حوادث Rayman Legends تغییرات مدیریتی Ubisoft را آغاز کرد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
تغییرات مدیریتی Ubisoft بدلیل اتفاقت اخیر Rayman Legends آغاز شد.

xb9pus13q4xoye0mfi3d.jpg

بعد از صحبت های جنجالی Sarah Irvin مدیر روابط عمومی یوبی سافت درمورد مولتی پلتفرم شدن Rayman Legends و همین طور خشم یکی از مدیران بزرگ یوبی سافت Xavier Poix را از این تصمیم در پی داشت.

یکی از مدیران Ubisoft در این باره گفت:"
تصمیم مولتی پلتفرم شدن بازی از سازنده نیست بلکه از مقامات بالای این کمپانی است تیم ما از E3 سال پیش برروی بازی کار کرده است و بازی هیچ مشکلی ندارد و برای Wii U آماده عرضه بود ولی به ما ناگهان گفتند نباید بازی را عرضه کنید. من عصبانیت شما را درمورد تاخیر بازی درک می کنم ولی این تصمیم ما نبوده است.

از انحصار خارج شدن این بازی خشم طرفدارن زیادی را در پی داشت که به صفحه FB شرکت Ubisoft حمله ور شدند.
حال Ubisoft در حال استخدام یک مدیر روابط عمومی جدید برای تیم San Francisco خود است و اعلام کرده اند:
Ubisoft یکی از بزرگترین ناشرین در دنیا است و نیاز به یک مدیر روابط عمومی کارآزموده و حرفه ای دارد. ما نیاز به یک مدیر روابط عمومی خوب که سابقه کار نیز داشته باشد برروی اطلاعات نیز نظارت داشته باشد داریم.

گفته می شود مایکروسافت شرکت Ubisoft را برای مولتی پلفترم شدن بازی تحت فشار قرار داده است.

منابع:
1
2
3
4

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
الان مایکروسافت می خواد برای بایونتا روی نینتندو فشار بیاره:))نینتندو هم می گه بفرما بازی واسه خودتون هزینه ی ساخت بازی رو داده خیر سرش ناشرش هست:dبه این راحتی ها عرضه نمی شه
دقیقا به همین راحتی ها مولتی میشه این بازی هم. ببین کی گفتم :D

کلا سیاست های نینتندو در نوع خودش کثیف و مسخره است. قدیما دیده بودیم که بازی انحصاری از انحصار در میاد و مولتی میشه اما جدیدا شاهد انحصاری شدن عناوین مولتی از سمت نینتندو هستیم. [-(

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
الان مایکروسافت می خواد برای بایونتا روی نینتندو فشار بیاره:))نینتندو هم می گه بفرما بازی واسه خودتون هزینه ی ساخت بازی رو داده خیر سرش ناشرش هست:dبه این راحتی ها عرضه نمی شه

پس چی؟ :D همینه دیگه
ریمن هم همه گفتن عمرا مولتی نمیشه و یوبی سافت به خاطر اینکه فن ها از Rayman HD استقبال نکردند واسه تنبیه بازی رو زده واسه Wii U اصلا ازین خبرام نبود
اینم میاد چیز غیر ممکنی نیست
تجربه ی بازی رو ویتا میتونه فوق العاده باشه

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,866
بایونتا 2 رو به نظرم اصلا نباید الان یا قبل از عرضه بازی منتظرش موند که خبری بشه اگه هم قرار باشه روی PS360 بدن ممکنه چندین ماه بعد از نسخه Wii u خبرش بیاد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
گفته می شود مایکروسافت شرکت Ubisoft را برای مولتی پلفترم شدن بازی تحت فشار قرار داده است.
فشارهای ماکروسافت از 2001 با Halo: CE اغاز شده و انشالله با "تحت فشار قرار دادن" سونی برای خروج از این صنعت پایان میابه!.
کنایه به مزخرف بودن تحلیل خبر.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
یعنی مثلاً مایکروسافت با چوب وایساده بالای سر یوبی گفته بازی رو برای PS3 و 360 هم بزن؟یوبی هم حساب برده ترسیده گفته به روی چشم؟در ضمن مولتی شدن این بازی چه سودی به حال مایکروسافت میتونه داشته باشه؟اگه فقط برای 360 تایید شده بود میشد گفت مایکروسافت یه کارایی کرده.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یعنی مثلاً مایکروسافت با چوب وایساده بالای سر یوبی گفته بازی رو برای PS3 و 360 هم بزن؟یوبی هم حساب برده ترسیده گفته به روی چشم؟در ضمن مولتی شدن این بازی چه سودی به حال مایکروسافت میتونه داشته باشه؟اگه فقط برای 360 تایید شده بود میشد گفت مایکروسافت یه کارایی کرده.
دیگه به مربوط نمیشه چیزی که منبع گفته برید از خودش سوال کنید هی گیر مدید. من هرچی بود رو تو متن بیان کردم

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
پس چی؟ :D همینه دیگه
ریمن هم همه گفتن عمرا مولتی نمیشه و یوبی سافت به خاطر اینکه فن ها از Rayman HD استقبال نکردند واسه تنبیه بازی رو زده واسه Wii U اصلا ازین خبرام نبود
اینم میاد چیز غیر ممکنی نیست
تجربه ی بازی رو ویتا میتونه فوق العاده باشه

گوش نمی دین دیگه بایونتا کل هزنیه ساختش توسط نینتندو داده شده یعنی فقط نینتندو می تونه بگه برای چی بیاد:d

---------- نوشته در 09:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:05 PM ارسال شده بود ----------

دقیقا به همین راحتی ها مولتی میشه این بازی هم. ببین کی گفتم :D

کلا سیاست های نینتندو در نوع خودش کثیف و مسخره است. قدیما دیده بودیم که بازی انحصاری از انحصار در میاد و مولتی میشه اما جدیدا شاهد انحصاری شدن عناوین مولتی از سمت نینتندو هستیم. [-(
دستت درد نکنه فردین جان نینتندو بنده ی خدا کجاش سیاستش کثیفه این همه انحصاری خوب رو مثل کشک از دست داد:dدر ضمن نینتندو و هر شرکتی دوست نداره بازی اختصاصیش مولتی بشه حتی اگر کاری واسش نکنه

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
این تصمیم قطعاً اعتبار کنسول WII U رو زیر سئوال می بره . زمانی که این مطلب رو می خوندم، ناخود آگاه با خودم گفتم : " واقعاً کنسول مذکور استحقاق یک نسخه از ریمن رو نداره ؟ "
از نظر من تحت الشاع قرار گرفتن فروش بازی دلیل عمده ی خارج شدن از انحصار WII U بود .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
واقعا ناراحت شدم كه از انحصار وي يو درومد....!
گناه داشت!:d

كثيفه ديگه!قبول كن!
فقط مايكروسافت تميزه سياستش!
مایکرو 30یاــستش تمیزه؟ :|
اتفاقا به نظرم تنها شرکتی که 30یاــست درست رو تو دستورکارش قرار داده همین نینتندو هست و بس.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
وحید اون تیکه کنایه است ...

به نظرم تو نسل بعد باید این فکر که یه شرکت TP بیاد بازی انحصاری بزنه رو تقریبا از سر بیرون کنیم، با اومدن کنسولهای نسل بعد سونی و مایکروسافت که مسلما هزینه ساخت بازی براشون به مراتب بیشتر از وی یو هست یه شرکت نمیاد هزینه زیادی رو برای یه بازی بکنه و اونو انحصاری عرضه کنه چون احتمال برگشت سرمایه و سود 50-50 هست پس نسل بعد اکثریت انحصاریا رو استدیو های FP و خوده سازنده های کنسول عرضه میکنن ...

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
وحید اون تیکه کنایه است ...

به نظرم تو نسل بعد باید این فکر که یه شرکت TP بیاد بازی انحصاری بزنه رو تقریبا از سر بیرون کنیم، با اومدن کنسولهای نسل بعد سونی و مایکروسافت که مسلما هزینه ساخت بازی براشون به مراتب بیشتر از وی یو هست یه شرکت نمیاد هزینه زیادی رو برای یه بازی بکنه و اونو انحصاری عرضه کنه چون احتمال برگشت سرمایه و سود 50-50 هست پس نسل بعد اکثریت انحصاریا رو استدیو های FP و خوده سازنده های کنسول عرضه میکنن ...
اون وقت فکرکن شرکتهایی که خودشون کنسول دارن واسه عناوین انحصاریشون هزینه های زیادی می کنن و در نتیجه با این کار قیمت بازیها هم افزایش پیدا می کنه.

این کار ubi هم یه جور ترس از فروش بازی رو wiiu بود.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
لطفا لینک منابع رو تنها یکی بزارید و از همونی که ترجمه کردید بزارید تا متوجه شیم از کدوم منبع استفاده کردید.
تشکر!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر