خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

خوش به حال دوستان که دستشون بازه برا انتخاب . ما که خطمون فیبر نوری هست و فقط مخابرات "2020" میتونیم استفاده کنیم چطور .

واقعا معنی انحصار و اجبار رو تو این مورد میشه درک کرد

• Like
Reactions: Shazem

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
درود

خوش به حال دوستان که دستشون بازه برا انتخاب . ما که خطمون فیبر نوری هست و فقط مخابرات "2020" میتونیم استفاده کنیم چطور .

واقعا معنی انحصار و اجبار رو تو این مورد میشه درک کرد
وزیر اعلام کرده که انحصار مخابرات برداشته شده
تا شرکت ها بیان تجهیزات نصب کنن یه سالی طول میکشه ولی بعدش دست ما بدبختا هم باز میشه
الان 5 ساله گرفتار مخابرات شدیم..
داشتیم زندگی میکردیم یهو اومدن فیبر نوری کردن

• Like
Reactions: trainer

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
یک سوال من پارس انلاین دارم... افزایش سرعت رو توی سایت می زنن تا شونزده مگابیت... من سرعت دانلودم روی یک مگابایت هست... یبار زنگ زدم...گفتن خط شما نمی تونه بیشتر از هشت مگابیت رو بکشه... گذشت... تا بحث شایعه این اینترنت نامحدود فوق محدود زیاد شد:D... بعد تصویب شد و ادامه داستان... دیدم به هر کی میرسم انگار شرکت همینو بهش گفته خطتتون بیشتر از هشت مگابیت رو نمی کشه... بعد رفتم جلوتر شنیدم شاتلم داره غیر مستقیم اینکار رو می کنه... پارس انلاین که به اکثره کسایی که دیدم گفته مودم رو ببرید سر خط وصل کنید... حالا فن اوا شما واقعا خط هارو روی شونزده مگابیت می بنده یا نه؟:D
و تو ساعات رایگان سرعت ثابته؟ یعنی من بیام سمت فن اوا و سرویس شونزده مگابیت رو بگیرم دومگابایت بهم میده؟
دوست عزیز من پارس انلاین دارم...سرویس خریداری شده هم 2 mb هستش از بقیه isp خبر ندارم ولی خط من روی 14 Mb بسته شده سرعت دانلودم 1.5 هستش و دوستم هم با همین سرویس روی 6 mb بسته شده چون خط تلفنش نمیکشه...

برین توی پروفایل پارس انلاین مدیریت سرویس - وضعیت خط ببینین down & up stream چه عددهایی هستش ...

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
مدیر شاتل میگه اجباری که از حاکمیت بهمون شده برخلاف قواعد بازار آزاده بعد میگه با بقیۀ شرکتها توافق کردیم که حجم زیاد ندیم:-j=))=))=))
اصلاً خودش می‌فهمه چه سطحی از تناقض تو این دو تا جمله‌ش هست؟ بعضیا انقدر تو حرومزادگی و بی‌شرفی غرق شدن که دیگه احوال و اقوال خودشون دست خودشون نیست.
کلاً اینجا کجاش قواعد بازار آزاد برقراره که توی فروش اینترنت برقرار باشه؟ تعرفۀ گمرکی اکثر کالاها (حتی اونایی که مشابهش تو ایران تولید نمیشه) بالا 120 درصده.
قیمتها از اینم پایینتر بیاد هیچ شرکتی "ضرر" نمی‌کنه، فقط ممکنه سودش کمتر باشه. مدیر حروم لقمۀ شاتل نگران اینه، یه شرکت واسطه‌ای و دلالی بوده که روی همین بی سر و صاحب بودن و بی قانونی پولدار شده.
من از سگ کمترم اگه روزی شاتل ارزونترین و بهترین اینترنت دنیا رو ارائه بده ازشون سرویس بگیرم.

همه حرفهات ایول داره و دقیقا درسته به جز جمله آخر.
داره خودش میگه همه مون جمع شدیم واسه جیبتون نقشه کشیدیم یعنی همه شون حروم زاده هستن.بالا تا پایین شرکتها.

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
شاتل سرعت خریداری شده رو برا اساس خرید مینده دیگه خط و باز نمیزاره
کسایم که مشکل پینگ شاتل داشتن با تقیر سرویس از قدیم به جدید مشکل رفع میشه
انگاری از عمد بود تا به اجبار بسوی طرحهای جدید بریم :|

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
یک سوال من پارس انلاین دارم... افزایش سرعت رو توی سایت می زنن تا شونزده مگابیت... من سرعت دانلودم روی یک مگابایت هست... یبار زنگ زدم...گفتن خط شما نمی تونه بیشتر از هشت مگابیت رو بکشه... گذشت... تا بحث شایعه این اینترنت نامحدود فوق محدود زیاد شد:D... بعد تصویب شد و ادامه داستان... دیدم به هر کی میرسم انگار شرکت همینو بهش گفته خطتتون بیشتر از هشت مگابیت رو نمی کشه... بعد رفتم جلوتر شنیدم شاتلم داره غیر مستقیم اینکار رو می کنه... پارس انلاین که به اکثره کسایی که دیدم گفته مودم رو ببرید سر خط وصل کنید... حالا فن اوا شما واقعا خط هارو روی شونزده مگابیت می بنده یا نه؟:D
و تو ساعات رایگان سرعت ثابته؟ یعنی من بیام سمت فن اوا و سرویس شونزده مگابیت رو بگیرم دومگابایت بهم میده؟
این مشکل سرویس دهنده نیست مشکل زیر ساخت ها و سیم های افتضاح هست برای همینه که خیلیا خطشون از یه مقداری بیشتر کشش نداره اون سر خط وصل کردن هم بخاطر اینه که ببینید مشکل از سیم کشیتون نباشه توی یه سری از ساختمونا از باکس های بی کیفیت استفاده میشه که مشکل ساز هستن
بازم میتونید بهشون بگید بالاتر ببندن از داخل پنلتونم احتمالا میتونید چک کنید ولی وقتی خط کشش نداشته باشه قطعی بوجود میاد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
همه حرفهات ایول داره و دقیقا درسته به جز جمله آخر.
داره خودش میگه همه مون جمع شدیم واسه جیبتون نقشه کشیدیم یعنی همه شون حروم زاده هستن.بالا تا پایین شرکتها.
حرفهاش با اسمه ،ببین اولش میگه دیده بان.دیده بان لیستس که داد نوشته بود به مدت محدود
دیده بان لیستو بهم زد ،شاتل راهشو ادامه داد شاتل لند رو حذف کرد شبانه رو حذف کرد و ...
یدفعه های وب و مخابرات و اسیاتک دادن و اونموقع فهمید و شاتل هم طرح عوض کرد.
فکر کنم باید ممنون دیده بان باشیم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
شاتل سرعت خریداری شده رو برا اساس خرید مینده دیگه خط و باز نمیزاره
کسایم که مشکل پینگ شاتل داشتن با تقیر سرویس از قدیم به جدید مشکل رفع میشه
انگاری از عمد بود تا به اجبار بسوی طرحهای جدید بریم :|
مگر سرویست رو جدید کردی که خودت تغییر پینگ رو ببینی یا اینکه کسی رو میشناسی اینکار رو کرده باشه پینگش تغییر کنه؟؟؟؟
بعد بعید بدونم شاتل دوس داشته باشی کسی از طرح های جدید استفاده کنه چون اگر غیر از این بود کل خانواده اکو رو تا آذر 97 تمدید نمیکرد !

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
مخابرات فارس : دیشب تغییر تعرفه دادم از سرویس قبلی به سرویس به اصطلاح نامحدود جدید . بلافاصله بعد از تغییر تعرفه به کل اینترنت من قطع شد و چراغ اینترنت مودم خاموش شد . زنگ هم زدم پشتیبانی چرت و پرت تحویل میده مثل تنظیم نبودن مودم و فلان ... میگم مرتیکه من تا دیشب مشکل نداشتم و تا تغییر تعرفه دادم قطع شده این چرت و پرتا چیه تحویل میدی ! خلاصه قرار شد خط رو چک کنن . نه کیفیت درست و حسابی داره ... نه پینگ خوبی داره ... این بازیا رو هم سر ادم درمیارن!
میگم تخلیه خط بزنی چند روز میشه قطع کنن ؟ میخوام برم به خاطر پینگ پارس انلاین بگیرم .

• Like
Reactions: Ps42014

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
پارس انلاین به صورت رسمی تعرفه های جدید رو رو وبسایت گذاشته، دریکه کلمه گه
بازم خوبه تعرفه های قبلی سر جاهستند.من که همون تعرفه های قبلیش رو استفاده میکنم یا تغییر ISP میدم

• Like
Reactions: emperaturs

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
مخابرات فارس : دیشب تغییر تعرفه دادم از سرویس قبلی به سرویس به اصطلاح نامحدود جدید . بلافاصله بعد از تغییر تعرفه به کل اینترنت من قطع شد و چراغ اینترنت مودم خاموش شد . زنگ هم زدم پشتیبانی چرت و پرت تحویل میده مثل تنظیم نبودن مودم و فلان ... میگم مرتیکه من تا دیشب مشکل نداشتم و تا تغییر تعرفه دادم قطع شده این چرت و پرتا چیه تحویل میدی ! خلاصه قرار شد خط رو چک کنن . نه کیفیت درست و حسابی داره ... نه پینگ خوبی داره ... این بازیا رو هم سر ادم درمیارن!
میگم تخلیه خط بزنی چند روز میشه قطع کنن ؟ میخوام برم به خاطر پینگ پارس انلاین بگیرم .
بستگی به مرکز مخابراتیت داره ولی حداقل 3-4 روزی زمان میبره
من الان پارس انلاین دارم چندهفته ای هست شدیدن مشکل پینگ دارم و پشتیبانی میگه مشکل خدمون هست داریم رفع ش میکنم زمان؟نامعلوم!
درضمن تعرفه های 166هم فاجعه ن

• Like
Reactions: emperaturs

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
سرعت
سرعت 16مگابایت نیست! مگابیته BIT
درصمن خط تلفن شما حداکثر سرعتی رو میتونه تبادل کنه اگه سرعت 100مگابیت هم بگیرید محدود به حداکثر سرعت قابل انتقال خطتتون هستید!

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
اشتباه نکن، پارس انلاین فعلا که پینگش داغون شده، گرون فروش و کم فروش هم هست...
فقط هر جوری شده ما میخوایم از پارس بریم تو میخوای خودتو اسیر کنی؟ کمترین حجم رو بین شرکت ها میده

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,829
نام
نریمان
من تو پنل پارس آنلاین سرعت 16 مگ رو نمی بینم. بیشترینش 4 مگ هست، 125 تومن که عملا دزدیه.
بعدا اضافه میشه؟

• Like
Reactions: saphire

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
من تو پنل پارس آنلاین سرعت 16 مگ رو نمی بینم. بیشترینش 4 مگ هست، 125 تومن که عملا دزدیه.
بعدا اضافه میشه؟
نه ظاهرا بر اساس کشش خط پنلها تنظیم شدن. اگه خط سرعت های بالاتر رو نکشه اصلا نمیتونید اونها رو بخرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر