جزییاتی از GOD OF WAR III

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
god-of-war.jpg

گوشه‌ای از صحبت‌های VGTILT.com در مورد GOW3:

تریلر جدیدی برای VGA امسال در نظر گرفته شده‌است که البته این تریلر به هیچ وجه نتیجه پایانی و نهایی کار نبوده و بازی نهایی فراتر از این خواهد بود. فقط به تعدادی از موارد اشاره می‌کنم:

گرافیک این بازی استاندارد جدیدی را در بازی‌های ویدئویی بوجود خواهد آورد. این بازی براحتی جزییات گرافیکی عناوینی مثل GeOW و Uncharted را پشت سر خواهد گذاشت و یکی از بهترین تجربه‌های سینمایی را به ارمغان خواهد آورد. جزییات با دقت بسیار بالایی کار شده‌اند و انیمیشن‌های بازی تجربه‌ای به شما خواهند داد که تابحال نداشته‌اید.

احتمالا این بازی در 1080P و با 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. این امر نه تنها به زیبایی بازی کمک می‌کند بلکه برگ برنده‌ای برای بازیباز‌ها خواهد بود.

کریتوس تنها شخصیت قابل بازی نخواهد بود و به نظر می‌رسد که همراهی در طول راه خواهد داشت... شاید برادر او !!!

گیم‌پلی تقریبا مثل گذشته خواهد بود که البته بهینه شده است. دوربین بازی خیلی به شخصیت نزدیک‌تر شده و همه چیز بزرگ‌تر به نظر می‌رسد و فقط در مواقع خواص محدوده بزرگتری را در بر می‌گیرد. 3 مکانیسم جدید برای گیم‌پلی بازی تعریف شده که نیاز بازیباز‌های مختلف را مرتفع می‌کند.

یک مود انلاین، یک مود گلادیاتور و co-op نیز به بازی اضافه شده‌است.

در بازی منطقه‌ای وجود دارد که کریتوس در حال جنگ با لشکر عظیمی از جسد‌های پوسیده می‌باشد که در یک قبرستان با جزییات بالا اتفاق می‌افتد. انجا مه غلیظی حکم فرماست و درختان خشکیده و سنگ‌قبرهای زیادی به چشم می‌خورند. جزییات گرافیکی بسیار بالاست و کریتوس پس از جنگ با این لشکر زامبی‌ها وارد وارد دخمه‌ای می‌شود و در آنجا جنگ با یک BOSS غول‌پیکر آغاز می‌شود.

این مبارزه، یکی از سینمایی‌ترین نبرد‌ها در تاریخ بازی‌های ویدیویی است که در آن شما باید بجنگید و گاهی نیز از سیستم دکمه‌زنی استفاده می‌شود و همچنین یک سیستم جدید که فعلا حرفی از ان به میان نیامده. به احتمال 100 درصد در ماه‌های آینده دمویی از این بازی در PSN قرار خواهد گرفت.

از این بازی انتظارات زیادی می‌رود و به احتمال زیاد به یکی از عناوین موفق سونی تبدیل خواهد شد.

بزودی منتظر جزییات بیشتری باشید.
پایان

Source

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,426
نام
ماکان
نمیدونم چرا اینقدر گیر دادید به گرافیک GOW3!! درسته انتظارات خیلی بالا بود ولی اولا گرافیک GOW3 خیلی ردیف بود و فقط در سطحی که همه انتظار داشتن، یعنی خارق العاده به معنی واقعی کلمه نبود. همین الانشم گرافیک GOW3 از خیلی از بازی های دیگه بهتره.

در ضمن اینجور که معلومه این تریلر ماله زمان اولیه ساخت بازی هست و گرافیک GOW3 در حال حاظر خیلی خفن تر از این حرف هاست (بر اساس صحبت های جفی و ... که دوستان چند بار گفتن)

بعد گرافیکو بی خیال!! گیم پلیش با این که خیلی کم بود ولی من عاشق ان صحنه ای شدم که کریتوس رو دیوار دوید و ان یارو رو نمود!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,114
نام
آریا
نمیدونم چرا اینقدر گیر دادید به گرافیک GOW3!! درسته انتظارات خیلی بالا بود ولی اولا گرافیک GOW3 خیلی ردیف بود و فقط در سطحی که همه انتظار داشتن، یعنی خارق العاده به معنی واقعی کلمه نبود. همین الانشم گرافیک GOW3 از خیلی از بازی های دیگه بهتره.
دقیقآ. گرافیک بازی حتی توی همین تریلر هم از خیلی بازیهای دیگه بهتر به نظر میاد مخصوصآ نورپردازی اون که توی یه سری صحنه ها محشر میشه. مثل اینجا :
r2q808.gif

به نظر میاد روی انیمیشنها و حرکات صورت Kratos هم خیلی کار شده.
توی یکی از صحنه ها هم دو تا بال کنده شده میبینیم که خون به بهترین شکل ممکن از اونا بیرون میریزه و افکت واقعآ جالبی داره.
ولی خب منم مثل بقیه دوستان انتظارم بیشتر از اینا بود که مطمئن هستم این انتظار بی جواب نمیمونه (با توجه به کارهای خارق العاده ای که سازنده بازی روی کنسولهای ضعیف PS2 و PSP انجام دادن)

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
دقیقآ. گرافیک بازی حتی توی همین تریلر هم از خیلی بازیهای دیگه بهتر به نظر میاد مخصوصآ نورپردازی اون که توی یه سری صحنه ها محشر میشه. مثل اینجا :
r2q808.gif

به نظر میاد روی انیمیشنها و حرکات صورت Kratos هم خیلی کار شده.
توی یکی از صحنه ها هم دو تا بال کنده شده میبینیم که خون به بهترین شکل ممکن از اونا بیرون میریزه و افکت واقعآ جالبی داره.
ولی خب منم مثل بقیه دوستان انتظارم بیشتر از اینا بود که مطمئن هستم این انتظار بی جواب نمیمونه (با توجه به کارهای خارق العاده ای که سازنده بازی روی کنسولهای ضعیف PS2 و PSP انجام دادن)
اريا Reday at Down بازي PSP شو ساخته بود البته :biggrin1:
.

من تريلر HD ديدم. بزگرترين مشكل بازي طراحي صورت كريتوس كه واقعا بد ساختنش وگرنه در ديگر زمينه ها بسيار گرافيك ديدني داشت هر چند اصلا در حد تعريف هاي جف نبود. هر چند مطمئنم گرافيك بازي خيلي بهتر از اين خواهد شد.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
البته باید دقت کرد که طبق گفته سازنده ها این بازی توی 1080p و 60 فریم اجرا می شه که اگه این جوری باشه باید گفت که همین گرافیک هم با این فریم و رزولوشن خیلی خوبه.(اما خوب بازم عالی نیست.)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
:laughing:
ببینم اون پست منو که نقل کردی چیزی ازش فهمیدی یا نه ؟
جناب >> (:laughing:) << !
مثل اینکه شما هیچی از پستم نفهمیدی و نقل قولش کردی

توی یک تریلر 20 ثانیه ای آدم فرصت عقب و جلو کردن هم نداره تا جه برسه اینکه بخواد گرافیک تشخیص بده.شاید هم تو دیدی گرافیکش از تمام بازیها بالاتره معلوم نیست ! و هدف من از اون پست این بود که CG بودن گرافیک بازی رو رد کنم نه گرافیک خود بازی رو .. (گرافیک خود بازی که جای پیشرفت داره) چیزی که توی این نسل فقط میشه بهش خندید و مهمتر اینکه از 10 فرسخی داد میزنه و احتیاج به قدرت درک و تخصص و اینا هم نداره خوشبختانه.
اول بگم که هدف شما از اون پست کاملا مشخصه لازم به توضیح نیست !
میشه اونجایی که من با این حالت بچه گانت گفتم "گرافیکش از تمام بازیها بالاتره" رو برام نقل قول کن !
توی پست قبلیم نوشته بودم که بدون شک گرافیک این بازی یکی از بهترین بازیهای این نسل خواهد بود .
با توجه به سابقه ی سازنده ها و ناشر بزرگی که پشت این بازی هست این رو گفتم و نه فقط با دیدن این تریلر ناقص !

خودت داری میگی ((توی یک تریلر 20 ثانیه ای آدم فرصت عقب و جلو کردن هم نداره تا جه برسه اینکه بخواد گرافیک تشخیص بده))
بعد اونوقت چطور از این تریلر که چیزی زیادی از بازی رو نشون نمیده فهمیدی که گرافیک بازی بده ؟:) اصولا سازنده ها نمیان با اولین تریلر نتیجه نهایی و بهترین وضعیت بازیشون رو نشون بدن مخصوصا این بازی که هنوز فکر نمیکنم نصفشم تکمیل شده باشه و هنوز ناقص تر از اونیه که بشه در مورد گرافیکش نظر داد.

1229362595.jpg

شاید اینو واقا گرافیک CG میبینی ؟!
نمیدونم کی به تو گفته که این تریلری که الان نشون دادن در حد CG هست! که اینقدر CG CG میکنی!بازی هنوز خیلی جای کار داره و حالا حالاها باید منتظر کامل شدن بازی بود .

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
یه پست توی فروم Gametrailers دیدم و به نظرم حرف‌هاش منطقیه
گفتم بد نیست شما هم بخونید

As some of you have seen, GoW3's graphics although not too bad, aren't what most people expected them to be. The reason being:
Jaffes over-hyping! You know, HOLY F*CKING SHIT **** **** or something like that...

The thing about it is, Jaffe later on stated that the VGA trailer wasn't what he had been hyping, and that it wasn't anything special. Actually what he had seen was something completely different.
http://criminalcrackdown.blogspot.com/
The thing is, it seems as though the trailer Sony has released is from an old code from the game, and not the current code. Meaning the games current graphics are (maybe far?) supperior to the graphics we where shown.

Now, you may ask yourselves: Why the hell would sony do that, to their own game!?

The answer is simple: Killzone 2!

After the huge mistake of over-hyping their own game back in 05. Sony pumped a crapload of money into their game, to meet the audiences expectations.
And what KZ2 is mainly running on is clearly:
Best looking console game to date!!!

If they were now to show us the "true" GoW3 footage, which would reveal graphics close to KZ2 level or even supperior, the game they have been hyping so much and pumped so much money and effort into, would most likely "dissapear in the crowd".

KZ2 is what Sonys currently counting on, and we probably won't see anything from GoW3 until KZ2 has been released.

Makes sense or what?!

http://forums.gametrailers.com/?do=show_thread&id=547035

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
کلا به نظر من از لحاظ Texture ضعیفه ، ولی اگه بخواد واقعا با رزولوشن 1080*1920 ( يعني 1080p Native ) و 60 فریم در ثانبه اجرا بشه نمیتونیم بیشتر از این انتظار داشته باشیم .
البته این رو هم بد نیست در نظر بگیریم که شاید سونی از قبلا درس گرفته و میخواد بر عکس عمل کنه ، یعنی مثلا اول یه ویدیوی با کیفیت پایین نشون بده و بعدا همه رو سورپرایز کنه ، چون من نمیتونم قبول کنم که دیوید جفی مذخرف گفته !

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
البته این رو هم بد نیست در نظر بگیریم که شاید سونی از قبلا درس گرفته و میخواد بر عکس عمل کنه ، یعنی مثلا اول یه ویدیوی با کیفیت پایین نشون بده و بعدا همه رو سورپرایز کنه ، چون من نمیتونم قبول کنم که دیوید جفی مذخرف گفته !
حرف بسیار خوبی زدی منم باهات موافقم از یه لحاظی.ولی اینو باید در نظر گرفت نمایش بازی اونقدر زیاد نبوده از روش قضاوت کرد و اینکه هنوز هم الان گرافیک نسبتا بالایی داره به احتمال زیاد سونی با یک سورپرایز بزرگ در نمایشگاه های چندین ماهه دیگه که اونجا رقابت اصلیس بر خواهد گشت:love:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
Robin Hood
از این بیشتر با تو بحث کردن خطر داره !
کلا به نظر من از لحاظ Texture ضعیفه ، ولی اگه بخواد واقعا با رزولوشن 1080*1920 ( يعني 1080p Native ) و 60 فریم در ثانبه اجرا بشه نمیتونیم بیشتر از این انتظار داشته باشیم .
از لحاظ تکسچر که بیشتر به PS2/5 میخوره تا PS3.ولی اگه با همین گرافیک ، 1080p و 60fps اجرا بشه بازم جای شکرش باقیه.چون بعد از اینهمه مدت که گذشته سونی هنوز نتونسته شاهکارهاش رو با این رزولوشن و فرم بسازه.

نکته:
Racing ساختن شاهکار نیستش.
سر قضیه KZ2 سونی این کار رو کرد.
اولین تصویر از In-Game که منتشر شد گرافیکش دقیقا با یک عنوان دهه 90 همخونی داشت ! ولی بعدا با اومدن تصاویر و تریلر ها و جزئیات بیشتر ، گرافیک اصلی بازی رو نشون دادند.

هر چند که توقع در سطح اون دموی CG E3 2005 بود ..

حالا سونی همین کارو داره تکرار میکنه یعنی از کم شروع میکنه که بعدا اگه اتفاق ناخوشایندی رخ داد بتونن جوابگو باشن.(که البته گفتم گرافیک این بازی باید در سطح CG میبود نه این)

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
از این بیشتر با تو بحث کردن خطر داره !
از لحاظ تکسچر که بیشتر به PS2/5 میخوره تا PS3.ولی اگه با همین گرافیک ، 1080p و 60fps اجرا بشه بازم جای شکرش باقیه.چون بعد از اینهمه مدت که گذشته سونی هنوز نتونسته شاهکارهاش رو با این رزولوشن و فرم بسازه.
نکته:
Racing ساختن شاهکار نیستش.

اتفاقا بازیهایی که خودشون ساختن یا اینکه انحصاری بوده تقریبا همشون هم رزولوشن مناسب داشته هم فریم .
Heavenly Sword - Resistance 1 - Resistance 2 - R&C - Uncharted - MGS 4 - و ... اینا هیچ کدوم نه مشکل رزولوشن داشتن و نه افت فریم .
ولی بازیهای Multiplatform بوده ... حتی Burnout که Lead Platform ش PS3 بود ، فریم بالاتری داشت .

Racing چرا نمیتونه شاهکار باشه ؟!!

KZ2 هم من یادم نمیاد عکسهای اولیش مثل دهه 90 باشه !!! البته مسلما چشمهای شما یه جور دیگه میخواد ببینه و میبینه .

کم کم داری تبدیل میشی به افراطی ترین فنبوی بین هر دو طرف ...

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
یه نکته ی جالب در مورد این بازی اینه که این بازی در 3 شماره با 3 کارگردان مختلف اجرا میشه شماره اول این بود که جفی اومد حاصل یه کار 3 ساله رو با کمال کیفیت عرضه کرد شماره ی دوم بارلوگ اومد کیفیت باقی گذاشت در حد شماره ی 1 چون دستش باز نبود که بیشتر از این کار کنه (ps2)و رو فاکتور کمیت کار کرد و بازی و حماسی تر کرد و باز هم کار نتیجه داد و حالا Stig Asmussen باید کاری بکنه که کیفیت gow 1 رو افزایش بده بعد کمیت عالی gow 2 رو بیاره منتها این بار واقعا با وجود ps3 دست ایشون باز هست و باید ببینیم چه خواهد کرد من که امیدوارم

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
اتفاقا بازیهایی که خودشون ساختن یا اینکه انحصاری بوده تقریبا همشون هم رزولوشن مناسب داشته هم فریم .
Heavenly Sword - Resistance 1 - Resistance 2 - R&C - Uncharted - MGS 4 - و ... اینا هیچ کدوم نه مشکل رزولوشن داشتن و نه افت فریم .
ولی بازیهای Multiplatform بوده ... حتی Burnout که Lead Platform ش PS3 بود ، فریم بالاتری داشت .

Racing چرا نمیتونه شاهکار باشه ؟!!

KZ2 هم من یادم نمیاد عکسهای اولیش مثل دهه 90 باشه !!! البته مسلما چشمهای شما یه جور دیگه میخواد ببینه و میبینه .

کم کم داری تبدیل میشی به افراطی ترین فنبوی بین هر دو طرف ...
من گفتم اینا مشکل رزولوشن داشتن ؟! (اگه گفتم سری واسم نقلش کن تا بررسیش کنیم)

این بازیها مشکلی از لحاظ رزولوشن و فرم ندارن و نداشتن کلا 720p و 30 fps تنظمیات نرمالی هستش برای کنسول.

اما،در مورد PS3 که از روز اول 1080p بودن ، 60Fps اجرا شدن بازیها و Blu-Ray رو برتری های بزرگی نسبت به بقیه کنسولها میدونستند و تا این لحظه که هیچ گونه بازی روی PS3 با این مشخصات ندیدیم (اکثرا 720p بودن و 30 فرم اجرا میشدن) و مطمعنا تا 2-3 سال دیگه هم که نسل بعد شروع میشه هم نخواهیم دید.

اما در مورد Racing که باز منظورم رو نگرفتی و فکر کردی که من منظورم سبکش هستش.
اینکه GT5 در رزولوشن 1080p و 60fps اجرا میشه بنظر من کار شاخی صورت نگرفته چون خیلی از تصاویری که در بازی بکار رفته دو بعدی هستش.غیر از طراحی ماشین فوق الاده زیبا و چند موارد دیگه خیلی از خصوصیات بازی Real-Time نیستن (مخصوصا مناظر بکار رفته در بازی که واقا تو ذوق میزنه و کاملا دوبعدی هستش) پس با این اوصاف کار خاصی صورت نگرفته و این رزولوشن و فرم رو خیلی راحت میشه بکار برد.

کلا من توقع داشتم killzone 2 رو با اینهمه تبلیغاتی که سونی سر این قضیه کرد بازی رو با 1920x1080 و 60 فرم ببینم که واقا مرور زمان همه چیز رو مشخص میکنه و همینجور هم شده الان.(چیزیه که خود سونی روز اول شعارش همین بود)

ضمنا،در مورد اولین عکس منتشر شده از Killzone 2 که جنابعالی یادشون نیست و فکر میکنم همه یادشون باشه که چه گرافیک مزخرفی داشت .. سایه ها و لبه ی سایه ها که کاملا دیدنی بودن و بیشتر به نسل قبل میخورد و تکسچر هم که قوربونش برم روی هم رفته فکر کنم 2MB هم نشده بودن و لبه های بازی هم که از بس ناصاف بودن AA 16x هم براش کم بود !!
گرافیک و تکسچر اون اسلحه ای هم که دستشه به طرز فجیع پایینه ...

حالا ببینید اولین تصویر از KZ2 چجوری بوده و این تصاویری که اخیرا پخش شده چجوریه ! :

ما کلی سر قضیه این عکس که 2 سال پیش پخش شد بحث کردیم و اینکه یادت نیست دیگه به من مربوط نمیشه و تمامیه پست های مربوطه و همین عکس ، در تاپیک "اخبار داغ کنسولها" زده شده و همین الان هم هستش میتونی بری ببینی.(و خوشبختانه این عکس رو من داشتم خودم)

فقط خواهش میکنم از این به بعد تا از چیزی اطلاع ندارید در موردش اظهار نظر غلط نکنین تا من مجبور نشم برگردم به 2 سال قبل و اینهمه توضیحات بدم.از مدیر BC توقعات خیلی بیشتر از اینا میره .. دیگه موضوع به این ساده ای کاربرهای اماتور این سایت هم میدونن.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر