جعل ویدیو گیمپلی Anthem بر روی Xbox One X توسط یوتیوب پلی‌استیشن

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
6863149907992327430_Anthem-Gameay_06-11-17-Init.jpg
کانال رسمی پلی‌استیشن در YouTube امروز در اقدامی عجیب ویدیو اجرای عنوان مورد انتظار Anthem بر روی کنسول Xbox One X که در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 2017 نمایش داده شده بود را با نشانه های کنترلر PS4 که به ویدیو چسبانده شده بودند، منتشر کرد.
با توجه به اینکه ویدیو مورد اشاره تفاوتی با نمایش بازی در کنفرانس مایکروسافت ندارد، ابتدا این تصور بوجود می آید که ممکن است همان دمو اینبار بر روی PlayStation 4 Pro اجرا شده باشد. اما چنین نیست. در تصویری که در ادامه می بینید، نشانه های کنترلر Xbox One به وضوح در پس زمینه قابل مشاهده هستند و مشخص است که دکمه های کنترلر PS4 به شکل ناشیانه بر روی آنها فوتوشاپ شده اند.
دقیقه 3:39 ویدیو
jpg
برای اولین بار نیست که نشانه های دکمه ها در ویدیوهای گیم پلی جایگزین نشان های دیگر می شود اما بحث عنوان Anthem با موارد دیگر فرق می کند. همانطور که می دانید ویدیو نمایش داده شده از این بازی بر روی Xbox One X اجرا شده بود و ممکن است کنسول PlayStation 4 Pro نتواند به چیزی که در این ویدیو به نمایش در آمد، دست یابد.
سونی هنوز در مورد این اقدام عجیب واکنشی نشان نداده است.

آخرین ویرایش:

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
من واقعا متاسفم اين تاپيك از روي غرض ورزي زننده تاپيك ،زده شده اون هم از روي يه تاپيك تو گف كه سريعا قفل شده
دمو روي pc اجرا ميشده.اون وقت خود ea دمو اديت كرده براي سوني فرستاده كه پخش اش كنه
اون وقت سوني بابد در برابر اين اقدام عجيبببببببب!!!!! واكنش نشون بده؟

NeoGAF

Publishers do this from time to time when they want have the platform holders promote games on their channel or in montages.

Anthem E3 Demo Was Running At 2160p On Xbox One X In Real-Time - EA

Anthem is powered by Frostbite Engine and hence fans were of the opinion that the Anthem demo was running on PC and not on Xbox One X. Thankfully, a clarification from Patrick Soderlund has arrived.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من واقعا متاسفم اين تاپيك از روي غرض ورزي زننده تاپيك ،زده شده اون هم از روي يه تاپيك تو گف كه سريعا قفل شده
دمو روي pc اجرا ميشده.اون وقت خود ea دمو اديت كرده براي سوني فرستاده كه پخش اش كنه

NeoGAF

Publishers do this from time to time when they want have the platform holders promote games on their channel or in montages.

Anthem is powered by Frostbite Engine and hence fans were of the opinion that the Anthem demo was running on PC and not on Xbox One X. Thankfully, a clarification from Patrick Soderlund has arrived.
دوست عزیز بجای در و دیوار زدن کار نداشت رو لینکی که زدم کلیک می کردی! من ترجمه کردم، مشکلی تو ترجمه احتمالا وجود داره بگو ویرایش میکنم در غیر این صورت تهمت نزن!
چیزایی رو که گفتی رو می تونی واسه منابع زیر ارسال کنی:
>>>Anthem’s official PS4 trailer on PlayStation’s YouTube channel is actually Xbox One X gameplay
>>>Xbox One X Anthem gameplay photoshopped for PS4 Pro
>>>PlayStation YouTube hosts Xbox One X Anthem footage with Photoshopped buttons
Sony is photoshopping Anthem's Xbox One X footage and passing it off as PlayStation 4 gameplay
هر زمان که منبع من خبر رو ویرایش زد یا از منبع معتبر اطلاعات جدیدی منتشر شد، بالافاصله خبر رو ویرایش می کنم در غیر این صورت من وظیفه مو انجام دادم و تو خبر دست نبردم و نمی برم!
پ.ن: دوست عزیز منبعت gamepur؟ :| الان دقت کردم :| اصلا بحثی نمیمونه فقط همینو بگم من 6 سال پیش از این خراب شده (gamepur) استفاده می کردم بنظرم اصلا سمتش نرو!

آخرین ویرایش:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
کلا anthem اگر اون گرافیک رو بخواد ارایه بده فقط روی یک pc high end یا xbox one x ارزش بازی داره
Proو xboxoneو ps4 رو فراموش کنین چون دانگرید وحشتناک خواهد بود روشون

• Like
Reactions: MO021 and Breakdown

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان

NeoGAF

خود لینکی که دادی میگه رو One X اجرا میشده اونقوت میگی PC ؟ :/

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
واقعا مسخره ترين تاپيكي بود كه تو اين چند وقت اخير ديدم ،اين كاربر كلا تاپيكاش اكثرا ضد سونيه .
لطفا اين تاپيكو قفل كنيد . چون از پايه دروغه اين خبر :D:))
عزیزم گلم.
نویسنده از چهار تا منبع همین دو یا سه تا پست بالاتر لینک دادند عزیزم.
یوروگیمر و vg247 خبرش رو رفته و بین منابع ایرانی هم پردیس گیم و بازی سنتر و حتی حافظ منابع سونی گیمفا هم همین خبر رو رفته! چرا اینجوری میکنید آخه!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کلا anthem اگر اون گرافیک رو بخواد ارایه بده فقط روی یک pc high end یا xbox one x ارزش بازی داره
Proو xboxoneو ps4 رو فراموش کنین چون دانگرید وحشتناک خواهد بود روشون
من فکر نکنم داون گرید وحشتناکی در کار باشه. اگه بازی بخواد با همین گرافیک بیاد، قدرت XOX مطمئن باشید میره سر رندر 4K نیتیو بازی. پس کنسول های معمولی هم همین گرافیک رو با 900 یا 1080 اجرا میکنن.

• Like
Reactions: s.snake2

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من فکر نکنم داون گرید وحشتناکی در کار باشه. اگه بازی بخواد با همین گرافیک بیاد، قدرت XOX مطمئن باشید میره سر رندر 4K نیتیو بازی. پس کنسول های معمولی هم همین گرافیک رو با 900 یا 1080 اجرا میکنن.
اتفاقا احتمالش زیاده که بازی 4k Native نباشه رو one x برای رسیدن به این گرافیک و همچین چیزی که نشون دادن رو کنسول های فعلی 900p هم ممکن نیست الان داریم 4 سال با این کنسولای فعلی سرو کله میزنیم دیگه گرافیک و جزییات و افکت های گیم پلی که از این بازی نشون دادن قشنگ یک سر و گردن از تمام بازیایی که تا حالا منتشر شده بالاتره

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
مشکل اینجاست که شرکت مایکروسافت خودش سردرمدار این جنگولک بازیاست. این نمایش رسمی بازی Watch-Dogs هستش که ماکرو داره به اصطلاح روی Xbox ران میکنتش. به گوشه سمت راست تصویر دقت کنید. البته سریع جم و جورش کردن. دیگه این کار روی بازی Borderlands هم انجم دادن. دیگه رندر کردن عناوینوشن روی PC و خوروندن اونا به عنوان گیم پلیی از Xbox 1 بماند...

cyxe_liforju.jpg

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اتفاقا احتمالش زیاده که بازی 4k Native نباشه رو one x برای رسیدن به این گرافیک و همچین چیزی که نشون دادن رو کنسول های فعلی 900p هم ممکن نیست الان داریم 4 سال با این کنسولای فعلی سرو کله میزنیم دیگه گرافیک و جزییات و افکت های گیم پلی که از این بازی نشون دادن قشنگ یک سر و گردن از تمام بازیایی که تا حالا منتشر شده بالاتره
یعنی چی احتمالش زیاده بازی 4کی نیتیو نباشه؟ :)) تو کنفرانس با کلی تبلیغ میاره 4K 4K میکنه بعد 4K نباشه؟ :D میدونی چه ترولی راه میفته؟ :D

بعدشم، گرافیک بازی خیلی بالاست اما چیزیم نیست که کنسول ها نتونن اجراشون کنن. Xone معمولی شاید نتونه، نمیدونم، اما PS4 و PS4 Pro با چندین عناوین انحصاری تا حالا ثابت کردن که میتونن گرافیک بسیار خفنی رو به اجرا بذارن. حالا شما تجربه نداشتید یه بحث دیگه :D

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
مشکل اینجاست که شرکت مایکروسافت خودش سردرمدار این جنگولک بازیاست. این نمایش رسمی بازی Watch-Dogs هستش که ماکرو داره به اصطلاح روی Xbox ران میکنتش. به گوشه سمت راست تصویر دقت کنید. البته سریع جم و جورش کردن. دیگه این کار روی بازی Borderlands هم انجم دادن. دیگه رندر کردن عناوینوشن روی PC و خوروندن اونا به عنوان گیم پلیی از Xbox 1 بماند...

cyxe_liforju.jpg
کار الان سونی از اون موقع مایکروسافت عجیب غریب تره.
الان سونی که فروشش بالاست و وضعشم خوبه چرا باید این کار رو بکنه!؟
این رفتار غیر حرفه ایه به خصوص از سونی(حالا میگیم مایکرو چون عقب مونده بود یه توجیحی داره)

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
یعنی چی احتمالش زیاده بازی 4کی نیتیو نباشه؟ :)) تو کنفرانس با کلی تبلیغ میاره 4K 4K میکنه بعد 4K نباشه؟ :D میدونی چه ترولی راه میفته؟ :D

بعدشم، گرافیک بازی خیلی بالاست اما چیزیم نیست که کنسول ها نتونن اجراشون کنن. Xone معمولی شاید نتونه، نمیدونم، اما PS4 و PS4 Pro با چندین عناوین انحصاری تا حالا ثابت کردن که میتونن گرافیک بسیار خفنی رو به اجرا بذارن. حالا شما تجربه نداشتید یه بحث دیگه :D
عناوین انحصاری موتور اختصاصی خودشونو دارند! فراست بایت که نیستند! موتور های اختصاصی بهینه تر هستند(حالا برای هرشرکتی باشه تنها موتوری که داخلی بود و افتضاح بود لومینوس اسکورانیکس بود/:)پورت کردنش شر بود)
وان معمولی هم میتونه چرا نتونه؟ ولی دوست ما راست میگن.نمایش نشون داد رزولوشن و تکسچر فورکا دقیقا یعنی چی بعید میدونم دقیقا با همون کیفیت پیاده بکننش روی کنسول های عادی
بعد منظورشون از فورکا این نیست که فورکا نباشه منظورشون فورکا آپسکیله که منم البته میگم ممکنه آپسکیل باشه(اگه اینجور باشه یه ضرر بزرگ به مایکرو میزنه که هی نیتو نیتو میکرد)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر