خرید ایکس باکس الیت یا صبر برای سری جدید

الیت بخرم یا صبر برای اسلیم که معلومه نیست با چه قیمت و

• بخر . الیت صفا کن . فرق چندانی نیست

رای‌ها: 74 61.7%
  • نخر . صبر کن

رای‌ها: 46 38.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    120

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
اگه شما بودین و پولتون جور بود چیکار میکردین میخریدین یا صبر میکردین مدل جدید .
با توجه به موارد زیر جواب بدین :

الیت و اسلیم از نظر سرعت و گرافیم و .. یکی هستن و فقط بحث سر هارد هست که هارد 120 هم برا بعضی ها زیاده چه برسه 250 . wi-fi هم که اصلا تو ایران به ندرت دیده میشه و میمونه طراحی که اون سلیقه ای هست و بدونید جنس بدنه خیلی شنیدم بده و با کلی نور پردازی قشنگش میکنن .
حالا به توجه به این موارد در نظر سنجی شرکت کرده و دلیل خود را در پایین بنویسید .

با توجه به اینکه تابستون وقت بازیه

ممنون از همه شرکت کنندگان .

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
اگه شما بودین و پولتون جور بود چیکار میکردین میخریدین یا صبر میکردین مدل جدید .
با توجه به موارد زیر جواب بدین :

الیت و اسلیم از نظر سرعت و گرافیم و .. یکی هستن و فقط بحث سر هارد هست که هارد 120 هم برا بعضی ها زیاده چه برسه 250 . wi-fi هم که اصلا تو ایران به ندرت دیده میشه و میمونه طراحی که اون سلیقه ای هست و بدونید جنس بدنه خیلی شنیدم بده و با کلی نور پردازی قشنگش میکنن .
حالا به توجه به این موارد در نظر سنجی شرکت کرده و دلیل خود را در پایین بنویسید .

با توجه به اینکه تابستون وقت بازیه

ممنون از همه شرکت کنندگان .

ببین این x360 slim که اومده هنوز کپی خور نشده درسته؟؟؟؟شما اگر وضعیت مالیت عالی هست بخرش اما اگر نه تابستون هست و دوست داری بازی زیاد بخری و بشینی تند تند بازی کنی از نظر من همون x360 معمولی رو بخر

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
به نظر منم الیت بخر.چون اونجوری که من میدونم فقط از نظر گرمایی و هارد و حجم و وزن با هم فرق دارن

mohseneo

کاربر سایت
Jul 18, 2009
67
اگه تابستون نبود ، میشد یه جورایی تحمل کرد
ولی خب چه میشه کرد که تابستونه ولازمش 3تا چیزه : آّب یخ ، کولر ، کنسولb-)

mehrdad-n

کاربر سایت
Oct 20, 2008
98
نام
مهرداد
صد در صد الیت بگیر خودتو خلاص کن ! تابستونه وقت بازیه ! اسلیم هم معلوم نیست تا بیاد چقد طول میکشه قیمتاش بیاد پایین !

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
برو بچ ممنون رفتم الیت خریدم خودمو راحت کردم
اصلا ارزش صبر نداره برا چی صبر کنم برا حجم ؟ مگه چیه و برا وزن که اگه وزن مهم بود psp میخریدم ( البته دارم ) اگه به قیافه این که میبینید فقط کار نور هست هیچی دیگه نیست از نظر گرما که دیگه جاسپر ردیفه و براش از این فن ها هم خریدم . ممنون از همه و در ضمن من بعد از 2 ساعت دیگه باد سرد از پشتش نمیاد بیرون گرم زیاد نیست ها ولی سرد هم نیست یعنی خاموش کنم دستگاهم الیت هست .ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر