خداحافظی Cliff Bleszinski از Epic Games

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
00283892675221357185.jpeg

کلیف بلزنسکی خالق بازی Gears of War شرکت Epic را ترک کرد و احتمال بسیار زیاد صنعت بازی سازی برای همیشه کنار خواهد گذاشت.
کلیف می گوید:
"من این کارها را وقتی یک نوجوان بودم انجام می دادم، من واقعا با این صنعت بزرگ شدم و زندگی کردم، حالا سن من بالا رفته و نیاز به استراحت دارم. من دلم برای پروژه ها، بازی ها، بحث ها، و از همه مهمتر برای مردم و طرفداران تنگ خواهد شد."
اپیک اعلام کرد:
"در طی دو دهه کلیف نقش مهمی در شرکت ما داشت، او افتخار ما در این صنعت و در اپیک گیمز است. او بازی های همچون Gears of War، Jazz Jackrabbi و ,Unreal Tournament را برای اپیک به ارث گذاشت."

منبع
منبع

آخرین ویرایش:

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
یعنی بزرگترین ضد حالی که میتونستم بخورم همین بود! :|

مطمئنم یه جریانی پشت این قضیه هست! کلیف همیشه موفق بوده و امکان نداره به همین راحتی این همه طرفدار رو ول کنه و بره دنبال زندگیش ... !

خدا کنه GeoW به سرنوشت رزیدنت اویل دچار نشه که بعد از جدا شدن ِ سلطان رزیدنت اویل از کاپکام، کلآ از سیاست های خودش دور شد و گذشتشو زیر سوال برد ... با این حساب به شخصه دیگه دوست ندارم نسل بعدی اسمی از GeoW بیاد چون مطمئنم هر کسی به جای کلیف ساخت این بازی رو بدست بگیره، خراب میکنه ...

ما رو بگو که واسه نسل بعدی بهش دل خوش کرده بودیم :( دلمون برات تنگ میشه کلیف ... :(

آخرین ویرایش:

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
یعنی چی ؟یکهو گزاشت رفت
نمیخوام GOWبه سرنوشت دور شدن از سبک بازی دچار شه
خیلی زوده خیلی یکهو بی مقدمه اینکارو کرد خیلی کارش عجیب بود:((جای این فرد وهیچ کسی تو اپیک نمیتونه بگیره

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
شاید بهترین شوتر سوم شخص این نسل رو خلق کرد خیلی کم پیش میاد از بازی خاصی خسته نشی گیرز از اون بازیاست واقعآ ناراحت شدم. امیدوارم اپیک دیگه گیرز نزنه بره سراغ آنریل تورنومنت بعدی و پیپل کن فلای هم بره سراغ بولت استورم 2. گیرز بدون کیلیفی نگران کنندس.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
جوونه كه هنوز!;;)
البته شايد ديگه حوصله نداره از بعضی لحاظ و می خواد به منزل داری و... برسه...:D (بعد يه عمل...:D) بايد 30 سالگی استفعا می داد اينطوری:D

دستمال بنفش كتش منو كشته...:D
به هر حال حيف شد. يه بازيساز درست و حسابی كم می شه...
ولی من می گم دوباره برمی گرده، حالا ببينيد:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر