حل مشکل GOW2

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام من امروز تونستم این بازی رو با مبدل تمام کنم با زور استفاده از پچ و غیره
حالا میخوام یک توضیح مختصر و مفید برای شما دوستان هم بزارم تا شما بدون درد سر
بازی رو تا آخرش برین
توجه
در ضمیمه یک مموری کارت قرار داده شده که حتما آن را دانلود کنید .همچنین از
PCSX2 REV 1736 استفاده کنید .

تنظیمات gsdx
برای بازی GOW 1&2 باید از GSDX 1076 استفاده کنید تا مشکل مه و سایه دار شدن نداشته باشید که دوستان اون ها رو قبلا برای شما در سایت قرار دادند
در قسمت resolution ، رزلوشن خود را انتخاب کنید . در قسمت renderer اگر از ویندوز vista
استفاده میکنید از Direct3d 10 hardware استفاده کنید اگر از XP استفاده میکنید از Direct3d 9 hardware استفاده کنید . درقسمت shader متناسب با کارت گرافیکتان pixel shader خود را انتخاب کنید .
d3d internal res: در این قسمت در کادر اول 1920 و در دومی 1200 را تایپ کنید
نکته :حداکثر عددی که میتوانید بدهید 4096 در 4096 است که البته این عدد باید متناسب با قدرت CPU شما باشد .

در پایین گزینه های 1،2،3 را تیک بزنید

تنظیمات CPU
بر روی حالت limit قرار داده و همه ی گزینه های سمت چپ را تیک بزنید .

Speed Hack
قسمت emotion engine بر روی Use 2X cycle rate بگذارید در وسط تمام گزینه ها را تیک بزنید
در سمت چپ گزینه ی اول را تیک بزنید و قسمت پایین تا آخر آن را ببرید

Advanced
بر روی گزینه ی default کلیک کنید و گزینه های flush to zero و denormal are zero رو هم تیک بزنید

قسمت اصلی
تا اینجا رو تقریبا همه بلد بودند من اینها رو برای افراد تازه کار گذاشتم تا راحت تر باشند
نکته مهم اینجاست که من از مموری برنامه خودم یک کپی برای شما ضمیمه کردم که با این مموری شما میتوانید جاهایی که بازی گیر میکند رد کنید برای من بازی در سه جا گیر کرد
که شما اینجا ها را skip کنید البته برای GOW 1 هم هست تا آخرش که فعلا نتونستم ردش کنم اگر شد اون رو براتون قرار میدم .

یک : جایی یک مرده از زنجیر آویزان شده و با تیر کمان آن را میزنیم تا درون آتش بیافتد
دو : جایی یک دمو نشون میده که مادر زئوس بچه را بر روی زمین میزاره بعد اون صخره میاد
سه : موقعی که تو یه محوطه گرد با اون مرده اسب سوار میخوای شروع به جنگیدن کنی
(اسم مرده رو بلد نیستم) :p
برای من دیگه جایی گیر نکرد اگر برای شما جایی دیگه ای گیر میکنه میتونید Skip کنید

نکته در استفاده مموری
ممکن هست این سیو برای بعضی ها بالا نیاد این این به خاطر ریجن بازی هست و راهی جز
خریدن بازی با این ریجن نیست

ضمناً ما رو هم در ماه رمضان دعا بفرمایید

لینک رپیدشیر

http://rapidshare.com/files/278767711/Mcd001.rar.html

Attachments

• Mcd001.rar
    190.4 KB · مشاهده: 63
آخرین ویرایش:

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
دوست عزیز مرسی که اومدی و برای حل این مشکل کمک کردی ولی خوب این جاها که تو میگی گیر کردی من اصلا گیر نکردم و بقسه هم همین طورن فکر کنم و همه توی اطلس موندن من اطلس رو با یه مموری دیگه رفتم و رسیدم آخرای بازی که با خواهران تقدیر میجنگی که اونجا هم با پچ رد کردیم ولی خوب وارد قسمت بعدی بازی نمیشه و بازی همونجا میمونه مثل قسمت اطلس که با پچ رد میشهولی خوب در ادامه صفحه سیاه میشه و طرف میمیره

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
سلام من امروز تونستم این بازی رو با مبدل تمام کنم با زور استفاده از پچ و غیره
حالا میخوام یک توضیح مختصر و مفید برای شما دوستان هم بزارم تا شما بدون درد سر
بازی رو تا آخرش برین
توجه
در ضمیمه یک مموری کارت قرار داده شده که حتما آن را دانلود کنید .همچنین از
PCSX2 REV 1736 استفاده کنید .

تنظیمات gsdx
برای بازی GOW 1&2 باید از GSDX 1076 استفاده کنید تا مشکل مه و سایه دار شدن نداشته باشید که دوستان اون ها رو قبلا برای شما در سایت قرار دادند
در قسمت resolution ، رزلوشن خود را انتخاب کنید . در قسمت renderer اگر از ویندوز vista
استفاده میکنید از Direct3d 10 hardware استفاده کنید اگر از XP استفاده میکنید از Direct3d 9 hardware استفاده کنید . درقسمت shader متناسب با کارت گرافیکتان pixel shader خود را انتخاب کنید .
d3d internal res: در این قسمت در کادر اول 1920 و در دومی 1200 را تایپ کنید
نکته :حداکثر عددی که میتوانید بدهید 4096 در 4096 است که البته این عدد باید متناسب با قدرت CPU شما باشد .

در پایین گزینه های 1،2،3 را تیک بزنید

تنظیمات CPU
بر روی حالت limit قرار داده و همه ی گزینه های سمت چپ را تیک بزنید .

Speed Hack
قسمت emotion engine بر روی Use 2X cycle rate بگذارید در وسط تمام گزینه ها را تیک بزنید
در سمت چپ گزینه ی اول را تیک بزنید و قسمت پایین تا آخر آن را ببرید

Advanced
بر روی گزینه ی default کلیک کنید و گزینه های flush to zero و denormal are zero رو هم تیک بزنید

قسمت اصلی
تا اینجا رو تقریبا همه بلد بودند من اینها رو برای افراد تازه کار گذاشتم تا راحت تر باشند
نکته مهم اینجاست که من از مموری برنامه خودم یک کپی برای شما ضمیمه کردم که با این مموری شما میتوانید جاهایی که بازی گیر میکند رد کنید برای من بازی در سه جا گیر کرد
که شما اینجا ها را skip کنید البته برای GOW 1 هم هست تا آخرش که فعلا نتونستم ردش کنم اگر شد اون رو براتون قرار میدم .

یک : جایی یک مرده از زنجیر آویزان شده و با تیر کمان آن را میزنیم تا درون آتش بیافتد
دو : جایی یک دمو نشون میده که مادر زئوس بچه را بر روی زمین میزاره بعد اون صخره میاد
سه : موقعی که تو یه محوطه گرد با اون مرده اسب سوار میخوای شروع به جنگیدن کنی
(اسم مرده رو بلد نیستم) :p
برای من دیگه جایی گیر نکرد اگر برای شما جایی دیگه ای گیر میکنه میتونید Skip کنید

نکته در استفاده مموری
ممکن هست این سیو برای بعضی ها بالا نیاد این این به خاطر ریجن بازی هست و راهی جز
خریدن بازی با این ریجن نیست

ضمناً ما رو هم در ماه رمضان دعا بفرمایید

لینک رپیدشیر

http://rapidshare.com/files/278767711/Mcd001.rar.html

مرسی ولی ما اگه میخواستیم با مموری رد کنیم میرفتیم دان میکردیم شما با patch رفتی؟

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
فرهاد راس میگه با مموری کار زیاد خاصی نبود اگه با پچ بشه بازی رو ادامه داد خوبه خوب تو که اومدی این تاپیک رو زدی میومدی و بیشتر توضیح میدادی با چی کار کردی و اون تیکه هارو چطور رد کردی در ضمن این همه جا بهتر رفتی رپید گذاشتی به خاطر یه فاکر کیلو بایتی معطل شدیم با این رپید شیر .......

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
من با پچ رد کردم تو دموهایی که میخواست گیر کنه esc رو میزدم و از تو پچ ها Skip mpeg v رو enabled میکردم
بعد گزینه excite رو میزدم بعد از رد کردن دمو دوباره همه رو غیر فعال کردم به همین سادگی

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
من با پچ رد کردم تو دموهایی که میخواست گیر کنه esc رو میزدم و از تو پچ ها Skip mpeg v رو enabled میکردم
بعد گزینه excite رو میزدم بعد از رد کردن دمو دوباره همه رو غیر فعال کردم به همین سادگی
كدام پچ و ان را بايد كجا ريخت

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
حالا من امروز یه خبر خوب بتون بدم که یه دی وی جدید گیر اوردم که دیگه حله حله و اصلا گیر نمیکنه و تونستم ردش کنم و هیچ جا گیر نکرد و اون قسمت اطلس و خواهران هم تست کردم گیر نکرد راحت بازی کردم بدون پچ و هیچ دردسری

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
حالا من امروز یه خبر خوب بتون بدم که یه دی وی جدید گیر اوردم که دیگه حله حله و اصلا گیر نمیکنه و تونستم ردش کنم و هیچ جا گیر نکرد و اون قسمت اطلس و خواهران هم تست کردم گیر نکرد راحت بازی کردم بدون پچ و هیچ دردسری

رضا جان dvdیش 5 هست ورژنش چی هست ؟

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
سلام دوستان عزیز آقا یکی این پچی که باهاش رد کرده رو برای دان میزاره چون من هر وقت ا Skip mpeg v رو enabled میکنم بعدش موقع execute کلا شبیه سازو میبنده میاد بیرون

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
سلام دوستان عزیز آقا یکی این پچی که باهاش رد کرده رو برای دان میزاره چون من هر وقت ا Skip mpeg v رو enabled میکنم بعدش موقع execute کلا شبیه سازو میبنده میاد بیرون

بری اصل بازی رو گیر بیاری بهتره یا ورژن pal شو اینجوری درست کار نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر