خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
من الان مدت سرويسم فردا تمومه فردا دوباره ١ ماهه بخرم حالا ٤ روز بعد اين طرح هاي جديد بياد تكليفم جيه?!اين ١ ماهه از بين ميره?!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
من الان مدت سرويسم فردا تمومه فردا دوباره ١ ماهه بخرم حالا ٤ روز بعد اين طرح هاي جديد بياد تكليفم جيه?!اين ١ ماهه از بين ميره?!
سلام.چه 1 ماهه بخری چه 1 ساله تا اخرین روز قراردادش سرجاش هست و وقتی تموم شد از سرویس های جدید انتخاب میکنی.من خودم تا 20مهر 97 قرارداد دارم و تماس گرفتم گفتن تا اخرش سرجاش میمونه

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سلام.چه 1 ماهه بخری چه 1 ساله تا اخرین روز قراردادش سرجاش هست و وقتی تموم شد از سرویس های جدید انتخاب میکنی.من خودم تا 20مهر 97 قرارداد دارم و تماس گرفتم گفتن تا اخرش سرجاش میمونه
مبین نت چجوریخ طرح هلی روزانه همراه اول چیه بدون حجم الان با موبایل که همون قبلی هاست

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
با اين توضيحت من نخوام از طرح هاي جديد استفاده كنم ميتونم تا اومدن طرح ها سرويس فعليمو طولاني مدت تمديد كنم?!

• Like
Reactions: ps34

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
شاتل یکسال سرویس های فعلی کاربراشو رایگان تمدید کرد و حجم اضافه رو هم گیگی 2 تومن زده و گفته بعد از 10 آذر دیگه این سرویس ها ارایه نمیشن و تا چن روز دیگه سرویس های غیر حجمی رو معرفی میکنه

مشترک گرامی،

با احترام به اطلاع می‌رسانیم سرویس‌های اینترنت پرسرعت ثابت شاتل (ADSL2+) از تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۶ به شیوه‌ی جدیدی به مشتریان ارایه خواهند شد.

بر این اساس با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده و مهندسی نیازهای کاربران، برای رفاه حال و جلب رضایت بیش از پیش مشترکین سرویس ‌های اکو(Eco)، تصمیم‌ گرفته‌ایم که مهلت اعتبار کلیه سرویس‌های خانواده اکو (Eco) را بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه‌ی اضافه تا تاریخ ۱ آذر ۹۷ تمدید کنیم. افزون بر این با توجه به کاهش قیمت هر گیگابایت ترافیک اضافه به ۲٬۰۰۰ تومان، شما می‌توانید حجم ترافیک مورد نیاز خود را از این پس با قیمت پایین‌تری خریداری کنید که این موضوع هم می‌تواند به کاهش قیمت تمام شده سرویس شما منجر شود.

بی‌تردید مشتریانی که مایل به استفاده از این امکان نباشند، می‌توانند از تاریخ ۱۰ آذر با مراجعه به پورتال مشتریان شاتل (my.shatel.ir) یا تماس با واحد فروش شاتل سرویس خود را به یکی از سرویس‌های جدید شاتل تغییر دهند.
گفتنی‌ست بر اساس مصوبه شماره ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از تاریخ یاد شده سرویس‌های اینترنت پرسرعت (ADSL2+) ارایه شده به مشتریان به سرویس‌های غیرحجمی (Connection Based) تغییر می‌کند و سرویس‌های قبلی دیگر قابل ارایه نخواهند بود. جزییات سرویس‌های جدید به زودی در وب‌سایت شاتل قابل مشاهده خواهد بود.
امید است ارایه خدمات با بهترین کیفیت، همچون همیشه بزرگ‌ترین افتخار ما باشد.

با سپاس

امور مشترکین گروه شرکت‌های شاتل

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
شاتل یکسال سرویس های فعلی کاربراشو رایگان تمدید کرد و حجم اضافه رو هم گیگی 2 تومن زده و گفته بعد از 10 آذر دیگه این سرویس ها ارایه نمیشن و تا چن روز دیگه سرویس های غیر حجمی رو معرفی میکنه
به نظرم حرکت مناسبی از طرف شاتل بوده...امیدوارم بقیه شرکت ها هم یک چنین حرکتی بزنن!!!

• Like
Reactions: MO021

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
فعلا بهترين كار براي بعضي ها اينه كه كلا بريم روي سيم كارت
حداقل پول ميدي سرعت خوبي داري
اخه چي ٥١٢ كيلوبيت

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
این پیغام دیشب روی پروفایل منم بود ولی امروز صبح برداشته شد.دیگه نمیدونم پشیمون شدن یا اینکه همینجوری بی دلیل برش داشتن

• Like
Reactions: MO021

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
این پیغام دیشب روی پروفایل منم بود ولی امروز صبح برداشته شد.دیگه نمیدونم پشیمون شدن یا اینکه همینجوری بی دلیل برش داشتن
درسته منم چن دیقه پیش چک کردم دیدم برداشتن پیام رو.
دو روز پیش هم دقیقا همین پیام رو گذاشتن تو کانال تلگرامشون و بعد یه دیقه بر داشتنش.
معلوم نیست اشتباهی میذارن یا هی پشیمون میشن. D:

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
درسته منم چن دیقه پیش چک کردم دیدم برداشتن پیام رو.
دو روز پیش هم دقیقا همین پیام رو گذاشتن تو کانال تلگرامشون و بعد یه دیقه بر داشتنش.
معلوم نیست اشتباهی میذارن یا هی پشیمون میشن. D:

Sent from my SM-G800H using Tapatalk
یا دوس دارن اینکارو کنن ولی مثلا کارهای اداریش جوریه یه سد در مقابلشون قرار میگیره که نمیزاره به هدفشون برسن یا اینکه زورشون میاد بدون دریافت هیچگونه هزینه ی اضافی کل سیستم های اکو رو تا آذر 97 تمدید کنن ! به هر حال تا جمعه همه چیز مشخص میشه

• Like
Reactions: voldmort and MO021

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
خوب برای یسال این حرکتو عقب انداختیم بعدش چی :|
روزها هم که مثل چی میگزره
سلام دایال اپ خداحافظ استریم

حق با شماست ما باید مطالبات بر حق خودمون رو نشون بدیم.من میرم 195 زنگ بزنم دوستان هم اگر توئیتر دارند بروند به جناب وزیر انتقاد بکنند.ما باید صدامون دربیاد.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر