حكم حقوقي دانلود بازي و فيلم در المان

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
درود بر رفقا

فرض كنيد يك دوستي در المان هستن :D. و ميخوان لذت دنيارو از لينك مستقيم گيم هاي اينجا با اينترنت پر سرعت اونجا بهره ببرن

مقيم هم ميخوان بشن- با قانون كپي رايت اونجا حكم چيه؟؟ راه هاي فرارش چيه:d

ببنيد مثلا يك سيستم ضعيف رو با اينترنت وصل كني و بازي هاي c$rack شدرو روي يك pc افلاين بازي كني كسي گير نده

اصلا ميخوام بدونم پليس اونجا اينقدر بيكار هست كه با ردگيري من كه فقط چندتا بازي دانلود ميكنم بياد خر گيري كنه؟؟؟؟

از رفقا خواهش مندم اگه اطلاعات دقيق ندارن موجباتگمراهي نشن:dاگه راه هايي براي فرار از اين مشكل هم هست لطفا راهنمايي كنن-ممنونم

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
المان رو نمیدونم ول من فرانسه بودم هر چی دلم میخواست دانلود میکردم یه سری بازی هارو هم تو سرور ها کرک شده بازی کرده بودم مشکلی هم ایجاد نشد, کار نداشتن اصلا
isp یم Orange بود البته یه بزنامه ی مخصوص به خودشو داشت که با اون باید به نت وصل میشدی ولی من استفاده نمیکردم ازش..

آخرین ویرایش:

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
شنيده بودم:x اقا دمت گرم يعني چنان كنم كه توي تاريخ فدرال المان بنويسم بزاااااااااار:)). :D

كاري ميكنم مركل تا ٧ نسلش تو گور بلرزه :))

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
فرض كنيد يك دوستي در المان هستن :D. و ميخوان لذت دنيارو از لينك مستقيم گيم هاي اينجا با اينترنت پر سرعت اونجا بهره ببرن

مقيم هم ميخوان بشن- با قانون كپي رايت اونجا حكم چيه؟؟ راه هاي فرارش چيه:d

ببنيد مثلا يك سيستم ضعيف رو با اينترنت وصل كني و بازي هاي c$rack شدرو روي يك pc افلاين بازي كني كسي گير نده

راه فرارش که کاری نداره همین "چیز پی ان" که ما ها داریم;;) (البته بهتره مال یه کشور دیگه باشه مثلاً بلادِ کفر;) )
دوستانِ من که دارن تو تک تک نقاط دنیا همین کار رو میکنن

البته چون خارجکی ها از چیز پی ان برای کار دیگری استفاده میکنن،از میهن عزیزمون تهیه گردد بهتر است
من 2-3 تا از دوست هام آلمانان همین تیریک رو میزنن،تا الآن هم کسی مچش رو نگرفته>:d

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
داداش گرفتی مارو برو ببین مک اف بی روسیه چیکار داره میکنه با اینترنت ماهواره ای هر چی بازی و فیلم و موزیک است با کرک داره میده به دست ملت و هیچ پلیسی هم گیر نمیده پلیس به این کارهای بچه بازی کاری نداره که برو دان کن لذت ببر البته تو که اونجا هستی دیگه چه کاریه که دان کنی برو اورجینال بخر از مولتی هاشم کمال لذت رو با سرعت بالای که داری ببر هههههههههههههه. دیگه هم از این شوخیا نکن

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
داداش گرفتی مارو برو ببین مک اف بی روسیه چیکار داره میکنه با اینترنت ماهواره ای هر چی بازی و فیلم و موزیک است با کرک داره میده به دست ملت و هیچ پلیسی هم گیر نمیده پلیس به این کارهای بچه بازی کاری نداره که برو دان کن لذت ببر البته تو که اونجا هستی دیگه چه کاریه که دان کنی برو اورجینال بخر از مولتی هاشم کمال لذت رو با سرعت بالای که داری ببر هههههههههههههه. دیگه هم از این شوخیا نکن

مردک بشین اونجا اوریج بزن .. مولتی خورش کن ملس :D !

اونكه اره اما خيلي عنوان ها هستن كه تكنفره ان يا واسه تست ميخوام-بعد اونجا قراره فيلم هارو هم اريج كنم؟؟؟؟؟ :)) برن بابا مثل بنز مفته ميزنم تو رگ

اونجا يه ايكسباكس ميخري ٩٩ دلار (حالا يورو نميدونم چقد ميشه:دي بعد) يه هيلو ٤ هم اريج ميخري زندگي ميكني لذت دنيارو ميبري :)):D

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
با. تایپیک زدن داشت این آخه ؟! کلمه ی اولشو خوندم حکم حقوقی ...دم به خودم ! هیچ کاری بهت ندارن برو حالتو بکن ! من جای تو بودم از همین جا 2 تا هارد 2 ترا میخریدم ، میرفتم آلمان دونات برمیگردوندم ! :d

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
تا جایی که یادم میاد، ایالات متحده تنها کشوری بود که با پافشاری شدید ضد دانلود غیرقانونی نرم افزار Campaign راه انداخته بود و اون هم به نتیجه نرسید. پس تو آلمان جای نگرانی نیست.
مسلما این کاری نیست که آدم بخواد تو کشورهای خارجی به کسی اعترافش کنه، ولی اونطوری هم نیست که پلیس بیاد دم در خونه کسی به جرم دانلود غیرقانونی نرم افزار طرف رو بازداشت یا جریمه کنه. اصلا نه امکانش هست، نه هزینش. بازداشت کردن مجرم واقعی کلی دنگ و فنگ داره. این که دیگه جای خود دارد.
البته دانلود غیرقانونی بازی ها در صورتی که شرایط برای خرید نسخه ی اصلش فراهم هست، کار درستی نیست. پس اگه محدودیت شدید مالی وجود نداره، توصیه میشه نسخه ی اصل بازیو تهیه کنید تا همونطور که دوستان گفتن، از بخش آنلاین هم بتونید به بهترین شکل استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
رفقا دستتون طلا كه خيالمو راحت كردين :d

اريج هم ميزنم اما اين همه بازي :)) نه متسفانه من تمكن مالي خوبي ندارم اما به لطف پايريت خور بودن اين حقير كاري ميكنه كه توي تاريخ المان از گوته هم معروف تر بشم :)):)):))

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا من اطلاعات خیلی دقیقی ندارم ولی گویا تا وقتی که شاکی خصوصی نداشته باشی هرکاری دلت میخواد تو نت میتونی بکنی :d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
معلومه که اصلا تا حالا تورنت نرفتی
بعضی از نرم افزارهای دانلود از تورنت, تو قسمت peer ها پرچم کشورها رو میزنه. اگه نگاه کنی میبینی که اکثرا از روسیه و چین و کشورهای اروپایی مثل آلمان و اسپانیا و ... هستن که دارن بازیهای روز کرک شده رو دانلود میکنن...

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
به این موضوع اصطلاحا محدوده خاکستری میگن، یعنی نه ممنوع شده و نه آزاد هستش. از تورنت اصلا استفاده نکنید که یک سری وکیل فقط توی اونها میچرخن و آی پی درمیارن. بقیه فایل شیرینگ ها مثل رپید و غیره موردی ندارند.

اقا نگران چی هستی اونجا از هفت دولت ازادی به معنای واقعی کلمه
:d ... ساعت 10 شب به بعد تو خیابابونا همه ...اره :d

شما این اطلاعات رو از خودتون درآوردین یا از تلویزیونهای میهنی به خوردتون دادن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر