حاوی اسپویلر - 10 مرگ تاثیرگذار در دنیای بازی های رایانه ای (بخش اول)

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
در بازی های سونی هم مرگ شخصیت های اصلی تقریبا به یک روند تبدیل شده است ، مثل مرگ Kratos
کریتوس نمرد!اگه دقت می کردی می دیدی که آخر بازی تصویر میاد قسمتی که کریتوس افتاده بود اما دیگه اون اون جا نبود.پس نمی شه گفت که مرده.به هر حال بلند شده و رفته.:d

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
Zack Fair کیه دیگه !؟ :d چه شخصیتهایی هستن که ما حتی اسمهاشون رونشنیدیم ! :d شخصیت اصلی که تو خود بازی کشته شده باشی اگه بیشتر میشناسی ، بده برای مقاله بعدی:d
شخصيت اصلی بازی Crisis Core: Final Fantasy VII هستش و جزو كاراكترهای‌ مهم Final Fantasy VII !

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
خاک بر سر من .. خاک بر سر من ..
یعنی تا اخر عمرم خودم رو نمی بخشم که وارد این تاپیک شدم! :|
دوستان عزیز هم که هیچدوم از تگ اسپویلر استفاده نکردن و فقط و فقط کافی بود چشمت بیفته ...
الان یکی از اعصاب خورد کننده ترین لحظات اینترنتیم رو دارم تجربه می کنم ...
حداقل یه دوتا قانون میذاشتی سر در تاپیکت که ملتی که برای کنجکاوی وارد میشن با این مشکل روبرو نشن ...

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
Joker در Batman : Arkham City

مخصوصا صحبت آخر

بتمن : میدونی قسمت خنده داره این داستان چیه ؟ این که با تمام کارهایی که تو کردی باز هم نجاتت می دادم

جوکر : [سرفه] آره این واقعا خنده داره

arena93

کاربر سایت
Dec 24, 2011
37
نام
Ellen Page
لحضه ی آخر God of war 3 خیلی خیلی تآثیر گذاره مخصوصا با اون آهنگش بغض آدم میگیره
هر وقت به اونجای بازی میرسم حالت گریه بم دست میده :(

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
آقا مطمئنید تو Wander, Shadow of the Colossus شخصیت اصلی میمیره ؟فکر کنم آخرش تبدیل به یک بچه دیو میشه ( البته آخرش خیلی غم انگیزه)
به نظر بنده :
:((:((John Marston
:((:((Dominic Santiago
:((:((

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
دوست عزیز مقالت بسیار جالب و خلاقانه بود اما بعضی از موراد هست که باید مورد انتقاد قرار بگیره و حتما درست بشه.
اول از همه موضوع لوث شدن شما هیچ اخطاری مبنی بر این موضوع ندادی و امیدوارم که حتما در مقالت اخطار رو اضافه کنی
دوم عدد گذاریه که شاید بهتر باشه عدد هارو برداری چون اینجوری یک مقایسه پیش میاد و با توجه به اختلاف نظر مشکل ایجاد
میشه.سوم برای موضوع عنوانی که زدی 10 مرگ تاثیر گذار باید اطلاعات بسیار بالایی هم داشته باشی و با دقت انتخاب کنی
الان خیلی از شخصیت ها بودند که شاید در مقابل شخصیت هایی که از قلم انداختی صلاحیت و محبوبیت کمتری داشتند
برای مثال چیزی که همه به اون اشاره کردند یعنی جان مارستن میتونست جای شخصیت Aerith قرار بگیره یا مرگ joker که به
هنگام خروج بتمن یکی از تاثیر گذار ترین صحنه ها شد هم واقعا حقش بود در این رتبه بندی جا داشته باشه.

Black Kill

کاربر سایت
Aug 23, 2012
9
نام
ماهان
آره مرگ الطیر تو AC:Revelation's :((:

assassin__s_creed_revelations___altair__s_death_by_keeftheboss-d4jv9yd.jpg

بعدشم مرگ اتزیو توی AC:Embers :((:
Flavia_Ezio_death.png

خیلی غم انگیز بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند