خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
سرویس‌های جدید های‌وب:
;
سرویس‌های 16 مگ برای من زیاد جالب نیست!

دعوت میکنم این پست منو ببینید.
بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل
تازه اینها قیمت Lte هستش که گرونتر هستن و ADSL و فیبرنوری خیلی ارزونتر هستش با سرچ ساده میتونید ببینید.
والا من فامیل دارم تو اروپا به این سرعتها و محدودیتها فقط میخندن بهمون.
کی گفته اینترنت نامحدود تو دنیا معنی نداره؟ این فامیلمون که نامحدود خریده صبح تا شبم از یوتیوب فیلم میبینه.

• Like
Reactions: Sony+

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
سرویس‌های جدید های‌وب:
;
سرویس‌های 16 مگ برای من زیاد جالب نیست!
الان قرار فشفشه های های وب حذف شه؟ طرح های قبلیش چی؟ میمونه یا نه؟! چون من همیشه 6 گیگ سه ماهه میگیرفتم، بقیه شو فشفشه میگرفتم کارمو راه مینداختو الان این سرویسا چیه قضیه ش؟! سرویس 8 مگ ش چه 60 گیگ چه 75 گیگ یه قیمته؟
از کسایی که های وب دارن کسی ایده ای داره؟

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
عجب طرحای مسخره ای گذاشته آسیاتک! قیمتا به شدت افتضاح
آدم میمونه بخنده یا گریه کنه،تازه تو نت غیر حجمی حجمتم که تموم شد باید باز حجم بخری :))
الان مثلا سرعت طرح 2Mbps هست باید تقسیم بر 8 بشه و 256 بشه سرعت؟(کلا زیاد تو قضیه مگابیت و مگابایت اینا وارد نیستم)

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
الان قرار فشفشه های های وب حذف شه؟ طرح های قبلیش چی؟ میمونه یا نه؟! چون من همیشه 6 گیگ سه ماهه میگیرفتم، بقیه شو فشفشه میگرفتم کارمو راه مینداختو الان این سرویسا چیه قضیه ش؟! سرویس 8 مگ ش چه 60 گیگ چه 75 گیگ یه قیمته؟
از کسایی که های وب دارن کسی ایده ای داره؟
بقیه‌ش رو نمیدونم ولی ماهی 60 گیگ واسه قرارداد یکماهه‌ست و 75 گیگ واسه قرارداد سه ماهه.

• Like
Reactions: Squidward

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
عجب طرحای مسخره ای گذاشته آسیاتک! قیمتا به شدت افتضاح
آدم میمونه بخنده یا گریه کنه،تازه تو نت غیر حجمی حجمتم که تموم شد باید باز حجم بخری :))
الان مثلا سرعت طرح 2Mbps هست باید تقسیم بر 8 بشه و 256 بشه سرعت؟(کلا زیاد تو قضیه مگابیت و مگابایت اینا وارد نیستم)
آقا آسیا تک طرح هاشو ارائه داده؟؟
بی زحمت بفرس ماهم در جریان باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر