جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

dante2008

کاربر سایت
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
فایل آپدیدت که گرفتی از حالت فشرده بودن خارج کنن یک پوشه به اسم $SystemUpdate این پوشه را داخل

فلش کپی کن بعد وصل کن به کنسول 1 بار که کنسول خاموش روشن کنی میگه که آپدیت جدید می خوای

انجام بدی بزن آپدیت بکن ;)

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام
سلام دوستان
یه سوالی داشتم فریمور iXtreme1.6 روی درایوم نصبه و خب درایوم هم lite on هست.
وهمه بازی های جدید که wave 4 بودند رو با دیسک بوت بالا آوردم.
حالا اگه بخوام به live برای بازی های قدیمی که wave 4 نیستند وصل بشم.
احتمال داره بن بشم؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
ببخشید من از هر دو روش برای آپدیت(هم فلش هم cd ) استفاده کردم ولی آپدیت نشد مشکل چیه؟

آپدیت فعلی داشبورد شما چند هستد...به پست اول مراجعه کنید

فقط دو حالت ممکنه که آپدیت صورت نگیرید...اول اینکه درست آپدیت رو توی دیسک CD و یا USB Flash کپی نکردید
و یا آپدیت فعلی داشبورد شما...با ورژن آپدیت تو دیسک CD و یا USB Flash یکی هستش و داشبورد دیگه حتی در صورت نداشتن اواتور بازم هم آپدیت نمیشه.

dante2008
اگر به صفحه ی اول نگاه کنید..روش رایت و آپدیت رو توضیح دادم...دیگه دلیل این پست شما چی هستش...خدا میدونه

سلام دوستان
یه سوالی داشتم فریمور iXtreme1.6 روی درایوم نصبه و خب درایوم هم lite on هست.
وهمه بازی های جدید که wave 4 بودند رو با دیسک بوت بالا آوردم.
حالا اگه بخوام به live برای بازی های قدیمی که wave 4 نیستند وصل بشم.
احتمال داره بن بشم؟

موضوع شناسایی کنسول و بن شدن...دیگه از حد بازی گذشته...موضوع اکنون Firmware iXtreme هستش که برای مایکروسافت قابل شناسایی هستش.
در حال حاظر المان بسیار قوی تری برای شناسایی وجود داره و دیسک بازی در درجه های پایین تری قرار داره (در حال حاظر)

شما بهتره صبر کنید تا iXtreme LT عرضه بشه..که امنیت کاملی هم از نظر دیسک بازی و هم از نظر Frimware داشته باشید.
تاپیک راهنما: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25993

The Joker

کاربر سایت
Sep 6, 2008
175
نام
ارمین
درود
بچه ها من آخرین آپدیت رو دارم ولی هر کاری میکنم با بوت نمیتونم بازی رواجرا کنم . وقتی پلی رو میزنم یه صفحه سفید رنگ با یه سری نوشته انگلیسی و ژاپنی میاد یه 40ثانیه صبر میکنم بعد دیویدی بازی رو میندازم ولی بازهم آرم همون 360 میاد

mamareza

کاربر سایت
Aug 9, 2007
31
آپدیت فعلی داشبورد شما چند هستد...به پست اول مراجعه کنید

فقط دو حالت ممکنه که آپدیت صورت نگیرید...اول اینکه درست آپدیت رو توی دیسک CD و یا USB Flash کپی نکردید
و یا آپدیت فعلی داشبورد شما...با ورژن آپدیت تو دیسک CD و یا USB Flash یکی هستش و داشبورد دیگه حتی در صورت نداشتن اواتور بازم هم آپدیت نمیشه.

dante2008
اگر به صفحه ی اول نگاه کنید..روش رایت و آپدیت رو توضیح دادم...دیگه دلیل این پست شما چی هستش...خدا میدونه
ببخشید ولی آخه همه کارای که گفته بودید رو انجام دادم درست
یعنی درست copy کردم (اول extract here و ...) هم رو فلش هم رو cd
ورژن دستگاه هم :2.0.8507.0
و من می خوام به 2.0.8955.0 آپگرید کنم که نمیشه اصلا وقتی بالا میاد سوالی نمی پرسه(ریست هم میکنم)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
درود
بچه ها من آخرین آپدیت رو دارم ولی هر کاری میکنم با بوت نمیتونم بازی رواجرا کنم . وقتی پلی رو میزنم یه صفحه سفید رنگ با یه سری نوشته انگلیسی و ژاپنی میاد یه 40ثانیه صبر میکنم بعد دیویدی بازی رو میندازم ولی بازهم آرم همون 360 میاد

به پست اول یکی از تاپیک های بازی زیر مراجعه کنید...مواردی رو ذکر کردم که به شما کمک میکند
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=22637
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21627
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21615

جناب خليل از ز زحمتي كه براي توضيح ميكشيد مموننم

چی رو توضیح بدم...!!

ببخشید ولی آخه همه کارای که گفته بودید رو انجام دادم درست
یعنی درست copy کردم (اول extract here و ...) هم رو فلش هم رو cd
ورژن دستگاه هم :2.0.8507.0
و من می خوام به 2.0.8955.0 آپگرید کنم که نمیشه اصلا وقتی بالا میاد سوالی نمی پرسه(ریست هم میکنم)

نظر خاصی برای روش CD ندارم ...اگر با ویندوز رایت کرده باشید باید گزینه ی آپدیت اون بیاد...این حتی چیزی هستش که تو خود سایت مایکروسافت هم توضیح داده و لینک دانلود رو قرار دادند.
http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

در مورد فلش هم قبلاً پیش آمده که کنسول فلش رو شناسایی نمی کنه...برای همین آپدیت اون ظاهر نمیشه
معمولاً برای رفع این مشکل Format فلش رو برروی FAT32 قرار میدید و اسم فلش رو پاک کنید که Removable Disk بشه.

تست کنید

SH.Prince.J

کاربر سایت
Apr 16, 2009
22
دانلود UPDATE نسخه ی آواتور درا با حجمی معادل 80MB

2.0.8955.0 Avatar

2.0.8507.0 Avatar

2.0.8498.0 Avatar

دانلود UPDATE بدون نسخه ی آواتور با حجمی معادل 8MB
در صورت عدم نیاز به آواتورهای داشبورد می توانید نسخه بدون Avatar را دانلود کنید

2.0.8955.0

2.0.8507.0

2.0.8498.0

من ورژن 2.0.8507 را دارم (که آواترم داره) کدوم یکی را باید دانلود کنم؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
الان AoT2 رو گرفتم موقع آبدیت قاطی کرد و هی مینویسه که باید ابدیت کنم، الان توی سیستم ورژن دستگاه رو زده 2.0.8955.0 و AoT 2 رو هم اجرا نمیکنه و آواتار هم سیاه شده من نسخه 8 مگی بدون آواتار رو ریختم روی سیدی به همون روشی که گفته شده و گذاشتم تو دستگاه و کلید sync رو نگه داشتم و کنسول رو روشن کردم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد، الان هم آواتارم سیاه شده هم AoT 2 رو اجرا نمیکنه.

تمام عملیات صفحه اول رو انجام دادم ولی هیچ فایده ای نداشت.

فقط یک سوال که دارم اینکه، دیسکی که روش رایت کردم از این CD هایی هست که چند بار رایت میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر