، ... اینها هم قراره تو مانیتور تماشا بشه !
شاختر از اینا برو تو کار بنکیو. مدل FP241VW خیلی خیلی شاخه. اصلا این مدلو مخصوص PS3 زدن. ورودی HDMI داره. FULL HD هم هست دیگه چی میخوای. مشکلش قیمتشه که حدودای 930 تومنه!!!:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر