خاطرات شما با MOVE

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
دوستان سلام

دیدم تاپیک خاطرات شما با KINECT هم هست گفتم چرا MOVE باز ها خاطره نداشته باشن لطفا خاطرات خود را در این قسمت بگویید

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
من خودم کلی خاطرات دارم

خاطره شماره یک

یک روز داشتم SPORT CHAMPION بازی میکردم والیبال ساحلی زا که یک هو جو منو گرفتو MOVE پرت کردم تو تلوزیون فقط خدا بهم رحم کرد شیشه نشکست

یک مثال برای اینگونه خاطرات ادمو برق بگیره جو نگیره :d

آخرین ویرایش:

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
ممنون بابت تاپیک. خاطرات که زیاده ولی بیشتر خاطراتم تلخ :-s بیشتر اوقات که والیبال بازی می کنم، دستم می خوره به لوستر یا سقف !! ( دردم می گیره :( )

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
دوستان سلام

دیدم تاپیک خاطراتن شما با KINECT هم هست گفتم چرا MOVE باز ها خاطره نداشته باشن لطفا خاطرات خود را در این قسمت بگویید
این تاپیک از جایی الهام نگرفته لطفا سوال نفرمایید متشکرم :d:p

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
يه بار تو خوابگاه ميخاستيم بازي كنيم از بس كه زده بوديم به در و ديوار هر چي كه كنارمون بود جمع كرديم
بعد شروع كرديم بازي ، يه بازي Gold واسه پينگ پنگ بود وسطاش حساس شده بود كه يهو رفيقم پريد جاشو عوض كنه كه بزنه ضربرو كه ديديم رو لپ تاپ وايساده ... نتيجه گرفتيم كه بايد رو زمينم تميز باشه

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
آقا ما هم داشتیم بازی میکردیم که ول شد رفت توو مانیتور , اومد که مانیتور از میز بیاد پایین دوییدم بگیرمش که (دیدی توو این مبارزات با زانو چطور میزنن دخل طرفو میارن ) با زانو زدم توو وسط مانیتور :))

گفتم تمام کرد . ضربه کاری بود . ولی فقط اون جایی که خورده روشن تر شده :-/ اگه تصویرو سیاه کنی معلومه :(

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
بچه ها همه صدمه دیدید ماشا الله

خاطره دوم

داشتم sport champion بازی میکردم داداشم بقلم بود شمشیرش بازی میکردم اومدم یک حرکت چرخشی بزنم فک داداشم پایین اوردم تفلکی>:d<

منتظر خاطرات بچه ها هستیم

آخرین ویرایش:

هیچ1361

کاربر سایت
Apr 7, 2011
61
همین که خاطره نداریم خودش هم یه خاطرس !
ماکه خاطره ندارم ولی یه دوست داریم که اون هم هیچ خاطره ای نداره !!
اگر هم خاطره ای داشته خودش بیاد بگه چرا من خاطرات اونو نقل کنم بعد هم فحش بشنوم هم اخطار بیگیرم !

• Like
Reactions: baris manco

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر