خاطرات شما با MOVE

رضا ناوی

کاربر سایت
Jul 26, 2011
54
نام
رضا ناوی
برای من که عاشق ورزش بدمینتون هستم البته تا قبل از موو یک آرزوی بزرگ بود که بتوانم بدون زحمت مسیر طولانی تا باشگاه و برگشت و هزینه های عجیب این ورزش در ایران به ورزش مورد علاقه ام بپردازم .
تا اینکه موو به بازار آمد و دقیقا در روز عرضه بنده در ایران نبودم و بنا براین به راحتی از یکی از مغازه های کنسول فروشی دو پک کامل خریداری کردم و با خود به ایران آوردم
صد البته در فرودگاه تقریبا یک ساعتی معطل تحقیق و بررسی عزیزان در قسمت بازرسی شدم چون دفعه اولی بود که چنین دستگاهی را از نزدیک میدیدند
ولی وقتی بازی تاپ اسپین 4 عرضه شد و من در آپارتمانم مشغول شدم واقعا متوجه نشدم که چه زمان هوا تاریک شد و تا به خود آمدم ساعت 3.5 صبح بود و من تقریبا بازی را تمام کرده بودم .
البته من تلفات جانی نداشتم ( مثل دوستان )
ولی تا سه روز بعد بدن درد داشتم !

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
یکی بود یکی نبود
زیر گنبد کبود یه آقا نیما بود با برادر بزرگترش
که یه روز یه موو خریدن
.................................................:((:((:((:((
خوب خاطره من
یه بار من از سر کار اومدم خونه و رفتم تو اطاق جلوی کولر و تقریبا جلوی Ps3 و HDTV خودمون گرفتم خوابیدم آخه اینجا هوا خیلی خیلی :(#:-s گرمه
که یــــــــــــهــــــــــو یه چیزی محکم خورد تو شکمم که مثل تله موش از جا پریدم(البته درد نکرد و فقط شک داشت چون شکمم محکمه و به ضربه عادت داره;))
دیدم برادرم داره پینگ پنگ بازی SPORT CHAMPION رو تو مرحله آخر با اون یارو کره ای بازی میکنه که اومده جلو و بجای این که پاشو بزار زمین پاش رفته صاف وسط شکم من :((:((:((
این هم یه خاطره عـــجـــیــــبـــی =;
بالا رفتیم .... بود ، پایین اومدیم ..... بود

آخرین ویرایش:

Prince7

کاربر سایت
Oct 3, 2010
74
آره منم روز عرضه Move ايران نبودم با دوستام رفتيم از نمايندگي سوني خريديم رسيديم خونه دوستام 4 ساعت با هاش بازي كرديم Play the party شرطي جاتون خالي بعد بازي همه از حال رفتيم جيبامون هم خالي شده بودش ..

اومديم sport champion يازس كنيم همون اول شمشير بازي دوستم همچين زد تو صورتم پرت شدم ...b-)

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
منم یه روز که کاملا تنها بودم دقیقا از اذان صبح بیدار شدم تا اذان ظهر نشستم(در واقع وایسادم) پینگ پنگ بازی کردم جونم در اومد تا یه هفته بازو و مچ دست چپم درد میکرد بعد از ناهار هم تا شب کیلزون3 زدم و کیلزون رو یه روزه تموم کردم

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من یه بار داشتم با مو بازی میکردم بعد هی بازی میکردم همین که داشتم بازی میکردم هی بازی کردم بعد شارژ موو تموم شد گزاشتم رئ شارژ
شارژ که شد دوباره هی بازی کردم بعد خوابم اومد خوابیدم تا صبح مامانم گفت برو مدرسه بعد دوباره هی بازی کردم....
این داستان ادامه دارد...

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
وقتی موو بازی میکنی اصا جو گیر میشیشی من خاطره خطرناکی خدارو شکر ندارم واقعا از موو لذت میبرم ولی حسابی عرقتودرمیاره!!:dمن باش sport champion ,ninja gaiden 3,kilzon 3,your fitnesکه خیلی لذت بخش این your fitness پیشنهاد میکنم امتحانش کنید

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
کسی نیست خاطره بگه بخندیم؟
من که خسته شدم هر وقت میام تو تاپیک هیچی نیست خالی همان چیز های قدیمی واقعا خسته شدم|-)|-)
بگید بخندیم:-w:-w:-w:-w

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
کسی نیست خاطره بگه بخندیم؟
من که خسته شدم هر وقت میام تو تاپیک هیچی نیست خالی همان چیز های قدیمی واقعا خسته شدم|-)|-)
بگید بخندیم:-w:-w:-w:-w

:d خب یبارم شما بگو دیگران بخندن
کلا یه سری بازیها سوتی خوره با موو
مثلا just dance
من یبار میخواستم یکی از رقصاش رو اجرا کنم تقریبا شبیه رقص مایکل بود که بالا تنش رو خم میکنه سمت زمین (البته اونقدر حرفه ای نبود)
تنها چیزی که بعد از اجراش فهمیدم این بود که با صورت پخش زمین بودم

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
ما یه بار این moveرو گرفتیم دستمون اومدیم پینگ پنگ بزنیم ......
برق رفت..:(........دیگه قسمت نشد moveبگیریم دستمون..رو هر چی دست میذاریم برق میره:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر