حل مشکل Cannot Download آپدیت بازیها در پلی استیشن 4

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
این مشکل توی چند وقت اخیر با اینترنت همراه اول خیلی زیاد دیده میشه. :|
یعنی من وقت‌هایی که بسته شبانه می‌خرم، باید تا صبح صد بار بیدار بشینم که ببینم قطع شده یا نه، وگرنه ممکنه صبح که بلند میشم کلهم ۲۰۰ مگ رفته باشه و ارور داده باشه.
از اون طرف با اینترنت مخابرات هیچ مشکلی نداره و راحت میره جلو، ولی خب سرعتش خیلی کمتر از سیمکارته.
گاهی هم پیش میاد که وقتی دارم با همراه اول دانلود می‌کنم و قطع میشه، هرچقدر هم خودم دستی قطع و وصلش کنم درست نمیشه و باز ارور میده و این جور وقت‌ها دو دقیقه می‌زنم با مخابرات جلو بره و دوباره برمی‌گردم همراه اول و درست میشه. شاید این روش به درد دوستان بخوره. :D

omid_e_iran

کاربر سایت
Mar 22, 2018
9
dns زدم ولی فرقی نکرد

دوست عزیز شما برنامه dns jumper رو دانلود کن ، با اون ببین کدوم dns سرعت بالاتری داره انتخاب کن و بزن apply منتها اصلا از dns با این مشخصات استفاده نکن 8.8.8.8 و 8.8.4.4

برای من راحت انجام میشه با این کار

11111Arman

عضو جدید
Jun 30, 2020
1
یک سوال این کاری که گفتید رو انجام دادم پروکسیمو وصل کردم و اینا ولی سرعت خیلی میاد پایین ۱ گیگ و زده ۳۰ ساعت برای شما هم اینجوریه؟

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
سلام. ۵ گیگ از دانلود فاینال فانتزی مونده بود که دیگه دانلود نمیشه یعنی جلو نمیره اصلا :| بقیه دانلودها مشکلی ندارن. مشکل از کجاست ؟

Alii543

عضو جدید
Jul 18, 2022
1
سلام

مدتیه به خاطر فیل ترینگ سرورهای دانلود PSN ، وقتی با دستگاه میخایم آپدیت بازی رو دانلود کنیم یا اینکه خود بازی رو دانلود کنیم سریعا پیغام Cannot Download روی صفحه میاد، خب این مشکل رو میشه با تنظیم کردن یک پرو ک سی روی دستگاه حل کرد. طریقه انجام این کارو رو به صورت ساده توضیح میدم :)

- رفتن به سایت SSL Proxy List | HTTPS Proxy List - Free Proxy List (نیاز دارید که قند شکن فعال کنید :D )

- از قسمت Port ، پرُت 8080 انتخاب کنید

- آخرین IP Address رو انتخاب کنید ، دقت کنید که جدیدترین IP رو انتخاب کرده باشید
View attachment 85505

(بهتره IPهای اروپا و آسیا انتخاب کنید)

- حالا داخل تنظیمات PS4، برید به Setting-Network و بعد حالا WIFI یا LAN رو انتخاب کنید و تنظیمات رو روی Custom بزارید و همه مراحل را Next بزنید تا برسید به Pro xy و همون IP رو که از سایت انتخاب کردید وارد کنید و Next بزنید

نکته : ممکنه باز با عوض کردن IP مشکل دانلود نکردن پا برجا باشه، یک IP دیگه رو انتخاب کنید اینبار

نکته 2 : ممکنه سرعت دانلودتون پایینتر بیاد که طبیعی هم هست

نکته 3 : این IP Serverها هر 12 ساعت یکبار رفرش میشن، شما نمیتونی از یک IP همیشه استفاده کنی و هربار مجبوری از طریق سایت آی پی جدید بگیری

سوالی داشتد توی تاپیک بپرسید :)
راه آسونتر هم هست
کافیه یه بازی که دانلود میشه رو بزنید دانلود و همراهش اون بازی که دانلود نمیشه هم بزنید دانلود بشه وقتی دانلود شروع شد دانلود اون یکی بازی رو متوقف کنید

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
راه آسونتر هم هست
کافیه یه بازی که دانلود میشه رو بزنید دانلود و همراهش اون بازی که دانلود نمیشه هم بزنید دانلود بشه وقتی دانلود شروع شد دانلود اون یکی بازی رو متوقف کنید

این تاپیک واسه 4 سال پیشه :D اصلا خودم یادم نمیاد همچین راهی رو انجام میدادم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر