حل مشکل GOW2

BLACKGAMER12

کاربر سایت
Jan 14, 2018
16
سلام دوستان من تو God of war 1 جایی که باید سر یه زنو بکنی تا دشمناتو باهاش فریز کنی گیرکردم بهم میگه شوکو بچرخون من دکمه هاشو I,J,K,L تعریف کردم نمیشه با شوکای جوی استیک هم نمیشه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز با اون دکمه هایی که راه میری رو بزن
W A S D این دکمه ها رو براش بزن نه اون دکمه ها رو
منم این مشکلو داشتم باید دکمه های W A S D رو بزنید

BLACKGAMER12

کاربر سایت
Jan 14, 2018
16
سلام
حتما جواب بدید.

1.وقتی بازی god of war 2 رو با این نرم افزار اجرا میکنم بعد از تمام شدن دمو اولش وقتی وارد بازی میشه محیط سبز رنگه و چیزی به جز کریتوس ودشمناش دیده نمیشه!باید چکار کنم؟

دوست عزیز گرافیک بازی رو دست کاری کردی به گرافیک بازی دست نزنید اگه به گرافیک بازی دست نزدی برو تنظیمات به انگلیسی نوشته گرافیک اونو بزن تنظیمش کن

BLACKGAMER12

کاربر سایت
Jan 14, 2018
16
اقا یون من بازی بلاخره با این برنامه امولیت تموم کردم واقعا خیلی حال داد به جرعت می تونم بگم که GOD OF WAR2
یکی از بهترین بازی های بود که تا حا تا انجام داده بودم
من بازی با این ورژن تموم کردم EmuCR-Pcsx2-r2908

دمت گرم که گفتی صبر کن دانلود کنم ببینم عمل میکنه؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوست عزیز با اون دکمه هایی که راه میری رو بزن
W A S D این دکمه ها رو براش بزن نه اون دکمه ها رو
منم این مشکلو داشتم باید دکمه های W A S D رو بزنید

داش دمت گرم مشکل 7 سال پیش رو 7 سال بعد برامون حل کردی \m/

BLACKGAMER12

کاربر سایت
Jan 14, 2018
16
سلام دوستان مشکلم حل شد هورااااا من شبیه ساز بازی رو آپدیت نکردم سیو بازی رو دانلود کردم بیشتر تو خدای جنگ 2 تو فیلم ها هنگ میکنه واسه من جایی که سوار اسب میشد هنگ میکرد اما حل شد اول سیو بازی رو بریزید توش بعد قبل از اینکه هنگ کنه X ضبدر بزنید تا فیلم رد بشه نکته: رو تمام فیلم ها هنگ نمیکنه بعد از این ممکنه چند جای دیگه هنگ کنه ولی قبل از اون فقط ضبدر بزنید رد شه همین آموزش ریختن سیو خدای جنگ هم تو نت سرچ کنید تنها نکته منفی که وجود داره اینکه باید بیشتر ویدیو ها ضبدر رو بزنید وگرنه هنگ میکنه
این عکس پایین نشون میده من این مرحلم

Attachments

• images.jpeg
    images.jpeg
    10.5 KB · مشاهده: 19

BLACKGAMER12

کاربر سایت
Jan 14, 2018
16
من سیو بازی رو دانلود کردم و بازی رو تموم کردم:) شما ولی دیگه نیازی نیست انقدر زحمت بکشید باید از تنظیمات شبیه ساز pcsx2 سردر بیارید:) منم میدونم تنظیماتشو ولی نه به اندازه ی کافی:) راهنمای تنظیماشتو تو گوگل سرچ کنید:)

Erfan Nekhat

کاربر سایت
Jul 3, 2018
24
سلا من قبلا با این شبیه خدای جنگ 1.2 رو با بهترین سرعت اجرا میکردم ولی این اواخر سرعتش پایین بزور تونستم تنظیماتش رو دستکاری کنم که سرعت بازی بالا بره ولی وقتی مثلا مربع را فشار میدم تو بازی دیرتر عکس العمل نشون میده مشکل از کجاست؟
کیفیت بازی هم خیلی پایینه و رم کامپیوترم 2 هست چیکار کنم هم سرعت هم گرافیکش بالا بره؟

ali13812

کاربر سایت
Jul 9, 2019
16
سلام دوستان من‌ یه مشکلی دارم تو بازی god of warb2 توی پلی استیشن2
اول بگم که من این بازی رو با استفاده از روش فلش خور کردن ps2 انجام دادم
من این بازی رو تا اونجایی که یه فیلم میاد که مادر زعوس رو‌نشون میده که زعوس رو بقل گرفته و یه تایتان به اسم کرونوس میاد تا بچه رو بخوره اون وقت مادر زعوس بچه رو میده به یه پرنده و به جای بچه ، یه سنگ رو لای قنداق میپیچه تا بده به اون تایتانه
اونجا که کرونوس میاد تا بچه رو بخوره یهو بازی هنگ می‌کنه یا گیر می‌کنه
میشه بگید چیکار کنم خواهش میکنم لنز دستگام خرابه ، دستگاه رو فلش خور کردم خواهشن یه راه حل بگید

• Like
Reactions: EVIL4baz

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام دوستان من‌ یه مشکلی دارم تو بازی god of warb2 توی پلی استیشن2
اول بگم که من این بازی رو با استفاده از روش فلش خور کردن ps2 انجام دادم
من این بازی رو تا اونجایی که یه فیلم میاد که مادر زعوس رو‌نشون میده که زعوس رو بقل گرفته و یه تایتان به اسم کرونوس میاد تا بچه رو بخوره اون وقت مادر زعوس بچه رو میده به یه پرنده و به جای بچه ، یه سنگ رو لای قنداق میپیچه تا بده به اون تایتانه
اونجا که کرونوس میاد تا بچه رو بخوره یهو بازی هنگ می‌کنه یا گیر می‌کنه
میشه بگید چیکار کنم خواهش میکنم لنز دستگام خرابه ، دستگاه رو فلش خور کردم خواهشن یه راه حل بگید
آره دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم با فلش
تنها راه حلش اینه که بری سیو های کامل بازی رو دانلود کنی و از طریق فلش منتقل کنی به مموری کارت ات
چرا؟ چون وقتی god of war 2 رو تموم کنی، رد کردن دموها (اگه اشتباه نکنم با ضربدر) امکان پذیر میشه و شما هم کاری که باید بکنی اینه در اصل:
سیوهای کامل بازی رو دانلود کن (منظور سیوی هست که طرف کامل بازی رو تموم کرده باشه تا بتونید دموها رو رد کنید)
بعد از انتقال سیو، بازی رو اجرا کنید از اول تا به سرعت خودتون رو به اون بخش برسونید
وقت زیادی هم ازتون نمی گیره، چون اولا سیوهای کامل بازی رو دارید و می تونید کل دموهای بازی رو رد کنید و به جز این، خودتون آگاهید که برای حل معماها و کشتن باس ها چکار کنید
متاسفانه اجرای بازی با فلش این مشکلات هم داره که اگر زیاد سخت گیر نباشید با یه همچین روش هایی قابل دور زدنه :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر