حافظه 8 گیگابایتی Wii U فقط 3 گیگ فضای خالی دارد

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
طبق گفته نینتندو، حافظه هشت گیگابایتی مدل basic (ابتدایی) Wii U بعد از نصب نرم افزار های مورد نیاز سیستم و ایجاد پروفایل کاربری فقط سه گیگ فضای قابل استفاده خواهد داشت.
این بدان معنی است که حتی بازی های کم حجمی مثل nintendo land با حجم 3.2 گیگی نیز نمیتواند روی سیستم Wii U نصب شود. البته مدل پرمیوم WII U بیست و پنج گیگ فضای قابل استفاده خواهد داشت.

300x-1

فضای قابل استفاده کاربر فقط سه گیگ است!

این خبر امروز طی کنفرانس مطبوعاتی نینتندو در ژاپن انتشار یافت. امکان افزایش حافظه با استفاده اکسترنال هارد درایو ها وجود دارد؛ قابل ذکر است که کنسول جدید نینتندو توانایی پشتیبانی و تشخیص هاردهایی تا ظرفیت دو ترابایت را داراست، هرچند که این مورد فقط مربوط به هارد هایی میشود که از منبع برق جدایی تغذیه میشوند. (به عبارت دیگر هارد های پاسپورتی، فلش ها و انواع دیگر هارد که برق مورد نیاز خود را به طور مستقیم از درگاه USB تامین میکنند برای WII U قابل شناسایی نخواهند بود)

600x-1

مدل ابتدایی WII U حتی نمی تواند بازی کم حجمی مثل Nintendo Lands را حافظه خود جای دهد.

با همه این اوصاف نینتندو استفاده از هاردهای معمول را به کاربران خود پیشنهاد نمی کند.
این کمپانی هنوز هارد اکسترنال رسمی کنسول خود را معرفی نکرده است.

لینک منبع

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
این قضیه مثل این میمونه که بنز بگه ما واسه کم کردن قیمت ماشینا چرخاشو حذف کردیم
بعد خودتون برید تهیه کنید !!
منطقی نیست
دیگه یه اسمارتفون میخری 32 گیگ، 64 گیگ حافظه داره !
این 8 گیگ که تازه 5 تاش پِرت میشه

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اصلا اقا wii كه هارد نداشت مثل ماشين بي چرخ بوده پس
نگاه كن موقعي كه قيمت دستگاه رو گفتن اينجا همه اومدن. گفتن گرونه كارشناس ها هم اومدن گفتن اگر بالاي ٢٩٩ باشه قيمتش نينتندو ضرر مي كنه روش جالا اگه هارد ١٠٠مي داشت روش قيمتش بالاتر مي رفت روش ضرر مي كرد

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
این قضیه مثل این میمونه که بنز بگه ما واسه کم کردن قیمت ماشینا چرخاشو حذف کردیم
بعد خودتون برید تهیه کنید !!
منطقی نیست
دیگه یه اسمارتفون میخری 32 گیگ، 64 گیگ حافظه داره !
این 8 گیگ که تازه 5 تاش پِرت میشه
3DS داد بیرون کریکل سمت راست نزاشت فردای لانچ یه چی داد بیرون که کنسول میرفت توش و یه کریکل هم اضافه میکرد منتهی باید 30 دلار پیاده میشدی !!
این نینتندو میخواد از همه جا بخوره !

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
معيار مقايستون با اسمارتفون غلط هست اسمارت فون خروجي ١٠٨٠و3dداره قدرتش به اندازه ي اين هست اقا جان خير سرش نينتندو فكر همه جاش رو كرده
يك سوال دارم شما مي خواي دستگاه رو بخري
٣٦٠ با ٢٥٦مگ هم اومد ولي كسي براش مشكل نداشت

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بابا هنينطوريش داشت روب
ي ٣dsبه خاطر قيمتش ضرر مي كرد بعدش بياد روش كريل هم بذاره در ضمن كريل اصلا لازم نيست براش دل بخواهي هست

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
يك سوال دارم شما مي خواي دستگاه رو بخري
من از شما سوال دارم ؟
شما مدیر بخش بازاریابی شرکت نینتندویی ؟
به شما چه که کی میخواد بخره یا نخره ...
360 با 256 مگ حافظه داد بیرون و خوش هم گفت این برای کسایی که به لایو علاقه ندارن درضمن هارد اکسترنال هم کاملا ساپورت میکرد یعنی بازی DLC و ... رو میشد ریخت رو حافظه جانبی

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
من سوال رو از اون دوست پرسيدم نه شما
خودشون هم نخوان بگن مي گن دوست ندارم به شما بگم

اين ها رو همه مي دونن كه نينتندو براي چي اين كار رو كرده
نينتندو هم اين مدل رو براي دانلود كردن بازي اي شاپ نزده

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
خسته کنندست یک بار عده ای سر سخت افزار بحث کردند که ضعیف تر از این نسله که سکوت کردند حالا شد هارد و مموری آقا حجم بازی های دانلودی زیر 4 گیگ هست برای چند بار عرض می کنم طراحی بازی ها طوری هست حجمشون کم در نظر گرفته شده برای عرضه در eShop

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
يك سئوال توي اين نسل كه براي هارد با ظرفيت بالا توي برخي از موارد بايد كلاً كنسول نو مي خريدين (فقط امكان استفاده از هارد ويژه كنسول بود و هارد به صورت جدا عرضه نمي شد) چرا كسي ناراحت نشد؟ حالا بده از هر برندي كه دوست داريد مي تونين هارد رو تهيه كنين؟ مي گيد فلان مدل براي كسي هست كه انلاين و محتواي دانلودي نمي خواد خب پك بيسيك وي يو هم همونطور. يك سئوال ديگه اين نينتندوي پول پرست چطور از 10 درصد سود خودش ميگزه و به ملت پوينت ميده؟ در ضمن اينكه به جاي اينكه هارد ويژه كنسول رو گرونتر از هارد عادي مشابه عرضه كنه، ملت رو آزاد گذاشته پول پرستي هست؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
خسته کنندست یک بار عده ای سر سخت افزار بحث کردند که ضعیف تر از این نسله که سکوت کردند حالا شد هارد و مموری آقا حجم بازی های دانلودی زیر 4 گیگ هست برای چند بار عرض می کنم طراحی بازی ها طوری هست حجمشون کم در نظر گرفته شده برای عرضه در eShop
آخه نینتندو گفته بازی رو هارد خود کنسول هم نصب نمیشه !:D
یعنی در حال حاضر این امکان نیست ـش شاید فردا روزی بگن 40 دلار بریزین به حساب نینتندو تا با یک آپدیت قابلیت اجرای بازی از رو هارد خارجی رو فراهم کنیم !:D (شوخی)

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
یعنی در حال حاضر این امکان نیست ـش شاید فردا روزی بگن 40 دلار بریزین به حساب نینتندو تا با یک آپدیت قابلیت اجرای بازی از رو هارد خارجی رو فراهم کنیم !:D (شوخی)

تا جايي كه يادم مياد شايعه بود. لينك رسمي از نينتندو داريد؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
مگه شما دموهاش رو دانلود کردی که میگی حجمی نداره؟
از اونجايي كه حجم بازي هاش كمه و دموهاش هم كوتاه هستن فقط در اين حد كه نشون بده بازي چطوري هست اين حرف رو مي زنم و تضمين هم ميكنم دموهاش هم به احتمال بالا ٣٠بيشتر قابل بازي نيستن

---------- نوشته در 06:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:03 PM ارسال شده بود ----------

برادر من خبر نوشته wii u نمي تونه بازي هاي بالا ٣گيگ رو نصب كنه همونطوري كه توي عكس مي بينيد نينتندو لند يكمش نصب نمي شه ولي اگر حجمش مناسب باشه مي شه البته اگر بازي رو دانلود كنيد مي تونيد نصب كنيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر