خرید . فروش . تبادل wii

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
Qisahn%20Nintendo%20Wii%20Games%20Grease%2C%20Alice%20in%20Wonderland%2C%20Winter%20Sports%203%2C%20Astro%20Boy%2C%20NBA.jpg

Qisahn%20Nintendo%20Wii%20Games%20Ghostbusters%2C%20Zelda%2C%20Mario%2C%20Sonic%2C%20Dora%2C%20Resident%20Evil%204%2C%20World%20Kitchen.jpg

Qisahn%20Nintendo%20Wii%20Games%2C%20The%20Sims%203%2C%20Disney%20Epic%20Mickey%2C%20Okami%2C%20Travel%20in%20Time%2C%20Need%20For%20Speed%2C%20Batman.jpg

ruhollaharab

کاربر سایت
Nov 22, 2013
3
سلام دوستان. کسی قیمت ویموت و نانچاک و موشن پلاس کارکرده رو داره؟؟

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
موشن پلاس هم بین 20تا 40 تومن
مشکل اینجاس که اینا همشون fake ان :( کلا اوریجش که پیدا نمیشه تو ایران :(( بنابراین من مجبور شدم بگم از ایتالیا واسم بفرستن! میشه 150 هزار تومن :| کلا میخوام بگم اینارو واسم بفرستن: 1x Motion Plus 1x Classic Controller Pro 1x GameCube Controller 1x GameCube Memory Card اینا بدون حساب پول پست میشه 400 هزار :| مملکتو ببین تو رو خدا :| ------------------- بعد یه سوال: آیا وقتی من هم GC Controller هم GC Memory Card رو گرفتم، میتونم بدون هیچ مشکلی بازی های GC رو روی Wii بیارم؟ (بازی های کپی) اگه آره میشه لطفا یه توضیح مختصر بدید؟ :) ممنون میشم

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
مشکل اینجاس که اینا همشون fake ان :( کلا اوریجش که پیدا نمیشه تو ایران :(( بنابراین من مجبور شدم بگم از ایتالیا واسم بفرستن! میشه 150 هزار تومن :| کلا میخوام بگم اینارو واسم بفرستن: 1x Motion Plus 1x Classic Controller Pro 1x GameCube Controller 1x GameCube Memory Card اینا بدون حساب پول پست میشه 400 هزار :| مملکتو ببین تو رو خدا :| ------------------- بعد یه سوال: آیا وقتی من هم GC Controller هم GC Memory Card رو گرفتم، میتونم بدون هیچ مشکلی بازی های GC رو روی Wii بیارم؟ (بازی های کپی) اگه آره میشه لطفا یه توضیح مختصر بدید؟ :) ممنون میشم
دوست گرامی
1. در مورد موشن پلاس: تنها بازی که واقعا ارزش موشن پلاس رو داره زلدا اسکای وارد هستش (کلا تعداد بازیهایی که موشن پلاس رو ساپورت کنند بسیار پایینه و بدون موشن پلاس هم به غیر از 5 مورد به راحتی قابل اجرا هستند). در این صورت فکر نکنم (البته این نظر شخصی بنده هستش) خریدش توجیه داشته باشه (با اینکه به شدت طرفدار زلدا هستم).
2. همه بازیهای کپی گیم کیوب روی wii قابل اجرا نیستند! حتی با Devolution هم اگر بتونیم تعداد بازی کپی بیشتری رو در لیست بیاریم باز هم برای تنظیم اولیه یک بار دیسک اولیه رو (برای Devolution) داشته باشیم. در غیر این صورت با همون DiosMios که همه الان داریم استفاده می کنیم جواب "نه" هستش: همه بازیهای کپی گیم کیوب روی Wii قابل اجرا نیستند!
3. مموری گیم کیوب برای بعضی از بازیها در کنسول Wii تحت برنامه هایی مثل USB Loader یا غیره قابل شبیه سازی هستش یعنی عملا شما به مموری فیزیکی نیازی ندارید با اینحال تعداد بازیهایی که این مورد رو ساپورت می کنند هم شامل همه موارد نمیشه!

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
الیته دوستمون درست میگند و چندتا بازی هست که بدون موشن پلاس اجرا نمیشه
ولی داشتن موشن پلاس دقت دسته رو زیاد میکنه و در حد موو پلی استیشن میشه و ارزش خرید داره و بازیهای تقریبا زیادی هستند که موشن رو ساپورت میکنند

آخرین ویرایش:

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
دوستان wii mote plus ارجینال تو تهران پیدا میشه؟؟؟

messi138

کاربر سایت
Jun 5, 2014
40
نام
محمد
سلام من یبار wii رو با روش شما هک کردم و بدلایلی فورمت کردم و حالا دوباره میخوام HBC رو نصب کنم این ارور رو میده، باید چیکار کنم.
This installer can NOT continue!

There is no known vulnerable IOS installed on this Wii.
Please note that we will not use a fakesigned IOS due to security reasons.

Look for an updated version at:
http://bootmii.org

If this is already the latest version... well, suck it

در ضمن بدون دسته گیم کیوب میشه فایل بک آپ رو رستور کرد راهی داره.
من دستشو ندارم و تو مشهد و نیشابور بعید میدونم گیر بیاد،
کمک فوری نیازمندم.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام من یبار wii رو با روش شما هک کردم و بدلایلی فورمت کردم و حالا دوباره میخوام HBC رو نصب کنم این ارور رو میده، باید چیکار کنم.
This installer can NOT continue!

There is no known vulnerable IOS installed on this Wii.
Please note that we will not use a fakesigned IOS due to security reasons.

Look for an updated version at:
http://bootmii.org

If this is already the latest version... well, suck it

در ضمن بدون دسته گیم کیوب میشه فایل بک آپ رو رستور کرد راهی داره.
من دستشو ندارم و تو مشهد و نیشابور بعید میدونم گیر بیاد،
کمک فوری نیازمندم.
دوست عزیز
بارها ذکر شده:
1. قبل از هر گونه هک و اقدامات این چنینی روی Wii یک بک آپ از کنسول بگیرید!
2. همچنین هیچ فایل Ios رو Uninstall نکنید. خوب فرمت کردن یعنی هست و نیست کنسول رو پاک کردن!

برنامه های مختلف روی Wii چه اونهایی که نصب باید بشن و چه انواع غیر نصبی برای اجرا نیاز به Iso های مخصوص به خودشون دارند. برای نصب Homebrew Channel هم شما باید ios لازم رو رو سیستم داشته باشید. پیغامی که می گیرید یعنی این ios یا نصب نشده یا اینکه در صورت وجود، نسخه شما برای نصب برنامه مورد نظر مناسب نیست. همچنین پیغام فوق از شما می خواد که آخرین نسخه Bootmii رو دانلود و نصب کنید.

بدون دسته گیم کیوب هم میشه فایل بک آپ رو برگردوند یعنی با کلید های خود دستگاه:
[FONT=&amp]دکمه روشن و خاموش = جهت راست
[/FONT]
[FONT=&amp] دکمه ایجکت = جهت چپ
[/FONT]
[FONT=&amp] دکمه ریست = انتخاب (Select)
[/FONT]

اگر فایل بک اپ رو داری پس مشکل حل باید بشه.

messi138

کاربر سایت
Jun 5, 2014
40
نام
محمد
سلام اونجا میگه 4 تا دکمه رو با هم بزن.
چی باید بزنم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر