خرید ایکس باکس الیت یا صبر برای سری جدید

الیت بخرم یا صبر برای اسلیم که معلومه نیست با چه قیمت و

• بخر . الیت صفا کن . فرق چندانی نیست

رای‌ها: 74 61.7%
  • نخر . صبر کن

رای‌ها: 46 38.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    120

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
احتمال اینکه کپی خور نشه بیشتره یا کپی خور بشه؟ با توجه به مشاهدات هکر ها امیدی به کپی خور شدن هست؟

red_sky_gtf

کاربر سایت
Jun 20, 2010
24
نام
Red
احتمال اینکه کپی خور نشه بیشتره یا کپی خور بشه؟ با توجه به مشاهدات هکر ها امیدی به کپی خور شدن هست؟

من که صبر میکنم سری جدید و اوریجینالش رو بگیرم. البته خوب من تابستون وقتم برای بازی بقیه فصلها کمتره.
من بعید میدونم محصولی از مایکروسافت قابل هک نباشه. تا به حال کنسولی بوده که اصلا هک نشه ؟؟؟

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
نه دادا من پول های 3 سال رو جم کردم مایه دار کجا بود .
من که خریدم یه الیت از سونی 386 تومان خیلی حال میده بالاخره به آرزوم رسیدم وقتی یارو داشت xbiox رو میداد رنگو روم عوض شده بود .
جاسپر هست هم آداپتورش 150 هست و هم تاریخش 11/2009 هست .
lite-on هم هست چک کردم و اینکه یه سوال چه طوری بفهمم ریجن دستگاه چیه مثلا پال هست یا .. ؟ کمک کنید ممنون

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
نه دادا من پول های 3 سال رو جم کردم مایه دار کجا بود .
من که خریدم یه الیت از سونی 386 تومان خیلی حال میده بالاخره به آرزوم رسیدم وقتی یارو داشت xbiox رو میداد رنگو روم عوض شده بود .
جاسپر هست هم آداپتورش 150 هست و هم تاریخش 11/2009 هست .
lite-on هم هست چک کردم و اینکه یه سوال چه طوری بفهمم ریجن دستگاه چیه مثلا پال هست یا .. ؟ کمک کنید ممنون
روی جعبه نوشته!
معمولا PAL هست!
تا به حال کنسولی بوده که اصلا هک نشه ؟؟؟
بله عزیز،PS3 پس چیه؟

li-dragon

کاربر سایت
Jun 24, 2010
10
الان قیمت اسلیم در آمریکا 299 دلار است و تا یک ماه دیگر به اروپا و آسیا توضیع می شود . ولی بحث سر این است که وقتی وارد ایران می شود قیمتش چند است و اصلا کپی خور می شود یا نه؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود

دستگاه جدید هم درایوش LITE-ON / Philips است، و بین درایو دستگاه جدید با درایو های دستگاه های قبلی شباهت هایی هست.

کلا به نظر من احتمال هک شدنش زیاده، ولی کی؟ خدا می دونه!

برای همین رای دادم به این که ایلیت خریداری شده و شخص مورد نظر خود را علاف دستگاه جدید ننماید!

نیمرو دستگاهت مبارک باشه. :)

<hako>

کاربر سایت
Nov 8, 2009
351
نام
محمد
برو الیت بخر چون اگه بیاد ایرانی ها با اون قیمتی که اعلام شده نمیفروشن شاید 100 تومن گرون تر از الیت معمولی بفروشن با این که خود ماکروسافت اعلام کرده قیمتش به اندازه الیت معمولیه ولی ایرانیا دیگه اینجورین شایدم یه کاری کردن که دیگه نشه همینجوری که بقیه ی دستگاه ها کپی خور شده نشه کپی خورش کرد

red_sky_gtf

کاربر سایت
Jun 20, 2010
24
نام
Red
جالب اينکه شما تا حالا نميدونستی:d
(بی احترامی نشه ها...خواستم شوخی کنم:-*)

آره جالب بود. آخه من آخرین کنسولی که داشتم میکرو بود. بعد دیگه رفتم رو PC و حالا شدم عشق Xbox اون هم اسلیم. به همین خاطر از PS اطلاعی ندارم.
پس فردا یعنی یک جولای اسلیم تو استرالیا پخش میشه و اونجا هم PAL هست فکر کنم. احتمال اینکه همین سیستم ها تو دبی و مالزی و ... بیاد خیلی زیاده و از ونجا خرید کردن و حتی وارد کردن به ایران خیلی سادست. به نظرم زودتر از اونچیزی که انتظار میره وارد بشه و من به کپی خور شدنیش خیلی امیدوارم.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
جالب اينکه شما تا حالا نميدونستی:d
(بی احترامی نشه ها...خواستم شوخی کنم:-*)
البته این یه طرف قضیس
طرف دیگش سازنده ها هستند که میگن طر دست دوم بازی خیلی بدتر از خطر کپی بازی کردن هست و این صنعت رو به چالش میکشه:D .تو ایران معدود ادمایی هستند که بازی اورجینال میخرن و نگه میدارند

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
البته این یه طرف قضیس
طرف دیگش سازنده ها هستند که میگن طر دست دوم بازی خیلی بدتر از خطر کپی بازی کردن هست و این صنعت رو به چالش میکشه:D .تو ایران معدود ادمایی هستند که بازی اورجینال میخرن و نگه میدارند

خوب خطر خرید بازی اورجینال به قیمت 60$ هم برای ما تو ایران و نگه داشتنش خیلی زیاده:d

من فکر میکنم صاحب تاپیک جوابش رو گرفت و خریدش رو هم کرد ، ولی این تاپیک اگر به رونده خودش ادامه بده ضرر نداره ، چون ممکنه این سواله خیلی ها باشه
پس شما که الیت گرفتی و مبارکت باشه ( گرمای کم هم از پشت کنسول بیرون میاد عادی هست) ، ولی دیگران هم نظرشون رو بگن واسه اونایی که این سوال رو دارن راهنمایی میشه;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر