جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

ورژن beta جدیدی از آپدیت داشبورد KINECT باز هم Leak شد...

سلام
ايني كه من قبلا گذاشتم كه همين بود تازه 1 يا 2 ماه پيش بود گذاشتمش :>
خودم نصب كردم و ديدم كه اواتار هم داره عجب:-/
خبرا چقدر رير ميرسه:-o
اين هم لينكش تو همين سايت
باز هم ممنون از پليس 110 بابت راهنماي هاش>:d<
راستي كسي تاريخ ريلز اصلي اين داشبوردو نميدونه؟؟؟؟

اوه اوه ببخشيد واقعا ورژنش رفته بالا
من دقت نكرده بودم SORRY
دوستا درسته ورژن جديد داشبورد هستش
ورژن عكسو نگاه كردم اشتباه شد
در اصل ورژنش
2.0.12581.0
هستش

آخرین ویرایش:
من آپدیت لیک شده رو انجام دادم اما بعد از اینکه این کارو کردم دستگاهم برای بعضی بازی ها فریز میکنه الان بازی مثل Enslaved بیشتر از فصل 5 نمیتونم برم، دیگه توی لودینگ گیر میکنه و فقط باید کنسول رو خاموش کرد، بازی Castlevania: Lords of Shadow هم گاهی گیر های کوچیک میکنه،دارم دیوانه میشم ، Enslaved رو با این حال که روی هارد ریختمش بازم توی لودینگ چپتر 5 گیر ویکنه و فیریز میشه:(:((

من آپدیت لیک شده رو انجام دادم اما بعد از اینکه این کارو کردم دستگاهم برای بعضی بازی ها فریز میکنه الان بازی مثل Enslaved بیشتر از فصل 5 نمیتونم برم، دیگه توی لودینگ گیر میکنه و فقط باید کنسول رو خاموش کرد، بازی Castlevania: Lords of Shadow هم گاهی گیر های کوچیک میکنه،دارم دیوانه میشم ، Enslaved رو با این حال که روی هارد ریختمش بازم توی لودینگ چپتر 5 گیر ویکنه و فیریز میشه:(:((
اول جواب شما دوست عزيز
مشكل قفل كردن دستگاه در بازي انسالويد كاملا طبيعي هستش يه جوراي خيالتو راحت ميكنم چون ماله خوده بازي هستش
من و دوستم رضا و خيلي هاي ديگه اين مشكلو داشتيم كه بازي بعد از نصب در دستگاه تو لودينگ يه مرحله خاص فريز ميكرد كه برسي شد و متوجه شدم مشكل اين ديسكه
100% نصب ميشد ولي قفل ميكرد
كه از روي اين لينك دانلودي كه تو همين سايت هستش دانلود و رايت زديم كه مشكل فريز حل شد:d
الان که به XBL وصل شدم پیام آپدیت اومد و داشبرد به Dashboard-2.0.12583.0 آپ شد. این آپدیت پاییزیه یا نه؟ کلاً طبیعیه؟ :biggrin1:
جواب شما هم اين كه اگه به خود ايكس باكس لايو وصل ميشيد و ميگه آپديت كنيد كه كاملا طبيعيه و خيالتون راحت
ولي فكر نكنم هنوز اين آپديت اومده باشه
شما يه مقايسه بكن ببين اين داشبوردي كه آپديت كردي با اون قبليه فرق كرده؟؟؟
از لحاظ داشبورد؟؟؟

جواب شما هم اين كه اگه به خود ايكس باكس لايو وصل ميشيد و ميگه آپديت كنيد كه كاملا طبيعيه و خيالتون راحت
ولي فكر نكنم هنوز اين آپديت اومده باشه
شما يه مقايسه بكن ببين اين داشبوردي كه آپديت كردي با اون قبليه فرق كرده؟؟؟
از لحاظ داشبورد؟؟؟

داشبورد همون داشبورد کینکت ولی بدون اوتار ورژن هم نوشته بود 2.0.12583.0 وقتی هم می خوام به XBL وصل شم میگه باید یه آپدیت دیگه هم انجام بدم ولی سر انجام اون آپدیت ارور میده
خلاصه همون non public beta باید باشه

الان که به XBL وصل شدم پیام آپدیت اومد و داشبرد به Dashboard-2.0.12583.0 آپ شد. این آپدیت پاییزیه یا نه؟ کلاً طبیعیه؟ :دی

داشبورد همون داشبورد کینکت ولی بدون اوتار ورژن هم نوشته بود 2.0.12583.0 وقتی هم می خوام به XBL وصل شم میگه باید یه آپدیت دیگه هم انجام بدم ولی سر انجام اون آپدیت ارور میده
خلاصه همون non public beta باید باشه

هیچ خبری از آپدیت KINECT و یا هر چیزی بعد از آپدیت 2.0.9199.0 در سیستم XBL نیست، توی هیچ سایتی اشاره ای بهش نشده و خود MS هم چیزی رو بخش نکرده.
خودم هم الان به LIVE وصل شدم و هیچ آپدیتی نبود و مثل همیشه با همون آپدیت قبلی وصل شدم
من نمیدونم این حرف ها رو از کجا در میارید!! بین 20 میلیون کاربر LIVE، فقط برای شما این آپدیت آمده و دیگر هیچ سایت معتبری و یا کاربری، چرا گزارش آپدیت جدید نداده!؟ (به غیر از تستر های داشبورد که از قبل، همیشه به صورت درخواست دعوت نامه ای انتخاب میشند)

تاریخ آپدیت بعدی هنگام به عرضه ی KINECT باید باشه در 4 Nov

آخرین ویرایش:
هیچ خبری از آپدیت KINECT و یا هر چیزی بعد از آپدیت 2.0.9199.0 در سیستم XBL نیست، توی هیچ سایتی اشاره ای بهش نشده و خود MS هم چیزی رو بخش نکرده.
خودم هم الان به LIVE وصل شدم و هیچ آپدیتی نبود و مثل همیشه با همون آپدیت قبلی وصل شدم
من نمیدونم این حرف ها رو از کجا در میارید!! بین 20 میلیون کاربر LIVE، فقط برای شما این آپدیت آمده و دیگر هیچ سایت معتبری و یا کاربری، چرا گزارش آپدیت جدید نداده!؟ (به غیر از تستر های داشبورد که از قبل، همیشه به صورت درخواست دعوت نامه ای انتخاب میشند)

تاریخ آپدیت بعدی هنگام به عرضه ی KINECT باید باشه در 4 Nov

شما علم غیب داری مگه؟
"از کجا در میارید!!" یعنی چی؟ من که دروغ نمی گم خودم رو بیام مسخره کنم چیزی که برام اتفاق افتاد رو گفتم اگه میتونی ثابت کن دروغ گفتم اگه نه که چیزی نگو
من آپدیت رو از سایتی دانلود نکرم، وقتی خواستم وصل بشم به live پیام اومد و من هم ok کردم. الان شما نماینده ماکروسافت هستی یا نماینده 20 میلیون کاربر؟

947Image_076_.jpg

242Image_077_.jpg

اینم یه سایت که گذاشته برای دانلود :
Xbox 360 Dashboard Update 2.0.12583.0 Download

علم غیب از چی

از این که این اتفاق افتاده یا نه

این آپدیت ها به صورت غیر رسمی (عرضه) هستش که پست این رو قبلاً زدم و آخریش هم سه روز پیش زدم...(صفحه ی قبل ورژن 2.0.12581.0 هستش که ورژن 2.0.12583.0 دسترسی محدودی به LIVE هم داره)

منم نگفتم رسمیه، قبلا هم گفتم non publice beta هست ولی من از طریق XBL دریافت کردم. چرا؟ نمیدونم

شما خواستید به LIVE وصل بشید و پیغام آپدیت هم آمد و به 2.0.12583.0 آپدیت شد...OK الان همه چیز درست شد
بسیار خوب، شما میتونستی بگی عجیبه، ولی اینکه میگی "از کجا در میارید" تلویحاً یعنی "چرت میگی" ، "دریوری میگی" و ...

نیازی هم نیست شما باور کنید یا نه، من اصلا اینو مطرح نکردم که باور کنید یا نه، من خواستم ببینم برای کس دیگری هم پیش اومده یا نه

___________________________________________________________________________________________________________

همونطور که گفتم الان هم که وصل میشم میگه باید یه آپدیت دیگه انجام بدم و وقتی من موافقت میکنم بعد از 10 ثانیه ارور میده :

366Image_078_.jpg

673Image_079_.jpg

281Image_080_.jpg

آخرین ویرایش:
شما علم غیب داری مگه؟
"از کجا در میارید!!" یعنی چی؟ من که دروغ نمی گم خودم رو بیام مسخره کنم چیزی که برام اتفاق افتاد رو گفتم اگه میتونی ثابت کن دروغ گفتم اگه نه که چیزی نگو
من آپدیت رو از سایتی دانلود نکرم، وقتی خواستم وصل بشم به live پیام اومد و من هم ok کردم. الان شما نماینده ماکروسافت هستی یا نماینده 20 میلیون کاربر؟

947Image_076_.jpg

242Image_077_.jpg

منظور بد نگيريد;)
عذر ميخوام !!!
يعني چي ؟؟؟ وقتي خواستيد به لايو وصل بشيد خودش گفت بايد آپديت كنيد؟؟؟
منظورم لايو هستش؟؟
عـــــجـــــــــــــــب:-o
چون اين آپديت الان به صورت غير رسمي وجود داره ولي اين كه لايو نصبش كنه !!!! نميدونم!!!:-o
شايد شما رفتي تو ليست شانسي برا تست آپديت:-/

شما علم غیب داری مگه؟

علم غیب از چی، اینکه تاریخ آپدیت بعدی MS کی هستش، اینکه از همون اول توی 10 E3 مشخص بودش و خبر با جزئیاتش هم چند روز پیش آمد

این آپدیت ها به صورت غیر رسمی (عرضه) هستش که پست این رو قبلاً زدم و آخریش هم سه روز پیش زدم...(صفحه ی قبل ورژن 2.0.12581.0 هستش که ورژن 2.0.12583.0 دسترسی محدودی به LIVE هم داره)

اگه میتونی ثابت کن دروغ گفتم اگه نه که چیزی نگو

نیازی نمیبینم که بخوام ثابت کنم شما راست و یا به قول خودتون دورغ میگید...

شما خواستید به LIVE وصل بشید و پیغام آپدیت هم آمد و به 2.0.12583.0 آپدیت شد...OK الان همه چیز درست شد

الان که به XBL وصل شدم پیام آپدیت اومد و داشبرد به Dashboard-2.0.12583.0 آپ شد. این آپدیت پاییزیه یا نه؟ کلاً طبیعیه؟ :دی
من حرف های این دوستمون رو تایید میکنم چون برای من هم این پیام آپدیت میاد و آواتار روسیاه میکنه ودر آخر هم همین ارور رو میده

281Image_080_.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or