حكم حقوقي دانلود بازي و فيلم در المان

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
کسی که دیگه پا میشه میره آلمان بازی کرک میخواد چیکار ؟ اونجا بازی اریجینال مثل این میمونه بری دم یه مغازه خدمات کامپیوتری یا سی دی فروشی بگی فلان بازی رو میخوام میره بازی رو میاره 4 هزار تومن میدی میگیرش . اونجا شما میری چند یورو میدی و ارجینال میخری . در کل چند یورو اوجا چیزی نیست :d . تورنت هم پاتو نزار اگر بگیرنت بیچاره ای . از همون سایتهای اشتراک فایل دانلود کن .

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
از تورنت اصلا استفاده نکنید که یک سری وکیل فقط توی اونها میچرخن و آی پی درمیارن

تورنت هم پاتو نزار اگر بگیرنت بیچاره ای.

چه جالب. پس این عزیزان پایینی و میلیونها نفر دیگه هوس زندون کردن که دارن AC3 رو دانلود میکنن. بیچاره ها خبر ندارن که هزاران وکیل در حال ردیابیشون هستن و فردا باید برن آب خنک بخورن :))

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
چه جالب. پس این عزیزان پایینی و میلیونها نفر دیگه هوس زندون کردن که دارن AC3 رو دانلود میکنن. بیچاره ها خبر ندارن که هزاران وکیل در حال ردیابیشون هستن و فردا باید برن آب خنک بخورن :))

شاید یکیشون هم من باشم که دارم با چیز پی ان یکی از همون کشورهایی که با U شروع میشه دانلود میکنم;)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
شاید یکیشون هم من باشم که دارم با چیز پی ان یکی از همون کشورهایی که با U شروع میشه دانلود میکنم;)
خب اشتب میکنی :d . مگه بدون چیزپــی ان نمیتونی از تورنت دانلود کنی اون هم با سرعت بالاتر که داری از چیزپــی ان استف میکنی؟!

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
تو امریکا که من دیدم اگه از تورنت استفاده کنی و سید کنی قطعا باهات برخورد میکنن اما اینترنتت رو قطع نمیکنن اول سرعتت رو کم میکنن کم کم ولی بدون سید کردن خیلی سخت نمیگیرن:d

آلمان هم که قطعا باید سخت تر باشه

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من خودم آلمان نبودم ولی اونجا فاميل دارم و اونطور كه من می دونم پول بازی، فيلم و نرم افزار اريج براشون مثل پول يه سی دی نوحه برای ماست:D (البته به واسطه در آمد بالایی كه اونجا هست)
شما هر چقدرم پول نداشته باشی فكر نكنم به مشكل بخوری...فوقش بازی دست دوم بخر اگه درآمدت خيلی كمه!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اصلا وقتی اینترنت خوب باشه و قیمتها درست حسابی آدم دیوانس لإت آنلاین رو بیخیا شه کرک کنه مرد حسابی؟
اونججا هم میخواین برین کپی بازی کنید؟ پس این فرهنگ ایرانی کی میخواد درست بشه؟
حداقل اونجا که شرایط اوریج دارید کپی بازی نکنید

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
یکی از دوستانم در آلمان بهم گفت که مواردی رو دیده که طرف فیلم و موسیقی گرفته از تورنت،laptopش رو گرفتن و مجبور به پرداخت جریمه شده تا دوباره laptop رو پس بدن، توصیه میشه حتما از نرم افزارهای واسطه استفاده کنید، اینجاها رو یه نیگا بندازید که مواردی رو بیان می کنن والبته به این مورد هم دقت کنید که قوانین ممکنه نسبت به اون موقعی که بیان شدن تغییر کرده باشن:
اینجا اینجا

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
داداش به نظر من رو بعضی فرمت ها دقت بیشتر کن مثل فیلم ها مخصوصا اونایی که تازه اکران شدن . اگر یه کمپانی ازت شکایت کنه علننا بدبختی
کلا شورشو در نیار اینجوری بهت بگم :d
به نظر من بهترین راهش اینه که بشینی یه جا با نت وایرلس بی نام و نشون دانلود کنی

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278

حرف سر آلمان هستش. نمیدونم اطلاعات عمومی من مشکل داره و یا توی این عکس شما اصلا پرچم آلمان دیده نمیشه.
اول و آخرش کسی که خلاف میکنه با خیلی چیزها باید حساب کنه.

کسی که دیگه پا میشه میره آلمان بازی کرک میخواد چیکار ؟ اونجا بازی اریجینال مثل این میمونه بری دم یه مغازه خدمات کامپیوتری یا سی دی فروشی بگی فلان بازی رو میخوام میره بازی رو میاره 4 هزار تومن میدی میگیرش . اونجا شما میری چند یورو میدی و ارجینال میخری . در کل چند یورو اوجا چیزی نیست :d . تورنت هم پاتو نزار اگر بگیرنت بیچاره ای . از همون سایتهای اشتراک فایل دانلود کن .
من خودم آلمان نبودم ولی اونجا فاميل دارم و اونطور كه من می دونم پول بازی، فيلم و نرم افزار اريج براشون مثل پول يه سی دی نوحه برای ماست:D (البته به واسطه در آمد بالایی كه اونجا هست)
شما هر چقدرم پول نداشته باشی فكر نكنم به مشكل بخوری...فوقش بازی دست دوم بخر اگه درآمدت خيلی كمه!

بازیها چند یورو نیست و حدود 70 یورو هستش. برای مقایسه میتونید فرض کنید که خود دستگاه آکبند بعضی وقتها 99 یورو هستش. پس کم پولی نیست.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من که از ایران گورم و گم کنم امکان نداره بازی کپی بازی کنم یا دانلود کنم.....:|

مجبور نیستم که هر بازی ریلیز میشه رو امتحان کنم.....:boxing:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
حرف سر آلمان هستش. نمیدونم اطلاعات عمومی من مشکل داره و یا توی این عکس شما اصلا پرچم آلمان دیده نمیشه.
.
حالا اون بازی شاید تو آلمان طرفدار نداشته باشه برای همین چند تا عکس از بازیهایی که آلمانیها بیشتر دوست دارن برات گرفتم :d

(معلومه که زیاد تو کار بازیهای کرک شده نیستی چون که اصولا یکسری از بازیهای کرک شده فقط به زبان آلمانی منتشر میشه. یه نمونه هم پایین هست)

این هم یک سایت تورنت با زبان آلمانی و با بازیهای آلمانی!!
Torrent.to - Die besten und schnellsten BitTorrent Downloads im Netz

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
یعنی حسابی خندیدما:))
ممنوعیت قانون کپی رایت داره هر کشوری (هیچ کشوری نمیاد بگه برین غیر قانونی دانلود کنین)
اما اینکه بخوان اقدام قانونی واسه اینکار بکنن که شما چرا فلان بازیو کرک شد دانلود کردی یا فلان فیلم و اهنگ رو چرا غیر قانونی دانلود کردی یه چیز واقعا خنده دار ه

---------- نوشته در 05:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:21 PM ارسال شده بود ----------

بازیها چند یورو نیست و حدود 70 یورو هستش. برای مقایسه میتونید فرض کنید که خود دستگاه آکبند بعضی وقتها 99 یورو هستش. پس کم پولی نیست.
میانگین در آمد هر اروپایی تو یه هفته بیشتر از 70 یوروس .برای یه اروپایی خرید یه بازی اورجینال مثه خرید یه بازیه کرک شده برای یه ایرانیه

یه خورده اطلاعات عمومیت رو زیاد کن ناظم جان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر