خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
دوسته عزیز من یه حرف زدم که فکر میکنم گرفته باشی
من الان 3 ساله دارم رو همه مدل lcd تحقیق میکنم و برام جالبه بدونم چه خبره ( تو این صنعت)

اکثر این option ها و مودها یا تبلیغاتی هستن یا اینکه اینقدر نا چیز هستن که اصلا به چشم نمیان
یکی از دوستانه من تو سامسرویس هست و طبق گفته ایشون مدلهایه مختلف سری 6 با توجه به
مشخصاتشون و تبلیغاته تجاریشون اختلافه محسوسی با مدلهایه سری M8 یا N8 یا R8 و ...
ندارن

چون شما LCD Samsung داری دلیل نمیشه که بگی برترین LCD همونه !!درسته که LCD های سامسونگ کیفیت خوبی دارند مخصوصا سری 6 ولی مدل های براویا سونی مخصوصا مدلهای X بسیار عالی هستند و انتخاب اول هر کسی میتونن باشن
ضمن اینکه این مودها و امکانات هیچ کدوم ناچیز نیستند وخیلی روی کیفیت و کاربرد تاثیر دارند

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
برای اینکه بدونین بهترین تصویر رو چه تیوی میده بهترین راه اینه که خودتون از نزدیک قضاوت کنین یا از جاهای معتبر review هاشون رو مطالعه کنین نه اینکه به بروشور تبلیغاتی همون شرکت نگاه کنین و چون لوگو زیاد داره فکر کنین بهترینه....
همون 120HZ در واقع بهترین سودش ساختن تصاویر مصنوعی موقع برنامه های ورزشی نیست (که خیلی وقتا باعث Blur میشه) بلکه چون مضرب 24 هست میتونه فیلم های بلوری رو که همه 24p روی دیسک انکود شدن بدون تبدیل به 60HZ نشون بده
در ضمن اینکه نوشته چون با همکاری با Sony Pictures این تیوی رو تهیه کرده دلیل نمیشه که بهترینه. سونی برای AV Receiver هاشم مینویسه از تجارب Sony Pictures استفاده میکنه اما در عمل کیفیت صدای هاش (سری ES) از بقیه ریسیورهای همقیمت پایین تره
اینایی که بالا گفتم برای این نیست که بگم کدوم تیوی خوبه یا بده. این چیزی هست که هرکس بعد از تحقیق فراوان باید انتخاب کنه اما اینکه بیاین بروشور سونی رو ترجمه کنین بزارین (که قاعدتا از خودش حیلی تعریف کرده) بعد بگین این نشون میده تیوی سونی بهترینه کار غلطیه

ضمن اینکه این مودها و امکانات هیچ کدوم ناچیز نیستند وخیلی روی کیفیت و کاربرد تاثیر دارند

سینمای واقعی 24P
در حالی که عملکرد تلویزیون های معمولی ( و بسیاری از DVD ها ) در 50 هرتز است، دستگاه های فیلم سازی جدید فیلم هایشان را با نرخ فریم 24 فریم در ثانیه ( 24 هرتز یا 24P) در دیسک های Blu-Ray ضبط و ذخیره می کنند. در حالت استفاده از سینمای واقعی 24P تلویزیون های براویای شما به صورت اتوماتیک این فیلم ها را تشخیص داده و فرمت صحیح را برای پخش آن ها انتخاب می کنند، تا شما فیلم هایتان را همان گونه که در یک سیستم تئاتر می بینید و می شنوید، ببینید و بشنوید.
الان خیلی تیوی ها توی مارکت هستن که میتونن فیلم هارو به صورت native 24p و بدون تبدیل 3:2 نشون بدن پس این مود چیز خاصی نیست که فقط سونی داشته باشه

صدای فراگیر جلویی S-FORCE
پس از گذشت سال ها تلاش برای بهبود کلی تکنولوژی صدای فراگیر واقعی، سونی مؤفق به خلق تکنولوژی صدای فراگیر جلویی S-FORCE شده است. این تکنولوژی خیره کننده با پردازش ترکیبی تأخیر صدا و تنها با استفاده از دو بلند گوی جلویی، درهر نوع فضا و محیطی، یک اتمسفر صوتی فراگیر ایجاد می کند.
کسی که بخواد از صدا لذت ببره هیچوقت از تیوی اسپیکرش استفاده نمیکنه برای همین این تکنولوژی چیز خاصی حساب نمیشه مگه اینکه کسی بخواد از اسپیکر تیویش استفاده کنه و در اونصورتم این اسپیکر ها همچین کیفیتی ندارن که با یکی دو تا تکنولوژی بخوان خیلی بهتر شن

همگام کننده تئاتر براویا
تنها با فشار یک دکمه تمام کار ها انجام خواهد شد. با استفاده از همگام کننده تئاتر براویا، تمام دستگاه هایتان با یکدیگر همگام و منطبق خواهند شد به طوری که تنها با دادن یک فرمان می توانید تمام شان را راه اندازی کرده و کاری را که می خواهید، سریعاً انجام دهید.
خیلی تیوی های دیگه از قبیل پاناسونیک و توشیبا این قابلیت رو دارن!

با استفاده از تلویزیون های براویا شور و هیجان دیدن برنامه های ورزشی وفیلم هایتان را افزایش دهید. جریان جنبشی، در واقع تصاویری مصنوعی را خلق می کند که به توالی های حرکتی سریع اضافه می شوند، تا به طور مؤثری تعداد تصاویر و یا فریم هایی را که این توالی ها را می سازند، دو برابر کنند. این خصیصه تلویزیون های براویا را قادرمی کند تا حتی صحنه های ورزشی سریع را به صورتی هموار و بسیار دقیق نمایش دهند.
اینم گه بالا توضیح دادم خیلی وقتا باعث بلور میشه و اگه بخواین فیلم های بلوری به native 24p صورت ببینین باید این مود رو خاموش کنین توی تیوی (این شامل همه تیوی ها میشه)

دو تصویر مختلف را از دو منبع متفاوت در یک صفحه به طور هم زمان ببینید!
اینم که همه تیوی ها دارن چیز خاضی نیست!

اگه کسی بخواد تیوی بخره این واضحه که تیوی های سونی همیشه از بهترین ها حساب میشن و خرید خوبی هستن. اما قضاوت درست از روی دیدن تصویر و مقایسه درست حسابی هست نه خوندن بروشور و دیدن لوگو ها!

آخرین ویرایش:

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
سلام بچه ها.من مانیتور 1932bw wide modele samsungدارم.وقتی ps3 رو روشن میکنم یک اخطار وسطه صفحه میده که اینه:not optimume mode 1440 900.که تو دفترچه خودش نوشته هر وقت با این اهطار رو به رو شدید کابل رو از پشت computer جدا کنید.من از پشته ps3 کابل رو جدا کردم ولی فایده نداشت.ممنون میشم راهنمایی کنید.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
چون شما LCD Samsung داری دلیل نمیشه که بگی برترین LCD همونه !!درسته که LCD های سامسونگ کیفیت خوبی دارند مخصوصا سری 6 ولی مدل های براویا سونی مخصوصا مدلهای X بسیار عالی هستند و انتخاب اول هر کسی میتونن باشن

ببین دوسته عزیز من تو هیچ پستی نگفتم سامسونگ بهترینه؟
شما اگر دیدی بهتره نقل قول کنی
من رو تجربه عینی ( یعنی با چشم خودم دیدم) و تحقیقاته خودم اونم خیلی زیاد از سایتهایه معتبر و مغازه ها و دوستانی که دارم این صحبتها رو کردم

در کل آقا اشکان( Wakashizuma )جواب شما رو دادن و من چیزی اضافه تر ندارم که بگم
چون جدا تمامه چیزهایی که تو ذهن من بود رو ایشون بیان کردن

به نظر من بهتره درگیریهایه قبلی و موضوعهایه شخصی رو با نظراتمون قاطی نکنیم البته به خودت مربوطه

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
آقايون بي خيال بابا ! حالا من اگه بگم ماه سفيده اينا ميگن : نه !! سياهه !! بحث چيزه ديگس.من دارم سري ايكس سوني رو معرفي ميكنم . اينا شروع ميكنن به كل كل ! آقا هركي هرچي اطلاعات در مورده ال سي دي داره بريزه وسط . از كل كل هم خودداري كنيد ....:biggrin1:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
آقايون بي خيال بابا ! حالا من اگه بگم ماه سفيده اينا ميگن : نه !! سياهه !! بحث چيزه ديگس.من دارم سري ايكس سوني رو معرفي ميكنم . اينا شروع ميكنن به كل كل ! آقا هركي هرچي اطلاعات در مورده ال سي دي داره بريزه وسط . از كل كل هم خودداري كنيد ....:biggrin1:
خب این عادت بد بعضی ها شده که هر چیزی بگی رو با آسمون ریسمون بافی میخوان انکار کنند!
یکی داره یه مدلیو از یه مارکی معرفی میکنه بعد من نمیفهمم چه دلیلی داره یکی دونه دونه امکانات اون مدل TV رو نقل قول کنه و با دو سه جمله بی ربط بپیچونه و ببردش زیر سوال!

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
خب این عادت بد بعضی ها شده که هر چیزی بگی رو با آسمون ریسمون بافی میخوان انکار کنند!
یکی داره یه مدلیو از یه مارکی معرفی میکنه بعد من نمیفهمم چه دلیلی داره یکی دونه دونه امکانات اون مدل TV رو نقل قول کنه و با دو سه جمله بی ربط بپیچونه و ببردش زیر سوال!

میشه شما اون قسمت پست منو که تیوی مورد علاقه شما رو بردم زیر سوال نقل قول کنی؟
لابد چون همینطور الکی از سونی تعریف نمیکنم وهزار تا دفعه نمیگم بهترینه پستم میشه بی ربط درسته؟
حتما جمله های بیربط پست رو من هم نقل قول کن. تا جایی که میدونم این تاپیک درباره بررسی ال سی دی های مختلف هست و پست من در این راستا بوده. بیربط اونجاست که یکی فکر میکنه بروشور تبلیغاتی یک شرکت و تعریفی که اون شرکت از خودش میکنه باید بشه ملاک انتخاب تیوی
اون پستی که هم ایشون این امکانات رو معرفی کرده بود در جواب این پست بود :
من samsung مدل M81 که FULLHD هست و 40 اینچ دارم دوستم هم SONY مدل x350 که 46
اینچ داره
ما وقتی خونه هم میریم نه من تفاوتی احساس میکنم نه ایشون
تازه اون میگه تصویره تو بهتره

من نمیدونم این بهترین و .... رو چه حسابی میگید؟
از دیده ها تون و مقایسه عینی یا شنیده ها و مطالب سایتها
سوال این بود که اساس اینکه میگین این تیوی بهترینه چیه و ایشون هم این امکانات رو گزاشته بود. پس خیلی هم پست من ربط داشته
اینم جمله ایی که اخر پستم گفتم:
اگه کسی بخواد تیوی بخره این واضحه که تیوی های سونی همیشه از بهترین ها حساب میشن و خرید خوبی هستن. اما قضاوت درست از روی دیدن تصویر و مقایسه درست حسابی هست نه خوندن بروشور و دیدن لوگو ها!
که فکر نکنم اصلا اینجا مارک مورد علاقت (که واضحه خیلی بهش تعصب داری) زیر سوال رفته باشه

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
میشه شما اون قسمت پست منو که تیوی مورد علاقه شما رو بردم زیر سوال نقل قول کنی؟
لابد چون همینطور الکی از سونی تعریف نمیکنم وهزار تا دفعه نمیگم بهترینه پستم میشه بی ربط درسته؟
حتما جمله های بیربط پست رو من هم نقل قول کن. تا جایی که میدونم این تاپیک درباره بررسی ال سی دی های مختلف هست و پست من در این راستا بوده. بیربط اونجاست که یکی فکر میکنه بروشور تبلیغاتی یک شرکت و تعریفی که اون شرکت از خودش میکنه باید بشه ملاک انتخاب تیوی
اون پستی که هم ایشون این امکانات رو معرفی کرده بود در جواب این پست بود :

سوال این بود که اساس اینکه میگین این تیوی بهترینه چیه و ایشون هم این امکانات رو گزاشته بود. پس خیلی هم پست من ربط داشته
اینم جمله ایی که اخر پستم گفتم:

که فکر نکنم اصلا اینجا مارک مورد علاقت (که واضحه خیلی بهش تعصب داری) زیر سوال رفته باشه
هر چیزی بگم یه جور دیگه برداشت میکنی منم حوصله بحث ندارم

شما اومدی داری به قول خودت بروشور یک محصول رو نقل قول میکنی که چی مثلا ؟!
طرف اومده مشخصات یه HDTV رو گذاشته و داره معرفیش میکنه دلیلی نداره که بیای دونه دونه نقل قول کنی و بگی که این فایده نداره اون خوب نیست یا همه HDTV ها فلان امکانات رو دارن !
شما اگر خیلی از این محصول بدت میاد برو مشخصات یک HDTV دیگه رو بگذار !
منم نگفتم که این TV بهترینه
گفتم یکی از بهترین هاست و میتونه انتخاب اول هر کسی باشه
ضمنا من برعکس بعضی ها علاقه ای به محصول یا مارک خاصی ندارم هر جور دوست داری میتونی فکر کنی

آخرین ویرایش:

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
قیمت 32 اینچ سری 6 سامسونگ چنده ؟
قیمت ها همه جا یکی هست ؟ تو نمایندگی ها قیمت یکیه ؟
به من 1250000 قیمت دادن درسته ؟
یدونه DVD Player با پورت HDMI هم باهاش هدیه میدن که DVD رو تا 1080p آپ اسکیل میکنه.
البته فروشنده گفت اگه نخوایش 70 ازت میخرم .
GOOD LUCK

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
قیمت 32 اینچ سری 6 سامسونگ چنده ؟
قیمت ها همه جا یکی هست ؟ تو نمایندگی ها قیمت یکیه ؟
به من 1250000 قیمت دادن درسته ؟
یدونه DVD Player با پورت HDMI هم باهاش هدیه میدن که DVD رو تا 1080p آپ اسکیل میکنه.
البته فروشنده گفت اگه نخوایش 70 ازت میخرم .
GOOD LUCK
قیمتش همون هست البته 10000 تومن ارزونتر
اون dvdv player هم مدلش f1080 هست و باید یه کابل hdmi هم روش باشه
قیمتش هم 110000 تومن هستش که فکر کنم داره زیاد ازش کم میکنه 70 برمیداره

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
هر چیزی بگم یه جور دیگه برداشت میکنی منم حوصله بحث ندارم

شما اومدی داری به قول خودت بروشور یک محصول رو نقل قول میکنی که چی مثلا ؟!
طرف اومده مشخصات یه HDTV رو گذاشته و داره معرفیش میکنه دلیلی نداره که بیای دونه دونه نقل قول کنی و بگی که این فایده نداره اون خوب نیست یا همه HDTV ها فلان امکانات رو دارن !
شما اگر خیلی از این محصول بدت میاد برو مشخصات یک HDTV دیگه رو بگذار !
منم نگفتم که این TV بهترینه
گفتم یکی از بهترین هاست و میتونه انتخاب اول هر کسی باشه
ضمنا من برعکس بعضی ها علاقه ای به محصول یا مارک خاصی ندارم هر جور دوست داری میتونی فکر کنی

من دو دفعه به فارسی توضیح دادم منظورم نمیدونم کجاش واضح نیست که هی باید تکرار کنم اگه لازمه بگو به انگلیسی ترجمه کنم
اول اینکه توی پست قبلیت ادعا کرده بودی من حرف بیربط زدم و خواستم یک محصول رو بکوبم. ازت خواستم که اونجای پستم رو که همچین منطوری داشته نقل قول کنی و همونطور که واضحه جوابی نداشتی و همه ناراحتیت این بود که چرا از سونی تعریف نشده
این پس قسمت اول

این تاپیک برای کمک به کسانی هست که میخوان پول بدن و تیوی بخرن و وقتی هم که دارن خرج میکنن باید بهترین چیز ممکن رو در مقابل پولشون بگیرن و راه درستن اونکه بهترین چیز چیه ادعای چند تا فنبوی و خوندن بروشور نیست بلکه خوندن چند تا درست حسابی و دیدن تصویر تیوی به چشم خودشون هستش
این حرفیه که شما توی پست خودت زدی:

شما اون امکاناتی که از بروشور ذکر شده بود رو خیلی مهم دونسته بودی و میگفتی خیلی به کیفیت یک تیوی کمک میکنه! (اینکه چطور تکنولوژی S-FORCE که برای صداست قراره تصویر یک تیوی رو بهتر کنه بماند :)). پست من در رابطه با همین موضوع بود پس دلیلش باید خیلی واضح باشه که چرا اون موارد رو توضیح دادم
اون شخصی هم که این موارد رو ذکر کرده بود در راستای جواب کسی بود که خواسته بود بدونه دلیل بهتر بودن یک تیوی چیه. وقتی کسی دلیل میخواد جواب باید objective باشه و از چند تا معتبر نه اینکه بروشور خود اون شرکت رو منبع معتبر حساب کنی. نظر شخصی هم برای خودش محترمه ولی subjective حساب میشه و نمیتونه به عنوان fact حساب بشه. شما من یا هرکس دیگری میتونه نظرشو در مورد بهتر بودن چیزی بگه ولی نمیتونه نظر خودشو به عنوان fact حساب کنه. ممکنه یکی بیاد بگه به نظرش کیفیت MP3 @ 128kbps از SACD بالاتره شما باید حرفشو باور کنی؟ یا یک شرکت دیگه همچین ادعایی توی بروشورش بکنه شما باید باور کنی به عنوان fact ؟

در مورد اینکه گفتی من از این تیوی بدم میاد اینقدر خنده داره این حرفت که واقعا جوابی نداره چون من هیچ جای پستم نه گفتم از فلان تیوی خوشم میاد یا بدم میاد و اخرشم خیلی واضح نوشتم تیوی های سونی همیشه جزو بهترین ها حساب میشن و انتخاب خوبیه
کل حرف من اینه که بهتر بودن یک تیوی بستگی به تصویرش داره نه یک مشت لوگو و جمله تبلیغاتی از توی بروشورش (این شامل همه کمپانی ها میشه و فقط منظور سونی نیست)

من دیگه در این مورد بحثی ندارم چون تا الان سه دفعه به صورت واضح منظورمو بیان کردم و دیگه چیزی برای گفتن نمونده
موفق باشی

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
من دو دفعه به فارسی توضیح دادم منظورم نمیدونم کجاش واضح نیست که هی باید تکرار کنم اگه لازمه بگو به انگلیسی ترجمه کنم
اول اینکه توی پست قبلیت ادعا کرده بودی من حرف بیربط زدم و خواستم یک محصول رو بکوبم. ازت خواستم که اونجای پستم رو که همچین منطوری داشته نقل قول کنی و همونطور که واضحه جوابی نداشتی و همه ناراحتیت این بود که چرا از سونی تعریف نشده
این پس قسمت اول
مثل اینکه متوجه کارت نشدی
اصولا بروشور یک محصول برای نشان دادن امکانات و کاربردهایی که اون محصول داره هست و امکاناتش رو شرح میده (شما توقع داری توی بروشور یک محصول بر فرض محال بیان از معایبش بگن یا بگن به درد نمیخوره !:)) و نمیشه توش مقایسه های آنچنانی انجام داد که آیا اینها به درد میخوره یا نمیخوره که صددرصد به درد میخوره و مهم هستش
شما داری اینا رو انکار میکنی

این تاپیک برای کمک به کسانی هست که میخوان پول بدن و تیوی بخرن و وقتی هم که دارن خرج میکنن باید بهترین چیز ممکن رو در مقابل پولشون بگیرن و راه درستن اونکه بهترین چیز چیه ادعای چند تا فنبوی و خوندن بروشور نیست بلکه خوندن چند تا درست حسابی و دیدن تصویر تیوی به چشم خودشون هستش
اگر کسی میخواد با چشم خودش از نزدیک کیفیت تصویر TV دلخواهش رو ببینه واضحه که از اینجا نمیتونه ببینه اینجا فقط میتونه یه سری اطلاعات جمع کنه که این اطلاعات میتونه از روی بروشور یا هر جای دیگه ای باشه پس بازم حرف شما درست نیست
سایتهایی هم هستند که مقایسه ها رو بین بهترین مدل های مختلف HDTV ها انجام دادند میتونند به اونجا مراجعه کنند و همچنین نظرات کسانی که به هر دلیلی میخوان اون اشخاص رو گمراه و سردر گم کنند هم به هیچ وجه مهم نیست

شما اون امکاناتی که از بروشور ذکر شده بود رو خیلی مهم دونسته بودی و میگفتی خیلی به کیفیت یک تیوی کمک میکنه! (اینکه چطور تکنولوژی S-FORCE که برای صداست قراره تصویر یک تیوی رو بهتر کنه بماند :)). پست من در رابطه با همین موضوع بود پس دلیلش باید خیلی واضح باشه که چرا اون موارد رو توضیح دادم
کجای اون حرفی که نقل قول کردی ازم من اشاره به کیفیت صدا کردم من منظورم کیفیت تصویر و امکانات مربوط به اون بود
از این گذشته من نمیدونم شما چه مشکلی با اسپیکرهای تلویزیون داری ؟
اولا که این تکنولوژی S-Force یکی از بهترین تکنولوژی های صدا برای اسپیکرهای یک HDTV هست. دوما اینکه کسی که میخواد یک تلویزیون بخره مسلما همه جوانبش رو باید در نظر بگیره. سوما شاید کسی اینقدر پول نداشته باشه یا اصلا نخواد که هم HDTV بخره و هم یک سیستم سینمای خانگی یا سیستمهای صوتی حرفه ای یا اصلا براش مهم نباشه
کیفیت عالی صدای اسپیکرهای خود TV مورد نظر میتونه خیلی هم به درد بخور باشه
چهارما بحث این تاپیک درباره خرید HDTV هستش نه سیستم های صوتی حرفه ای !

اون شخصی هم که این موارد رو ذکر کرده بود در راستای جواب کسی بود که خواسته بود بدونه دلیل بهتر بودن یک تیوی چیه. وقتی کسی دلیل میخواد جواب باید objective باشه و از چند تا معتبر نه اینکه بروشور خود اون شرکت رو منبع معتبر حساب کنی. نظر شخصی هم برای خودش محترمه ولی subjective حساب میشه و نمیتونه به عنوان fact حساب بشه. شما من یا هرکس دیگری میتونه نظرشو در مورد بهتر بودن چیزی بگه ولی نمیتونه نظر خودشو به عنوان fact حساب کنه. ممکنه یکی بیاد بگه به نظرش کیفیت MP3 @ 128kbps از SACD بالاتره شما باید حرفشو باور کنی؟ یا یک شرکت دیگه همچین ادعایی توی بروشورش بکنه شما باید باور کنی به عنوان fact ؟
کسی هم که امکانات اون TV رو گذاشته بود فکر کنم فقط قصد اطلاع رسانی داشت نه کل کل

این پستشه
آقايون بي خيال بابا ! حالا من اگه بگم ماه سفيده اينا ميگن : نه !! سياهه !! بحث چيزه ديگس.من دارم سري ايكس سوني رو معرفي ميكنم .
میبینی ؟ ایشون اومده داره یه محصولی رو معرفی میکنه برای کسی که پرسیده بود شما اومدی بروشور و امکانات اون محصول رو دونه دونه نقل قول کردی !
فکر نمیکنم کسی خواسته بود که شما بروشور رو تجزیه تحلیل بکنی و بگی که این خوبه یا اون بده یا بدرد نمیخوره ! که
بازم میگم 100 درصد همه اون امکانات به درد میخوره و برای قشنگی بهش اضافه نشده
بعد در مورد حرف بی ربط مثالش اینه که خودت گفتی :
کسی که بخواد از صدا لذت ببره هیچوقت از تیوی اسپیکرش استفاده نمیکنه برای همین این تکنولوژی چیز خاصی حساب نمیشه مگه اینکه کسی بخواد از اسپیکر تیویش استفاده کنه و در اونصورتم این اسپیکر ها همچین کیفیتی ندارن که با یکی دو تا تکنولوژی بخوان خیلی بهتر شن
چه دلیلی داره که شما همچین حرفی بزنی و بگی که اگر کسی بخواد از صدا لذت ببره هیچ وقت از اسپیکرهای تلویزیون استفاده نمیکنه ؟!
تکنولوژی بهتر و پیشرفته تر هیچ وقت بد نبوده و نیست و این تکنولوژی برای یک TV چیز خاصی به حساب میاد
پس این میشه حرف بی ربط و پیچوندن و ایراد بنی اسرائیلی
توی چند خط بالا هم گفتم که شاید اصلا کسی نخواد که از سیستمهای حرفه ای صوتی استفاده کنه و ....

همگام کننده تئاتر براویا
تنها با فشار یک دکمه تمام کار ها انجام خواهد شد. با استفاده از همگام کننده تئاتر براویا، تمام دستگاه هایتان با یکدیگر همگام و منطبق خواهند شد به طوری که تنها با دادن یک فرمان می توانید تمام شان را راه اندازی کرده و کاری را که می خواهید، سریعاً انجام دهید.
اینم به حرف بی ربط دیگه :
خیلی تیوی های دیگه از قبیل پاناسونیک و توشیبا این قابلیت رو دارن!
که چی مثلا ؟ مگه داخل توضیحات نوشته این تکنولوژی تئاتر براویا فقط مخصوص همین مدلهاست و شرکتهای دیگه این تکنولوژی رو ندارن ؟!
اصلا چه دلیلی داره که بیاید همچین حرفی بزنید!
توقع ندارید که در بروشور سونی بیان بگن که این تکنولوژی در تلویزیونهای دیگه هم هست و چیز خاصی نیست !:)
بقیه حرفاتون هم همینطوره که اگر بخوام نقل قول کنم 1 صفحه طول میکشه !

در مورد اینکه گفتی من از این تیوی بدم میاد اینقدر خنده داره این حرفت که واقعا جوابی نداره چون من هیچ جای پستم نه گفتم از فلان تیوی خوشم میاد یا بدم میاد و اخرشم خیلی واضح نوشتم تیوی های سونی همیشه جزو بهترین ها حساب میشن و انتخاب خوبیه
کل حرف من اینه که بهتر بودن یک تیوی بستگی به تصویرش داره نه یک مشت لوگو و جمله تبلیغاتی از توی بروشورش (این شامل همه کمپانی ها میشه و فقط منظور سونی نیست)
پس شما منظورت اینه که این تکنولوژی ها و لوگوها همه تبلیغه الیکه و گول مارک محصولات رو نباید بخورید !! جنبه تبلیغاتی که 100 درصد داره ولی هیچ کدوم الکی و برای گول:) زدن نیست!
در آخر بگم که من فکر میکنم شما به قصد این اومدی بگی که مثلا به کیفیت توجه کنید نه به این لوگوها و بروشور و با چشم خودتون ببینید که متاسفانه با روش غلطی منظورتون رو بیان کردید که با زیر سوال بردن تکنولوژی ها نمیشه چیزی رو ثابت کرد و با یه سری توضیحات نمیشه کیفیت تصویر هیچ تلویزیونی رو شرح داد .
پس اگر منظورتون اینه که با چشم خودتون ببینید باید بگم که اینجا توی فروم نمیشه تلویزیون تماشا کرد و فقط برای خوندن و دیدن یه سری امکانات و راهنمایی های لازمه هست

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستانی که قصد خرید lcd tv یا plasma رو دارن میتونن بعد از مطالعه مطالب در این فروم یه زحمت بکشن
و یه سر برن جمهوری هم فاله هم تماشا تمام برند ها هم به وضوح جلو چشم هست

به نظر من دیگه اون زمان گذشت که سونی هیولایی بود که کمپانیهایه دیگه زیر اسمش خرد میشدن
الان میشه گفت همه به هم نزدیک هستن و سلیقه و بودجه افراد هست که اهمیت پیدا کرده

بیشتر به چشماتون اعتماد کنید تا تبلیغاته مجانیه یه سری از دوستان که فکر میکنم از نزدیک HDTV
ندیده باشن;)

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
پس شما منظورت اینه که این تکنولوژی ها و لوگوها همه تبلیغه الیکه و گول مارک محصولات رو نباید بخورید !! جنبه تبلیغاتی که 100 درصد داره ولی هیچ کدوم الکی و برای گول زدن نیست!
در آخر بگم که من فکر میکنم شما به قصد این اومدی بگی که مثلا به کیفیت توجه کنید نه به این لوگوها و بروشور و با چشم خودتون ببینید که متاسفانه با روش غلطی منظورتون رو بیان کردید که با زیر سوال بردن تکنولوژی ها نمیشه چیزی رو ثابت کرد و با یه سری توضیحات نمیشه کیفیت تصویر هیچ تلویزیونی رو شرح داد .
پس اگر منظورتون اینه که با چشم خودتون ببینید باید بگم که اینجا توی فروم نمیشه تلویزیون تماشا کرد و فقط برای خوندن و دیدن یه سری امکانات و راهنمایی های لازمه هست

من دیگه لزومی نداره وقت بزارم و برای بار چهارم حرفامو تکرار کنم چون هرجور که بیان میکنم بازم متوجه نمیشی
توضیح دادن کیفیت برای کسی که دوست داره بروشور جلوش بزاره و قربون صدقش بره فایده ایی نداره چون برای کسی مثل تو مارک جنس و رنگ لوگوی های روش مهمتر از کیفیت خود محصوله. وقتی هنوز فکرت در ایندازست که تصور میکنی هر چرتو پرتی که توی این بروشور ها مینویسن حتما خیلی چیز خفنیه انتطار دیگه ایی جز فن بوی بازی ازت نمیره (چون چیزی به نام کیفیت تصویر اصلا نمیدونی چی هست)

PS: توی بروشور یک دیویدی پلیر 60 دلاری فیلیپس نوشته که از 24bit converter برای تولید صدا استفاده میکنه و توی بروشور ریسیور 5000 دلاری Denon هم دقیقا همینو نوشته. بنا بر تصور شما کیفیت جفتشون یکی هست چون فیلیپس هم توی بروشورش نوشته که از converter های 24bit استفاده میکنه و ادعا میکنه کیفیتش بالاست :laughing::laughing:

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
دوستانی که قصد خرید lcd tv یا plasma رو دارن میتونن بعد از مطالعه مطالب در این فروم یه زحمت بکشن
و یه سر برن جمهوری هم فاله هم تماشا تمام برند ها هم به وضوح جلو چشم هست
به نظر من دیگه اون زمان گذشت که سونی هیولایی بود که کمپانیهایه دیگه زیر اسمش خرد میشدن
الان میشه گفت همه به هم نزدیک هستن و سلیقه و بودجه افراد هست که اهمیت پیدا کرده
بیشتر به چشماتون اعتماد کنید تا تبلیغاته مجانیه یه سری از دوستان که فکر میکنم از نزدیک HDTV
ندیده باشن;)
معلومه که منظورت با منه
برام فرقی نمیکنه یه آدم تازه به دوران رسیده مثل شما دربارم چه فکری بکنه
قبلا گفتم که چه مدلی دارم و چه مدلهایی داشتم
لازم نمیبینم با کسی که تازه فهمیده HDTV چیه بحث کنم

من دیگه لزومی نداره وقت بزارم و برای چهارم حرفامو تکرار کنم چون هرجور که بیان میکنم بازم متوجه نمیشی
توضیح دادن کیفیت برای کسی که دوست داره بروشور جلوش بزاره و قربون صدقش بره فایده ایی نداره چون برای کسی مثل تو مارک جنس و رنگ لوگوی های روش مهمتر از کیفیت خود محصوله. وقتی هنوز فکرت در ایندازست که تصور میکنی هر چرتو پرتی که توی این بروشور ها مینویسن حتما خیلی چیز خفنیه انتطار دیگه ایی جز فن بوی بازی ازت نمیره

PS: توی بروشور یک دیویدی پلیر 60 دلاری فیلیپس نوشته که از 24bit converter برای تولید صدا استفاده میکنه و توی بروشور ریسیور 5000 دلاری Denon هم دقیقا همینو نوشته. بنا بر تصور شما کیفیت جفتشون یکی هست چون فیلیپس هم توی بروشورش نوشته که از converter های 24bit استفاده میکنه و ادعا میکنه کیفیتش بالاست :laughing::laughing:

خب پس معلومه که هیچ حرفی نداری همه چیزهایی که گفتی برای این بود که یه چیزی گفته باشی و بپیچونی کلا
من هیچ وقت به بروشورها 100 درصد اعتقاد ندارم ولی اون امکاناتی که توی بروشور نوشته برای گول!:) زدن ملت نیست لااقل از تجربه ای که دارم میتونم تشخیص بدم که کدوم به درد میخوره ولی مثل شما نمیام به خاطر اینکه از یه محصولی یا مارکی بدم بیاد ازش بد بگم و حرفهای بی ربط بزنم و به بقیه تحمت فن بوی بزنم ! اونم فن بوی HDTV یا مارک محصولات !! اینو دیگه نشنیده بودیم!
ضمن اینکه هیچ وقت مثل بعضی ها درباره چیزی که ندیدم نظر نمیدم
کیفیت تصاویر مدل X350 بی نهایت عالیه و همینطور مدلهای سری 6 سامسونگ و فرق چندانی از نظر کیفیت ندارند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر