خالقان بازی Killzone سال 2013 را سالی بسیار بزرگ برای خود دانستند.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
killzone-wallpapers_19301_1600x1200.jpeg

درود.

بازی Killzone را می‌‎توان یکی از موفق‌ترین بازی‌های FPS دانست؛ خالقان این بازی زیبا یعنی استودیو Guerilla Games، در جدیدترین اظهار نظری که داشتند سال 2013 را سالی بزرگ برای شرکت خود و بازی Killzone دانستند. همانطور مستحضر هستید این استودیو در اخرین عنوان خود بازی Killzone: Mercenary برای کنسول ویتا عرضه کرده بود که از قرار معلوم این شرکت چشم انداز بزرگی در سال 2013 برای خود پیش‌بینی می‌کند. اقای Victor Zuylen از بخش روابط عمومی بازی در سخنانی چنین گفت.

"سال 2013 برای استودیو GG سالی بسیار بزرگ برای شرکت ما است؛ از نظر بزرگی می‌توانم بگویم خیلی بزرگتر از سال 2004ـی است که ما نسخه اصلی بازی Killzone منتشر نمودیم.اطلاعات جدید و بیشتری را در اینده به سمع و نظرتان خواهیم رساند، ولی تا ان موقع امیدواریم شما و عزیزانتان سالی خوبی در کنار هم داشته باشید. منتظر ما در سال 2013 باشید."

این امکان این استودیو در حال ساخت یک عنوان جدید از سری بازی های Killzone برای کنسول Playstation 4 باشد بسیار است.

polygon

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
اگه یه توجه به حرف های سونی کرده باشی گفته تا 2015 ساپورت میشه ps3 *پس اینجور میشه نتیجه گرفت که احتمال اینکه رو ps3 بیاد بیشتر از اینه که رو کنسولی بیاد که نسل بعدیه که نه حرفی ازش شده نه هیچی ولی اگه بخوایم* کلا تخیلی فکر کنیم اره حرف شما درسته
البته اون 2015 که گفتن منظورشون شبکه ی آنلاین و یه سری بازی های مولتی پلتفرم و... بوده. مثل PS2. آخرین انحصاریش که GOW II بود 2007 اومد ولی اگه اشتباه نکنم تا 2010 ساپورت میشد. حتی 2009 یک نسخه ی مخصوص از جیمز باند و COD 5 هم براش اومد.
اگر اواخر 2013 کنسول جدید سونی به بازار بیاد دیگه آخرین انحصاری های PS3 هم نهایتا تا اوایل 2014 باید بیان. البته در صورت وجود.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
اگه یه توجه به حرف های سونی کرده باشی گفته تا 2015 ساپورت میشه ps3 *پس اینجور میشه نتیجه گرفت که احتمال اینکه رو ps3 بیاد بیشتر از اینه که رو کنسولی بیاد که نسل بعدیه که نه حرفی ازش شده نه هیچی ولی اگه بخوایم* کلا تخیلی فکر کنیم اره حرف شما درسته
این بدان معنا نیست که تا سال 2015، سونی PS4 رو عرضه نمی کنه. در واقع، منظور سونی این بود که تا سال 2015، هنوز شبکه های آنلاین برای این کنسول باز است، همینطور بازی هایی برای PS3 عرضه خواهد شد. دقیقاً همان کاری که با PS2 کرد، پس از عرضه PS3 سونی چند بازی بر روی PS2 عرضه کرد.

الآن Team Bondi و Avalanche Studios در حال آماده شدن برای ساختن بازی های نسل بعد می باشند، آن ها به صراحت اعلام کردند که دیگر برای این نسل، عنوانی نخواهند ساخت. همینطور موتور هایی که برای نسل بعد طراحی شده اند، Cry Engine 3, Unreal Engine 4 و ... .

دلیل دیگه هم در بالا ذکر کرده بودم، تاریخ عرضه عناوین انحصاری سونی، اغلب قبل از E3 2013 می باشند که مثال هم زدم. حالا اگه به مایکروسافت هم نگاه کنیم، دقیقاً با چیز مشابه ای روبرو می شوید، GeoW: Judgment که بزرگترین انحصاری Xbox 360 در سال آینده می باشد، قبل از E3 2013 عرضه خواهد شد.

نینتندو هم که رسماً کنسول نسل بعد خودش را عرضه کرد و آغاز گر نسل جدید شد.

این ها تنها یک معنی دارند و آن هم رونمایی از کنسول های نسل بعد در E3 2013 می باشد. جالبه که بدانید، چند وقت پیش اسنادی هم منتشر شد مبنی بر این که هم سونی و هم مایکروسافت قصد داشتند کنسول های خود را در E3 2012 رونمایی کند اما بنابر دلایلی این امر تحقق نیافت.

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
همونطور که در نوشته مربوط به استودیوهای سونی برای E3 2012 نوشته بودم Guerrilla Games الان دو استودیو/تیم کامل در امستردام داره ، اینا در زمان ساخت K2 فقط یک استودیو بودن اوایل 2010 یک استودیو جدید در جنوب امستردام تاسیس کردند تا بر روی یک IP جدید کار کنند تیمی که در این استودیو کار میکنن ترکیبی از تعدادی از اعضای ارشد سازنده Killzone و اعضای جدید هستند و رهبری پروژه هم بر عهده Mathijs de Jonge (کارگردان Killzone 2 & 3 ) هست.
تیم دوم هم در همان استودیو قبلی Guerrilla Games بر روی شماره بعدی Killzone کار میکنن و کارگردان بازی هم به Steven Ter Heide (تهیه کننده دو شماره قبلی ) داده شده.
تیم سومشون هم Guerrilla Cambridge هست ، این استودیو همان Studio Cambridge قدیم هست که بعد از کلی تغییرات به زیر مجموعه Guerrilla Games تبدیل شد و الان دارن زیر نظر تیم اصلی Guerrilla بر روی Killzone Mercenaries برای Vita کار میکنن.
به احتمال زیاد یک لانچ تایتل برای PS4 در اواخر 2013 داشته باشن.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تنها بازی سونی که بدجوری دلم لک زده بازیش کنم و عاشقشم همین Killzone هست. امیدارم این ip راه موفقیتش رو ادامه بده.
احتمال اینکه یکی از لانچ های ps4 هم باشه خیلی زیاده.

احتمالش خیلی زیاده ! :D
یکی دو سال پیش یه سری خبر در مورد IP جدیدشون منتشر شد. الآن هم که سال 2013 رو با سال 2004 مقایسه کردن و احتمالاً این مقایسه بی دلیل نباشه. سال 2004 اولین نسخه Killzone منتشر شد و شاید 2013 هم اولین نسخه از IP جدیدشون منتشر میشه که این مقایسه رو انجام دادن.
این هم یه حرفیه. احتمالش خیلی زیاده.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
باتوجه به گفته سايت ها و اطلاعات موجود كه احتمال معرفي نسل بعد توي E3 2013 زياده و با توجه به علاقه اي كه GG پيش تر براي ساخت IP هاي جديد نشون داده بود و از طرفي هم با استناد به اينكه سه گانه اين عنوان تكميل شده و خودشون اين مورد رو با عرضه اولين نسخه از اين عنوان تو سال 2004 مقايسه ميكنن منم با نظر رضا و آريا موافقم اين احتمال خيلي زياده كه نمايشي كوتاه از بازي جديدشون رو براي E3 در نظر گرفته باشن.

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
امیدوارم پیش بینی ها درست از آب دربیادو مث این نسل چهار سال منتظر یه شماره از evil نباشیم!
دوسال ونیم از عمر x360 گذشت تا ی halo روش تجربه کنیم پنج سال طول کشید تا ی gran turism رو ps3 تجربه کنیم!!!پنج سال طول کشید تا metal gear solid رو ps3 تجربه کنیم!!و......و...و...!
امیدوارم نسل بعد دست کم half life جدید رو تجربه کنیم;-)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
کلیزون بازی خوبی هست ولی برگشت مالی چندانی نداره ولی یی ip جدید برای سل بعد احتمال موفقیتش بالاست..

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
امیدوارم نسخه ی جدید کیلزون رو قدرتمند تر از همیشه، به عنوان لانچ تایتل PS4 ببینیم.

فکر کنم IP جدیده چون 2013 رو با 2004 که اولین نسخه killzone اومد مقایسه کرده.
به نظر من ای پی جدید خیلی بهتر از نسخه شماره داره چون زورشونو توی نسخه های قبلی زدن و توی نسخه های بعدی چیزه جدیدی از بازی نمیبینیم چون باید به شماره های قبل پایبند باشه ولی توی ای پی جدید جا برای نواوری بیشتره.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بريد كنار كه خودم اومدم :d
مشخصا" KZ عشق من بوده و هست گر چند نسخه سوم اش اصلا" در حد انتظارم نبود !

در مورد اين كه جريان از چه قراره بايد گفت كه اين احتمالا" يه نسخه از KZ براي PS3 ه كه خط داستاني اصلي رو طي نمي كنه ! مشخصا" همه بازي ها با پسوند 4 رفتن براي PS بعدي ولي اين نسخه مثل GoW: A ميشه و يه بازه زماني در گذشته KZ رو بررسي مي كنه !

KZ : M كه بحثش جداست اما به احتمال زياد توي GG هم مثل ND بعد KZ3 تيم چند شاخه شده و يه سري رفتن سراغ بحث هاي كنسول نسل بعد و يه سري ديگه روي KZ براي PS3 كارشون رو شروع كردن خبرش از مدت ها پيش بود كه يه بار به گمونم توي EDGE هم گفته شده بود ! خودشون هم بعضي مواقع يه چيزايي گفتن
تيم هاشون هم تغييراتي پيدا كرد مثل كارگردان شدن TER HEIDE و به نظرم واقعا" عجيب بود كه DE JONG با سابقه ساخت دوتا KZ يه بره كنار تهيه كننده دوتا KZ ها بياد جلو پس بنابراين DE JONG رفته كارهاي بهتري انجام بده :d

دوستاني هم كه مي گن امكان نداره ديگه سوني بازي خفن بده براي PS3 اون هم وقتي بوي الرحمان اين نسل بلند شده بايد گفت شايد جريان GoW 2 دوباره به وجود بياد !

از الان ميريم تو نخ KZ بعدي و E3 بعدي كه اميدوارم رويايي بشه :):x

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بريد كنار كه خودم اومدم :d
مشخصا" KZ عشق من بوده و هست گر چند نسخه سوم اش اصلا" در حد انتظارم نبود !

در مورد اين كه جريان از چه قراره بايد گفت كه اين احتمالا" يه نسخه از KZ براي PS3 ه كه خط داستاني اصلي رو طي نمي كنه ! مشخصا" همه بازي ها با پسوند 4 رفتن براي PS بعدي ولي اين نسخه مثل GoW: A ميشه و يه بازه زماني در گذشته KZ رو بررسي مي كنه !

KZ : M كه بحثش جداست اما به احتمال زياد توي GG هم مثل ND بعد KZ3 تيم چند شاخه شده و يه سري رفتن سراغ بحث هاي كنسول نسل بعد و يه سري ديگه روي KZ براي PS3 كارشون رو شروع كردن خبرش از مدت ها پيش بود كه يه بار به گمونم توي EDGE هم گفته شده بود ! خودشون هم بعضي مواقع يه چيزايي گفتن
تيم هاشون هم تغييراتي پيدا كرد مثل كارگردان شدن TER HEIDE و به نظرم واقعا" عجيب بود كه DE JONG با سابقه ساخت دوتا KZ يه بره كنار تهيه كننده دوتا KZ ها بياد جلو پس بنابراين DE JONG رفته كارهاي بهتري انجام بده :d

دوستاني هم كه مي گن امكان نداره ديگه سوني بازي خفن بده براي PS3 اون هم وقتي بوي الرحمان اين نسل بلند شده بايد گفت شايد جريان GoW 2 دوباره به وجود بياد !

از الان ميريم تو نخ KZ بعدي و E3 بعدي كه اميدوارم رويايي بشه :):x

خب اینو که من همون صفحه اول گفتم!!! دقیقا همچین چیزی میشه

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
هنوز لذت كيلزون2 رو هيچ بازي اي نتونسته بهم بده
عجيب حال داد بهم
مخصوصا اون رئيس آخر و درجه سختي اليت;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند