خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
آخه من برا کامپیوتر هم میخوام استفاده کنم،زیادی هم گنده باشه خوب نمیشه!
چرا زیاد دنبال 3D نباشم؟ بالاخره سونی کلی بازی 3D داده و خواهد داد. یعنی اکثریت افرادی که 3d خریدن هم همینو میگن؟ که سایز بالا لذتش بیشتره؟ شما خودت 3d داشتی؟
ببین . فقط این 3D اکتیو موقعی حال میده که چشات ضعیف نباشه .
من 46 سه بعدی دارم ولی واسه لذت سه بعدی مجبورم 2 عینک رو بینیم سوار کنم که اذیت میکنه . تازه اون کیفیت رو که یه آدم تیز بین داره رو نداره.
باید حالت صورتت طوری باشه که کاملا با عینک مچ بشه و نور واردش نشه یا باید از مدلای جدید استفاده کنی.

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
الان PS3 را وصل کردم با به مانیتور و هدست هم وصل کردم اما کمی نویز دارد. باید در بخش Sound Settings مربوط به PS3 تنظیمات خاصی را عمل کرد تا این نویز از بین بره؟

میشه بگی نویزه چه جوری هست؟؟؟؟؟؟

بیشتر توضیح بده مثلا فیش فیش میکنه؟؟؟؟؟؟؟ یا مداومه ؟؟؟؟ یا خیش خیش ؟؟؟؟؟؟؟:d

یک با از پیز برق قطعش کن و بدون اینکه به اسندبای بره وصلش کن ببین بر طرف نمیشه؟؟؟؟؟؟؟

تنظیم صدای PS3 روی چه حالتی هست؟؟؟؟؟؟؟؟

دم شما آقا سعيد و آقاي مطهري گرم:d

سوالات :
1 ) اون اپديت تصوير براي اين تلويزيون چنده؟
2 ) بعد xvsion برند خوبيه يا نه؟
3 ) والا الاني نميدونم که تفاوت مانيتور با تلویزیون چيه؟ والا؟ خوب چيه نمي دونم !=)) نخند !خوب از لحاظ مشخصات و فيچر‌ها رو ميگم! چه فرقي ميکنه :-/ اگه اين بصرفه که خوب از اين تلویزیون‌ها ميخرم!

4 ) اين و اين چطوره LG M2262A و W2261VP

خیلی ممنون ؛ ولی توی این فصل باید بگی دمت آلاسگا:d

جواب سولات :

1 ) :-o :-/ :-?? :|

2 ) از نظر من نسبت به قیمتش عالیه ؛ به قول علی آقا هر چی پول بدی همون قدر آش می خوری ولی این چون مونتاژ ایرانه ؛ برات یه وجب روغن میریزه روش میگه برو خوش باش:d به قول بابام آش و روغن خوبو هست:d

3 ) هیچی ؛ توی LED ها تفاوتشون فقط به داشتن و نداشتن گیرنده ی دیجیتال یا آنالوگ ایستگاه های تلوزیونی هست و یک ریموت کنترل و دوتا اسپیکر داخلی همین که تلوزیون به صرفه تره (البته اگر مورد نیازت باشه )

4 ) به نظر من ایکسویژن هم از نظر امکانات و هم از نظر قیمت بهتره

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستان کسی میدونه تلوزیون های oled کی به بازار میاد ؟
---------------------------------

ای بابا یعنی یه تلوزیون تو سایز 22 تو این مملکت نیست ؟ :D هر چقدر میگردم یه سامسونگ تو این سایز ها نمیتونم گیر بیارم ...!

آخرین ویرایش:

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
آخه چه ربطی داره :D سوکت اگه لق باشه از این حالتا پیش میاد. گاهی هم اگه مانیتور اداپتورش کهنه بشه اینجوری میشه.

حالا از کجا میدونی که این کنتراستا واقعین؟
بشمار :D
نمیدونم مشکل اونه به من چه اصلاً :d

آره خب احتمالش هم هست ال جی الکی کنتراست بده. مثل همین سایه داشتنشه ...:|
بعد از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که این مانیتور رو بگیرم » PX23720 :d

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
حتما دقت کنید که بسته بندی خود سام سرویس باشه و برچسب نارنجی رنگ مربوط به سام سرویس هم روش باشه، خود پخش کنند این دستگاه در بازار رضا --- البته پاساژ کنارش که صبا هست --- میگفت که نوع چینی این دستگاه هم در بازار موجود است.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
آفرین . دمت آلاسکا :D

ببینم میتونید نسل این یکی رو هم منقرض کنید یانه :D

منقرض کردن چی نی...!! عام ولی ای مانیتور خیلی خوبین...! :D مانیتورای سامسونگ تو بازار شیراز نیست شده... حتی یدونه هم از سری BX یا PX تو بازار نیست... PX کلا کلا ۱ سال و نیمی هست تو شیراز منقرض شده....!
BX هم به تازگی منقرض شده...!

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
آفرین . دمت آلاسکا :D

ببینم میتونید نسل این یکی رو هم منقرض کنید یانه :D

اگه چینی باشه نباید منقرض بشه اما باز هم میشه به دلیل زیر : :d
نظر من اینه که مردم ایران اینطورن وقتی میبینن فلانی یه جنسی خریده اینا هم میخرن نفر بعدی اینو میبینه میخره و .... اینطوره که نسل ها رو دارن منقرض میکنن :d
خدا نکه به یه چیزی هم گیر بدن تا به سرنوش منقرض شدن دچارش نکنن ولش نمیکنن ...
:d
حتما دقت کنید که بسته بندی خود سام سرویس باشه و برچسب نارنجی رنگ مربوط به سام سرویس هم روش باشه، خود پخش کنند این دستگاه در بازار رضا --- البته پاساژ کنارش که صبا هست --- میگفت که نوع چینی این دستگاه هم در بازار موجود است.

مگه اونایی که برچسب سام سرویس روشه ماله چین نیست ؟! :-?

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
اگه چینی باشه نباید منقرض بشه اما باز هم میشه به دلیل زیر : :d
نظر من اینه که مردم ایران اینطورن وقتی میبینن فلانی یه جنسی خریده اینا هم میخرن نفر بعدی اینو میبینه میخره و .... اینطوره که نسل ها رو دارن منقرض میکنن :d
خدا نکه به یه چیزی هم گیر بدن تا به سرنوش منقرض شدن دچارش نکنن ولش نمیکنن ...
:d

بلی . ایشالا مال تو هم خوب از آی در میاد . ولی عکس یادت نره :D
من از این عکسای تازه جنس خیلی خوشم میاد انگار خودم خریدم :D

مگه اونایی که برچسب سام سرویس روشه ماله چین نیست ؟! :-?
راست میگه . یکم مطلب رو باز کن . پرهام نکته جالبیه.

---------- نوشته در 09:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:36 PM ارسال شده بود ----------

منقرض کردن چی نی...!! عام ولی ای مانیتور خیلی خوبین...! :D مانیتورای سامسونگ تو بازار شیراز نیست شده... حتی یدونه هم از سری BX یا PX تو بازار نیست... PX کلا کلا ۱ سال و نیمی هست تو شیراز منقرض شده....!
BX هم به تازگی منقرض شده...!

Sent from Samsung GT-P6800 Galaxy Tab. 7.7 using Tapatalk
بلی . چی نی :D ولی چینی

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
بلی . ایشالا مال تو هم خوب از آی در میاد . ولی عکس یادت نره :D
من از این عکسای تازه جنس خیلی خوشم میاد انگار خودم خریدم :D
باشه حتما واسه حمید آقای گل میزارم .
ایشالا شما زودتر میخری عکس هم میزاری که دیگه به جای حرف انگار، خریدم رو بنویسی! :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر