خدای خشم : 10 باس برتر سری God Of War

بهترین باس سری God Of War از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    135

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
بهزاد جان مثل همیشه عالی بود , دستت درد نکنه...!!...فقط می تونم بگم استاد شما افتخار بازی سنتری..:x

من از گادآو وار ها دو تای ps2 و psp رو فقط بازی کردم ...

حالا به خاطر عدم همکاری کمیته امداد در واریز حقوقمون بود یا ناتوانی فلوور فلو و جمعی از یارانش در نفوذ و دخول در سوراخ ها و منافظ سونی...نتونستم گاد 3 و 2018 رو از نزدیک لمس کنم....:-s

می دونم متن ترجمه هست و براش زحمت زیادی کشیده شده , ولی اجازه بدید من رتبه نهم رو نپذیرم ..
آخه مگه ایکاروس اصلا باس فایت بود !! اگه اینجوریه که میداس هم باس فایت بود و تازه شما رو با یدونه لمس وان شات کیل میکرد...

بعدشم اصلا چرا از عنوان روح اسپارتا هیچ کس نیست..

فایت با Erinys ,دختر تاناتوس خیلی زیبا تر و بهتر از فایت با ایکاروس بود به این دلیل که هر دوتاشون هم بین زمین و آسمان در جریان بودند عرض میکنم...
اون خانم با اونهمه 85 بودنش شرف داره به ایکاروس شیپیشو ...مرحله دوم مبارزه که کریتوس می اندازه دنبالش در جریان های هوایی...صدای دلنشین مرگبارش که کریتوس رو تهدید میکنه...دو حالت مبارزه باهاش کجا و به اصطلاح دوتا چک زدن تو صورت ایکاروس کجا.. اونها فقط همدیگه رو گرفتن که نیافتن زمین هتک شون پتک بشه..!

اصلا اینم هیچی ...مادرشو چی... Callisto منظورمه ...انصافه تو لیست نباشه ؟حالا درسته جوانیش با زئوس یک غلطی کرده..!!ولی بالاخره مادر و احترامش واجبه...!
اون به دیوار کوفته شدن ها ,اون دست پا زدن ها بین آرواره های مادر با L1, R1 ,اون صحنه احساسی لحظات آخر و وداعش با کریتوس ...همین الان که دارم مینویسم موسیقی بعد از رحلتش تو گوشم پیچیده...!

آقا اینم به کنار می گیم از نسخه های فرعی بودن آقای بربری چی؟همون پادشاه بربرها تو نسخه 2 ...یعنی ایکاروس کچل از اینا بهتر بود...!!!

تازه با جایگاه هایدرا هم مشکل دارم اونم به جاش بیگ باس های بهتری مثل Colossus of Rhodes یا Scylla بود واقعا بهتر نبود؟....لای دست پای این دو تن لولیدن به نظرم به مراتب لذت بخش تر بود تا در معرض اَخ و تف هایدرا قرار گرفتن..!

i17x_picture2-min.png

البته همونطوری که گفتم متوجه ام که متن ترجمه هست و دخل و تصرف در اون کار زشتی هست وگرنه اگه دست استاد بهزاد وسکر افسانه ای^:)^^:)^^:)^ بود که 10 تا باس فایت تپل برامون می چید که مو لا درزش نره...!

اجازه بدید پایان عرایضم رو هم اختصاص بدم به مدح و ثنای استاد بلامنازع طراحی باس فایت, کینگ میکامی کبیر....
بله متوجه ام که موضوع تاپیک به ایشون مربوط نمیشه ولی چه اشکالی داره از ایشون یاد کنیم ..اصلا به نظرم باید تو همه تاپیک ها ومقاله ها از ایشون تقدیر بشه بس که این مرد به گردن این صنعت حق داره...
شما نگاه کن یک رزیدنت 4 ساخته با اون همه باس فایت محشر, یکی از یکی قشنگ تر, یکی از یکی خفن تر... که اینجا کریتوس با کمک 6 تا کارگردان رنگ و وارنگ و هفت تا عنوان باس فایت هاش بهش نمیرسن...دوربین گاد 2018 هم بماند که هر چی داره از یگانه ذهن برتر و خلاق استاد میکامی داره....اصلا اون جایزه هایی که کوری بارلوگ برد حق میکامی بود...!! کوری بیار پس بده...

پ.ن:
دکتر جان حواسم بهت هستا...! این همه اَم و ایز و آر رو بالا پایین کردی ولی یک کلمه از استاد نگفتی !!...اخه این درسته ...استاد با شما اونجوری بعد شما باهاش این جوری...!

به به اقا سعید.شما بیشتر پست بده :))

فقط من نمیدونم چرا اوج گیری من مصادف شد با ویروس کرونا؟!شما خبر نداری؟:((

راجع به کینگ هم اماده باش که یک مقاله پر محتوا ترجمه ای در راه است:-bd

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
فقط من نمیدونم چرا اوج گیری من مصادف شد با ویروس کرونا؟!شما خبر نداری؟:((

عزیزم اوج نگیر...!! پسرم اوج نگیر...!!...=))

ولی به دور از شوخی چه قدر هم عالی شد...
من تخصص اپیدمیولوژی ندارم اما به نظرم حالا که ویروس برای همه بده ، ولی برای اهالی بازیسنتر خوب شده که از محضر استاد توانایی چون شما بیشتر و بیشتر استفاده کنند... :x

فقط قبل از افول , خوشحال می شدیم نیم نگاهی هم به Shadow of the Damned داشتید , یکی از ده ها اثر جاودانه صنعت گیم که به سرپنجه استاد میکامی رنگ گرفته !! چون هیچ کس غیر از شما شایستگی پرداختن به مقوله زندگی گارسیا هاتسپر از منظر جامعه شناختی رو نداره...!!

راجع به کینگ هم اماده باش که یک مقاله پر محتوا ترجمه ای در راه است:-bd

آخ آخ آخ.....خدا بخیر کنه....! تا دیر نشده من برم یک سری تجهیزات Tower defense ببندم روی ورودی پروفایلم...!!!

ThePS-Only

کاربر سایت
Aug 14, 2020
46
نام
مصطفی ( Mustapha )
گزینه های خوبی گذاشتی و ترجمم عالی : ) ولی کاش باس سه خواهر Megeara, Tisiphone و Alecto هم از God Of War: Ascension میذاشتی, گرچه اگه هم میذاشتی من رای نمیدادم : دی. هیدیس , هرکولس , کرونوس انتخاب بین این سه تا واقعا سخت بود. کلا God Of War 3 شروع اپیکی داشت از همون اول که حمله تایتان هاست بگیر تا آخر و همون ریتمم حفظ کرد نه کمتر نه بیشتر ( بقول ♥ ایدا ♥ No less no more ), با اینکه کل نسخه های God Of War رو پلات کردم اما هیچ نسخه ای جای God Of War 3 رو برام نگرفت همینم باعث شد تو پلاتش 13 جهان شم : دی. " I will make you into a bloody stain "

آخرین ویرایش:

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
مبارزه با Helios خیلی خوب بود ولی جزو گزینه ها نبود که بهش رأی بدم(با اینکه انتخاب بی نهایت سختی بود، به مبارزه با بالدر رأی دادم) مخصوصا با اون تریلری که ازش توی E3 پخش کردن؛ لحظه شماری میکردم تا بازی بیاد و سر Helios را با دست های پرتوان کریتوس از بدنش جدا کنم:))
maxresdefault.jpg

AMIRXBOX1

کاربر سایت
Jun 17, 2021
138
نام
AMIR GAMER
خیلی خوب بود ... مرسی از مقاله ات، اما منم بنظرم باید شماره اول این لیست یکم تغییر کنه البته شما که استاد مقاله نوشتن هستید و همه چیزا رو در نظر میگیرید پس بی دلیل نیست که شماره اوله حالا چرا ؟! دلایل شو اگه توضیح بدید به من و بقیه ممنون میشم بهزاد جان دمت گم

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
فکر کنم هر کسی استرنجر رو انتخاب کرده احتمالا سه گانه گاد رو بازی نکرده.خداییشش غظمت پوسایدن و اون مبارزه حماسی و مقایسش با استرنجر چیزی شبیه شوخیه....

• Like
Reactions: ABBAAB and Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر