حافظه 8 گیگابایتی Wii U فقط 3 گیگ فضای خالی دارد

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
طبق گفته نینتندو، حافظه هشت گیگابایتی مدل basic (ابتدایی) Wii U بعد از نصب نرم افزار های مورد نیاز سیستم و ایجاد پروفایل کاربری فقط سه گیگ فضای قابل استفاده خواهد داشت.
این بدان معنی است که حتی بازی های کم حجمی مثل nintendo land با حجم 3.2 گیگی نیز نمیتواند روی سیستم Wii U نصب شود. البته مدل پرمیوم WII U بیست و پنج گیگ فضای قابل استفاده خواهد داشت.

300x-1

فضای قابل استفاده کاربر فقط سه گیگ است!

این خبر امروز طی کنفرانس مطبوعاتی نینتندو در ژاپن انتشار یافت. امکان افزایش حافظه با استفاده اکسترنال هارد درایو ها وجود دارد؛ قابل ذکر است که کنسول جدید نینتندو توانایی پشتیبانی و تشخیص هاردهایی تا ظرفیت دو ترابایت را داراست، هرچند که این مورد فقط مربوط به هارد هایی میشود که از منبع برق جدایی تغذیه میشوند. (به عبارت دیگر هارد های پاسپورتی، فلش ها و انواع دیگر هارد که برق مورد نیاز خود را به طور مستقیم از درگاه USB تامین میکنند برای WII U قابل شناسایی نخواهند بود)

600x-1

مدل ابتدایی WII U حتی نمی تواند بازی کم حجمی مثل Nintendo Lands را حافظه خود جای دهد.

با همه این اوصاف نینتندو استفاده از هاردهای معمول را به کاربران خود پیشنهاد نمی کند.
این کمپانی هنوز هارد اکسترنال رسمی کنسول خود را معرفی نکرده است.

لینک منبع

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza

برادر من خبر نوشته wii u نمي تونه بازي هاي بالا ٣گيگ رو نصب كنه همونطوري كه توي عكس مي بينيد نينتندو لند يكمش نصب نمي شه ولي اگر حجمش مناسب باشه مي شه البته اگر بازي رو دانلود كنيد مي تونيد نصب كنيد
huh ?
یعنی به فیفا که برای Wii u هم تایید شده میاد اینقدر فشرده ـش کردن که میشه 3 گیگ و میشه نصب کرد ولی رو دیسک حجمش 15 گیگه ؟ 0_ O
دوستان اگر شما متوجه شدید دوستمون چی گفتن بگید ما هم متوجه بشیم ...

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
من نمي فهم الان مشكل چي هست دقيقاً. اينكه ملت مجبور نيستن پول بيشتر بدن براي هارد مخصوص كنسول؟! يا اينكه چرا حافظه داخلي SSD هست؟!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خداییش خودت دقیقا میفهمی چی میگی ؟!:-/
چرا مقلطه میکنی ؟
اصلا میدونی معنی مقلطه چیه ؟
باو انگار ما دو تا منظورمون رو نمي تونيم بفهيم مگه ننوشته بودي اون ٢٥٦ براي نسل اول كنسول ها بود من هم جواب اون رو دادم

---------- نوشته در 07:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:28 PM ارسال شده بود ----------

huh ?
یعنی به فیفا که برای Wii u هم تایید شده میاد اینقدر فشرده ـش کردن که میشه 3 گیگ و میشه نصب کرد ولی رو دیسک حجمش 15 گیگه ؟ 0_ O
دوستان اگر شما متوجه شدید دوستمون چی گفتن بگید ما هم متوجه بشیم ...
اي خدا سرم رو بايد بكوبم به ديوار اون تيكه ي اخرش منظورم اين بود كه تنها راه نصب بازي دانلودش هست
نوشتم تنها راه نصب كردن هر بازي دانلودش هست:d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
كيوان تو كه بعد از اين كه بايونتا ٢براش معرفي شد زدي تو كار ترولش يك زماني مي گفتين wii u ضعيف هستش و فلان كه مشخصاتش اومد بيرون
نينتندو اگر دستگاه رو با هارد بالاتر مي داد بيرون قيمتش مي رفت بالاتر بعدش گند مي زدن.
شما خیلی وقت نیست داری فعالیت می کنی و خبر نداری بچه ها کلا نظرشون و عقایدشون چیه. فلذا من از همون روز اول، از زمان Wii اون ورا، از نینتندو و سیاست هاش متنفر بودم. کمپانی ای که محصولاتش برای رنج سنی زیر 15 سال مناسب باشه (حالا باز بیا برا من اسم 10 تا بازی رو بیار بگو درجشون Mـه!) نمی تونه سلیقه من رو ارضا کنه. شما خوشت میآد؟ نوش جونت. اما الکی نچسبونش به انحصاری شدن Bayonetta 2 و این حرفا!

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
باو انگار ما دو تا منظورمون رو نمي تونيم بفهيم مگه ننوشته بودي اون ٢٥٦ براي نسل اول كنسول ها بود من هم جواب اون رو دادم

!!!!!!!!!!:))
اول کامنتمو کامل بخون بعد بیا اینجا تند تند کامنتای بی سرو ته بذار
گفتم X360 جزوه اولین نسل از کنسول هایی بود که قرار بود هارد داشته باشه

Do you Understand ؟؟؟

واقعا مادو تا منظور همو نمی فهمیم ، فک کنم مشکل از منه .
:))
نینتدو واقعا به تو افتخار میکنه

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
شما خیلی وقت نیست داری فعالیت می کنی و خبر نداری بچه ها کلا نظرشون و عقایدشون چیه. فلذا من از همون روز اول، از زمان Wii اون ورا، از نینتندو و سیاست هاش متنفر بودم. کمپانی ای که محصولاتش برای رنج سنی زیر 15 سال مناسب باشه (حالا باز بیا برا من اسم 10 تا بازی رو بیار بگو درجشون Mـه!) نمی تونه سلیقه من رو ارضا کنه. شما خوشت میآد؟ نوش جونت. اما الکی نچسبونش به انحصاری شدن Bayonetta 2 و این حرفا!
نگران نباش كيوان اشنايي قبلي داريم ولي wii u يك كنسول براي هاردكور ها هستش

---------- نوشته در 08:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:25 PM ارسال شده بود ----------

!!!!!!!!!!:))
اول کامنتمو کامل بخون بعد بیا اینجا تند تند کامنتای بی سرو ته بذار

Do you Understand ؟؟؟

واقعا مادو تا منظور همو نمی فهمیم ، فک کنم مشکل از منه .
:))
نینتدو واقعا به تو افتخار میکنه

خیلی معذرت می خوام من
اشتباه خوندم:(

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395

در اينصورت هم اطلاعات شما درست نيست. هم XBOX و هم PS2 هارد درايو داشتن، قبل از اونم Nintendo 64 DD هارد درايو براي N64 بود.

آخرین ویرایش:

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
در اينصورت هم اطلاعات شما درست نيست. هم XBOX و هم PS2 هارد درايو داشتن، قبل از اونم Nintendo 64 DD هارد درايو براي N64 بود.

بیشتر منظورم لزوم استفاده از هارد دیسکه نه مورد غیر ضروری
بله Ps2 هم هارد بهش میخورد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر