خالقان بازی Killzone سال 2013 را سالی بسیار بزرگ برای خود دانستند.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
killzone-wallpapers_19301_1600x1200.jpeg

درود.

بازی Killzone را می‌‎توان یکی از موفق‌ترین بازی‌های FPS دانست؛ خالقان این بازی زیبا یعنی استودیو Guerilla Games، در جدیدترین اظهار نظری که داشتند سال 2013 را سالی بزرگ برای شرکت خود و بازی Killzone دانستند. همانطور مستحضر هستید این استودیو در اخرین عنوان خود بازی Killzone: Mercenary برای کنسول ویتا عرضه کرده بود که از قرار معلوم این شرکت چشم انداز بزرگی در سال 2013 برای خود پیش‌بینی می‌کند. اقای Victor Zuylen از بخش روابط عمومی بازی در سخنانی چنین گفت.

"سال 2013 برای استودیو GG سالی بسیار بزرگ برای شرکت ما است؛ از نظر بزرگی می‌توانم بگویم خیلی بزرگتر از سال 2004ـی است که ما نسخه اصلی بازی Killzone منتشر نمودیم.اطلاعات جدید و بیشتری را در اینده به سمع و نظرتان خواهیم رساند، ولی تا ان موقع امیدواریم شما و عزیزانتان سالی خوبی در کنار هم داشته باشید. منتظر ما در سال 2013 باشید."

این امکان این استودیو در حال ساخت یک عنوان جدید از سری بازی های Killzone برای کنسول Playstation 4 باشد بسیار است.

polygon

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
اونم چه نمایشی از نوع Pre-Re حالی به حولی بشیم واقا،اون چاقویی که سونی توی E32005 واسه بازیهاش استفاده کرد ماست هم نمی برید! :d یه همچین رخدادی رو اصلا دیگه خوش ندارم تکرار بشه .
توی سال 2009 اگه آنچارتد2 نمیومد 100% کیلزون2 بهترین گرافیک سال میشد.نمرش هم که شد 91/100

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
استقبال میشه شدید. جای یه اول شخص عالی با طعم کیلزون تو 2013 خالیه . امیدوارم سونی این کار رو بکنه تا یه سال رویایی برای PS3 باشه

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
اگه یادتون باشه آخر KZ3 اونی که جون سالم بدر میبره احتمالا Jorhan Brimve Stahl
پس KZ ادامه داره ........
نخیر به احتمال 80% ویزاری هستن ایشون.:d
سفینه ی استال قشنگ منفجر شد. در صورتیکه اون سفینه خیلی معمولی فرود اومد.
بعدش استالی که تمام مدت توی هلگان بوده رو که نمی گن به وطن خوش اومدی.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
کلا اینجور که به نظر میرسه تمام استدیوهای اصلی سونی برای نسل بعد علاوه بر IP های اصلی خودشون یه سری جدید رو هم خاق کردن. ND که کارش مشخصه، SM و GG هم قطعا کارو با IP های جدیدشون شروع میکنن و بعدش GoW و KZ رو هم میسازن. شاید SP هم علاوه بر iF3 بیاد یه IP دیگه خلق کنه چون به طور عجیبی چند وقته که ساکته!
ما

ولی میدونید آرزوی من چیه؟ برم تو GG و یه KZ با استایل خودم بسازم!:D من جای سازندهاش بودم میومد یه داستان با دو خط داستانی مشترک میساختم و یه داستان واحد رو همزمان از دید انسان ها و هلگاست ها تعریف میکردم. و تو داستان نشون میدادم که جفت طرف برای آرمان هاشون و آزادی میجنگن اما در مجموع آزادی که براش مبارزه میکنن یه مفهوم پوچ و تو خالیه و در نهایت بازی و داستان جفت طرف رو توی اوج ابتظال میزاشتم و بازی رو تموم میکردم! به نظرم KZ خیلی خوبی میشد اینجوری....

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,130
نام
حامد
کلا اینجور که به نظر میرسه تمام استدیوهای اصلی سونی برای نسل بعد علاوه بر IP های اصلی خودشون یه سری جدید رو هم خاق کردن. ND که کارش مشخصه، SM و GG هم قطعا کارو با IP های جدیدشون شروع میکنن و بعدش GoW و KZ رو هم میسازن. شاید SP هم علاوه بر iF3 بیاد یه IP دیگه خلق کنه چون به طور عجیبی چند وقته که ساکته!
ما

ولی میدونید آرزوی من چیه؟ برم تو GG و یه KZ با استایل خودم بسازم!:D من جای سازندهاش بودم میومد یه داستان با دو خط داستانی مشترک میساختم و یه داستان واحد رو همزمان از دید انسان ها و هلگاست ها تعریف میکردم. و تو داستان نشون میدادم که جفت طرف برای آرمان هاشون و آزادی میجنگن اما در مجموع آزادی که براش مبارزه میکنن یه مفهوم پوچ و تو خالیه و در نهایت بازی و داستان جفت طرف رو توی اوج ابتظال میزاشتم و بازی رو تموم میکردم! به نظرم KZ خیلی خوبی میشد اینجوری....

ایده خوبیه و حتا باعث میشد یک شخصیت از برو بچ هلگاست ها ظهور کنه و باهاش همذادپنداری بشه

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
نخیر به احتمال 80% ویزاری هستن ایشون.:d
سفینه ی استال قشنگ منفجر شد. در صورتیکه اون سفینه خیلی معمولی فرود اومد.
بعدش استالی که تمام مدت توی هلگان بوده رو که نمی گن به وطن خوش اومدی.

فکر میکنم اونی که میگه با اون اسلحه توسط استال پودر شد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر