حوادث Rayman Legends تغییرات مدیریتی Ubisoft را آغاز کرد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
تغییرات مدیریتی Ubisoft بدلیل اتفاقت اخیر Rayman Legends آغاز شد.

xb9pus13q4xoye0mfi3d.jpg

بعد از صحبت های جنجالی Sarah Irvin مدیر روابط عمومی یوبی سافت درمورد مولتی پلتفرم شدن Rayman Legends و همین طور خشم یکی از مدیران بزرگ یوبی سافت Xavier Poix را از این تصمیم در پی داشت.

یکی از مدیران Ubisoft در این باره گفت:"
تصمیم مولتی پلتفرم شدن بازی از سازنده نیست بلکه از مقامات بالای این کمپانی است تیم ما از E3 سال پیش برروی بازی کار کرده است و بازی هیچ مشکلی ندارد و برای Wii U آماده عرضه بود ولی به ما ناگهان گفتند نباید بازی را عرضه کنید. من عصبانیت شما را درمورد تاخیر بازی درک می کنم ولی این تصمیم ما نبوده است.

از انحصار خارج شدن این بازی خشم طرفدارن زیادی را در پی داشت که به صفحه FB شرکت Ubisoft حمله ور شدند.
حال Ubisoft در حال استخدام یک مدیر روابط عمومی جدید برای تیم San Francisco خود است و اعلام کرده اند:
Ubisoft یکی از بزرگترین ناشرین در دنیا است و نیاز به یک مدیر روابط عمومی کارآزموده و حرفه ای دارد. ما نیاز به یک مدیر روابط عمومی خوب که سابقه کار نیز داشته باشد برروی اطلاعات نیز نظارت داشته باشد داریم.

گفته می شود مایکروسافت شرکت Ubisoft را برای مولتی پلفترم شدن بازی تحت فشار قرار داده است.

منابع:
1
2
3
4

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
به هر حال بعید میدونم تجربه بازی روی 360 و PS3 به خوبی Wii U باشه!!
نهایتا رو این دوتا مثل همون Origins میشه ولی رو Wii U هست که حس جدیدی رو باعث میشه!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اقا به جان خودم نمیخوام ایراد الکی بگیرم و اینم اولین بارم هست ولی خداییش تیتر خبر رو که خوندم اصلا موضوع و کلا هیچی رو نفهمیدم . :d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اقا به جان خودم نمیخوام ایراد الکی بگیرم و اینم اولین بارم هست ولی خداییش تیتر خبر رو که خوندم اصلا موضوع و کلا هیچی رو نفهمیدم . :d
پس به این چی میگید نه تیتر ایراد داره نه ترجمه ایراد از خودتونه

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
پس به این چی میگید نه تیتر ایراد داره نه ترجمه ایراد از خودتونه
ترجمه عالیه و واقعا هم دستت درد نکنه مهدی ولی تیتر احساس میکنم از لحاظ نگارشی مشکل داره :d مثلا میشد این رو بجاش استفاده کرد تا قابل فهم تر و راحت تر باشه :

"تغییرات مدیریتی Ubisoft بدلیل اتفاقت اخیر Rayman Legends اغاز شد یا شروع شد . "

در حالی که تو اومدی جمله رو از پایان به اغاز نوشتی :d

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
منم متوجه نشدم این وسط کی عصبانی هست و کی گفته باید مولتی بشه ؟!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
خب چه کاریه وقتی بازی برای wii u آماده بوده عرضه اش میکردن بعد همون سپتامبر واسه بقیه عرضه میشد

جالبه ماکروسافت فشار اورده که مولتی بشه نگفته واسه پلتفرم ما هم عرضه کنید! البته چند وقت دیگه میگن برای pc & vita & 3ds & ... هم عرضه میشه

وحید به احتمال زیاد خبر قبلی رو نخوندی چون من تا تیتر رو خوندم فهمیدم قضیه مولتی شدن بازیه یا خوندی history مغزت رو پاک کردی که احتمال این بیشتره :d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خب چه کاریه وقتی بازی برای wii u آماده بوده عرضه اش میکردن بعد همون سپتامبر واسه بقیه عرضه میشد

جالبه ماکروسافت فشار اورده که مولتی بشه نگفته واسه پلتفرم ما هم عرضه کنید! البته چند وقت دیگه میگن برای pc & vita & 3ds & ... هم عرضه میشه

وحید به احتمال زیاد خبر قبلی رو نخوندی چون من تا تیتر رو خوندم فهمیدم قضیه مولتی شدن بازیه یا خوندی history مغزت رو پاک کردی که احتمال این بیشتره :d

این ها ترسیدن که روی wii u خوب فروش نکنه گفتن بذار هم پورتش کنیم هم تاخیر بزنیم:|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
گفته می شود مایکروسافت شرکت Ubisoft را برای مولتی پلفترم شدن بازی تحت فشار قرار داده است.

شخصا علاقه مند این دسته از کارای مایکروسافت هستم!:D

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
خعلی حال داد این حرکت این روزا همه زیر فشارن اونم از نوع مایکروسافتی خیلی باکلاسه
اخه انتظاراتی دارن بعضیا اومده 3rd party بازی رو ساخته و میخواد تا اخر عمر واسه خودش انحصاری باشه هه هه

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
حالا مولتی پلتفرمش کنن چیزی که از ubi کم نمیشه خو.
خدایی مایکرو بزن دهنشون سرویس کن تا مولتی پلتفرمش کنن. :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
مایکروسافت جان یه حالی به این بایونتا 2 هم بده و مولتیش کن............................
الان مایکروسافت می خواد برای بایونتا روی نینتندو فشار بیاره:))نینتندو هم می گه بفرما بازی واسه خودتون هزینه ی ساخت بازی رو داده خیر سرش ناشرش هست:dبه این راحتی ها عرضه نمی شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر