خدای خشم : 10 باس برتر سری God Of War

بهترین باس سری God Of War از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    135

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
عالی بود این جمله.اوج هیجان اخرش بود که دوربین اول شخص میشه و کریتوس کارشو تموم میکنه
واقعا اپیک ترین باس فایت تاریخ گیم بود

“No matter how many gods fall, there will always be another to stand against you”

“They will fall as well!”

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
شرمنده بهزاد جان اصلا قبول ندارم لیست رو:D
مرغ پخته به رتبه 1 خنده اش میگیره:D
شما The Colossus و Sisters of Fate از نسخه 2
ARES از نسخه یک
Persephone و Atlas از زنجیر های المپیوس
و Deimos

رو میتونستی جای ایکاروس و هرمیس و گزینه یک بذاری، درضمن زئوس نسخه 2 بهتر بود از نسخه 3
بهترین باس هم که پوسایدن بدون شک:D

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
باس فایت فقط و فقط باس های نسخه شماره ۳:x:x
سر مبارزه با cronos اینقدر کفو خون قاطی کردم که دسته رو دادم دست داداشم تا فقط بشینم با خیال راحت انیمیشن های خفنش رو ببینم8->8->

نسخه ۲۰۱۸ از نظر من ضعیفترین باس فایت ها رو داشت

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
بهزاد جان مثل همیشه عالی بود , دستت درد نکنه...!!...فقط می تونم بگم استاد شما افتخار بازی سنتری..:x

من از گادآو وار ها دو تای ps2 و psp رو فقط بازی کردم ...

حالا به خاطر عدم همکاری کمیته امداد در واریز حقوقمون بود یا ناتوانی فلوور فلو و جمعی از یارانش در نفوذ و دخول در سوراخ ها و منافظ سونی...نتونستم گاد 3 و 2018 رو از نزدیک لمس کنم....:-s

می دونم متن ترجمه هست و براش زحمت زیادی کشیده شده , ولی اجازه بدید من رتبه نهم رو نپذیرم ..
آخه مگه ایکاروس اصلا باس فایت بود !! اگه اینجوریه که میداس هم باس فایت بود و تازه شما رو با یدونه لمس وان شات کیل میکرد...

بعدشم اصلا چرا از عنوان روح اسپارتا هیچ کس نیست..

فایت با Erinys ,دختر تاناتوس خیلی زیبا تر و بهتر از فایت با ایکاروس بود به این دلیل که هر دوتاشون هم بین زمین و آسمان در جریان بودند عرض میکنم...
اون خانم با اونهمه 85 بودنش شرف داره به ایکاروس شیپیشو ...مرحله دوم مبارزه که کریتوس می اندازه دنبالش در جریان های هوایی...صدای دلنشین مرگبارش که کریتوس رو تهدید میکنه...دو حالت مبارزه باهاش کجا و به اصطلاح دوتا چک زدن تو صورت ایکاروس کجا.. اونها فقط همدیگه رو گرفتن که نیافتن زمین هتک شون پتک بشه..!

اصلا اینم هیچی ...مادرشو چی... Callisto منظورمه ...انصافه تو لیست نباشه ؟حالا درسته جوانیش با زئوس یک غلطی کرده..!!ولی بالاخره مادر و احترامش واجبه...!
اون به دیوار کوفته شدن ها ,اون دست پا زدن ها بین آرواره های مادر با L1, R1 ,اون صحنه احساسی لحظات آخر و وداعش با کریتوس ...همین الان که دارم مینویسم موسیقی بعد از رحلتش تو گوشم پیچیده...!

آقا اینم به کنار می گیم از نسخه های فرعی بودن آقای بربری چی؟همون پادشاه بربرها تو نسخه 2 ...یعنی ایکاروس کچل از اینا بهتر بود...!!!

تازه با جایگاه هایدرا هم مشکل دارم اونم به جاش بیگ باس های بهتری مثل Colossus of Rhodes یا Scylla بود واقعا بهتر نبود؟....لای دست پای این دو تن لولیدن به نظرم به مراتب لذت بخش تر بود تا در معرض اَخ و تف هایدرا قرار گرفتن..!

i17x_picture2-min.png

البته همونطوری که گفتم متوجه ام که متن ترجمه هست و دخل و تصرف در اون کار زشتی هست وگرنه اگه دست استاد بهزاد وسکر افسانه ای^:)^^:)^^:)^ بود که 10 تا باس فایت تپل برامون می چید که مو لا درزش نره...!

اجازه بدید پایان عرایضم رو هم اختصاص بدم به مدح و ثنای استاد بلامنازع طراحی باس فایت, کینگ میکامی کبیر....
بله متوجه ام که موضوع تاپیک به ایشون مربوط نمیشه ولی چه اشکالی داره از ایشون یاد کنیم ..اصلا به نظرم باید تو همه تاپیک ها ومقاله ها از ایشون تقدیر بشه بس که این مرد به گردن این صنعت حق داره...
شما نگاه کن یک رزیدنت 4 ساخته با اون همه باس فایت محشر, یکی از یکی قشنگ تر, یکی از یکی خفن تر... که اینجا کریتوس با کمک 6 تا کارگردان رنگ و وارنگ و هفت تا عنوان باس فایت هاش بهش نمیرسن...دوربین گاد 2018 هم بماند که هر چی داره از یگانه ذهن برتر و خلاق استاد میکامی داره....اصلا اون جایزه هایی که کوری بارلوگ برد حق میکامی بود...!! کوری بیار پس بده...

پ.ن:
دکتر جان حواسم بهت هستا...! این همه اَم و ایز و آر رو بالا پایین کردی ولی یک کلمه از استاد نگفتی !!...اخه این درسته ...استاد با شما اونجوری بعد شما باهاش این جوری...!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر