خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
حضار محترم کسی مانیتور 27 اینچ LG-M2794DP رو داره فول HD هم هست

چه جوریه برا کنسول؟

من این مدل رو خریدم وخیلی راضی هستم....1080p رو به بهترین شکل نمایش میده...تیونر دیجیتال هم داره وtv رو با انتن سر خود می تونی به بهترین شکل ممکن بگیری.. ممکن برند ال جی باشه ولی واقعا شاهکاره..از خریدش پشیمون نمیشی...
http://www.maadiran.com/Persian/Prod...ght=768&ID=128
سوال بود در خدمتم

Mohamadcitrix

کاربر سایت
Nov 21, 2008
369
نام
mohamad
سلام
من مانیتور سامسونگ دارم t1900 که 19 اینچ هستش و رزولوشنش 900*1440 هستش و وصل کردم به ps3.به نظرتون خوبه؟یا اگه افتضاه هستش عوضش کنم؟ میشه راهنماییم کنید؟مانیتورم هم Dviداره و من وصل کردم بهش

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
LG-M2794DP این ورودی hdmi هم داره؟
در مقابل w2261v کدوم بهتره؟:D
ارزش خرید داره؟!!
ممنون

یه لینک دادم همه اطلا عات مانیتور تیوی M2794DP ال جی اونجا هست...
اره 2 تا ورودی HDMI داره..
من خودم این ال جی استفاده می کنم و خیلی راضی هستم...بدون بیشتر از اون پولی که داری براش میدی امکانات داره...کیفیتشم عالیه...
سوالی بود در خدمتم
rbwswgxgzlc06clj8kxu.jpg

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
من تا 500 يا آخرش 600 ميتونم بسلفم.فقط هم سوني ميخوام بگيرم.اگه بخوام TV بگيرم ميرم بانه . بچه ها ميگن سري ايكس خوبه.
ميخواستم بدونم با اين پول چي بهتره مانيتور LCD FULLHD يا LCD FULLHDTV ؟
اصلا فرقش چيه؟(من هيچي نميدونم)
كسي نيست بداد ما برسه؟:confused::((

آخرین ویرایش:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
میشه یدونه تلویزیون خوب که سامسونگ باشه معرفی کنید؟ fullhd باشه حداقل 2 تا hdmi داشته باشه و 900 به پایین باشه.

Ebr4him

کاربر سایت
Sep 18, 2007
15
یه لینک دادم همه اطلا عات مانیتور تیوی M2794DP ال جی اونجا هست...
اره 2 تا ورودی HDMI داره..
من خودم این ال جی استفاده می کنم و خیلی راضی هستم...بدون بیشتر از اون پولی که داری براش میدی امکانات داره...کیفیتشم عالیه...
سوالی بود در خدمتم
rbwswgxgzlc06clj8kxu.jpg

دوست عزیز قیمتش چنده؟

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
سلام.
یکی از بستگان ما تلویزیون پلاسما ال جی مدل PQ70 خرید که 600 هرتزه، بلوتوث داره و مدل 2009 هستش ولی کیفیت تصویرش خیلی بده ما هم هر چی تنظیمات تصویرش رو بالا کردیم درست نشد تصویرشم درست مثل این مانیتورهای تبلیغاتی سر چهار راه میمونه:(
حالا بنظرتون ما چی کار کنیم؟

A.s.A

کاربر سایت
Jun 16, 2009
21
واقعا شرمنده ، جای این سوال شاید اینجا نباشه :

یکی از دوستای من الان دو سه روز دنبال این مدل ال جی هست : W2261v .
چند جا رو گشت ولی پیدا نکرد .

مادیران هم میگه فعلا نداره ولی احتمال داره تو انبار بعضی مغازه ها هنوز مونده باشه اگه یک نفر بتونه راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم !

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
سلام.
یکی از بستگان ما تلویزیون پلاسما ال جی مدل PQ70 خرید که 600 هرتزه، بلوتوث داره و مدل 2009 هستش ولی کیفیت تصویرش خیلی بده ما هم هر چی تنظیمات تصویرش رو بالا کردیم درست نشد تصویرشم درست مثل این مانیتورهای تبلیغاتی سر چهار راه میمونه:(
حالا بنظرتون ما چی کار کنیم؟

دوست عزیز کیفیت LCDـهای LG نسبتا خوب هست ولی کیفیت پلاسما پنلهاش در حد افتضاح هست فامیل شما باید قبل از خرید راجب این موضوع تحقیق میکرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر