خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

آقا در مورد اتصال ps3 به LCD های عادی من الان به شک افتادم!

اگر ورودی HDMI داشت که مشکلی نیست، درغیر اینصورت درمورد تبدیل HDMI به DVI مثل اینکه اگه LCD از HDCP ( یه کپی رایت مربوط به محتوای HD ) پشتیبانی نکنه هیچ تصویری نمیشه گرفت! خیلی از LCD ها هم هستن که الان HDCP ساپورت نیستن، باید مشخصاتشون رو بخونید ببینید پورت DVI شون HDCP ساپورت هست یا نه.

مثلاً همین BenQ FP202W که بحثش رو میکردین HDCP ساپورت نمیکنه. به نقل از IGN :
A sad weakness of the FP202W is the fact that its DVI port is not HDCP compliant

HDTV ها فکر نکنم در این زمینه مشکلی داشته باشن چون گمونم همشون HDCP ساپورت هستن.
البته این قانون در مورد HDMI هست و برای component صدق نمیکنه و اگه LCD ورودی component داشت میشه تصویر HD گرفت. ( حتی کابل component ps2 هم کار میکنه برای ps3 )

LCD که وضعش اینطوریه دیگه مانیتور های CRT عادی که فکر کنم کلاً تعطیل باشن. البته کارهای محیر العقول هم در تبدیل کابل های مختلف به همدیگه و استفاده از box ها و مبدل های مختلف میشه انجام داد ولی خلاصه گویا قضیه به این سادگی ها نیست!

نمیگم اینها همش درسته فقط نتیجه سرچ دیشب بود! کسی اگه چیز بیشتری میدونه ما رو هم آگاه کنه.
در ضمن در زمینه پیدا کردن کابل مستقیم HDMI-DVI یا تبدیل HDMI به DVI من ندیدم کسی جایی از دنیا مشکلی داشته باشه! ( ایران رو جزو دنیا حساب نمیکنیم! ) قیمتی هم نداره به اون صورت.

من بتازگی یه lcd سامسونگ 19 اینچ واید مدل 940BW گرفتم که از hdcp هم پشتیبانی میکنهو قیمتش هم عالیه .فقط 310 تومن .دوسیتان بریید تو سایت سامسونگ ببینیدش. بد چیزی نیستش;)

من بتازگی یه lcd سامسونگ 19 اینچ واید مدل 940BW گرفتم که از hdcp هم پشتیبانی میکنهو قیمتش هم عالیه .فقط 310 تومن .دوسیتان بریید تو سایت سامسونگ ببینیدش. بد چیزی نیستش;)

اول اینکه این مانیتوره ؟؟
بعد این برای PS3 و X360 خوبه ؟؟؟
اینم از عکس های این LCD
SS_940bw.jpg

سلام
آقا ما مانيتور فراسو 19" وايد بگيريم يا اين سامسونگ 940bw رو ؟ فراسو 250-260 تومنه!
واسه گرفتن مانيتور 20 " benq ، اين upscale شدن چقدر كيفيت رو مياره پايين ؟ اين افت كيفيت از 19" به 20 " محسوسه ؟ benq fp202w هم 360 تومنه راستي ، 1 راهنمايي بكنين ديگه دمتون گرم ، مي ارزه 100 تومن بيشتر داد واسه 20 " benq ؟

سلام ، آیا تلویزیون یا همون Hd برای دیدن گرافیک اصلی Ps3 که همون (1080)

رو ساپورت کنه کسی میدونه چنده؟آیا با 600.000یا 700.000هزار میشه همچین چیزی گرفت یا نه؟

بعد اگه میشه اسمه تلویزیون چیه؟

لطفا دوستان عزیز راهنمایی کنین.؟

از لطف شما ممنون. ولی اینجا به سو تفاهمی پیش اومده چون من اصلا این کابل رو برای ps3 نمی خواستم! من اینو برای کار دیگه می خواستم که الانم زیاد بهش احتیاج نیست دیگه بنابراین الان اصلا قصد خریدشو ندارم.
سلام بر همه.من مانیتور سامسونگ مدل BF 1750دارم .می خواستم بدونم از کجا میشه فهمید که مانیتورم رو می تونم به Ps3وصل کنم؟؟؟در ضمن به قولی سریعترین پاسخگویی تصویر در جهان2میلی ثانیه رو داراست.می خواستم بدونم این می تونه تاثیری توی تصویرم وکلا وضعیت تصویر دهی بکنه؟؟؟

سلام ، آیا تلویزیون یا همون Hd برای دیدن گرافیک اصلی Ps3 که همون (1080)

رو ساپورت کنه کسی میدونه ??
بعد اگه میشه اسمه تلویزیون چیه؟

لطفا دوستان عزیز راهنمایی کنین.؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or