حاوی اسپویلر - 10 مرگ تاثیرگذار در دنیای بازی های رایانه ای (بخش اول)

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
مرگ خواهر otaconتو متال گیر 2
مرگ مری همسر جیمز.هر چند که از اول بازی مشخص بود که مرده اما صحنه هایی که مرگش رو نشون میداد خیلی تاثیر گذار بود.کلا فضای بازی همش جو مرگ می رو داشت

JeNeRaL ShAhiN

کاربر سایت
May 15, 2012
112
نام
شاهین رستم‌خانی
خب من هم افرادی که خودت و دوستان نگفتند رو تا اون جایی که حضور ذهن دارم میگم:
.
مرگ همسر دام در گیرز آو وار 2
مرگ دام در گیرز آو وار 3
مرگ آلبرت وسکر در رزیدنت ایول 5
مرگ عزیزان در هیوی رین
مرگ پسر عموی نیکو بلیک در جی‌تی‌ای 4
مرگ جنی در دارکنس
--------------------------------------------------------------
فعلا همین‌هارو حضور ذهن داشتم.. بقیه رو هم که دوستان گفتن

mrm2020

کاربر سایت
Oct 5, 2011
45
مرگ های من

البته از لیست شما چندتا از این بازی ها مال کنسول بود که من بازی نکردم. ولی مرگ Luis Sera ضایعه بدی بود.

مرگ Don Vito Corleone در فیلم و بازی Godfather آخر فاجعه بشری بود

مرگ Tychus توسط فرمانده Raynor برای حفظ جان Kerrigan در آخر بازی Starcraft 2 Wings of Liberty هم خیلی تراژدیک بود. (و زیبا) هرچند که دیگه چاره ای هم نبود و هرچی باشه Kerrigan کجا و Tychus کجا!!

مرگ برادر و پدر Ezio Auditore در Assassins's Creed 2 (در حالی که هرچی تو سر و کله خودم زدم نجاتشون بدم نشد که نشد) را نیز به همه تسلیت گفتم. البته اون موقع!!

مرگ Shepard در Mass Effect 3 از این جهت برای من ناراحت کننده بود که 2 بار بازی را با Save Import از ME1 و ME2 بازی کردم. هرچند خیلی باکلاس بود! (البته در صورتی که Destroy را انتخاب میکردید Shepard از لای آوار یه حرکت خفیفی انجام میداد.

مرگ Mona Sax در Max Payne 2 هم جانگداز بود (هر چند که اینجا هم اگه بازی را در مود Hard بازی میکردین زنده میموند.)

مرگ Cole Phelps در L.a Noire هم حال گیری بزرگی بود. برخلاف مرگهای بالا که یه جورایی باعث اوج بازی شدند این یه مورد به نظر من باعث سقوط بازی شد. (نظر شخصی)

مرگ کاپیتان Soap McTavish در Modern Warfare هم ضایعه بدی بود.

مرگ دوست دختر (اسمش یادم نمیاد) Prince of Persia در نسخه Two Throne هم حالم را گرفت

فعلا همینا بود تا ببینیم چی پیش میاد!!

کاش راجع به فیلمها هم میشد گفت. چون تخصصم بیشتر اونجاست تا براتون یه لیست بلند والا ردیف کنم.
در ضمن تاپیک خوبی بود که گذاشتید hosseinbrusli

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
وحشتناکترین و دراماتیک ترینشون , خودکشی Eathen mars‏ تو یکی از پایانهای HR‏ بود, نیازی به تعریف از موزیکش هم که نمیبینم!! کسی متاثر نشه احساس نداره بنظرم!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
البته از لیست شما چندتا از این بازی ها مال کنسول بود که من بازی نکردم. ولی مرگ Luis Sera ضایعه بدی بود.

مرگ Don Vito Corleone در فیلم و بازی Godfather آخر فاجعه بشری بود

مرگ Tychus توسط فرمانده Raynor برای حفظ جان Kerrigan در آخر بازی Starcraft 2 Wings of Liberty هم خیلی تراژدیک بود. (و زیبا) هرچند که دیگه چاره ای هم نبود و هرچی باشه Kerrigan کجا و Tychus کجا!!

مرگ برادر و پدر Ezio Auditore در Assassins's Creed 2 (در حالی که هرچی تو سر و کله خودم زدم نجاتشون بدم نشد که نشد) را نیز به همه تسلیت گفتم. البته اون موقع!!

مرگ Shepard در Mass Effect 3 از این جهت برای من ناراحت کننده بود که 2 بار بازی را با Save Import از ME1 و ME2 بازی کردم. هرچند خیلی باکلاس بود! (البته در صورتی که Destroy را انتخاب میکردید Shepard از لای آوار یه حرکت خفیفی انجام میداد.

مرگ Mona Sax در Max Payne 2 هم جانگداز بود (هر چند که اینجا هم اگه بازی را در مود Hard بازی میکردین زنده میموند.)

مرگ Cole Phelps در L.a Noire هم حال گیری بزرگی بود. برخلاف مرگهای بالا که یه جورایی باعث اوج بازی شدند این یه مورد به نظر من باعث سقوط بازی شد. (نظر شخصی)

مرگ کاپیتان Soap McTavish در Modern Warfare هم ضایعه بدی بود.

مرگ دوست دختر (اسمش یادم نمیاد) Prince of Persia در نسخه Two Throne هم حالم را گرفت

فعلا همینا بود تا ببینیم چی پیش میاد!!

کاش راجع به فیلمها هم میشد گفت. چون تخصصم بیشتر اونجاست تا براتون یه لیست بلند والا ردیف کنم.
در ضمن تاپیک خوبی بود که گذاشتید hosseinbrusli

ممنونم . خیلی خوب بود .

وحشتناکترین و دراماتیک ترینشون , خودکشی Eathen mars‏ تو یکی از پایانهای HR‏ بود, نیازی به تعریف از موزیکش هم که نمیبینم!! کسی متاثر نشه احساس نداره بنظرم!

از شما هم ممنونم . کاش که یه مقدار بیشتر توضیح میدادید. چون بازی HR انحصاری سونی هست ، مسلما خیلی ها اون رو بازی نکردن و با این شخصیت اشنایی ندارن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر